Zdravie a wellness

4 úžasné zdravotné výhody Lemon Pepper

4 úžasné zdravotné výhody Lemon Pepper

Ste radi používať citróny ako zložke vo vašej kuchyni? No, ak nie, potom vám chýba na niečo fantastického. Zvlášť, keď klub citrón s korením.

To preto, že, ako úžasne citrón korenie korenie by zvýšilo chuť na jedlo. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Pokračuj v čítaní!

Čo je Lemon Pepper korenie?

Citrón korenie korenie je celkom pikantné a sviežim a používa sa do šalátov, ako obväzy a zeleniny, kuracích jedál, omáčok a polievok na dochutenie. Keď pridal vo zmäkčené masle, dáva vynikajúce aróma a sviežosť citróna, a môže byť použitý ako doprovod k grilovanej zeleniny, mäsa, hydiny a morských plodov.

load...

Citrón korenie korenie je v skutočnosti vyrobený z citrónovej kôry a popraskané čierneho korenia. Aby sa to doma, mali by ste zapariť citrónovú kôru spolu s korením a necháme citrusové arómu vylúhovať. Táto zmes musí byť pečené, aby korenie zachovalý. V opačnom prípade môžete dokonca kúpiť komerčne vyrobený citrónový korenie, ktorý je k dispozícii v malých pohároch. Komerčné korenia obsahuje aj ďalšie zložky, ako sú kajenské korenie, kyselina citrónová, cesnak, cibuľa, soľ, cukor, citrónovú príchuť a ďalšie koreniny.

Ako sa pripraviť Lemon Pepper ochucovanie potravín doma?

Je to veľmi jednoduché vytvoriť domácu citrónový korenie. Tu je návod:

Zloženie:

  • Citrónovej kôry - 2 polievkové lyžice
  • Morská soľ - 2 polievkové lyžice
  • Čierneho korenia - 2 polievkové lyžice

Príprava:

load...
  1. Predhriať rúru a toasty citrónovej kôry a korenie vo veľkej rúry bezpečné dosky.
  2. Prikryjeme fóliou a pečieme pri nízkej teplote asi 30 minút, kým kôra je úplne suchý.
  3. Teraz, rozdrviť tejto zmesi v korení mlynčeku a zmiešame soľ podľa požiadavky.
  4. Môžete si ho pripraviť vopred a skladovať vo vzduchotesnej nádobe, takže zostáva čerstvý.

Výživa Factor:

Každý porcia citrónovým korením obsahuje 0,8 kalórií a žiadny tuk. Má 689 mg sodíka a 0,4 g diétne vlákniny. To tiež obsahuje 1 g sacharidov a 0,2 g proteínu.

Zdravie Výhody Lemon Pepper korenie:

Nižšie sú uvedené zdravotné výhody citrónovým korením korenie:

1. Chudnutie:

Mnoho ľudí verí, že citrón korenie nápoj pomáha pri chudnutí v len týždeň v čase. Avšak, chudnutie drasticky nie je dobrý nápad, pretože to môže znamenať pohromu pre vaše zdravie - a to ako fyzicky, tak psychicky.

2. Detox:

Iné ako chudnutie, pitnej citrón korenie skoro ráno v teplej vode môže pomôcť pri čistení a detoxikáciu organizmu. Je veľmi dôležité, aby pečeň zdravá, pretože nielenže odstránenie toxínov, ale tiež pomáha pri uvoľňovaní kyseliny močovej.

3. Pečene a trávenie Stimulant:

Citrón korenie pomáha pri stimulácii pečeň, a tiež pomáha pri trávení a metabolickej aktivity v tele.

4. Zlepšenie odolnosti:

Hovorí sa, že koreniny tiež udržuje telo v bezpečí pred chronickými poruchami, ako obaja citrónovou šťavou a korením sú známe na zlepšenie imunity, detoxikáciu organizmu. Dva majú tiež fungicídne vlastnosti.

Zdravie Výhody citrónu a korenie:

Nižšie sú uvedené zdravotné výhody citrónu a korenia:

1. Zdroj vitamínu C:

Citrón je veľkým zdrojom vitamínu C. Tento vitamín nielen pomáha budovať imunitu, aby bežné choroby v zálive, ale tiež pomáha pri správne trávenie a odstránenie toxínov z tela.

2. Ničí voľné radikály:

Citróny sú tiež bohaté na antioxidanty, ktoré poskytujú lepšie zdravie pokožky a znižujú oxidačný stres spôsobený voľnými radikálmi. Poškodenie voľnými radikálmi je jednou z hlavných príčin predčasného starnutia a začiatkom určitých ochorení, ako je rakovina.

3. Zvyšuje pečene funkcie zariadenia:

Lemon obsahuje elektrolyty, ako je vápnik, horčík a draslík, a prírodné enzýmy, ktoré pomáhajú pri stimulácii pečeň optimálne. Keď pečeň funguje optimálne, telo môže odplaviť toxíny ľahko.

4. Zvýšená Krvný obeh:

Pepper rozširuje kapiláry, a tým zvyšuje krvný obeh. Tým je zaistené, viac kyslíka a živín dosiahnuť rôznych častí tela. Zvýšený prietok krvi tiež uľahčuje rýchle hojenie.

5. Riadi hladinu cukru v krvi:

Pepper reguluje hladinu cukru v krvi v tele (1). Pridanie citrón korenie korenie do svojho jedálnička zabráni hrotmi v hladín cukru v krvi. Výsledkom je, že hladina cukru v tele budú riadne stráviteľné.

6. Posilňuje metabolizmus:

Pepper vedie k zvýšeniu metabolizmu, a to je dôvod, prečo sa používa pre zníženie hmotnosti. Keď sa zvyšuje rýchlosť metabolizmu, môžete spáliť kalórie lepší. Z tohto dôvodu kalórií nedostávajú prevedená na tuku.

Tiež existujúce zásoby tuku v tele sú využívané na výrobu energie pre telo, a to v konečnom dôsledku uľahčuje chudnutie.

Spoločne citrón a korenie pomoc pri neutralizácii hodnoty pH v tele, ktorá pomáha v prevencii chronických ochorení. Dnes citrónom a korenie korenie nápoj nahradil rôzne energetické nápoje, vrátane zeleného čaju. Udržuje telo hydratované a pôsobí ako výborný stimulant.

Takže si môžete vychutnať niektoré chutné a zdravé prípravky vyrobené z citróna korenisté korenie, či už ste vegetarián alebo non-vegetariáni. Toto magické korenie by pridať príchuť do všetkého, čo sa stane súčasťou, a bol by tiež, aby vaše jedlo jeden zo svojho druhu!

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie!

load...