Zdravie a wellness

5 úžasných výhod meditácie Eckhart Tolle

5 úžasných výhod meditácie Eckhart Tolle

Už ste niekedy pocit, že je potrebné meditovať bez náväznosti na konkrétnu pozíciu? Čo keby ste mohli využívať výhody meditácie, bez toho aby museli skutočne sedieť na jednom mieste niekedy? To by bolo úžasné, že jo? Potom Eckhart Tolle meditácie je, čo by ste mali cvičiť!

Eckhart Tolle je slávny autor strašná román 'The Power of Now'. Jeho kniha odhaľuje úžasné spôsoby, ako meditovať, bez toho aby po určitú pozíciu. Meditácia Eckhart Tolle je pomerne nová technika meditácie, ktorá sa zameriava na dosiahnutie podvedomie stav mysle, bez veľa bolesti o tom.

Chcete sa dozvedieť viac o tom? Potom prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je dať tomuto príspevku dobré čítanie!

Fakty o Eckhart Tolle meditácie:

Eckhart Tolle meditácie trvá na myšlienkový proces ľudského mozgu. Ľudská myseľ je zásobárňou myšlienok. Tieto myšlienky môžu chytiť svoju myseľ a sústrediť sa kedykoľvek počas dňa. Nemusíte sedieť so zavretými očami v tichej miestnosti s dokonale vyrovnanej chrbtice za účelom sledovania tejto úžasnej meditačné formy.

load...

Nižšie sú uvedené fakty o tejto krásnej meditačné techniky!

  1. Eckhart Tolle meditácie je vedený techniku, ktorá je k dispozícii prebudenie praxi pre mozog. Pomáha mozog prísť cez náhodné a pravidelné myšlienok, ktoré udržujú myseľ obsadené po celú dobu. Preto je ľudská myseľ synchronizuje s telom s ľahkosťou.
  1. Táto meditácia technika začína myseľ relaxácie. Prvým krokom na vykonanie tejto formy meditácie vyvíja mozog menej otvorené pre náhodné myšlienky. Nemusíte ísť do tichej miestnosti na tento účel. Jednoducho skrotiť svoju myseľ, aby nedošlo k prílišnému myslieť čokoľvek všimnúť vo svojom každodennom živote. Počúvanie hudby je jedným z najlepších spôsobov, ako udržať mozog od náhodných myšlienok. Stačí pozorovať veci okolo seba, ale nemyslím, že moc o nich.
  1. Ďalším krokom je prijatie úloha voči svojim vnútorným ja. Ak zistíte, že je ťažké oddeliť svoj mozog z náhodných myšlienok dlho, začať dýchať zhlboka. To je najlepší spôsob, ako odviesť svoju myseľ od náhodných myšlienok. Je to úžasný spôsob pripojenia so svojím vnútorným ja. Nájsť nejaký čas každý deň, aby sa zameriavajú na srdcový tep. To ponúka hlbšie relaxáciu mysle. To je myseľ stabilná a aktívny ako predtým.
  1. Potom, čo úspešne učí umenie prepojenie so svojím vnútorným ja, je na čase analyzovať. Analýza je dôležitým krokom v akejkoľvek forme meditácie. Sila analýzy pochádza z piatich zmyslov všetci sú požehnal s. Pozri, vôňa, chuť, dotyk a počuť, aby bolo možné analyzovať veci a situácie okolo vás. Pokojnejšie a stabilný myseľ je najlepší sudca, ktorý nepredpokladá, ale analýzy. To dáva úplnú slobodu z náhodných myšlienok. Tiež vám ponúka lepšie držať nad svojimi zmyslami.
  1. Zlikvidujte všetky negatívne myšlienky a zhromažďovať všetky pozitivitu z vášho okolia. To je ďalší krok, ktorý je potrebné postupne prijať k vašej osobnosti. Do tejto doby, mali by ste byť dobre analyzovať situáciu s pokojnou mysľou. Avšak, vodotrysk pozitivity urobí miesto vo svojej duši do tejto doby. To bude nakoniec oddeliť vás od hnevu, negativizmus, pesimizmus, irelevantných myšlienok a dokonca aj depresie.

Výhody Eckhart Tolle meditácie:

Vyššie uvedené spôsoby praktizovanie tejto úžasnej formy meditácie zameraním na zmenu životného štýlu človeka od jednotvárny a negatívne visualistic a pozitívne. Táto meditácia forma je postupná cesta, ktorá vás nakoniec vedie k spokojnosti a pokoja bez nutnosti nasledujúcimi obvyklými spôsobmi meditácie pravidelne. Zistiť úžasné výhody tejto netradičnej sprostredkovanie formulára.

1. Lieči depresie:

Eckhart Tolle meditácia pomáha mysli, aby sa stal zdravý, aktívny a šťastnejší. Tým sa automaticky lieči depresiu tým, že celkový myšlienkový proces mysli pozitívne.

load...

2. Zvýšenie duševnú bdelosť:

To je úžasná výhoda meditačné techniky Eckhart Tolle. Zlo a Nepríjemné myšlienky nájsť pokoj a myseľ príde pod tvoju kontrolu. Tým sa zvyšuje duševnú bdelosť, čo zvyšuje vašu koncentráciu moci.

3. Zlepšuje dýchanie:

Táto meditácia forma sa zameriava na hlboké dýchanie. To zlepšuje dýchanie v priebehu času. Ako výsledok, ale tiež zmierňuje respiračné poruchy.

4. Zvyšuje prekrvenie:

Zvýšila duševnú bdelosť jeden dáva stavu šťastie a mier. To obnovuje chemickú rovnováhu v mozgu. Z tohto dôvodu, zlepšuje krvný obeh. Výsledkom je, že krvný tlak je pod kontrolou.

5. Zvyšuje fyzickú čulosť:

Telo sa stane aktívny v dôsledku zvýšeného krvného obehu. Zvýšený krvný obeh priamo znamená zvýšený prísun kyslíka do svalov a tkanív. Táto oprava poškodených svalov a tkanív. To tiež zmierňuje svalovú únavu. Preto, telo sa stáva ostražitý a aktívny.

Takže, ste pripravení pre meditáciu s Eckhart Tolle? Vyššie uvedené výhody sú úžasné spôsoby, ako podporovať duševné a fyzické zdravie. Ste príliš zaujatý s výhodami Eckhart Tolle meditačných techník? Už fanúšik tejto meditačné formy? Podeľte sa s nami!

load...