Zdravie a wellness

5 hot jóga predstavuje rýchle chudnutie

5 hot jóga predstavuje rýchle chudnutie

Zdravé a tónovaný telo je booster sebavedomie. Ak ste neustále starať o priberanie na váhe, je na čase s tým niečo urobiť. Schováva tie, lásku rukoväte, nosiť voľné oblečenie, a obrátenie sa na bezduché havárie diéty nie sú cesta von. Namiesto toho, sledovať spoľahlivú a fungujúci metódou ako je joga a vyskúšajte 5 horúcich Jóga uvedených tu pre rýchle chudnutie.

Čo je Hot Yoga?

Hot jóga je jóga praktizuje vo vykurovanej miestnosti. Teplo a vlhkosť umožňujú držať náročnému Hatha joga predstavuje lepší, tlačí vás potopiť hlboko do pózy. Vzhľadom k zvýšenej teplote, vaše telo potenie výdatne, odplavovanie toxínov v tomto procese.

Hot jóga je relatívne nový koncept spopularizoval Bikram Choudhury. Ako popularita jogy šíri po celom svete, to len robil zmysel pre Choudhary replikovať teploty Indii v chladnejších oblastiach, kde ho učil. Má horúce joga vám pomôže schudnúť? Pozrime sa.�

load...

Hot Jóga pre chudnutie - Ako to pomôže

Hot jogy spočíva v praktizovaní 26 Hatha joga ásany v kuse pri teplote 4oo C počas 90 minút. After Effects horúce jogy sú skvelé - to vám dáva uspokojenie z dobrého tréningu a zmierňuje stres vybudoval v tele. Výsledkom je, že máte tendenciu sa vrátiť k nemu pravidelne, predvídanie rovnaké uspokojivý pocit dobrého tréningu. Opakované horúce jogy nasledujúcich jogy ásan bude vaše telo pružné a štíhle. Pozrite sa na ne.

Hmotnosť Zníženie Hot Jóga

  1. Utkatasana (predseda Pose)
  2. Ardha matsyendrasana (Half Spinal Twist Pose)
  3. Halasana (Plough Pose)
  4. Sethi Bandhasana (Bridge Pose)
  5. Adho Mukha Svanasana (dole smerujúce psa)

1. Utkatasana (predseda Pose)

Výhody: Predseda Pose sa tiahne vaše boky, hrudníka a chrbtice. To tóny vaše nohy a koleno, stehno, a členkové svaly. To Asano vyrovnáva telo a funguje najlepšie znížiť váhu v oblasti zadku.

load...

Ako to spraviť

Postavte sa rovno s nohami rameno dĺžku od seba. Natiahnuť ruky dopredu, s dlaňami otočenými smerom nadol. Lakte a kolená musia byť rovné. A teraz si predstavte, že ste asi sedieť na stoličke. Pokrčte kolená a tlačiť panvu dole. Uistite sa, že nemáte pokrčte kolená nad vaše nohy. Držať pózu po dobu 30 až 60 sekúnd.

Ak chcete vedieť viac o póze, kliknite sem: Utkatasana

Späť na obsah

2. Ardha matsyendrasana (Half Spinal Twist Pose)

Výhody: Táto póza tóny vaše miechové nervy a preťahuje a stláča svaly vášho tela. Zlepšuje trávenie a zvyšuje množstvo kyslíka ísť do pľúc.

Ako to spraviť

Sadnúť si s vaše nohy natiahnuté. Chrbát musí byť rovná a nohy k sebe. Ohýbať ľavú nohu a umiestnite ho v blízkosti vonkajšieho pravom boku. Teraz ohnite pravú nohu, vezmite si ju cez ľavú nohu a umiestnite ju vedľa ľavé koleno. Twist váš trup smerom doprava a pozrite sa cez pravé rameno. Položte ľavú ruku na pravé koleno a pravou rukou za chrbtom. Držať pózu po dobu 30 až 60 sekúnd a potom uvoľniť.

