Zdravie a wellness

4 závažné vedľajšie účinky Giloya

4 závažné vedľajšie účinky Giloya

Bol ste s ohľadom na bylinku Giloy zlepšiť trávenie alebo liečbu bolesti? No, nie je pochýb o tom, že Giloy má množstvo výhod pre naše zdravie. Ale viete, vedľajšie účinky Giloy? Predovšetkým, viete, čo sú na prvom mieste?

Giloy, populárny bylina medzi naturopaths, sa dnes získava obrovskú popularitu a našiel svoju cestu do prípravy mnohých liekov. Ale jeho vedľajšie účinky nemôžu byť ignorované.

Tento post hovorí o vedľajších účinkoch Giloy. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej.

Giloy - Krátky:

V sanskrte Giloy je známy ako, Amrita ', čo znamená, koreň nesmrteľnosti', pretože jeho množstvom liečivé vlastnosti. Kapsule sú vyrobené z čistého bylinného extraktu, ktorý sa získava z rastliny, ktorá má botanický názov, Tinospora cordifolia.

load...

Má antipyretík, antiarthriticky, antioxidačné, protizápalové a proti-rakovinových vlastnosti. Pomáha pri trávení a je tiež známy ako vysoko efektívne čistenie krvi. Používa sa na liečbu mnohých ochorení, ako sú srdcové slabosti, dna, anémia, leprou, žltačkou, rovnako ako ďalších závažných ochorení, ako je rakovina. V poslednom čase Giloy stala veľmi populárnou vďaka svojej schopnosti liečiť prasacej chrípky.

Všetko o vedľajších účinkoch Giloy:

Neexistujú žiadne závažné nežiaduce účinky, ktoré sa vyskytujú v dôsledku konzumácie Giloy krátkodobé. Nie je známe, ako bezpečné je to, ak je použitý v dlhodobom horizonte, to znamená, že 8 týždňov alebo aj dlhšie. Je to prirodzený a bezpečný bylinný liek, ktorý sa používa na liečbu veľké množstvo zdravotných problémov, od najjednoduchších až po tie život ohrozujúce. Tu sú niektoré nežiaduce účinky Giloy použitia:

1. Zápcha:

V niektorých prípadoch je použitie Giloy môže spôsobiť zápchu. Problém môže byť spôsobený použitím Giloy v akejkoľvek forme. Či už ste si ju ako džús alebo doplnok kapsule, to je jeden z vážnych vedľajších účinkov Giloy ktoré by ste mali zvážiť, aby sa nezabúdalo. To môže tiež spôsobiť podráždenie žalúdka.

load...

2. Nízke hladiny krvného cukru:

Giloy môže znížiť hladinu cukru v krvi. Ak ste diabetik, vaša hladina cukru v krvi by mali pravidelne monitorovať a vy by ste mali využiť túto bylinu s opatrnosťou. Mali by ste sa poradiť so svojím lekárom pred použitím, pretože môže byť potrebné, aby dávky liekov predpísaných na cukrovku, ktoré majú byť upravené alebo zmenené.

3. Zvýšiť symptómov autoimunitného ochorenia:

Giloy môže nadmerne stimulovať imunitný systém a robiť to viac aktívny. To môže mať za následok zvýšenie symptómov autoimunitných ochorení, ako je lupus (SLE alebo systémový lupus erythematosus), roztrúsená skleróza a reumatoidná artritída. Keď trpíte niektorou z týchto podmienok, je najlepšie, aby sa zabránilo používanie Giloy.

4. Interferencia s krvou kontrole cukru:

Vzhľadom k tomu, Giloy môžu mať vplyv na hladinu cukru v krvi v tele, je tu veľká šanca, že by to mohlo narušiť kontrolu hladiny cukru v krvi počas chirurgického zákroku, tak aj po ňom. To je najlepšie prestať užívať túto bylinu v akejkoľvek forme, 2 týždne pred plánovanou operáciou.

Varovanie:

Ak ste tehotná alebo dojčíte, potom je to vždy lepšie, aby sa zabránilo Giloy. Nie je známe, či Giloy má škodlivé účinky na organizmus počas tohto obdobia, ale to je vždy múdre, aby zostali na bezpečnej strane. Ako už bolo spomenuté, účinky dlhodobého užívania Giloy nie je doposiaľ známa, a preto je vždy vhodné vedieť všetko o výhodách a Giloy vedľajších účinkov pred jeho spotreby.

Ste si vedomí týchto vedľajších účinkov Giloy? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie!

load...