Zdravie a wellness

40 úžasných prínosov kadiva olej pre pokožku, vlasy a zdravie

40 úžasných prínosov kadiva olej pre pokožku, vlasy a zdravie

V žiadnom prípade v súvislosti s Frankenstein - kadidlo olej je jedným zo základných olejov používaných v aromaterapii. Tento vonný olej sa získava z Boswellia sacra stromu alebo Boswellia carterii. To je tiež známy ako Shallaki alebo Salai Guggul v Ayurveda. Vlastniť celý rad priaznivých účinkov na zdravie, kadidlo olej je tiež používaný robiť niekoľko parfumy, produkty pre starostlivosť o pleť a vonné tyčinky.

Podľa biblie, kadidlo bol jedným z troch darčekov podanej tromi mudrci na Ježiška. Hlavne nájsť v krajinách, ako je Ománu, Somálsku a Jemene, tento aromatický olej má históriu, ktorá siaha až do storočia. Citrónovú pižmový vôňa kadidla je osviežujúci, mierne povedané. Niet divu, že tento olej je obľúbený, pokiaľ ide o aromaterapie!

Čo Kadidlo Oil je volané v rôznych indických jazykov

  • V hindčine - Lobaan tel
  • V tamilčine - Caampiraani Enney
  • V Malayalam - Kunturukkavum Enna
  • V telugčina - Saambraani NUNE

Výhody kadidlovému Oil

Kadidlo a kadidlo olej je známe, že má niekoľko liečivé vlastnosti. V dávnych dobách ľudia používali to široko liečiť rad zdravotných podmienok. V skutočnosti, na jednom mieste v histórii, kadidlo obchod sa stal najvýnosnejší obchod na svete! Našťastie moderné vedci sa pomaly prebúdza k výhodám, ktoré ponúka tento úžasný živicovej prírodný zázrak. Okrem toho hrá kľúčovú úlohu v aromaterapii, kadidlo olej je tiež známy pre svoje protizápalové a protirakovinové vlastnosti.

load...

Kožné Výhody kadidlovému

Naša koža je najviditeľnejšou orgánom nášho tela. Kadidlo na kožu môže robiť úžasné zázraky. Tu je návod:

1. Skin Conditioner

Využitie kadidlovému kvetinové vody môže pôsobiť ako kožný kondicionér, ak sú použité externe. Pravidelné užívanie tohto prírodného kondicionéru môžete nechať vašu pokožku jemnú a hebkú.

2. Zníženie Scar

Vadu bez kože je sen pre mnohých. Kadidlo môže pomôcť mizne akné, chirurgia značky, strie a ďalšie typy jaziev z kože, aby váš sen stal skutočnosťou.

load...

3. Regeneráciu pokožky

Kadidlo môže redukovať vrásky a jemné linky regeneráciou zdravé kožné bunky. Použitie tejto miazgy môže udržať hľadáte tak mladá, ako cítite vo svojom srdci! To je považované za najlepší kadidlo pre starostlivosť o pleť prínosom.

4. Posilňuje nechty

Použitie kadidla na nechty môže posilniť slabé alebo krehké a jemné nechty.

5. Anti-infekcie

Kadidlo, že dezinfekčný prostriedok, môže byť použitá na vyčistenie rany alebo rezy, takže cestu pre rýchlejšie hojenie bez zanechania jazvy za sebou.

6. Lieči bradavice

Použitie kadidla na bradavice dvakrát denne po dobu niekoľkých týždňov môže ukázať postupné liek.

7. Uštipnutia hmyzom

Kvapka oleja kadidlo má schopnosť znižovať opuchy spôsobené v dôsledku bodnutia hmyzom. Pomáha tiež pri rýchlejšie hojenie.

Vlasy Výhody kadidlovému

Ak nie ste spokojní so svojimi vlasmi, kadidlo môže byť odpoveďou na vaše modlitby!

8. Lieči Lupiny

Takmer všetky esenciálne oleje, vrátane kadidla, môže poskytnúť úľavu od lupín pri pravidelnom používaní.

9. Dáva lesklé vlasy

Môžete použiť iba kadidlo olej alebo zmiešať s nejakým myrhy dostať vlasy, ktoré svieti na zdravie. Môžete použiť tieto dva ako styling gél a získať úžasné výsledky.

