Zdravie a wellness

5 jednoduchých spôsobov, ako mandle pomáhajú schudnúť

5 jednoduchých spôsobov, ako mandle pomáhajú schudnúť

Často čítame o prísnych diétnych plánov, periodická a cvičenia, pokiaľ ide o chudnutí. A často musel prečítať o niektorých položiek potravín, ktoré pomáhajú pri chudnutí, ako je mrkva, banány, papriky a pod Ale viete, že orechy môžu pomôcť stratiť tých kíl? Vždy si myslíme, že orechy sú bohaté na mastné kyseliny, a tak sa snažíme, aby zostali ďaleko od nich. Ale teraz majú dôvod na radosť, pretože štúdie preukázali, že mandle sú skvelý stimulant, ktorý pomáha znižovať váhu.

Mandle pre chudnutie

1. Obsahuje dobré tuky:

Prvým a najdôležitejším z výhod mandlí je, že je bohaté na mastné kyseliny, ako sú omega 9, omega 6 a omega 3. Sú všetky zdravé tuky, ktoré sú nevyhnutné a sú užitočné pre naše telo. Na rozdiel od nasýtených tukov a trans-tukov, ktoré sa nachádzajú v haraburdu a spracovaných potravín a vedú k rôznym srdcovo cievnych ochorení, ako je srdcový blokáde a cievnej mozgovej príhody, mandle obsahujú nenasýtené tuky. Tieto tuky pomáhajú v prevencii týchto kardio cievnych ochorení. Stabilizuje našu hladinu cukru v krvi a zlý cholesterol vybudovať v tepnách.

load...

2. Obsahuje Fiber:

Koža mandlí obsahujú vysoké množstvo vlákniny, ktorá pomáha pri správne trávenie potravín a zdravý pohyb čriev. V prípade, že jedlo nie je riadne strávená, to vedie ku kyslosti, nadúvanie atď. To na druhej strane sa vzťahuje na všetky naše potraviny do tukov, ktorá sa dostane uložený v našom tele, čo vedie k nadmernej telesnej hmotnosti. Tak, aby sa dosiahli najlepšie výsledky, je potrebné konzumovať celé mandle s pokožkou neporušený.

3. Najlepší Snacks:

Jednou z výhod mandlí je, že je to najlepšie občerstvenia majú prijať medzi jedlami. Obsahujú vysoké množstvo mononenasýtených tukov, bielkovín a vlákniny, ktoré prispievajú k pocitu, že sú plné. Uistite sa, že ste vždy ísť na suroviny a celými mandľami, namiesto solené alebo spracovaných tie, pretože obsahujú nadmerné soli, ktoré zvyšujú hladinu sodíka v krvi.

4. Znižuje brušný tuk:

Chcú znížiť brušný tuk, prepnutie na mandle diétu. Mandľové výhody patrí vysoký obsah bielkovín, ktoré pomáhajú v rozvoji svalovej hmoty. Mono-nasýtené tuky udržiavať a znížiť našu index telesnej hmotnosti (BMI). Je zameraný na tuk uložený v brušnej oblasti, čím sa zníži brušný tuk.

load...

5. Full živín:

Mandle sú plné živín, ako je horčík a vitamín E, antioxidantu. Horčík pomáha udržiavať našu hladinu cukru v krvi a znižuje toužení jedla tým, že drží nás plná. To zase pomáha udržať si telesnú hmotnosť. Aj keď ste cvičenie, si vybudovať svoju svalovú hmotu. Horčík je vynikajúcim zdrojom energie a pomáha budovať svalovú hmotu v priebehu tréningu. Vitamín E, čo je antioxidant, zvyšuje prietok krvi, ktorá umožňuje svaly zmluvu ľahšie.

Tu je niekoľko zaujímavých spôsobov, ako jesť mandle na chudnutie:

1. Udržujte balíček pražených mandlí vo vašej kancelárii alebo vysokej škole vrecka a mať ich vždy, keď sa cítite hlad. Jesť hrsť z nich; je to najlepšie občerstvenie pre chudnutie.

2. Pridajte mandle na raňajky, ktorá vás udrží plný až do obeda. Posypeme nasekanými mandľami na svojich ovsa a obilnín.

3. Skontrolujte, mandľový Raiti a majú ju v čase obeda. Zmiešajte nasekané mandle s jogurtom a posypeme svoje obľúbené korenie. Almond Rait je plná bielkovín a dobré baktérie, ktoré udržuje váš tráviaci systém zdravý a tiež pomáha pri chudnutí.

4. Môžete pridať nasekané mandle vo svojej cestoviny alebo šalát. Urobia to ťažké, takže môžete jesť menej a ešte uspokojiť svoj hlad.

5. Pridajte mandle vo svojej obľúbenej zmrzliny alebo čokolády a teraz zvrat v chuti. Vrátane mandle vo svojej každodennej strave spolu s riadnou cvičenie robí chudnutie možný sen.

Do tej doby sa postarať a udržať ju štýlový !!!!!!

load...