Zdravie a wellness

5 jóga Asanas, ktoré vám pomôžu bojovať proti tejto nepríjemnej kocovine

5 jóga Asanas, ktoré vám pomôžu bojovať proti tejto nepríjemnej kocovine

Víkendy sú o ťažké párty po všetkej tej tvrdej práci v priebehu týždňa. Ale keď sa uvoľniť a ísť všetci von, je pravdepodobné, že skončí dojčenie opicu. Budete prebudiť pocit oveľa viac unavený, ako ste mali v pondelok ráno. Binge drinking nie je nikdy dobrý nápad. Je to škodlivé pre vaše celkové zdravie. Ale ak nechcete skončiť ísť cez palubu kedysi-in-a-modro-moon, jóga môže byť vaša pomoc. Ja vám zaručiť, že tieto ásany bude fungovať lepšie ako akýkoľvek iný liek.

Jóga pre kocoviny - 5 ásany, ktoré vám pomôžu

  1. Janu Sirsasana
  2. Balasana
  3. Urdhva Mukha Svanasana
  4. Marjariasana
  5. Shavasana

1. Janu Sirsasana

Keď budete cvičiť tento ásany, trojnásobný akcia odohráva.

  1. Mozog a telo sa upokojil. Úzkosť vyvolaná alkoholom je tiež uvoľnená.
  2. Ramená a chrbtica, ktoré sú zablokované pomocou alkoholu získať dobrý pretiahnuť.
  3. Pečeň a obličky sú stimulované. Tak, máte tendenciu detox rýchlejšie.

Budete cítiť svieži a omladená okamžite. Vaša kocovina bolesti hlavy zmizne v žiadnom momente.

load...

Ak chcete vedieť viac o tomto Asan, kliknite sem: Janu Sirsasana

Späť na obsah

2. Balasana

Keď budete cvičiť tento ásany, celé tvoje telo prechádza akúsi gravitácie. Tento ťah umožňuje okamžité vlek - fyzicky, mentálne a emocionálne. Tento regeneračný póza upokojuje svoju myseľ a telo. Reguluje dýchanie a zlepšuje krvný obeh v celom tele. Tým sa znižuje účinky kocoviny.

load...

Ak chcete vedieť viac o tomto Asan, kliknite sem: Balasana

Späť na obsah

3. Urdhvamukha Svanasana

Táto ásana posilňuje svoju myseľ a telo. To zaisťuje, že pľúca a hrudník otvoriť, čo umožňuje voľné prúdenie čerstvého vzduchu. Vaše orgány sú detoxed, a vaša krv sa čistí v zjednávať. Vaša únava a depresie kvôli opici zmizne okamžite. Intenzita bolesti hlavy príde príliš dolu.

Ak chcete vedieť viac o tomto Asan, kliknite sem: UrdhvaMukha Svanasana

Späť na obsah

4. Marjariasana

To sa zvyčajne vykonáva v kombinácii s Bitilasana. The Cat-Cow je ideálny sada póz do praxe, keď sa opicu. Chrbtica dostane dobrú úsek, a tam je príval čerstvej krvi po celom tele. Pečeň a obličky dostať detoxikovalo rovnako. Ako dýchate v kombinácii s ásany, vaša hlava sa okysličuje. To znižuje bolesti hlavy a nevoľnosť.

Ak chcete vedieť viac o tomto Asan, kliknite sem: Marjariasana

Späť na obsah

5. Shavasana

Prichádza jeden z najlepších jogy predstavuje pre liek na opicu. Konečným odpočíva predstavujú sa Shavasana uvoľní svoju myseľ a telo. To pomáha zmierniť úzkosť a únavu spojenú s opicou, čím sa znižuje bolesti hlavy. To Asano tiež podporuje krvný obeh v celom tele.

Ak chcete vedieť viac o tomto Asan, kliknite sem: Shavasana

Späť na obsah

Až sa nabudúce budete sa opicu, siahnite po vašej mat miesto lekárničke. S jogou na vašu záchranu, strana musí ísť ďalej! Už ste niekedy skúšali jogu pre liek na opicu? Ako to pomôcť? Podeľte sa o svoje skúsenosti sa s nami tým, že komentuje nižšie.

load...