Zdravie a wellness

5 cvičení jogy pre lepšie trávenie

5 cvičení jogy pre lepšie trávenie

Už ste sa cítil nesvoj v žalúdku? Má kyslosť bola obyčajná sťažnosť v poslednej dobe? Potom, tie by mohli byť obeťou trávenie.

Zažívacie ťažkosti sa zvyčajne stáva, keď budete jesť príliš veľa príliš skoro, alebo skončí jesť veľa tučných a korenených jedál. Fajčenia, nadmernej konzumácie alkoholu, stres a úzkosť sú niekoľko hlavných príčin tohto problému. Zažívacie ťažkosti sa nazýva tiež dyspepsia, a niektoré zo svojich bežných príznakov zahŕňajú bolesti brucha, nadúvanie, plynu a grganie, vracanie a bručivý žalúdok.

Kým zmeny vášho životného štýlu môže byť skvelým spôsobom, ako prekonať tento problém, pre viac trvalé riešenie, mali by ste uvažovať o jogu. Pôsobí na tráviaci systém ako celok, čím sa eliminuje prípadné problémy vyplývajúce z nej. Pozrite sa na náš tip z piatich jogových cvičení pre lepšie trávenie.

load...

1. 20-Minute Yoga Flow Pre Detox a trávenie - Adriene

Sledujte tu

Táto super ľahké sledovať a učenie videá zaistí preniknúť do potu. Ale na jej konci, budete nielen tón a posilniť vnútorné orgány, ale aj mať dobrú zasadnutie celkovej telesnej detox. Tým sa ďalej podpora trávenia, a budete úspešne zbaviť všetkých zažívacími ťažkosťami.

load...

2. Jóga pre nadúvanie, trávenie, ulcerózna kolitída, IBD a IBS - Sarah Beth

Sledujte tu

Či už ste nabubřelý, alebo majú IBD, ulceróznej kolitídy, alebo IBS, počas niekoľkých 12 minút, nájdete veľa úľavy. Sarah využíva tradičné jogy predstavuje s dýchaním, ktoré divy pre trávenie. Pomalé tempo tréningu spolu s miernymi pohybmi, je veľmi upokojujúce.

3. Jóga pre trávenie Flow - Adriene

Sledujte tu

Ak ste jedli viac, než ste mali, a potrebujú trochu postrčiť k obnoveniu váš tráviaci zdravie, toto cvičenie je perfektný. Je medzistupňom cvičenie, takže uistite sa, že ju praktizovať len vtedy, ak ste urobili jogu skôr. To je tiež skvelý tréning pre chladných zimných mesiacoch - zapáli teplo, ako si pripojiť svoj dych s pohybom. Táto rýchla a náročná postupnosť vám zem a pomôže spojiť so svojimi koreňmi. Brušný zameranie tréningu zaistí veľkú tráviaci zdravie s bežnou praxou. Pamätať, robiť len to, čo môžete.

4. Perfect Full Body Yoga ♥ Detox & Trávenie Flow - Boho Beautiful

Sledujte tu

To je trieda 20 minút, ktoré si kladie za cieľ pracovať na celé telo a zároveň sa zameriava na tráviaci systém. Zákruty pomôcť zmierniť citlivosť v žalúdku. Tiež, väčšina z týchto zvraty ovplyvniť pod hrudný kôš oblasti - to je miesto, kde väčšina z trávenia sa deje. Tieto zvraty tiež stlačiť pečeň, ktorá je dôležitým hráčom detox. Po tomto zasadnutí, ktoré sa budete cítiť ako znovuzrodení a očistí.

5. Jóga pre trávenie | Dovolenka jedlo Trávenie! - Adriene

Sledujte tu

Prostredníctvom tohto cvičenia, Adriene odporúča zamerať sa na pocity svojho tela. To vám umožní ponoriť sa hlbšie a mať prospech z terapeutického charakteru jogy. Všetky ásany pracovať na tráviaci systém a liečiť a čistiť ju. Len nezabudnite dýchať dlhá a hlboká a mať vždy úsmev na tvári. Nájdete to, čo cíti dobre.

Ako sa jóga podporu trávenia?

Keď cvičíte jogu, budete kombinovať pohyby s dýchaním. Dýchanie vynucuje životnej sily v tele a tiež čistí toxíny von. Väčšina z týchto toxínov sa hromadí kvôli našim nezdravej stravy, veľa stresu a zlej voľby životného štýlu. Joga pomáha obnoviť rovnováhu a lieči tráviaci systém masáží a tónovanie ho. To tiež pošle čerstvú dávku živín vzhľadom k zvýšeniu krvného obehu a prispieva k detoxikácii a naplňte telo.

Stánok s jedlom z videa

Po zhliadnutí videa vyššie uvedeného je zrejmé, že sa jedná o najlepší Jóga pre trávenie.

1. Pawanmuktasana 2. SUPT matsyendrasana 3. Ardha matsyendrasana 4. Trikonasana 5. Virabhadrasana I 6. Virabhadrasana II 7. Uttanasana 8. Paschimottanasana 9. Adho Mukha Svanasana 10. Marjariasana 11. Bitilasana 12. Utkatasana 13. Balasana 14. Ananda Balasana 15. Bhujangasana 16. Utthita Parsvakonasana 17. Prasarita Padottanasana

Objatie jogu šťastný trávenie! Už ste niekedy cvičil jogu pre lepšie trávenie? Ak áno, podeľte sa o svoje skúsenosti s nami komentovanie nižšie.

load...