Zdravie a wellness

5 úžasné spôsoby, ako používať Fenugreek na chudnutie

5 úžasné spôsoby, ako používať Fenugreek na chudnutie

Grécke seno alebo Trigonella foenum-graecum (meth v Hindi) je silný prírodný chudnutie zložka, ktorá má nespočetné množstvo zdravotných výhod, ako podporujúce trávenie a udržiavanie hladiny cukru v krvi. Galaktomanán, vo vode rozpustný heteropolysacharid nájdený v semien senovky gréckej, prispieva k zníženiu hmotnosti. To brzdí chuť do jedla tým, že pocit sýtosti.

Ak ste sa pokúšali komplikované procedúry a drahé lieky, ako schudnúť a nepodarilo sa tu celá rada zdravých spôsobov, ktoré môžete použiť semená senovky gréckej na chudnutie. Poďme sa pozrieť na to, čo oni sú.

Ako používať semená senovky gréckej na chudnutie

Pískavica je populárny hmotnosť redukčné činidlo, ktoré ponúka rôzne ďalšie výhody, ako je regulácia krvného tlaku a cukrovky a zvýšenie rýchlosť metabolizmu v tele.

load...

Vzhľadom k tomu, nižšie je niekoľko receptov, ktoré vám pomôžu schudnúť v najlepším možným spôsobom.

1. Teplé semien senovky gréckej

Tento úžasný recept vedie k zníženiu hmotnosti, bez toho aby vám bolo nutné konzumovať akýkoľvek iný liek.

 1. Heat / smaženie senovka semená v panvici.
 2. Rozdrviť teplé semená v mažiari / mlynčeku, aby sa jemný prášok.
 3. Prehltnúť prášok s teplou vodou na lačný žalúdok každé ráno.
 4. Môžete tiež použiť prášok kari.

2. Voda Soaked senovka

Pískavica voda navodiť pocit plnosti v žalúdku po celý deň. Tým sa zníži pocit hladu. Výsledkom by bol zjavný úbytok hmotnosti počas niekoľkých dní.

load...
 1. Namočiť asi šálku semien senovky vo vode a nechať ich namočené cez noc.
 2. Filtrovať semená z vody v dopoludňajších hodinách.
 3. Žuť mokré semená na lačný žalúdok.

3. Naklíčené semená senovky

Pískavica klíčky sú mimoriadne bohaté na karotén, vitamíny A, E, C, A a B, vápnik, horčík, zinok, draslík, aminokyseliny, zažívacie minerály, a oveľa viac. S týmito klíčky skoro ráno na lačný žalúdok vedie k zníženiu hmotnosti.

 1. Vezmite čistú a tenký kus látky.
 2. Namočte ju do vody.
 3. Umiestnite semená senovky v vlhkou handričkou a stlačte ich s kamennou / ťažkého riadu.
 4. Nechaj to na tri noci.
 5. Odstráňte kameň / ťažký riadu.
 6. Nechajte výhonky rastú na slušný dĺžky pred ich konzumácii.

4. Pískavice Tea

Tu je úžasný recept na senovky gréckej čaj na chudnutie a kontrolu diabetu. Ponúka tiež rad ďalších výhod, ako je správne trávenie a kontrolovaným krvným tlakom.

1. Grind senovka semená v kamennom mažiari alebo mlynčeku s malým množstvom vody. 2. Urobte si jemnú pastu semien a vody. 3. Varenie vody v panvici. 4. Pridajte pastu do vriacej vody. 5. Pridanie ďalších bylín (škorica alebo zázvor) na chuť. 6. Krycie veko panvy. 7. Cook čaj vo vare po dobu 5 minút. 8. Popíjať na semená senovky gréckej čaju na lačný žalúdok každý deň.

5. Pískavica A Honey

Senovka grécka a med čaj je bylinný hmotnosť zníženie prostriedok, ktorý vedie ku štíhlejší pás a krásne postavy prirodzene.

1. Urobte si hrubý pasta semien senovky s kamennou maltou. 2. Variť vodu v miske a pridajte rozdrvených semien k nemu. Necháme vychladnúť. 3. Nechajte vodu a rozdrvených semien odpočinok po dobu troch hodín v panvici. 4. Filter semená z vody v šálke. 5. Pridajte med a citrónovú šťavu na šálku bylinkového čaju. 6. Vypi to každý deň pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Ako Pískavica vedie k zníženiu hmotnosti

Teraz, keď viete, niektoré úžasné recepty, ktoré používajú senovka grécka a vám môžu pomôcť vo vašom chudnutie cestu, to je, keď budete vedieť, ako spotreba Pískavica je vedie k strate hmotnosti. Prečítajte si o to vedieť viac.

 1. Pískavica je bohatá na galaktomanán, čo je zdravý polysacharid, ktorý spúšťa odbúravanie tukov a metabolizmu cukru v tele. To vedie k spaľovaniu kalórií a ďalších vrstiev tuku z tela vo forme ATP.
 2. Meth je veľmi bohaté na vlákninu. Obsahuje asi 75% vo vode rozpustných vlákien. Vlákna zmierniť zápchu tým, že zvyšuje rýchlosť metabolizmu tela. Tým sa automaticky spúšťa spaľovanie tuku uloženého v bruchu a ďalších tukových tkanív.
 3. Ďalším významným dôvodom, prečo senovka pomáha pri chudnutí je, že má schopnosť znižovať pocit hladu. Táto hmotnosť znižuje bylina robí žalúdok plnšie. To je úžasný spôsob, ako zdravej diéty, čo vedie k zníženiu hmotnosti.
 4. Senovka grécka neobsahuje nezdravé sacharidov. Obsahuje mierne stopy zdravých sacharidov. Tým sa automaticky zabráni zbytočnému zvýšeniu telesnej hmotnosti.
 5. Pískavica drasticky znižuje spotrebu kalórií. To tiež zvyšuje rýchlosť metabolizmu tela. Zvýšená rýchlosť metabolizmu tiež vedie k kalórie zrútenia. To vedie k zníženiu hmotnosti prirodzene.

Až sa nabudúce budete cítiť ste uvedenie na príliš veľkú váhu a môže robiť nič o tom, pamätajte, že senovka semená vám môže pomôcť. Táto super bylina je vynikajúca hmotnosť redukčné činidlo a môže vám, že fit telo ste vždy snívali.

Dúfam, že sú teraz presvedčení o spaľovanie tukov výhody senovka grécka. Aký je váš obľúbený Redukčná recept z vyššie uvedeného zoznamu? Podeľte sa s nami v komentároch.

load...