Zdravie a wellness

5 dávok a 3 vedľajšie účinky lieku Kratom

5 dávok a 3 vedľajšie účinky lieku Kratom

Už ste niekedy počuli o drogy, ktoré by mohli mať prospech a tiež môže byť škodlivé v rovnakom čase? Ak nie, potom si určite musieť prečítať tento príspevok. Kratom nie je len puzdro pre riešenie zdravotných problémov; to je tiež veľmi nebezpečné a škodlivé pre vaše zdravie.

Ak sa chcete dozvedieť viac, pokračujte v čítaní post. Budete úžitok.

Čo je Kratom?

Nedávno prišiel v Amerike, Kratom sa stala veľmi populárnou v týchto dňoch. To bolo použité v juhovýchodnej Ázii skôr, ale je teraz používaný ako sedatívum. Kratom je v podstate názov stromu. Jeho listy sú používané pre veľké množstvo účelov. Liek sa však zakúpiť vo forme kapsúl naplnených práškovými listy. Mohlo by to byť nasekané príliš pre použitie v čaji alebo fajčením. Kratom je známy ako bezpečné liečivo k väčšine, a nie je nelegálne doteraz. Dodáva sa s oboma výhodami a vedľajších účinkov.

load...

Nižšie sú uvedené výhody Kratom:

1. Pozdvihne Spirits:

Kratom je najlepšie známy pre zvýšenie náladu. To vám dáva ten euforický a šťastné pocity a stimuluje pocit uspokojenia. Jedna dávka môže odstrániť všetky negatívne emócie a dať vám v pokojnom stave mysle.

2. Zvyšuje energiu:

Kratom dodáva energiu tiež. Pridať nejaké nasekané lístky na váš šálku čaju, aby sa cítiť svieži a nadšenie. Znižuje nepokoj a povyšuje svoju tepovú frekvenciu. Niektoré výskumné štúdie uviedli, že Kratom zvyšuje vašu mozgovú energiu, kde začnete mať pocit, že vaša myseľ je jasná. To tiež umožňuje, aby lepšie sústrediť a vyrovnáva svoje emócie.

load...

3. Koncentrácia:

S Kratom, môžete lepšie sústrediť taky. Bojuje mozgu hmlu a zvyšuje mentálnu energiu. Študenti často hovoril, že boli schopní venovať pozornosť vo svojej triede bez pocitu rozptýliť. Na druhú stranu, manželia uviedli mohli počúvať, čo ich ženy rozprávajú s plnou pozornosťou.

4. Bojuje so stresom:

Kratom bojuje proti úzkosti a stresu, ako profík. Pôsobí ako sedatívum, že ochladzuje a pomáha dosiahnuť tento pokojný a tichý stav mysle vždy tešiť. Kratom doplnky pomáhajú zmierniť nervozitu a fyzické napätie rovnako.

5. Systém pre podporu zdravia:

Kratom je váš systém podpory zdravia príliš. Listy sa používajú na liečbu bolesti svalov, infekcia vo vašom čreve, kašeľ a hnačka (1).

Vedľajšie účinky:

Vedľajšie účinky Kratom je veľa. Denná dávka môže byť zdraviu škodlivé.

1. Chudnutie:

Ak ste používali Kratom po veľmi dlhú dobu, existuje šanca na rozvoj anorexia (2). Anorexia je stav, kedy je vaša chuť k jedlu výrazne znížená. To vedie k nezdravé chudnutie.

2. Nespavosť:

Ďalším vedľajším účinkom, ktorý je dodávaný s Kratom je nespavosť (3). Tiež k tomu dochádza, keď ste používali lieky na dlhú dobu. Nespavosť je stav, kedy postihnutý nie je schopný v noci spať. To spôsobí, že sa zostať hore bez udania dôvodu.

3. Časté močenie:

Časté močenie a časté močenie sú ako krátkodobé a dlhodobé účinky používania Kratom.

Ďalšie vedľajšie účinky zahŕňajú:

  • Depresie
  • Letargia
  • Zvracanie
  • Nadmerné potenie
  • Odporný pocit
  • Paranoja
  • Agresívne správanie

Ak ste závislí na Kratom, mohli by ste byť náchylné k nasledovné:

  • Stmavnutie kože
  • Konštantná chute k drogám
  • Strata libida

To je najlepšie obmedziť príjem Kratom, aby sa zabránilo škodlivé vedľajšie účinky. Dlhšie Spotreba nie je nikdy dobré pre vaše zdravie. Tak, to je vždy dôležité mať na pamäti.

Ako sa vám tento post? Bol ste si vedomý Kratom skôr? Dajte nám vedieť v poznámkach nižšie.

load...