Zdravie a wellness

5 efektívnych prínosov šťavy Amla pre chudnutie

5 efektívnych prínosov šťavy Amla pre chudnutie

Medzi mnohých zdravotných problémov, prenasleduje nás dnes, obezita zaujíma významné miesto. Táto zdravotná hrozba postihuje milióny žien a mužov na celom svete a dokonca aj deti nie sú mimo jeho dosahu. Niektorí ľudia môžu dostať tuk v dôsledku genetických dôvodov, zatiaľ čo u niektorých iných koreň leží faktorov životného štýlu, diéty a fyzického stavu. Bez ohľadu na to, čo je dôvod, prečo je za vašej obezity, budete musieť vybrať ten správny spôsob, ako sa zbaviť prebytočného mäkká tukové tkanivo.

Výhody Amla šťava na chudnutie:

Cvičenie robí vám pomôže sa dostať späť do formy, ale je tiež dôležité, že budete jesť správny druh potravín. Používanie konkrétne potraviny, byliny a doplnky tiež pomôcť obéznych mužov a žien k búde, že nadváhu. Poďme sa pozrieť na to, čo sú amly šťavy výhody pre chudnutie.

1. Naložené živín a antioxidantov:

Amla alebo indický egreše je kyslý a živiny bohaté ovocie, ktoré je známe pre niekoľko zdravotných výhod. Je to jedlé a obsahuje dobré množstvo vitamínu C sa používa od starých čias, to lieči celý rad ochorení a zlepšenie pokožky a vlasov zdravie rovnako. Avšak použitie Amla môže byť výhodné aj pre chudnutie.

load...

2. Zvyšuje celkový metabolizmus:

Užívanie Amla šťavy môže pomôcť váš metabolizmus. Obezita je často spôsobená nedostatočným alebo nesprávnym metabolizmom v ľudskom tele. Toxíny nahromadené v tele dostať prepláchnuť keď budete jesť ani piť amly amly šťavu pravidelne.

3. Zvyšuje syntézu bielkovín:

Je samozrejmé, že tí, ktorí majú pomalší metabolizmus tela majú tendenciu hromadiť libier skôr. Amla šťavy a to ako v koncentrovanej a zriedenej forme pomáha tlačiť rýchlosť v tele sa pokazí jedlo. Zlepšuje syntézu bielkovín v tele. Inými slovami, viac rozbitých proteínové prostriedky, viac energie pre telo. Takže jedlo jedol nedostane nahromadené ako tuk.

4. Detox Režim:

Hromadenie škodlivých toxínov v tele často je základným faktorom náhle zvýšenie telesnej hmotnosti v mnohých. Indické egreše vyplavuje toxíny v tele a tým to nielen pomáha pri boji s príčinu, ale tiež znižuje hromadenie toxínov, ktoré tiež vedie k nárastu telesnej hmotnosti. Pitie Amla šťavy na dennej báze tiež zvyšuje rýchlosť trávenia v tele.

load...

5. Natural Rejuvenator:

Prirodzený Rejuvenator, amla pomáha pri zvyšovaní energetickej hladiny v tele. Pomáha tiež pri rehydratáciu telo, ako a kedy je potreba. To pomáha udržať hladinu energie, keď budete cvičiť, ako schudnúť.

Na rozdiel od vyššie uvedených spôsobov, amla tiež zvyšuje celkový zdravotný stav. Dobrý zdravotný stav je kľúčom k stálemu hmotnosti, ktorá nekolíše.

To bolo asi, amla šťavy o dávky chudnutie, teraz sa pozrime, ako používať Amla šťava pre chudnutie s týmto jednoduchým receptom.

Ako si vyrobiť amly Juice na chudnutie:

Amla je k dispozícii od decembra do apríla aj keď si môžete kúpiť od trhov inokedy taky. Šťava môže byť k dispozícii v obchodoch, ale je lepšie, keď si to urobiť doma. Tým bude zabezpečené, dostanete čistú šťavu, ktorá neobsahuje žiadne umelé látky. Ak chcete šťavu, prijať čerstvé Amla ovocia a nakrájajte na malé kúsky, pričom sa semená. Naliať vodu do mixéra a dať výpalky. Miešať niekoľko minút, až sa vytvorí hustú konzistenciu. Použite kus látky alebo sita oddeliť buničiny zo šťavy. Môžete udržiavať ju v chladničke po dobu 2 týždňov alebo tak. Môžete kombinovať med s touto šťavou a hodiť dole s kockami ľadu.

