Zdravie a wellness

4 úžasné zdravotné prínosy Shury Shety's Surya Namaskar Yoga

4 úžasné zdravotné prínosy Shury Shety's Surya Namaskar Yoga

Nie všetci v tomto svete sa rodí s krásnym a fit telo. Väčšina z nás musí pracovať pre ňu. Shilpa Shetty dnes je známa pre jej štíhlej postave. Ale ona je čestný celebrity, ktorý pripúšťa, že nie je tak veľký v počiatočnej fáze svojej kariéry. Ona má vynikajúcu telo a zabijácky vzhľad vďaka usilovne pracuje na svojom tele.

Ona prístrešok, že post-tehotenstvo dieťa váhu tým, že robí niečo jednoduchého, ale veľmi užitočné cvičenie. Áno! Väčšina z vás musí tušiť, to teraz. Hovorím o Surya Namaskar. Je to prospešná joga držanie tela s mnohými zdravotných výhod. Nielen, že vám pomôže schudnúť, ale aj tóny rôznych častí tela. Vaša pokožka bude tiež svietiť po pravidelne robiť. Neveríte mi? Just, sa pozrieť na Shilpa Shetty je Surya Namaskar jogy!

Ak sa chcete dozvedieť viac o Surya Namaskar a videá začala Shilpa, pokračujte v čítaní tohto článku!

Čo je Surya Namaskar?

Surya Namaskar je sada 12 rôznych kardio cvičení držanie tela alebo ásany. To je známe ako Sun oslovenie v angličtine a stal sa populárny po celom svete. To vám pomôže formovať svoje telo pri spaľovaní prebytočného tuku. Táto rutina tiež udržiava vaša myseľ pokojná a vyrovnaná.

load...

Surya Namaskar bude prechádzka ružovým sadom pre vás, ak ste boli cvičenia jogy na chvíľu. Ale ak ste začiatočník, skúste robiť to pod dohľadom profesionálny pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Shilpa Shetty Surya Namaskar Video:

Ak ste ešte nepočuli o Shilpa je Surya Namaskar DVD, ktoré ste určite prišiel o niečo zvláštne. Môžete ich nájsť cvičenie DVD on-line, alebo v každom obchode hudobnej DVD. Jediné, čo musíte urobiť, je len postupujte podľa pokynov v DVD. Áno, je to tak jednoduché!

Shilpa Shetty pracoval veľmi tvrdo dať dohromady toto video, ktoré obsahuje dve DVD. Každá z týchto pohybov v tomto videu bol podrobne popísaný na jednoduché pochopenie póz. To vám dáva pocit, ako by ste sa pracuje sa s Shilpa. Nie je to úžasné? Avšak, ona nie je rozprávanie podľa pokynov. Rozprávač je tu preto, aby ste pochopili pokyny. Takže nezabudnite, aby sa vaše uši otvorené.

load...

Pohyby sú v DVD sú pravidelné a každý môže robiť tie. Dobrá časť o tomto konkrétnom DVD je, že vám dáva 15 minút "Quick Fix" sekciu, kde môžete dokončiť cvičenie v kratšom časovom období. Ak sa cítite leniví cez víkend, bude toto cvičenie pomôže povzbudiť vás.

Toto DVD je ľahké na vrecku, a nájdete ju na Rs. 300 v Indii. Ak sa nachádzate mimo Indie, môžete si ho kúpiť za 18 dolárov na Amazonu.

Prejdite tomto videu, ak by ste chceli získať stručný predstavu o tréningu. To by malo pomôcť!

Výhody Surya Namaskar By Shilpa Shetty:

Robí jóga DVD naplní svoj život s úžasnou zdravotné výhody. Pri tej poznámke, poďme pozrieť na pár z nich!

  • To vám pomôže vrhnúť nežiaduce tuk skôr, než si dokážete predstaviť.
  • To zvýši krvný obeh v tele, čo vám poskytne nádherné kožu a krásne vlasy.
  • Bude znížiť stres na pracovisku a úzkosť.
  • Bude pretiahnuť svaly, aby sa vám pružnejšie.

Ak chcete, aby telo ako Shilpa, budete musieť pracovať pre ňu! A s diva sama ako svojho učiteľa, nemôžete pokaziť!

Takže investovať trochu času a peňazí pre svoje zdravie a kúpiť toto DVD! Nájdete nás poďakovať za toto odporúčanie pre istotu.

Cvičíte Surya Namaskar pravidelne? Máte učiteľa, alebo sa budete riadiť niektoré internetové Surya Namaskar videa robiť toto cvičenie? Napíšte nám v sekcii Komentáre nižšie.

load...