Zdravie a wellness

5 úžasné výhody ricínového oleja kúpeľ

5 úžasné výhody ricínového oleja kúpeľ

Asi viete, ako je dobré pre mnoho vecí ricínový olej. Ale vedeli ste niekedy zastaviť a premýšľať, ako prospešné olejovom kúpeli Koliesko môže byť? No, zaujímalo nič viac. Prečítajte si tento post a dozvedieť sa o niektorých zdravotných prínosov ricínový olejovom kúpeli.

Čo je ricínový olej Bath?

Olejové kúpele sa ricínový, ako meno napovedá, je vaňa s niekoľkými kvapkami ricínového oleja a ďalších výhodných zložiek. Kúpeľ je lacná a ponúka mnoho výhod pre vaše telo. Je to neuveriteľne lepkavá a chaotický, ale každý trochu povznášajúci a uvoľňujúce. Ricínový olej kúpeľ je pravdepodobne jedným z najlepších vecí, ktoré môžete získať pre svoje telo.

Než sa pozrieme na ricínového oleja do kúpeľa výhod, poďme do toho a pozrite sa na výhody ricínového oleja!

Zdravotné výhody ricínového oleja

1. Protizápalový

Ricínový olej je jedným z najlepších antidotá pre zápal kože. Protizápalové vlastnosti oleja pomáhajú v pokoji a upokojujú citlivú pokožku.

load...

2. Antivírusová A baktericídne

Antiseptické, protivírusové a baktericídne účinky ricínového oleja, aby to veľký olej pre miestne aplikáciu a pomáhajú pri liečbe kožných infekcií.

3. Anti-akné

Lokálna aplikácia môže pomôcť znížiť akné a tiež zabrániť budúcej vypuknutia akné.

4. Čistiace

Ricínový olej je účinný čistiaci prostriedok, ktorý pomáha odstrániť prebytočné nečistoty a špinu z kože.

5. Hydratačný

Ricínový olej je prírodná zvlhčujúca látka, ktorá pomáha zadržiavať vlhkosť v kožiach tkanive.

6. Hydratačný Agent

Obsah triglyceridov ricínového oleja pomáha obnoviť prirodzenú rovnováhu vlhkosti pleti.

7. Zlepšuje textúru

Ricínový olej obsahuje vysoké množstvo olejovej a linoleovej kyseliny, ktoré pomáhajú zmäkčiť suchú pokožku a vaša pleť vláčnejšia.

load...

8. Carrier silíc

Ricínový olej je skvelým nosičom olej, a môžete pridať takmer akýkoľvek esenciálny olej do svojho olejovom kúpeli ricínového, ak sa vám nepáči jej vôňu.

Zdravotné prínosy Castor olejový kúpeľ

Teraz, keď viete, ako ricínový olej môže pomôcť vašej pleti, poďme sa pozrieť na to, ako na olejovom kúpeli Koliesko môže byť prospešné pre vás.

1. Relaxačné

Ricínový olej je skvelý nosič esenciálnych olejov a doplnení niektorých mäty piepornej alebo levanduľový esenciálny olej vám pomôže relaxovať a nechať ricínový olej pracovať svoje kúzlo na koži.

2. Svalová Ache

Ricínový olej môže tiež pomôcť liečiť svalové bolesti a poskytujú úľavu od artritických bolestí.

3. Pokazí zjazvené tkanivo

Ak máte jazvy na tele, ktorá si prajete tam neboli, mali by ste zvážiť, ktoré majú v olejovom kúpeli ricínový pravidelne. Olej pomáha rozkladať zjazvené tkanivo a je to skvelý spôsob, ako sa zbaviť tých jaziev.

4. Hydratuje pleť

Ricínový olej je skvelé hydratačné a účinné zvlhčujúce látka, ktorá zachytáva vodu pod kožu a hydratuje ju. Prirodzené hladiny olejovej a linoleovej kyseliny tiež pomáhajú hydratujú pleť. Koliesko olejového kúpeľa je skvelý spôsob pre hydratáciu prirodzene suchú pokožku.

5. Znižuje kožné infekcie

Ricínový olej je účinný anti-akné činidlo a pomáha očistiť akné vyvolávajúce baktérie z tela. Takže ak trpíte tepla vredy alebo akné, možno budete chcieť mať ricínový olejovom kúpeli. Antibakteriálne a antimikrobiálne aktivita ricínového oleja tiež robí vaňu skvelý spôsob, ako sa zbaviť kožných infekcií prirodzene.

Takže, čo ešte čakáte? Ricínový olej kúpeľ je lacný a prospešné spôsob uvoľnenia tela. Aký silica sa vám páči pridať do olejovom kúpeli ricínového? Už ste vyskúšali ricínový olej vo vodnom kúpeli predtým? Povedzte nám niečo o nižšie svojich skúsenostiach. Zanechať komentár.

load...