Ak chcete vedieť viac o póze, kliknite sem: ardha matsyendrasana

Späť na obsah

3. Halasana (Plow Pose)

Výhody: Halasana reguluje metabolizmus. To dáva chrbticu a ramená dobrý úsek a pomáha funkcia štítnej žľazy rovnako. Póza lieči bolesti chrbta a udržiava nespavosť a bolesti hlavy na uzde.

Ako to spraviť

Ľahnite si na chrbát. Udržujte svoje nohy a prsty k sebe. Položte ruky zľahka na oboch stranách. Teraz zdvihnite nohy od podlahy v uhle 90 stupňov. Potom zdvihnite zadok, spodnú časť brucha a hornej časti brucha spolu s nohou. Vezmite nohy cez hlavu a umiestnite ich dole s prstami na nohách sa dotýkať zeme. Udržujte svoje nohy rovno a nechajte hrudník dotknúť bradu. Držať pózu po dobu 30 až 60 sekúnd a potom uvoľniť.

Ak chcete vedieť viac o póze, kliknite sem: Halasana

Späť na obsah

4. Seth Bandhasana (Bridge Pose)

Výhody: Póza tóny krku, chrbtice a hrudníka. It masáže vaše tráviace ústrojenstvo, čím sa zlepšuje trávenie. To tiež zlepšuje krvný obeh a lieči zápal prínosových dutín.

Ako to spraviť

Ľahnite si na chrbát. Pokrčte kolená a položte chodidlá na podlahe. Udržujte nohy v dĺžke vzdialenosť paže. Kolená a členky, musí padnúť v jednej priamke. Položte ruky na oboch stranách tela s dlaňami nadol. Teraz zdvihnite spodnej, strednej a hornej časti chrbta z podlahy, takže váš hrudník dotknúť bradu. Vaše stehná by mali byť vzájomne rovnobežné. Uniesť váhu tela so svojimi zbraňami, nohy a ramená. Držať pózu po dobu jednej minúty a relaxovať.

Ak chcete vedieť viac o póze, kliknite sem: Seth Bandhasana

Späť na obsah

5. Adho Mukha Svanasana (dole smerujúce psa)

Výhody: Póza posilňuje brušné svaly a zlepšuje trávenie. To tóny vaše ruky a nohy a zlepšuje krvný obeh. To Asano zvyšuje sebavedomie a je ideálny naťahovacie cvičenia.

Ako to spraviť

Stojan na všetkých štyroch s hlavou smerujúcou nadol. Teraz zdvihnite boky a narovnať lakte a kolená, tvoria obrátené, V 'tvar. Uistite sa, že vaše ruky sú v súlade s ramená a nohy sú v súlade so svojimi bokmi. Presadiť sa svojimi dlaňami a narovnajte krk. Uši by mali byť schopní sa dotknúť svoje vnútorné paže a váš pohľad smerovať smerom k pupku. Držať pózu na pár minút a relaxovať.

Ak chcete vedieť viac o póze, kliknite sem: Adho Mukha Svanasana

Späť na obsah

Zatiaľ čo vyššie uvedené pózy postarať o svojich problémoch chudnutie, poďme sa pozrieť na niektoré bežné otázky týkajúce sa horúce jogy a chudnutie.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Koľkokrát týždenne je horúca joga odporučil?

Spočiatku horúce jogy sa odporúča denne po dobu asi dvoch mesiacov, až sa dostanete na kĺb.

Je vhodné cvičiť jogu horúce počas menštruácie?

Áno, je to úplne v poriadku, cvičiť jogu horúce počas menštruácie.

Ak je jeden považuje za nadváhu?

Máte nadváhu, ak ste aspoň 20 percent ťažšia ako váha ste mal byť v súlade s vašej výške.

Ako sa priberanie na váhe?

Ak ste náročné viac kalórií, než potrebné pre svoje telo a nie dosť cvičenia, vaše telo má tendenciu priberať na váhe.

Štíhly telo, na rozdiel od takže budete vyzerať dobre, budete cítiť skvele a udržať svoje zdravie pod kontrolou. Je ľahké dať na pár kíl navyše v dôsledku nášho životného štýlu. Z tohto dôvodu cvičiť hot jogy na chudnutie pravidelne. Začať!

load...