Zdravie a wellness

5 jednoduchých spôsobov prípravy kondenzovaného mlieka

5 jednoduchých spôsobov prípravy kondenzovaného mlieka

Už ste niekedy boli v stredu robiť dezert a uvedomil si, že ste všetci z kondenzovaného mlieka? Že by bolo botheration, že jo? Čo keby ste mohli robiť kondenzované mlieko priamo u vás doma? To by bolo skvelé, nie?

Tvorba kondenzované mlieko doma, je rýchle a jednoduché. Nielen to! Domáce kondenzované mlieko vám ušetrí peniaze taky. Obchode kúpil kondenzované mlieko môže určite horieť dieru vo vrecku. Môžete vyskúšať rôzne recepty, a zistíte, že každý z nich je rovnako krémová a bohatá ako plechovky kúpený v obchode. Môžete naliať kondenzované mlieko na toasty sprevádzať svoju rannú kávu alebo ho použiť ako prísada pre dezert recept.

Či by mohol byť niekto recept na kondenzovaného mlieka? No, ak hľadáte pre jedného, ​​dáme vám päť! Nižšie sú uvedené nádherne úžasné recepty kondenzovaného mlieka, ktoré sú viazané na lásku! Pokračovať a čítať si vytvoriť svoj vlastný kondenzované mlieko!

load...

Ako si vyrobiť kondenzované mlieko doma:

K dispozícii je viac ako jeden spôsob, ako báječný kondenzované mlieko doma. Recepty sú jednoduché, a ingrediencie sú ľahké sa dostať. Vy nemusíte drieť na hodiny, aby sa to. Jedným z dôvodov, prečo mnohí ľudia dávajú prednosť domáce sladené kondenzované mlieko je vďaka jednoduchosti celého procesu. To je tiež zdravšie alternatívou k konzervovaných tie, ktoré nakupujú v obchodoch. Tu je pohľad na päť úžasne jednoduchý spôsob, ako urobiť sladené kondenzované mlieko doma.

Recept 1:

Budete potrebovať:

 • Vriaca voda - 1 šálka
 • Margarín - 55 gramov
 • Biely cukor - 2 šálky
 •  Odstredené práškové mlieko - 4 šálky

Metóda:

load...
 1. Prvým krokom je, aby vriacej vody a nalejte ju do misy mixéra.
 2. Pridajte cukor a margarín a zmes sa riadne miešať, kým sa všetky zložky sú dobre premieša.
 3. Teraz sa šálka sušeného mlieka a pomaly pridávajte ju do mixéra a znovu ho zapnite. Máte 3 šálky sušeného mlieka zostávajúce. Vezmite každý a pridať ju do zmesi a zmes, kým ste dokončili všetko.
 4. Po dokončení zmiešavanie, vyliať mlieko do pohára a nechajte ho vychladnúť. Po ochladení, uloženie do chladničky použiť kedykoľvek budete chcieť!

Vďaka tomuto receptu, dostanete viac než jednu šálku kondenzovaného mlieka. Ak chcete, môžete použiť sladidlo namiesto cukru a sójové mlieko alebo iné alternatívy namiesto kravského mlieka. Môžete tiež použiť mikrovlnnú rúru namiesto mixéra, aby sa tento kondenzované mlieko. Akonáhle je pripravený, začať na dezert a použiť ho ako prísada dať vaše sladké liečiť bohatá, krémová, a pery dopadá chuť!

Recept 2:

Budete potrebovať:

 • Voda - 1 šálka
 • Cukor - 2 šálky
 • Maslo - 6 lyžíc
 • Sušené mlieko - 2 šálky

Metóda:

Aby bol tento lahodný sladené kondenzované mlieko je hračka!

 1. Zmiešajte všetky ingrediencie v mixéri a zmes, až sa stane hladká.
 2. Potom sa nádoba, ktorá je vzduchotesná a uložiť ju do chladničky.

Tento recept vám dá kondenzované mlieko, ktoré sú rovnako dobré ako tie, ktoré nakupujú v obchodoch. Vždy pamätajte, aby sa príliš veľa naraz, pretože to netrvá dlho, aj keď v chladničke.

Recept 3:

Budete potrebovať:

 • Teplá voda - 1 - 3 šálky
 • Cukrov - 2 - 3 šálky
 • Odstredené sušené mlieko - 1 šálka
 • Maslo - 2 polievkové lyžice

Metóda:

 1. Začnite tým, že sa misy a premiešajte sušené mlieko a cukor.
 2. Ďalej získať maslo a pridať ju do horúcej vody a nalejte ju pomaly do misy suchých ingrediencií. Môžete použiť elektrický mixér poraziť zmesi kým sa nestane pekné a hladké.
 3. Môžete tiež použiť mixér, ak sa vám páči. Nechajte ho vychladnúť, než ho použiť na čokoľvek.
 4. Uloženie do chladničky pre neskoršie použitie alebo pridanie kusom do kávy okamžite pre extra krémovosti!

Tento recept je 395 gramov kondenzovaným mliekom. Mali by ste si uvedomiť použiť vodu, ktorá sa varí a robiť len malé množstvo, pretože to kondenzované mlieko neukladá dobre a bude k ničomu veľmi rýchlo.

