Zdravie a wellness

5 účinných jogových Asanas na liečbu kyslého refluxu - Bonus Video!

5 účinných jogových Asanas na liečbu kyslého refluxu - Bonus Video!

Videl som tento zábavný komiks na druhý deň. Tam bola dievča jesť sladkosti a vyprážané veci, a v inej scéne, žalúdok sa jej hral s škatuľky od zápaliek. Keď cukríky dosiahol jej bruško, žalúdok svieti. Mala diabolský úsmev. Smial som sa. Ale nie je nič divné žalúdočných štiav. Kyslosť vytvára neistotu a extrémne pocity pálenia, kde sa môžu dokonca voda neprišiel na pomoc. Ale dobrá správa je, že jóga môže pomôcť s tým vysporiadať.

Takže čo presne sa stane, keď kyslosti štrajku? Prečítajte si o to vedieť.

Čo je Acid Reflux?

Kyslosť je tiež známy ako refluxnej choroby pažeráka (GERD). V tomto stave sa kyselina v žalúdku prichádza do pažeráka. To sa stane, keď dôjde k poruche vo ventile, ktorý oddeľuje žalúdok od pažeráka. Výsledok - budete cítiť pálenie v hrudníku a krku. Kyslosť je často spôsobený tým, potravín, ktoré sú s vysokým obsahom tuku. Citrusová jedla, čokoláda, koreniny, kofeín, alkohol a tiež spôsobiť žalúdočných štiav. Tento pocit je veľmi nepríjemné a môže dať bezsenných nocí na niektoré z nich. Samozrejme, cez predajné lieky sú vždy možnosť, ale pre ďalší prírodný liek, obráťte sa na jogu.

load...

Ako sa Jóga Help Combat Acid Reflux?

Pravidelné cvičenie jogy posilňuje tráviaci systém a zabezpečuje riadne fungovanie všetkých orgánov. To tiež zlepšuje krvný obeh v tejto oblasti, čo znamená, že čerstvý kyslík a lepšie vstrebávanie živín.

5 Efektívne predstavuje v joge pre Acid Reflux Relief + Bonus cvičenia

  1. Marjariasana
  2. Adho Mukha Svanasana
  3. Virabhadrasana II
  4. Ardha matsyendrasana
  5. Balasana
  6. Jóga pre Acid Reflux- Embrace It! - Jóga s Adrienne

1. Marjariasana

Tiež známy ako - Mačka Pose

Ťažiť - Tento Asano je vždy v kombinácii s Bitilasana. Pracujú na jadro a tiež profitovať chrbticu a brucho. Praktizovanie tohto Asano zlepšuje krvný obeh a masáže zažívacieho ústrojenstva. To vám dá okamžitú úľavu od kyslosti.

load...

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Marjariasana

Späť na obsah

2. Adho Mukha Svanasana

Tiež známy ako - dole smerujúce psa

Ťažiť - To Asano nie je extrémna fold ako uttanasana a je teda bezpečné praxe. Hmotnosť tela sa posunie na rukách a nohách, keď robíte smerom dole psa. To uľahčuje centrum. To Asano pomáha tiež okysličenie brucha, čo zmierňuje pálenie.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Adho Mukha Svanasana

Späť na obsah

3. Virabhadrasana II

Tiež známy ako - Bojovník II

Benefit - Warrior II je silný joga predstavujú pre kyslé úľavu refluxu. Posilňuje tráviaci systém a zmierňuje kyslosť. To tiež zabezpečuje riadne fungovanie všetkých orgánov a lieči ďalších žalúdočných ťažkostí súvisiacich.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: virabhadrasana II

Späť na obsah

4. Ardha matsyendrasana

Tiež známy ako - polovicu pán ryby predstavujú, Half Spinal Twist Pose, Vakrasana

Ťažiť - Twist je najlepšie detox môžete dať svoj systém. To vyplavuje toxíny a zvyšuje krvný obeh. Toto, podľa poradia, okysličuje váš tráviaci systém a znižuje kyslosť.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: ardha matsyendrasana

Späť na obsah

5. Balasana

Tiež známy ako - Pose Detský

Výhody - K Balasana je regeneračný póza. Uvoľňuje systém a zmierňuje záchvaty kyslosti. Keď ste v tomto ásany, brušné orgány sú tiež masíruje a posilnená.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Balasana

Späť na obsah

6. Jóga pre Acid Reflux- Embrace It! - Jóga s Adrienne

Toto cvičenie nemá žiadne inverzie alebo AB stimulátory, tak to robí divy pre tých, ktorí trpia žalúdočných štiav. Toto cvičenie sa zameriava na dýchanie, čo je užitočné pri kyslosti štrajku.

Späť na obsah

Už ste niekedy skúšali niektorú z týchto jogy predstavuje pre kyslé úľavu refluxnej? Ak tomu tak nie je, tieto jednoduché ásany bude určite prínosom pre vás a zlepšenie trávenia na celok. Pamätať sústrediť sa na svoj dych, ako ste ich trénovať. Budete okamžite uľavilo, rovnako ako ja.

load...