Zdravie a wellness

5 potravín, ktoré môžu pomôcť pri získavaní cukrovej hmotnosti

5 potravín, ktoré môžu pomôcť pri získavaní cukrovej hmotnosti

Väčšina z nás spájajú priberanie na váhe s cukrovkou, ale chudnutie? Áno! Aj keď, to môže prísť ako prekvapenie pre mnohých, ale chudnutie - drastické chudnutie - je jedným z prvých príznakov osoby trpiace cukrovkou, prevažne typu 2.

Diabetes vedie k nízkej hladiny inzulínu, pod úrovňou minimálnej požadovanej v ľudskom tele. To poháňa bunky tela, kto poškodí tuku a svalov v tele na energiu, pretože nedostatok inzulínu znamená, že bunky nie sú schopné ukladať glukózu. Telo sa domnieva, že hladní a začne spotrebovávať všetky dostupné tuk a tiež svalov, čo vedie k zníženiu hmotnosti. Úbytok hmotnosti môže byť kdekoľvek medzi 3 - 4,5 kg za mesiac a nie je zdravé vôbec. To tiež vedie k častým výletom do kúpeľne ako telo je čerpanie a recyklácia krv rýchlejšie.

Ako môže Diabetická pribúdajú na váhe?

Zatiaľ čo mnoho ľudí, ktorí sú diagnostikované s diabetom je potrebné sa pozerať na svoju diétu a denný príjem potravy udržiavať ich optimálnu telesnú hmotnosť, ostatní môžu ísť ďalej, aby sa inzulínové injekcie, aby chudnutie pod kontrolou. Avšak, existuje mnoho diabetických priberanie na váhe doplnky, ktoré sú teraz dostupné pre diabetikov, ktoré im pomôžu udržať svoju telesnú hmotnosť. Je dôležité, že nebudete konať v polovici vedomostí a flámu na sladkosti, ako sú šišky, cukrovinky a cukroviniek. Tie spôsobia zvýšenie hladiny cukru v krvi a spôsobiť komplikácie v tele. Čo iné môže diabetik človek urobiť, aby zostali na zdravú váhu? Dobre sa dá:

load...

1. Jedzte niekoľko malých jedál: 

Vzhľadom k tomu, telo je schopný ukladať čo diabetik človek jej, že je dôležité, aby pravidelne paliva telo tým, že jej niekoľko malých jedál za deň. Je tiež dôležité, aby sa zdravšie voľby potravín. Vyhnúť sa ďalšie olejové a sladkých potravín a rozhodol sa potravín, ktoré majú vysoký glykemický index.

2. Srvátkové bielkoviny: 

Tento prášok môže byť zdrojom okamžitej energie a nízka na obsahu sacharidov a vysoko na počte proteínov. Proteín dodáva energiu po dlhšiu dobu a tiež pomáha zvýšiť produkciu inzulínu a udržiavať zdravú hladinu cukru cukru v tele.

3. Mandle: 

Tieto orechy poskytujú vysoký zdroj energie a sú málo cukru. Mandle zaistí zdravé voľby medzi občerstvenie, aby zabezpečili, že telo je dostatok potravy.

load...

4. Fazuľa: 

Šošovka, cíceru a fazuľa sú zdrojom komplexných sacharidov a sú bohatým zdrojom kalórií. Komplexné sacharidy bude trvať dlhšiu dobu rozobrať v tele a bude telo cítiť plnšia. Fazuľa sú tiež dobrým zdrojom dôležitých vlákniny.

5. Losos a ryby: 

Všetky druhy rýb a vajec obsahujú dobré množstvo bielkovín. Skúste jesť ryby, pretože sú málo nasýtených tukov. Ryby ako losos obsahuje omega 3 mastné kyseliny, ktoré pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu v organizme.

Na rozdiel od vyššie diabetických telesnej hmotnosti potraviny, majú jablká, syr a mlieko v moderovanie, ktoré by mohli spôsobiť hladiny cukru v krvi do špica. Majú viac avokádo pre dobrý druh tuku na tele a za všetkých okolností sa vyhli príliš jogurt.

Pravidelné cvičenie je dôležité. Rovnako tak je dôležité, aby zabezpečili, že jeden má dobrý doplnok stravy z potravinárskeho obilia mix pred biť do posilňovne. Poraďte sa s lekárom, VŽDY!

Kým vyššie spomínané potraviny a tipy sú dobrý spôsob, ako pribúdajú na váhe, je rovnako dôležité, aby sa poraďte so svojím lekárom, aby zabezpečili, že tieto malé zmeny fungujú dobre pre vás. Teraz, keď ste si vedomí toho, ako na priberanie na váhe je diabetik, je tiež dôležité mať na pamäti potravín, ktoré sa nesmie jesť, bez ohľadu na to, ako zdravý, že je niečo iné. Lekár je najlepšia osoba, ktorá vás prevedie robiť a nerobiť z jedla k jedlu. Ak sa chcete na priberanie na váhe, aby niekoľko zdravé potraviny a diétne zmeny, ale vždy po konzultácii s lekárom!

Dúfam, že ste našli tento článok užitočný. Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...