10. Zastavenie padanie vlasov a dáva zdravé vlasy

Kadidlo olej je známe, aby sa vlasové korienky silnejší, čím zastaviť padanie vlasov a ustupuje zdravšie vlasy.

Zdravie Výhody kadidlovému

Zdravotné prínosy Kadidlo je bezpočet, takže to je tiež známy pre svoje nespočetné množstvo zdravotných výhod, z ktorých niektoré sú:

11. Uľavuje od bolesti

Bolesti kĺbov a iné bolesti spôsobené v dôsledku zápalu môžu byť zmiernené pomocou kadidlo olej.

12. Odbúranie stresu

Stres je neoddeliteľnou moderného bývania. Ale môžete použiť kadidlo olej ako parfum alebo aplikovať do chrámu, podľa toho, čo je pohodlné, získať úľavu od stresu.

13. Svalová bolesť

Kadidlo pomáha pri cirkulujúcej krvi do postihnutej oblasti a pomáha zmierniť bolesti svalov. Je to predovšetkým užitočné pre ľudí, ktorí trpia reumatizmom.

14. Zmierňuje svrbenie

Priame použitie kadidla na postihnutých výsledkov na plochu postupné úľavu od svrbenia.

15. Back úľavu od bolesti

Zdvíhanie ťažkých bremien, tehotenstvo, zlé držanie tela - to všetko môže spôsobiť silné bolesti chrbta. Ak ste trpia bolesťami chrbta, môžete získať úľavu pri uplatňovaní kadidlo olej na postihnutú oblasť.

16. Zápal Reliéf

Použitie kadidla priamo alebo príjmu nej vo forme kapsule môže pomôcť pri poskytovaní úľavy od zápal.

17. Zlepšuje imunitu

Slabý imunitný systém sa rovná pádu chorí často. Príjem kadidlo kapsúl a aplikácie kadidlo oleja v spodnej časti nôh, môže posilniť niečí imunitný systém, ktorý umožňuje, kto žiť zdravší život.

18. Vizuálne Problémy

Aj keď to robí oči vodou, použitie kadidla okolo očí, lícne kosti a obočie kosti po dobu niekoľkých mesiacov, môže pomôcť pri zvyšovaní svojej vízie. Šúchal dlane spolu s jednou kvapkou kadidla a umiestnením týchto dlane nad otvorených očí každý deň môže poskytnúť úľavu od niekoľkých vizuálnych problémov menej ako päť minút.

19. Zlepšuje koncentráciu

Pravidelné používanie jedného až dvoch kvapiek kadidlo olej na chrám a zadnej časti krku môže zlepšiť niečí sústredenie.

20. Anti-karcinogénne

S mnohými zdokumentovaných prípadov, kadidlo sa osvedčil ako anti-karcinogénne a môžu byť použité v boji proti rakovine. To je považované za jeden z najlepších kadidla prínosy pre zdravie.

21. Prírodný liek na reumatoidnej artritídy

Extrakt glejoživice tejto byliny je bohatý na protizápalové vlastnosti. Prítomná kyselina boswellianová v Boswellia bráni zdravé tkanivá od pokazí. To znamená, že využíva zápal a bolesť zažil v dôsledku reumatoidnej artritídy. Štúdie naznačujú, že sa jedná o jeden z najvyhľadávanejších reumatoidnej artritídy lieku, vedľa NSAID - ketoprofén. Táto bylina tiež posilňuje spojivového tkaniva, čím sa zlepší dodávky a prietok krvi do postihnutej oblasti. Toto, podľa poradia, pomáha pri uvoľnení po zápale a bolesti skúsený na mieste. Môžete buď použiť vo forme tabliet alebo prášku alebo jednoducho platí ako obklad na postihnuté oblasti za výhody.

22. Zaobchádza osteoartritída

Táto bylina je účinný liek na osteoartrózy. Rôzne štúdie boli vykonané na účinnosti shallaki a Cox - 2 inhibítorov. A podľa štúdie bolo zistené, že aj keď to vyžaduje dlhší čas pre bylina účinne fungovať, výsledky trval aj potom, čo rastlina bola prerušená. Prípad Cox - 2 inhibítorov je iný. Výsledky sú viditeľné rýchlejšie, ale bolo zistené, že účinok trvá len do okamihu, kedy bola droga v prevádzke. Plus, neboli žiadne nežiaduce účinky zistené pri shallaki bol používaný, zatiaľ čo druhá viedla k zápcha, žalúdočná nevoľnosť, hnačka, a dokonca aj žalúdočné krvácanie.

