Zdravie a wellness

5 jednoduchých spôsobov, ako bylinný čaj výsledky v chudnutí

5 jednoduchých spôsobov, ako bylinný čaj výsledky v chudnutí

Bylinný čaj alebo Tisane je aromatický odvar z bylín, korenín, korene, listy semená a iné botanickej prvky vo vode. Tento non caffeinated nápoj bol široko uvádzaný v niekoľkých starí Číňania, egyptských a indických písmach, pretože jeho vynikajúcu vôňou terapeutickú hodnotu a antioxidačné obsah, a tým sa spotrebuje pre odvodenie súvisiace zdravotné výhody.

Je to skladisko relaxant, povzbudzujúce a upokojujúce vlastnosti. Uvoľnenie stresu, zvýšenie energie a imunity, detoxikáciu, zlepšuje srdcovú a respiračné zdravie, chudnutie a podporu lepšieho trávenia sú niektoré z mnohých výhod pitia tohto zázrak čaj, aby sa dosiahol cieľ, ktorý má zdravé telo i myseľ. Avšak, jeden by mal byť veľmi opatrní, o bylinné zloženie tisane predtým, než spotrebuje to, ako môžu urobiť viac škody ako úžitku za určitých podmienok. Napríklad niektoré bylinné čaje by nemali byť konzumované v priebehu tehotenstva, pretože obsahujú byliny, ako je muškátový oriešok, muškátový kvet, šafran atď že abortiva a môže spôsobiť potraty; niektoré tisanes sú toxické a alergénne v prírode, zatiaľ čo niektoré sú dekontaminácii s pesticídmi a ťažkých kovov.

Sedavý životný štýl a nezdravé stravovacie návyky sú spoločné charakteristiky všeobecné masy po celom svete, ktorý dal podnet k bežnej zdravotné ťažkosti, ako je nechcené telesnej hmotnosti a obezity. A preto je pojem bylinných čajov na chudnutie získal popularitu. Vďaka tejto úžasnej nápoje, stratou tých kíl sa stal tak jednoduché, ako ktorou sa späť a popíjanie čaju. Bohaté na antioxidanty a močopudné vlákien, bylinné čaje je ideálny spôsob, ako stratiť telesnej hmotnosti. Či už spotrebovanej teplé alebo studené, tisanes pripraví za použitia vhodných prísad, ako žihľava, púpava a senny list, semien feniklu, sibírsky ženšen korene atď, stimulujú odbúravanie tuku a podporuje detoxikáciu v tele. Pokiaľ doplnené zdravú výživu režimu, tento bylinný odvar môže prispieť k zníženiu nežiaduceho tuku prirodzene a ľahko. Aníz čaj, Oolong čaj, zelený čaj a ginseng čaj sú niektoré z populárno spotrebovaných tisanes na účel prelievanie off nežiaduce navyše mäkká tukové tkanivo.

load...

Bylinné čaje na chudnutie:

Je to z týchto dôvodov, že bylinné čaje chudnutie funguje. Udržiavanie čítanie zistiť.

1. Zvýšenie imunity a liečbe ochorení:

Antioxidanty a phytonutrients prítomné v tomto čajovom pomôcť v boji a liečenie rôznych chorôb k lepšiemu zdraviu a blaho jednotlivca. Prísady, ako je ženšen, žihľavy, jaseň, zelený čaj, púpava etc v tisanes prispieť k posilneniu imunitného systému organizmu, a tým predchádzať chorobám, ako je vysoká hladina cholesterolu, obezita, štítnej žľazy ETC a pomáha udržiavať zdravé telo a zároveň sa vyhnúť úskalia nadmernej telesnej hmotnosti.

2. Zvýšenie metabolizmu:

Antioxidanty obsiahnuté v tomto čajovom pomôcť potlačiť hlad a podporujú rýchle oxidáciu tukov, čím sa zvýši základná rýchlosť metabolizmu v tele a napomáha účinne stratou tých kíl.

load...

3. Zníženie hladiny cholesterolu:

Pitie určitý typ bylinných čajov pravidelne napomáha k udržaniu a zlepšeniu všeobecnej zdravia, liečbu a prevenciu niektorých ochorení, ktoré sú priamo spojené s nadváhou ako hypertriglyceridémia, hypercholesterolémia, hyperglykémia a hypertenzia. To pomáha znižovať hladinu cholesterolu v krvi, inhibujú akumuláciu tukových buniek v tele, a tým pomáha pri znižovaní telesnej hmotnosti.

4. Potlačenie hlad:

Prísady, ako valeriána vyvolať zníženie potravín cravings čím sa potláča hlad. Konzumácia malého množstva bylinného čaju v pravidelných intervaloch prospieva nielen zdraviu, ale tiež spôsobuje pocit sýtosti u jedinca, čo vedie k poklesu chuti do jedla.

5. Zlepšenie pohyb čriev a prevenciu prebytočnej zadržiavanie vody:

Prírodné diuretikum a antioxidant obsah tisanes riešiť problém abnormálne pohyb čriev. Prvky ako škorica kôra, koreň marshmallow, koreň zázvoru, listy žihľavy napomáha zlepšenie trávenia, zatiaľ čo prírodné laxatíva, ako Senna a púpava listy pomôcť odplaviť toxíny z tela a tým pomáhajú v očiste a udržanie dobrého tráviaci systém. Účinné močopudné byliny, ako je petržlen, šípky, púpava, fenikel, ktoré sú bohaté na vitamín C a bioflavonoidy uľahčujúce tok moču, odstránenie prebytku nahromadené tekutiny a znižuje zadržiavanie vody v tele. Výhody prítomné v tisanes pomáha pri liečbe a prevencii nadúvanie, nežiaducemu priberanie na váhe, lymfatické opuchy, poruchy pečene atď, a tým pomôcť pri znižovaní hmotnosti a udržiavanie zdravé fungovanie obličiek.

Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...