Zdravie a wellness

5 jednoduchých spôsobov spálenia 100 kalórií doma

5 jednoduchých spôsobov spálenia 100 kalórií doma

Sú tieto dodatočné vrstvy tuku dáva vám bezsenné noci? Zaujímate sa o svoj vzhľad a zdravie, ale sú stále váhajú prijať prísny tréningový plán? No, ste v dobrej spoločnosti! Väčšina ľudí, ktorí vyzerajú, ako schudnúť, bez toho aby tráviť hodiny v posilňovni alebo robiť nejaké zložité Jóga. Ale to neznamená, že nemôžete schudnúť!

Čo keby som vám povedal, že môžete prísť o 100 kalórií za deň, bez biť do posilňovne, alebo tráviť čas cvičiť? Ak to znie ako dobrý chudnutie plánu pre vás, čítajte ďalej!

5 tipov, ako spáliť 100 kalórií doma

Nesprávny životný štýl môže zakaliť svoj vzhľad a poškodiť vaše zdravie, ak nie postarané. Môžete prijať zdravý životný štýl doma, aby začal proces straty kalórií navyše k znovuzískanie svoje stratené lieči sám. Tu sú niektoré z jednoduchých spôsobov, ako môžete sledovať, ako spáliť kalórie doma:

load...

1. Záhradkárstvo:

Horiace 100 kalórií doma záhradníčenie pomáha nielen vaše telo, ale aj dušu! Spojenie s prírodou môže vyliečiť prekliatím zlou metabolizmu za púhych 20 minút nepárne. Vykorenenia nežiaduce trávy z vašej záhrady po dobu 20 minút môžete spáliť 100 kalórií. Ide o obdobu 2 hodín strávených v posilňovni neustále v podrepe. Mohli by ste nájsť lepšie multi-tasking metódu pri pohľade na seba a svoje dom exteriéry? Pravdepodobne nie! Choďte von a začať pracovať na vašej záhrade spáliť 100 kalórií doma, a to aj bez prepukajú v pote!

2. Dance:

Nemôžete nájsť lepší spôsob, ako byť šťastnejší a zdravší! Tanec je umenie. Je to jeden z najlepších spôsobov, ako sa pripájajú k duchovnosti a odpojiť sa stresom. Nájsť 30 minút denne po dobu non-stop tanec a zažiť dlhotrvajúci a spontánny výhod, ktoré môže ponúknuť. Tridsať minút non-stop tance nielen de-zdôrazňuje svoju myseľ a telo, ale aj spaľuje 100 kalórií rovnako. Je to jeden z najlepších, najzábavnejšie a umeleckých spôsobov, ako stratiť 100 kalórií každý deň doma.

3. Preskakovanie:

Naozaj potrebujeme sa vrátiť do minulosti, žiť s bohatstvom zdravie, bohatstvo a šťastie? Máme naozaj vzdialili tak ďaleko od zdravého životného štýlu, ktorý fitness a šťastie nemožno nájsť v rovnakom čase? Rozhodne nie! Hodiny, ktoré strávite sedí na pohovke sledovanie filmu alebo hranie videohier môže byť lepšie využité. Vytiahnite 15 minút preskočiť každý deň predĺžiť svoj život a udržať srdcové choroby na uzde. Pätnásť minút z preskakovanie môže spáliť viac ako 100 kalórií denne. Začleniť túto malú zmenu vo svojom živote, aby sa stal štíhlejšie, zdravšie a šťastnejšie.

load...

4. Varenie:

Pre mnoho varenie je fuška, zatiaľ čo pre ostatné, to je forma sebavyjadrenia! Nezáleží na tom, ktoré kategórie patríte, ste sa dostali k jedlu! A čo lepší spôsob, ako schudnúť, než pri varení! Štyridsať päť minút strávených v kuchyni môže spáliť 100 kalórií, bez toho aby bolo potrebné urobiť niečo navyše, alebo fantázie. Telo spaľuje asi 100 kalórií, keď sa oddával v malých aktivít, ako je sekanie a šľahanie pri státí po dobu 45 minút. Takže prestať objednávať na stánok s jedlom. Jesť domáce jedlo - to pomáha zabrániť priberanie na váhe, zatiaľ čo spaľovanie kalórií!

5. Domácnosť:

Tieto lenivejší smrteľníci nemusí páčiť, že robí domáce práce môže skutočne udržať človeka vo forme. Avšak fakty zostávajú fakty. Práškovanie svoj dom, vysávanie alebo jednoducho usporiadanie miestnosti po dobu jednej hodiny môže poraziť hodiny strávené v posilňovni. Je to jeden z najjednoduchších spôsobov, ako zapojiť svoje telo spaľovanie tukov činnosti doma. A pamätajte, že čistota je vedľa zbožnosti. Tak, aby sa vaše dom v čistote, spojiť s božským, a to všetko pri spaľovaní 100 kalórií!

Chodiť do posilňovne, nie je pre každého. Ale nenechajte túto skutočnosť budete cítiť previnilo! Stále môžete mať zdravé a chudnúť - len sa snaží presunúť svoje telo doma s tipy vyššie spomenutých a nezabudnite jesť zdravo. To je polovica úspechu vyhral! Udržať sa na to a čoskoro budete mať fit telo chváliť!

Aké aktivity vás prijať spáliť kalórie doma? Mohli by ste mať prospech z niektorého z vyššie uvedených tipov? Podeľte sa o svoj názor s nami komentáre časti nižšie.

load...