Zdravie a wellness

5 úžasných výhod oleja Oakmoss

5 úžasných výhod oleja Oakmoss

Vedeli ste, že mach a lišajníky by mohli pomôcť liečiť sepsa? Než vyrazíte von na lov na nejakú machu, vedia, že oakmoss je zvláštny druh machu, ktorá rastie na vetvách dubu.

To má mnoho zdravotných výhod, a jeho éterický olej je veľmi populárny. Možno sa pýtate, prečo? No, čítajte ďalej a dozviete sa o úžasné zdravotné výhody oakmoss esenciálneho oleja.

Čo je oakmoss Esenciálny olej?

Rovnako ako sme sa zmienili vyššie, oakmoss je mach, ktorá rastie na vetvách dubu. Oaks sú pôvodom z Európy a Severnej Ameriky, a tak je oakmoss.

load...

Európske národy majú mnoho využití pre machu, ale Francúzsko je miesto, kde extrahovať esenciálny olej. Je to jeden z mála výrobcov oakmoss esenciálneho oleja. Iné ako vo Francúzsku, niekoľko ďalších krajín, ako je Bulharsko a USA tiež produkovať oakmoss olej.

Nižšie sú uvedené oakmoss výhody esenciálny olej:

1. Tíšiace látky:

Upokojujúci prostriedok je upokojujúci prostriedok, ktorý pomáha upokojiť akékoľvek zápalu alebo podráždenia môže dochádzať. Oakmoss Esenciálny olej upokojuje pokožku a udržuje ju hladkú a jemnú udržiavaním vlhkosti a oleja rovnováhu pokožky.

load...

Tento olej má upokojujúce účinky na tráviaci systém rovnako. To tiež poskytuje úľavu od zranenia, zápal, poškriabaniu a podráždenie v pažeráku, čriev a žalúdka. Kyslosť a veľmi korenené jedlá sú obvyklé dôvody pre vyššie uvedených podmienok.

Oakmoss olej môže tiež upokojiť zápalu a zníženie podráždenia v nervovom systéme. V neposlednom rade tiež upokojuje vylučovací trakt a sliznice (1).

2. Antiseptický:

Oakmoss éterický olej má antiseptické účinky a pomáha znižovať sepsa, je obávaný infekcia, ktorá postihuje otvorené rany. Silice tiež inhibuje rast mikroorganizmov a chráni všetky otvorené rany pred nakazením infekciou. To má ďalšiu výhodu: nepáli ako iné antiseptické roztoky a má príjemný a relaxačné vôňu (2).

3. Obnovujúci:

Regeneračné činidlo robí to, čo jej názov napovedá, obnovuje niečo svojho pôvodného stavu. Oakmoss olej je účinný regeneračný, ktorý pomáha znížiť vplyv starnutia a pomáha telu zotaviť.

To zrýchľuje hojenie a pomáha obnoviť bunky, tkanivá, svaly a orgány na zdravom stave. Okrem toho, je regeneračný prostriedok tiež obnovuje svoje zdravie a zvyšuje imunitu.

4. Expektoračný:

Expektorans je látka, ktorá pomáha uvoľniť nahromadený pevný hlien alebo katar z dýchacích ciest. Pomáha jasnú vaše priedušky, pľúca, priedušnicu, hltana a hrtana a odstraňuje prebytočnú sliznice nahromadenie.

Vykašliavanie poskytnúť okamžitú úľavu preťaženiu a zmierni dýchacie ťažkosti, astmatické záchvaty, a kašeľ. Oakmoss éterický olej je účinný prostriedok uľahčujúci vykašliavanie. Pomáha flush prebytočné hlieny a kataru z tela a zmierňuje ďalšie súvisiace príznaky rovnako. Ďalšia dobrá vec, o ktoré majú nejakú oakmoss olej je, že to neznamená, že ste ospalí ako ostatné expektorans na trhu.

5. Ďalšie výhody:

Oakmoss éterický olej má mnoho dôležitých zdravotných výhod. Je tiež vybavený ako populárny prísada vo výrobkoch pre starostlivosť o pleť, ako sú spreje a ďalšie kozmetiku, vďaka svojej antiseptické a upokojujúce vlastnosti. Oakmoss éterický olej má tiež fixačné vlastnosti, čo znamená, že pomáha stabilizovať a zachováva svoju silu tela.

Vedľajšie účinky oakmoss esenciálny olej:

Oakmoss éterický olej má mnoho zdravotných výhod a je užitočným éterický olej. Avšak, to predsa má niektoré nežiaduce účinky. Takže, vyhnúť sa používaniu esenciálne oleje, ak:

  • Ste tehotná
  • Ste náchylní k neurologickým poruchám
  • Máte sklony k hystérii alebo epilepsiou

Takže dúfame, že ste našli príspevok užitočný. Použili ste oakmoss esenciálny olej? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie!

load...