Zdravie a wellness

5 tipov, ako stratiť 20 libier za týždeň

5 tipov, ako stratiť 20 libier za týždeň

Tešíte sa na rýchle chudnutie? Tak ako sa stráca 20 libier za týždeň zvuk? Neuveriteľné, že?

No, stráca významné množstvo váhy v krátkom časovom nie je zdravé. Ale to nebude prípad, kedy budete postupovať podľa bodov uvedených v tomto príspevku.

Chceli by ste vedieť, ako prísť o 20 libier za týždeň? Prečítajte si prosím napred!

1. Piť viac vody:

Nech je to bod, vypiť dva až tri litre vody denne. Zhotovovať nový pohár vody infúzie s citrónom a medom prvá vec ráno. Tiež nezabudnite piť veľa čistej vody pred a po každom jedle.

load...

Voda je nutnosťou pre všetky diéty chudnutie. To vás udrží plná a svieža po celú dobu. Voda prichádza s radom výhod, ako je zvýšenie metabolizmu a nútiť tuku, ktoré majú byť použité ako palivo namiesto aby to hromadí v tele (1). To tiež hydratuje pokožku a pomáha dosiahnuť tento bezchybný a žiarivý vzhľad ste vždy žiaduce.

2. Nezabudnite kardio:

Pokiaľ ide o chudnutie cvičenie, kardio by mala byť na vrchole zoznamu. Vzhľadom k tomu sa snažíme maximalizovať chudnutie tu, zrejme by ste mali ísť na niečo, čo je intenzívna a spaľovanie tuku. Môžete sa pozrieť až niekoľko cvičení nápady na YouTube alebo pripraviť tréningový plán vlastné.

Ak plánujete jeden doma, uistite sa, že pridať intenzívne cvičenie, ako je skákanie zdviháky, push-up, burpees a korčuliarov. Tiež použiť švihadlo za desať až pätnásť minút. To by malo naozaj dostať vaše tepová frekvencia zvýšená a pomôže vám zbaviť sa telesného tuku rýchlo. Cardio bude účinne zvýšiť svalovú vytrvalosť, silu a zlepšiť celkový zdravotný stav (2).

load...

3. Lepšie spať:

Detstvo spacie návyky majú dlhodobý vplyv na hmotnosť. Pribúdajú dôkazy o tom hovorí, že tí, ktorí nemajú spať veľa skončiť uvedenie na väčšiu váhu, než tí, ktorí spia počas 7 až 8 hodín v pravidelných intervaloch (3). Takže, uistite sa, že spí, rovnako ako by ste mali. Spanie má niekoľko ďalších výhod, ako je zlepšenie nálady, vykazovať kruhy pod očami, zvyšovanie pamäť a kognitívne schopnosti.

4. Jesť viac ovocia a zeleninu:

Nejchytřejší spôsob, ako maximalizovať chudnutie je jesť viac ovocia a zeleniny. Nahradiť nezdravé potraviny s ovocím. Jesť viac ovocia miesto zákuskov. Mať extra porciu zeleniny namiesto má plnú misku ryže. Tiež, pridajte nízkotučný jogurt do svojho jedálnička pre lepšiu chuť. Avšak, robiť, aby to miesto jesť pomaly. Ovocie a zelenina znižuje riziko srdcových ochorení, rakoviny, cukrovky a obezity.

5. Ísť na prechádzku:

Nech je to miesto k prechádzke po dobu 40 minút v pravidelných intervaloch. Chôdza je pre chudnutie veľmi dôležité. Je tiež prichádza s veľkým množstvom výhod. Posilňuje kosti, zlepšuje kardiovaskulárne zdravie a pomáha uvoľniť svoju myseľ, telo i zmysly (4).

Ak nemáte dostatok času ísť na rannú prechádzku, prestať používať verejnú dopravu alebo auta a išla do práce a namiesto toho ísť pešo. Nenechajte si vziať taxi na krátke vzdialenosti. Vždy sa môžete označiť spolu s kamarátom a ísť na dlhé prechádzky. Týmto spôsobom, nebudete ani nudiť. Ak máte psa doma, vezmite ho von taky. Užívanie psov pozor na perlivých prechádzky môže byť docela náročná úloha. Skončíte spaľovanie viac kalórií, než sa očakávalo.

Teraz, keď viete, ako prísť o 20 libier v jednom týždni pripravte sa spáliť kalórie a získať dokonalé telo.

Páčilo sa vám čítať tento príspevok? Poznáte nejaké iné spôsoby, ako rýchlo schudnúť? Dajte nám vedieť vaše chudnutie tajomstvo v poznámkach nižšie.

load...