Zdravie a wellness

5 najlepších výhod suchých Očí na pokožku, vlasy a zdravie

5 najlepších výhod suchých Očí na pokožku, vlasy a zdravie

To volá po mnoho plánovanie správne jesť a žiť zdravo. S množstvom tipov a rád z novín, časopisov, internetu a lekárov, je to celkom prirodzené cítiť zmätený a ohromený. Zatiaľ čo mnoho ľudí sa obrátiť na zdravotné doplnky a lieky, ktoré často ignorujú sušených fíg výhody.

Naložený s živín, figy sú fialové, medené alebo žlto-zelenej farby. Veľmi výživné a chutné, suchý figa môžu byť použité v džemov, zmrzlín a pečených kusov. Hoci figy sú všeobecne sezónne ovocie, môžete si ich priamo cez rok v sušenej forme. Plodom je úplne vynikajúci a obsahujú živiny, ako je vápnik, železo, fosfor, mangán a vitamíny.

Sušených fíg prospešnosti pre zdravie

Pozrite sa tu niektoré z najlepších zdravotných výhod suchých fíg.

1. Regulovaná krvný tlak:

Obrázky sú načítané s draslíkom, živina, ktorá pomáha pri regulácii vysokého krvného tlaku. S ohľadom na súčasný životný štýl a nadmernej konzumácii spracovaných potravín, vaše telo môže spustiť nedostatok draslíka. To potom môže viesť k hypertenzii. Vzhľadom k tomu, suché figy sú plné draslíka, bude to vám pomôže pri udržiavaní regulovanej hladiny krvného tlaku (1).

load...

2. Efektívne Chudnutie:

Suché figy sú vysoké zdrojom nutričné ​​vlákniny. Ak ste tučná a vzhľadom k tomu stratí nejakú váhu, vlákninu bohaté potraviny sú dobré zvoliť. Vzhľadom k tomu, figy majú vysoký obsah prírodných vlákien, bude to ukázať ako prospešné pre vaše riadenie hmotnosti program. To vám pomôže pri znižovaní váš príjem energie, a pritom vám plné právo po celý deň (2).

3. Bezpečný proti rakovine prsníka:

Pre ženy, menopauza a rakovina prsníka sú dve hlavné veci, ktoré sa zaoberajú. Okrem psychologických vplyvov, existuje nespočetné množstvo zdravotné riziká rovnako. Výskumníci ukázali, že ženy, ktorí konzumujú ovocie vlákna sú pri nízkych riziká karcinómu prsníka, v porovnaní s tými, ktorí nie. Suchý figa je pravdepodobne najlepšie ovocie z hľadiska prírodných vlákien; iní byť sušené slivky, datle, jablká a hrušky (3).

Suché Obr Ovocie Výhody pre pleť

4. Užite si zdravú a hladkú pokožku:

Ak chcete chrániť pokožku pred škodlivými účinkami veku a stresu, je potrebné vziať na vedomie niekoľko dôležitých vecí. Majte na pamäti, že vaša pleť je citlivá a potrebuje správnu výživu. Len sebemenší nedbalosť z vašej strany, môže mať za následok určité choroby kože.

load...

Jedným z najčastejších podmienkam, ktoré vidíte medzi mládežou i dospelými je akné či vyrážky. Niektoré z ďalších bežných kožných ochorení sú zits, čierne bodky, whiteheads a dokonca aj cysty. Niekedy je to dokonca vedie tvrdohlavý značiek na koži, čo by bolo ťažké odstrániť, akonáhle vaše pupienkov vyliečiť. S konzumáciou suchých fíg, môžete bojovať proti týmto kožných ochorení na obrovskom rozsahu (4).

Sušených fíg Výhody na vlasy

5. Dlhé a zvodné vlasy:

Vzhľadom na súčasnú životný štýl a stravovacie návyky, problémy s vlasy sú veľmi časté v týchto dňoch. Hlavným dôvodom je nedostatok životne dôležitých minerálov a živín (5).

Zvodný vlasy a žiariaca pleť sú drahé aktíva, ktoré definujú našu osobnosť, rovnako ako štýl kvocient. Nie je nič viac nepríjemné alebo stresujúce ako tupé a spľasnuté vlasy na hlave. Áno, mnoho kozmetických prípravkov a kozmetiky sú k dispozícii na trhu, ale často nedokážu poskytnúť požadované výsledky.

Keď príde na vlasy problémy, ako je svrbenie pokožky hlavy, lupín a vypadávanie vlasov, nikto nemôže poprieť, že je potrebné správnej diéty. Vzhľadom k tomu, suché figy sú načítané s minerálmi a živiny, ktoré pomáhajú zlepšiť zdravie vašich vlasov v dramatickým spôsobom.

Páčilo sa vám páči náš príspevok na sušené figy výhody. Dúfam, že by mala zahŕňať suché figy vo vašej strave, teraz, keď viete, tieto úžasné výhody. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...