Zdravie a wellness

5 úžasné zdravotné prínosy Baba Ramdev Lauki Juice

5 úžasné zdravotné prínosy Baba Ramdev Lauki Juice

Najviac nám vedieť o ich nutričných výhodách Lauko. To je tiež známy ako Dudh, ghiya a fľaša tekvica. Táto zelenina ponúka rôzne zdravotné výhody. Lauko sa používa na varenie rôzne lahodné pokrmy. Ale viete, že Lauko môže byť odstavnú taky?

Áno! Lauko šťava má ako mnoho zdravotných výhod ako Lauko kari! V skutočnosti Lauko šťava zaujíma významné miesto v Ayurveda. Kontroluje zlé dôsledky ochorenia, ako je cukrovka. To tiež udržuje hladinu cholesterolu pod kontrolou. Ľudia nevedeli o rôznych zdravotných prínosoch Lauko šťavy do Baba Ramdev odhalil svoje výhody na televíznej show. Tu v tomto príspevku sa dozviete o baba ramdev Lauko šťavy výhody.

Popularita kvocient:

Lauko šťava dosiahol vrchol popularity, keď Baba Ramdev odporúča ľuďom konzumovať Lauko šťavu. Noviny ďalej pridal jej oznámenia ako "Baba Ramdev Effect". Ayurveda sa zmieňuje o dobrote jazera šťavy, ale úver pre podanie týchto poznatkov k masám ide do Baba Ramdev. Akonáhle Baba Ramdev uviedol výhody Lauko šťavy na televíziu, džús bol korunovaný ako "magické zdravotná nápoj". Nakoniec, tento zdravý šťava našlo cestu do menu šťavy obchodoch taky!

load...

Prínosy pre zdravie Baba Ramdev Lauko Juice:

Niektoré zo zdravotných výhod Lauko šťava baba ramdev sú:

 1. Vypiť pohár čerstvého Lauko šťavou so soľou poskytuje osvieženie v horúcich letných mesiacoch.
 2. Lauko šťava nielen pomáha pri chudnutí, ale tiež dodáva lesk na kožu na pravidelné spotreby.
 3. Lauko šťavy tiež pomáha pri trávení a zabraňuje kyslosť.
 4. Je strava pre diabetes. Alternatívnej medicíny ukazujú, že konzumácia čerstvé Lauko šťavu ráno na lačný žalúdok, ponúka účinný liek na cukrovku.
 5. Lauko šťava bráni a pochutiny močových ciest a strata nadmerného sodíka z tela.

Nutričné ​​hodnoty:

Fľaša tekvica alebo Lauko má obsah 96% vody a je dobrou voľbou pre odšťavovanie. Lauko šťava je skvelým zdrojom vlákniny. Obsahuje vitamíny C, vitamín B1 tiamín, riboflavín, B2 B3 niacín, B6, kyseliny listovej, DEF a vitamín A. Fľaša tekvica šťava je zásobárňou minerálov. Niektoré z nich sú vápnik, železo, horčík, fosfor, draslík, sodík a zinok. To je tiež nízky obsah tuku a cholesterolu, čo z neho robí ideálny zdravotný nápoj robí.

Baba Ramdev Lauko Juice Recept:

Príprava Lauko šťavu je jednoduché a lacné. Tu je jednoduchý Lauko ka šťava recept baba ramdev pre vás skúsiť:

 • Na prípravu Lauko šťavy doma, zvoliť nový Lauko alebo fľaša tekvica.
 • Krájať malý kúsok ochutnať a zabezpečiť, že to nie je horká. Odhodiť Lauko, ak sa zistí, že je horká.
 • Olúpať Lauko a nakrájame na malé kúsky.
 • Dajte malé kúsky v kuchynskom robote alebo odšťavovač čerstvých Lauko šťavy.
 • Napäté cez sitko a ochutený soľou a korením podľa chuti.
 • Teraz si môžete vychutnať svoj Lauko šťavu.

Baba Ramdev tiež produkoval ju vo veľkom meradle a robil to komerčne dostupné. To je predávané Pataňdžali Yogpeeth - Divya Yog Venkateshwara dôverou. Táto dôvera tiež predáva svoje výrobky na mieste a online.

load...

Tak, teraz viete, ako sa robí Lauko šťava baba ramdev, poďme sa pozrieť na jeho účinky na naše telo.

Pozor:

V roku 2017, pokorný Lauko šťava bola tiež v správach, kedy CSIRO vedec zomrel po požití Lauko šťavy. Po tomto nešťastnom prípade verejný poradný bol vydaný, aby sa zabránilo takéto prípady. Poradný navrhol nemiešať Lauko šťavy s iným zeleninové šťavy.

Je dôležité najprv ochutnať kúsok fľaša tekvica na horkosti. Ak sa zistí, že to isté bude horká, potom zeleninu ihneď vyhoďte. Výskum ukázal, že horký fľaša tekvica má vysokú toxickú zložku s názvom tetracyklických triterpenoidních Cucurbitacins, čo môže spôsobiť závažné nežiaduce účinky.

Toxicita môže vykazovať príznaky, ako je zvracanie, hnačka, nevoľnosť alebo krvácanie do zažívacieho traktu. Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc v takýchto prípadoch.

Lauko šťava vďačí za svoju novo nájdenú popularitu do Baba Ramdev a televíziou! Pred-a, ale Ayurveda štáty o tom storočí že múdrosť platí aj dnes. Len do toho, pridajte pohár Lauko šťavy do svojho jedálnička dnes!

Už ste niekedy skúšali baba ramdev Lauko džús? Páčilo sa vám chuť? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...