Zdravie a wellness

5 najlepších výhod Wheatgrass Juice pre pokožku, vlasy a zdravie

5 najlepších výhod Wheatgrass Juice pre pokožku, vlasy a zdravie

Ak hľadáte pre všetko v jednom prírodný doplnok k zníženiu hmotnosti, alebo si bezchybnú pleť a zdravé vlasy, listovú zeleninu šťava môže byť ideálnou voľbou pre vás. Vedecky známy ako Triticum aestivum, pšeničných klíčkov bol používaný Egypťanmi pre zdravie a krásu pomoci v dávnych dobách. Liečivé vlastnosti listovú zeleninu, boli prvýkrát objavené Charles Schnabel, poľnohospodárske chemika z Kansasu. Ale Ann Wigmore, litovský zdravotný expert, tiež listovú zeleninu šťavu viac populárne v polovici roka 1900. Vo svojej knihe, Nahrávka listovú zeleninu ', ona je popísané o jeho pozoruhodné výhody.

Powerhouse of Nutrition:

Pohár listovú zeleninu šťavy obsahuje vitamíny, aminokyseliny, pečeňových enzýmov, a chlorofyl. To má 98 zo 102 zemín nájdené v pôde. Fosfor, vápnik, železo, horčík, draslík, sú medzi týmito dôležitými prvkami. Listovú zeleninu má viac vitamínu A a C ako pomaranče a mrkva. Okrem toho je mimoriadne bohatý na vitamíny E, K, A a B. Niet divu, že zdravotné odborníci odporúčajú listovú zeleninu šťavu potravinových doplnkov.

Výhody listovú zeleninu Juice:

1. Ak sa chcete zbaviť všetkých Kožné problémy:

Listovú zeleninu šťava obsahuje ako vitamíny a prírodné fytochemikálie, ako sú flavonoidy, ktoré sú známe ako antioxidanty. Antioxidanty pomáhajú spomaliť proces starnutia. Tiež pitie listovú zeleninu šťavy vám môže pomôcť detoxikovať svoje telo. To znamená, že posilňuje svoje prirodzené zdravie a dá vám žiariace pleť. Listovú zeleninu šťavy môžu byť použité pre liečenie kožných ochorení ako ekzémy a lupienku. Denný príjem pšeničnej trávy šťavy je dobré pre aknóznu pleť a odstraňuje jazvy alebo škvrny. Na rozdiel od pitia, môžete použiť tento šťavu externe tiež. Použite listovú zeleninu kocku ľadu (len zmraziť trochu šťavy v ice cube podnosy) pre chyby na koži. Pridajte pohár šťavy listovú zeleninu do svojho vody na kúpanie a namočiť sa v ňom (použite vaňa) po dobu najmenej pol hodiny. To môže byť dobrým telo čistiace. To tiež bojuje telesný pach. Je to príliš dobré pre spálenie od slniečka pleť.

load...

2. Aby nedošlo k poškodeniu vlasov:

Ako listovú zeleninu je známy pre svoje čistiace vlastnosti, jej nádherné zložky odstráni odumreté bunky z pokožky hlavy. To podporuje rast vlasov, rovnako ako prináša krásny lesk pre vaše vlasy. Za prípadné škody na vlasy, ako je vypadávanie vlasov, predčasnému šediveniu či lupiny, votrite trochu pšeničných klíčkov šťavu na pokožke hlavy a umožniť mu, aby zostali po dobu 15 - 20 minút. Umyte si vlasy šampónom. To je príliš dobré pre suché vlasy.

3. Ak chcete zbaviť tých kilá navyše:

Bez ohľadu na to, čo to trávnatý zmes chutí, denné záber neho môžu byť užitočné pre chudnutie v mnohých ohľadoch. Listovú zeleninu šťava pomáha odstrániť škodlivé toxíny z nášho tela. Ide o prvý krok k chudnutiu. Takisto sa aktívne podieľa na správe štítnej žľazy, čo spomaľuje metabolizmus spôsobuje priberanie na váhe. A konečne, listovú zeleninu šťava obsahuje dobré množstvo draslíka, ktorý je známe, že efektívne spaľovať kalórie. Vďaka svojej silnej nutričné ​​hodnoty, poháre pšeničnej trávy šťavy vám pomáha kontrolovať chute na jedlo a prináša vám z hlad často.

4. Wheatgrass šťavy, aby vás v poriadku:

Ako listovú zeleninu je bohatá na vysokým obsahom bielkovín a enzýmov, zvyšuje hladinu energie lepšie ako akýkoľvek iný energetický nápoj. To tiež obsahuje chlorofyl, ktorý bojuje škodlivých baktérií v tele a vytvára náš imunitný systém. Podľa odborníkov na zdravotníctvo, pohár listovú zeleninu šťavy obsahuje 70 percent chlorofylu. To tiež chráni vaše vnútorné orgány, najmä pľúca pred znečistením, ťažkých kovov a fajčenie. Tak, aby sa choroba na míle ďaleko od tela, listovú zeleninu príjem šťava je naozaj užitočné.

load...

5. Listovú zeleninu Juice k prevencii mnohých ochorení:

Pohár listovú zeleninu šťavy pomáha telu budovať červených krviniek, ktoré dodávajú kyslík do tela, a tým pomáha znížiť množstvo oxidu mono zabraňuje riziko rakoviny.

Pšeničné trávy šťava je bohatá na enzýmy, ktoré pomáhajú, aby sa rozpustil nádory.

To obsahuje 17 aminokyselín. To znamená, že listovú zeleninu šťava je bohatý doplnok stravy proteín. Proteín pomáha budovať svalového tkaniva, opravy bunky a zrazenín krvi.

Vďaka svojim antiseptickým vlastnostiam pomáha liečiť vyrážky, pomliaždeniny, bodnutie hmyzom, drobné rezy atď

Ako listovú zeleninu šťava obsahuje vitamín C, je to dobré pre oko.

Pravidelný príjem listovú zeleninu šťavy znižuje hladiny kyslosti v tele a napomáha udržať zásaditosti v krvi. Tak, to pomáha redukovať problémy, ako je zápcha, vredy, hnačka atď.

Stabilizovať hladinu cukru v krvi, sa odporúča listovú zeleninu šťava.

Tipy na spotrebu pšeničných klíčkov Juice:

Musíte ihneď konzumovať listovú zeleninu šťavu po vyťažení. Každý deň ráno, jedna unca šťavy na lačný žalúdok je dosť. Ak nemôžete zniesť veľmi trávnatá vôňa, že len zmiešať s džúsom alebo jablčného džúsu. Popíjanie pomaly počas niekoľkých minút vám dá najlepší výsledok.

load...