23. Zaobchádza chronickej astma

Kadidlo je známe, že poskytujú úľavu tým, ktorí sú obeťami chronickou astmou. Štúdie vykonané na účinnosti tohto lieku na liečbu astmy ukazujú, že pravidelné používanie je známe, zmierniť príznaky astmy a znížiť rýchlosť útokov. Avšak, ďalšie štúdie sú nutné posúdiť, či tento liek môže byť používaný po dlhšiu dobu.

24. Syndróm dráždivého čreva lieči

Výskum preukázal, že Sallai guggul obsahuje určité prvky, ktoré majú schopnosť brániť fungovaniu leukotriény. Leukotriény sú vyrábané imunitným systémom tela na akciách, kde sa telo spadá pod provokácia negatívne reakcie v tele. Títo, podľa poradia, spôsobiť syndróm dráždivého čreva a zápal s ním spojené. Štúdie naznačujú, že pravidelné užívanie Boswellia môže pomôcť pri znižovaní týchto zápalov, ktoré ponúkajú úľavu od IBS. Je tiež známe, že majú pozitívny vplyv na Crohnovu chorobu, rovnako ako ulceróznu kolitídu.

25. AIDS v Zhadzovanie nadváha

Shallaki je bohatým zdrojom Guggulsteróny. Tieto prvky sú známe na pomoc pri chudnutí. Stimuluje štítnu žľazu, normalizovanie jeho fungovanie. Toto, podľa poradia, pomáha pri chudnutí. Štúdie uskutočňované na myšiach v laboratórnych podmienkach, naznačujú, že pravidelná požití tejto byliny podpory v odbúravanie tukov. Avšak, ďalší výskum je potrebné vykonať, a že aj na ľuďoch, aby overil svoju silu. Avšak, to je celkom bezpečný doplnok chudnutie, keď v porovnaní s ostatnými cez pult chudnutie drog.

26. Dobré pre srdce

Kadidlo je známe, že znižujú hladinu cholesterolu a triglyceridov úrovne a udržať ich pod kontrolou. Toto, podľa poradia, chráni srdce z rôznych zdravotných stavoch spôsobených vysokými hladinami cholesterolu v krvi, vrátane aterosklerózy.

27. Zmierňuje horúčke a bolestiam hlavy

Táto rastlina je známe, že majú aspirín podobné vlastnosti. Toto, podľa poradia, umožňuje to, aby bol používaný ako analgetikum a antipyretikum agenta, keď máte vysokú horúčku.

28. Pomáha pri liečbe bronchiálnej podmienky

Rôzne štúdie uskutočňované na výhodách kadidla naznačujú, že protizápalový charakter tejto byliny spoločne s jeho antibakteriálne vlastnosti umožňujú uľahčiť bronchiálna infekcie. To uľahčuje kontrakciu zažívajú cievach znížením zápalu. Tak, to zlepšuje prietok krvi do bronchiálna oblasti, ktoré ponúkajú obrovské úľavu od bolesti, ktorý má skúsenosti v závislosti od podmienok.

29. Efektívne Antidote Pre zápach z úst

Antibakteriálne vlastnosti Salai Guggul tomu, aby mohla byť použitá ako prírodný liek na zápach z úst vyvolanej chorobami ďasien. Poruchy ďasien spôsobujú zápaly, čo spúšťa zápach z úst. Akonáhle je zápal zmiernil, a baktérie sú odstránené, zlý dych sa automaticky zastaví. Dva až tri kvapky oleja z Boswellia do vlažnej vody a kloktať dvakrát denne pre rýchlejšie úľavu.

30. Funguje ako prírodné diuretikum

Niektoré štúdie poukazujú na to, že táto bylina má močopudné vlastnosti tiež. Toto, spolu s jeho protizápalovým a anti-bakteriálne povahy, lieči infekcie močových ciest.

31. Prírodné tonikum pre mozog

Štúdie naznačujú, že táto bylina môže byť použitý na obohatenie úrovne koncentrácie a inteligencie. Tak, pôsobí ako tonikum pre mozog.