Môžete kombinovať soľou a kardamóm prášok, aby sa šťava chutnejšie, ak je to žiaduce. Môžete si tiež vytvoriť Amla a horkej tekvica šťavu pre variantov, ako aj pridanej zdravotné výhody. To je lepšie pre ľudí, ktorí sú tuku a diabetik.

Ak chcete zachovať Amla šťavu dlhú časovú náročnosť, existuje riešenie. Po vykonaní šťavu s čerstvým amly, môžete miešať nejaké laktát sodný prášok do neho. Potom sa šťava môžu byť uchovávané v chladničke po dobu 8 mesiacov alebo tak.

Ako sa Amla Juice Help schudnúť:

Okrem zlepšenia metabolizmu a odstránenie zastavané toxíny v tele, spotreba amla šťavy môže tiež pomôcť chudnutie v iných ohľadoch.

Pomáha pri hydratácii tela a udržuje vás v plnej po dlhšiu dobu. Keď máte pocit, občasné bolesti hladu, môžete mať pohár amla šťavy, aby vám plné nejakú dobu. Týmto spôsobom si môžete zájsť pokušenie zvykal na občerstvenie.

Keď budete konzumovať Amla šťavy denne, vaše telo dostane prísun vitamínu C a ďalších živín. To vám poskytuje potrebnú energiu na to cvičenie alebo hit telocvične. Nebudete mať po zľahka cvičiť unavený.

Štúdie naznačujú, že amla spolu s horkým tekvica šťavy pomáha udržať hladinu cukru v krvi pod kontrolou. Ide najmä pomáha diabetikom v stráca mäkká tukové tkanivo. Hovorí sa, že amla šťava pomáha pri znižovaní hladu a chuť na desiatu, pretože brzdí zvýšené hrotmi hladiny cukru v tele.

Tipy konzumovať Indický egreše:

Kandizované amla, čo je láskyplne nazývaný ako, Murabba ', je to skvelý spôsob, ako začleniť tento mierne pikantná ovocia vo vašej strave. Podávané vo väčšine štátov v Indii, najmä v severnej Karnataka, tento amla jam sa vykonáva strúhanie ovocia a namočením do cukrového sirupu medzi inými zložkami, ako je med. Pretože udržiava únava na uzde, môžete odolať pokušeniu občerstvenie, ktoré dodajú telu!

Pickles z amly nie sú o nič menej ako pochúťkou. Indi juhu bude ručiť za egreše nálevu často pripravoval so zázvorom a ďalších bylín. To rôsol môžu byť bezpečne uložené po celé mesiace v cestách a vychutnával s jedlom. Pridanej korenia tiež stimuluje metabolizmus tela, a tým vám pomôže dosiahnuť vaše ciele chudnutie.

Kým nakladané uhorky a džemy a dokonca aj ovocné šťavy môže znieť chutný, len konzumovať surové šťava z amly môže robiť zázraky pri zvyšovaní metabolizme tela. Okrem renderovanie lesk vašich vlasov, bobule môžu tiež pomôcť kopu, mäkká tukové tkanivo okolo brucha. Môžete tiež jednoducho žuť na niektorých plodov sa každé ráno na lačný žalúdok pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Či už vo forme šťavy alebo v jeho prirodzenej forme, stravovanie Amla je prirodzený a účinný spôsob, ako znížiť kalórie a udržať váhu pod kontrolou. Tak na čo ešte čakáte? Nadol pohár amla šťavy denne, a získať nastaviť ísť na viac štíhle a zdravé vy!

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok na amla šťava pre chudnutie. Páči sa vám Amala džús? Vedeli ste, že amla je dobré pre vaše zdravie? Viete akýchkoľvek iných výhod amly na chudnutie? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie.

Odporúčané články:

  • 5 Amazing spôsoby, ako využiť senovky gréckej na chudnutie
  • 6 najlepších dôvodov, prečo by ste mali jesť ananás na chudnutie
  • Ako schudnúť so zázvorom
  • 2 Efektívne spôsoby, ako využiť cibule na chudnutie

load...