Recept 4:

Budete potrebovať:

 • Vriaca voda - 1-3 cup
 • Cukor - 3-4 cup
 • Sušené mlieko - 1 šálka
 • Vanilla - 1 čajová lyžička
 • Maslo - 4 lyžice

Metóda:

 1. Prvá vec, ktorú budete musieť urobiť, je vziať strednej veľkosti misy a pridajte maslo.
 2. Vezmite si teplej vody a pridať ju do misy.
 3. Potom, čo ste urobil, pridáme vanilku a cukor. Uistite sa, že mix všetkého dobre. Môžete použiť elektrický šľahač na to.
 4. Ďalej pridajte sušené mlieko a znovu miešajte, kým budete mať hladký, bohatú konzistenciu.
 5. Všetko, čo musíte urobiť, je naliať zmes do nádoby podľa vlastného výberu (pokiaľ možno vzduchotesné) a nechajte ho vychladnúť.

Tento recept vám dá asi 14 uncí kondenzovaného mlieka. Môžete uložiť tento obal kondenzovaného mlieka asi týždeň v chladničke. Môžete tiež použiť hrniec miesto misy. Variť vodu v panvici a pridajte maslo, vanilkový cukor a na neho. Blend všetky prísady dobre a potom pridajte šálku sušeného mlieka. Naďalej miešajte, kým sa stáva hladké a krémové. Jednoduché, rýchle a mňam!

Recept 5:

Budete potrebovať:

 • Smotana - 1 balenie
 • Cukor - 1 šálka
 • Jedlej sódy - 1 štipka

Metóda:

 1. Prvá vec, ktorú budete musieť urobiť, je variť mlieko v panvici, ktorá má ťažkú ​​základňu.
 2. Miešajte mlieku každú minútu alebo tak, aby sa ubezpečil mlieko nehorí.
 3. Teraz sa jedlá sóda a cukor a pridajte ju do hrnca s vriacou mlieko.
 4. Za stáleho miešania, kým sa váš mlieko hustnúť. Miešanie je dôležité, pretože čím viac budete miešať, tým silnejší mlieko stáva.
 5. Akonáhle ste spokojní s konzistenciou Zmes je, zase teplo off a presunúť panvicu na chladnejšie povrch.
 6. Teraz všetko, čo potrebujete urobiť, je umožniť kondenzované mlieko vychladnúť asi hodinu alebo tak nejako. Po ochladení, naliať ju do vzduchotesnej nádoby a dať do chladničky alebo použiť ju hneď!

Čo robí Homemade kondenzované mlieko lepší?

Keď si vytvoriť svoj vlastný kondenzované mlieko doma, dostanete vybrať zložky, ktoré idú do toho. Napríklad, môžete použiť med namiesto cukru alebo pridať trochu vanilky pre extra pop chuti. Ďalšou výhodou je to, že domáci kondenzované mlieko je zdravšie a lepšia voľba pre ľudí, ktorí nemajú radi konzervované potraviny.

Ďalším veľkým dôvodom, aby sa vaše vlastné kondenzované mlieko je, že je oveľa hospodárnejšie než ich nákup z obchodov. Môžete ušetriť veľa peňazí, a to najmä ak si kúpite odstredené mlieko v cisternách alebo použiť plnotučné mlieko.

Môže konzistencia byť zmenený?

Vždy môžete zmeniť konzistenciu kondenzovaného mlieka urobíte podľa svojho vkusu. Ak si myslíte, že to, čo ste urobili, je príliš vodnatá, počkajte, až vychladne pred pridaním väčšieho množstva sušeného mlieka. Akonáhle sa ochladí, zmení konzistencia a môže ukázať silnejšie ako ste pôvodne myslel, takže robiť nejaké zmeny nemusí byť potrebné. Ak zistíte, kondenzované mlieko príliš hustá potom sa ochladí, môžete zalejeme trochou horúcej vody a za stáleho miešania znovu alebo pridať viac odstredeného mlieka, ak zistíte, že nádcha.

Bez ohľadu na to, ako sa vám páči vaša kondenzované mlieko byť, môžete si to vyhovovalo vaša fantázia! To je jedna z vecí, o úžasné vytvoriť vlastné doma!

Báječný spôsoby, ako využiť sladené kondenzované mlieko:

Nebo je limit, pokiaľ ide o pridanie kondenzované mlieko na rôzne potraviny. Je to skvelé pre pridanie do dezertov a iných sladkostí, ku ktorým patrí:

 • Francúzske toasty pre extra sladkosti,
 • Kávové koktaily,
 • Káva, atď.

Všetko, čo ho pridať do dám, že krémová a bohatý potešenie, že iba tento prastarý kuchyne zošívanie môžete dať. Kondenzované mlieko môže urobiť nič zlého, najmä ak si to dobre!

Zabudnite na obchode-kúpil plechoviek kondenzovaného mlieka. Urob si svoj vlastný doma, ušetriť peniaze a vytvoriť svoj jedinečný recept s extra prísadami. Takže to nebude trvať hodiny. S recepty vyššie, môžete mať lahodnú kondenzované mlieko za pár minút! Nie je nič, čo vám dáva peru dopadá sladkosť ako kondenzovaným mliekom, takže vytvoriť svoj vlastný doma!

Ak máte deti doma, prinútiť ich, aby pomohol a uvidíme, čo zábavný majú. Keď vy a vaše deti sú vykonávané robiť to, môžete mať skvelý čas lízanie misu potom, čo ste preniesli kondenzované mlieko do kontajnera! Ako môžete povedať nie, aby sa sladkú pochúťku, že všetci vo vašej rodine miluje?

Teraz, keď viete, ako sa robí kondenzované mlieko doma, dajte nám vedieť, ak budete dať to skúsiť. Používate kondenzované mlieko často? Myslíte si vždy používať predpripravené verziu? Už ste niekedy skúšali robiť nejaké doma? Poznáte nejaký iný recept, aby sa kondenzované mlieko? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...