Zdravie a wellness

5 úžasných prínosov zdravia čaju Gohyah

5 úžasných prínosov zdravia čaju Gohyah

Gohyah alebo horká tekvica, je zdravie podporujúca zeleniny. Súhlasíte? V prípade bylinných čajov dostať vaša energia prúdi, potom gohyah čaj je určite vás zdvihnúť náladu. Horký nápoj osladiť svoj život v niekoľkými spôsobmi.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Pokračuj v čítaní!

Horká tekvica:

Bitter tekvica alebo horký melón, je bežné v Ázii a je dobre známy pre svoje neuveriteľné zdravotné prínosy (1). To má veľké množstvo rastlín, phytonutrients, ktoré nám umožňujú, aby sme sa chránili pred nebezpečnými chorobami, ako je rakovina.

load...

Medzi zeleninu, to je najviac horké. Chuť by mohol robiť málo ostražité, ale zelenina je populárny v miliónoch domácností po svojich ponukách výživy. Tu sa antioxidanty, vláknina, folát, železo, vitamín C, vitamín A, B-komplex, flavonoidy, mangánu, draslíka, zinku a horčíka.

Bylinkový čaj:

Teraz, keď vieme, že silu horkého tekvica, je ťažké sa prieť o zisky z jej čajového infúzie. Gohyah čaj sa pripravuje zo sušených plátkov na zeleninu je. Má liečivé aplikácií s čínskou pravidelne dopĺňa svoj jedálniček s gohyah čaju. Bylinný čaj sa používa na prirodzene prevenciu chronických ochorení, ako je rakovina a cukrovka (2). To môže tiež odraziť infekcií.

Nižšie sú uvedené zdravotné výhody pitie gohyah čaju.

1. Kontroly vysoký krvný cukor:

Gohyah čaj je známe, že vysoký krvný cukor a miernu rezistenciu na inzulín, a tým prevenciu cukrovky (3). Pravidelná konzumácia tohto čaju dokonca znížená abnormálne vysoké hladiny cukru v krvi u diabetikov typu II. Rastlinný obsahuje rastlinný inzulín názvom polypeptid-P, ktorý znižuje hladinu cukru v krvi. To tiež obsahuje zložku s názvom charantin, ktorá zvyšuje absorpciu glukózy. Gohyah čaj, z tohto dôvodu je alternatívnu liečbu diabetu.

load...

Avšak, ľudia s hypoglykémiou alebo nízkej hladiny krvného cukru sú varovaní pred užitím tohto bylinný doplnok. Akékoľvek rozhodnutie o zmene lekárske ošetrenie sa má vždy svojho lekára. Okrem toho, aj keď to robí kontrolovať hladinu cukru v krvi, gohyah čaj nie je stand-alone liečba voľba pre diabetes.

2. Zabraňuje obezita:

Bylinný doplnok zabraňuje ukladaniu tukových buniek v tele (4). Gohyah čaj dosahuje tým, že sa pokazí triglyceridy a mastné kyseliny, tak, že sú metabolizované, nie uložené. To efektívne bráni obezite a ako bonus tiež znižuje vysoký krvný tlak.

3. Spomaľuje starnutie:

Čaj má vitamín C, ktorý pôsobí prirodzený podnet k vašej pokožke. Vitamín pomáha oživiť tkaniva tým odplavovanie toxínov a budovanie nových buniek. Vzhľadom k tomu, vitamín C pomáha pri hojení rán, gohyah čaj môže napraviť nedostatky. Vitamín je tiež antioxidant, odplavovanie voľnými radikálmi, ktoré poškodzujú vaše telo, a tak vám starnú rýchlejšie (5).

Rakovina 4. Súboje:

Goyah čaj je veľmi prospešné, aby sa chrániť pred známymi i neznámymi zdravotnými rizikami. Jeho sklad fytoživin zmiesť do celého tela, neutralizuje škodlivé oxidačné poškodenia jednotlivých buniek (6). Potenciálne bunky spôsobujúce rakovinu sú poskytované normálne s týmito silnými antioxidanty.

5. Zaobchádza Infekcie:

Bitter tekvica je chválený po celom svete pre svoje liečivé vlastnosti. Podobne gohyah čaj môže tiež liečiť drobné infekcie vzhľadom k svojej antimikrobiálne vlastnosti. Liečiť horúčka, kašeľ a infikovaných rán prirodzene s touto bylinné alternatívu.

To sú niektoré zo známych výhod, ktoré gohyah čajové ponúk. Je ľahké ju vštepiť do svojho každodenného života. Tu je návod.

Gohyah Tea Príprava:

  1. Kresliť tenké plátky z horkej tekvica
  2. Zanecháva pleť bez zmeny
  3. Môžete tiež použiť listy zo závodu
  4. Vezmite plátky alebo listy a pridajte do vriacej vody
  5. Varí sa po dobu piatich až desiatich minút, kým plátky / opustí príkre
  6. Odstráňte plátky / listy a slúžiť vývar
  7. Môžete pridať sladidlá na zamaskovanie horkej chuti

Gohyah čaj je k dispozícii aj ako čajové vrecúška. Zopakovať podobný postup s čajové vrecúška na prípravu čaju.

Našli ste post užitočné? Prosím, podeľte sa o svoje pripomienky do príslušného poľa nižšie.

load...