32. Napomáha k zlepšeniu mužskú plodnosť

Shallaki je známe, že má afrodiziakálne účinky. Ayurveda naznačujú, že pravidelná požití tejto byliny pomáha pri zlepšovaní úrovne plodnosť tým zvýšiť kvalitu a počet spermií. Nie nadarmo je kadidlo olej známy ako kráľ všetkých esenciálnych olejov! S takými úžasnými výhodami, kadidlo skutočne zaslúži všetky sláva to dostane.

33. Dobré pre zdravie krčka

Kadidlo olej je dobré pre vaše zdravie maternice. Riadi tvorbu estrogénu. To zabraňuje pravdepodobnosť tvorenie cýst v maternici a poštových menopauzy nádorov, ktoré sú známe ako rakovina maternice. To udržuje maternicu zdravé riadiacimi pravidelné menštruačné cykly. To tiež lieči stres a ďalších gynekologických podmienky.

Niektorí lekári používajú kadidlo olej na liečbu maternicové krvácanie a ťažký menštruácii (1). Bolo tiež zistené, že olej sa čistí sliznice v maternici (2).

34. Pracuje ako zvieravý

Kadidlo olej obsahuje sťahujúce vlastnosti (3). Je známe, že posilnenie vlasové korienky a kontrakciu krvných ciev čreva a svaly. To tiež posilňuje ďasná a pomáha predchádzať predčasnému vypadávaniu vlasov.

Tento olej sa používa tiež získať úľavu od hnačky. Pôsobí ako zrážacie a napomáha spomaleniu krvácanie do rezov a rán (4).

35. Dobré pre orálneho zdravia

Kadidlo éterický olej má silné antiseptické vlastnosti, ktoré pomáhajú liečiť rad orálnych problémov, ako sú bolesti zubov, vriedky v ústach a ústa infekcie. Bolo tiež zistené, že poskytuje úľavu z zápach z úst alebo zápach z úst (5).

36. Zlepšuje duševné jasnosť

Po infúzii vo vzduchu, alebo aplikovať na dolnej časti krku, kadidlo olej môže zlepšiť vašu pozornosť a duševnú pozornosť (6).

37. Podporuje trávenie

Kadidlo olej je veľkým prínosom pre ľudí, ktorí trpia ťažkou kyslosť a zažívacie ťažkosti. Na antacidá alebo iné lieky trávenie premôcť len príznaky. Ale kadidlo olej môže tento proces trávenia jednoduchší a funguje oveľa lepšie ako antacidá. Olej urýchľuje vylučovanie žalúdočných štiav v žalúdku a umožňuje pohyb potravín prostredníctvom čriev ľahké. To tiež zlepšuje tráviaci systém detoxikácii stolice (7).

38. Bojuje proti nádorových buniek

Mnohé štúdie a výskumy preukázali, že kadidlo olej má vlastnosti potláčajúce rakovinové bujnenie. Bolo známe, že účinne zabíjať rakovinové bunky močového mechúra. Kadidlo olej vykazuje cytotoxické a cytostatickej aktivity v rôznych ľudských nádorových bunkových línií, ako sú bunky leukémiu, melanóm, hepatom, rakovina hrubého čreva, rakovina prostaty, fibrosarkómu, a rakoviny pankreasu. Chemické výťažky z kadidla živíc tiež majú protirakovinové aktivity.

V jednej štúdii sa zistilo, že aktívne zložky v kadidlo oleji pre aktiváciu imunitných buniek útok proti rakovinové bunky (8). Olej môže byť tiež použitá vnútorne, aromaticky, alebo aj lokálne na liečenie rôznych foriem rakoviny (9).

39. Váhy Hormóny a lieči depresie

Kadidlo olej sa používa aj na liečbu depresie, pretože obsahuje seskviterpeny (10). Tieto seskviterpeny stimulovať limbického systému prítomného v mozgu - v penial, hypofýzy a hypotalamu. Hypotalamus je hlavná žľaza, ktorá produkuje niekoľko dôležitých hormónov, ako sú napríklad rastové hormóny a štítnej žľazy.

40. Pomáha liečiť brušné plyny

Bolo zistené, kadidlo olej pre odstránenie plynu z tela a zabrániť jeho hromadeniu. Toto, podľa poradia, zabraňuje vzniku niekoľkých ďalších súvisiacich otázkach, ako sú bolesti brucha, tiaže na hrudi, abnormálne potenie, atď.

Ešte skúste tento úžasný dar prírody pre zdravšie, krajšie ty! Ešte odpísať svoj názor v sekcii Komentáre nižšie.

load...