Zdravie a wellness

5 najlepších Protein Shakes pre zvýšenie hmotnosti

5 najlepších Protein Shakes pre zvýšenie hmotnosti

Všetci vieme, že proteínové koktaily môžu pomôcť aj tie najmenšie z vás pribúdajú na váhe! Ale to, čo nevieme, je to, čo najlepšie proteínové doplnky pre priberanie na váhe, sú! Tiež, ako sa tieto bielkoviny trasie vplyv na vaše telo a ako presne sa im pomôžu pribúdajú na váhe? A ako môžete urobiť proteín trasie z týchto doplnkov?

Nájdete odpovede na všetky tieto otázky v tomto príspevku! Pokračuj v čítaní!

1. Proteínový prášok Shake:

Srvátková bielkovina je jedným z najdôležitejších proteínové doplnky pre získanie svalovej hmoty. Zvyčajne, proteínové prášky nepomáhajú nám pribúdajú na váhe, rovnako ako v tuku. Čo staviame je svalovej hmoty, a srvátkové bielkoviny je jedným z najlepších proteínových doplnkov vonku. Je zabalený mnoho spoločností, a je k dispozícii v rôznych príchutiach, ako je vanilka, čokoláda, jahoda, a ananásu.

load...

Srvátka sa rozštiepi rýchlo a dosiahne vaše svaly rýchlo po konzumácii. Obsahuje malé peptidy, ktoré pomáhajú stimulovať prietok krvi do svalov. Srvátka môže tiež hrať rolu antioxidantu. (1)

Zmiešajte dve čajové lyžičky srvátkový proteínový prášok v 250 ml vody alebo mlieka (tepla alebo za studena) a užívať si srvátkový proteínový koktail. Ideálny čas, aby bol tento kokteil je po tréningu.

2. Casein Protein Powder Shake:

Kazeín je iný proteín na báze mlieka. Rovnako ako srvátky, môže to zvýšiť svoje ceny výrobných svalové bielkoviny, keď ju máte písať prácu von. Má tiež veľmi dobrú výživovú rovnováhu aminokyselín. (2) Aj keď má pomalú rýchlosť trávenia, kazeín je ideálny pre-spaním desiatu, pretože zabraňuje katabolizmu, kým spíte.

load...

Kazeín doplnky sú ľahko k dispozícii v širokej škále chutí, takmer rovnaké ako srvátkové proteínové doplnky. Štúdie naznačujú, že kombinácia srvátky a kazeín proteín trasie výrazne zvyšuje svalový rast, ak sú konzumované príspevok cvičenia.

Zmiešajte jednu lyžičku doplnku srvátkové bielkoviny, jednu lyžičku kazeín proteínové doplnky v 250 ml vody alebo mlieka (horúce alebo studené) a voila, vaša proteín shake je pripravený.

3. Kreatín Protein Shake:

Tri aminokyseliny dohromady tvoria jednu z najviac miloval a neuveriteľne populárna proteínových doplnkov všetkých čias. Kreatín obsahuje arginín, metionín, a glycín.

Mnoho štúdií k záveru, že kreatín doplnky pomáhať ľuďom získať kdekoľvek medzi 5 až 10 libier. Títo ľudia tiež zaznamenať výrazné zvýšenie pevnosti a môže trvať dlhšie a vykonávať viac intenzívne cvičenie rutiny. (3) Kreatín je zásadný pre rastúce IGF - 1 (inzulín rastový faktor) úrovne vo svaloch, ktorá pomáha stimulovať rast.

Aj keď môžete mať kreatín sám o sebe, je to najúčinnejší v kombinácii s karnosin doplnkov.

Zmiešajte jednu lyžičku doplnok kreatín s doplnkom jedna čajová lyžička karnozínu a pridajte práškové zmesi do 250 ml vody alebo mlieka (horúce alebo studené), aby si vaše kreatínu a karnozínu chvenie.

4. Rozvetvené aminokyseliny (BCAA) pretrepe:

Zvyčajne, aminokyselín s rozvetveným reťazcom sa vzťahujú na izoleucínu, leucínu a valínu, okrem iného. Tieto aminokyseliny sú nevyhnutné pre tvorbu kolagénu a udržiavanie svalového tkaniva. (4), leucín je obzvlášť dôležitou zložkou tu, pretože pomáha stimulovať sval masovú výrobu. Avšak, tri aminokyseliny tu uvedené efektívne pracovať v tandeme, tým, že vám energie, stimuluje rast svalovej hmoty, a samozrejme, opravy svalového tkaniva. Rozvetvená Aminokyseliny tiež znížiť kortizolu (hormón, ktorý inhibuje testosterón a stimuluje svalovú hmotu.

Zmiešajte dve čajové lyžičky BCAA dodatku v 250 ml vody alebo mlieka (horúce alebo studené), aby si svoj BCAA proteínový koktail.

5. Beta-Alanín / CARNOSINE Shake:

Beta-alanín chvenie predstavuje jeden z najdôležitejších aminokyselín v beta-alanínu, ktorý kombinuje s histidín tvoriť karnozínu.

Vyššie hladiny karnozínu rovná vyššiu úroveň odolnosti. (5) Karnosin zvyšuje schopnosť svalových vlákien a odďaľuje nástup únavy.

Zvyčajne sa kombinuje beta-alanín doplnky kreatínu doplnky vám pomôžu získať viac svalovej hmoty ako len, že jeden z dvoch. Beta-alanín doplnky sú k dispozícii v mnohých príchutiach.

Zmiešajte jednu lyžičku doplnok beta-alanínu s doplnok jednu lyžičku kreatínu a pridajte práškové zmesi do 250 ml vody alebo mlieka (horúce alebo studené), aby si váš beta-alanínu / Karnosin a kreatín triasť.

Takže, skúste tieto proteínové koktaily a pribúdajú na váhe. Povedzte nám niečo o vašom pokroku tu. Tie by mohli inšpirovať niekoho, alebo dokonca inšpirovať sami. Zanechať komentár nižšie!

load...