Zdravie a wellness

4 úžasné výhody Milk a Honey Bath

4 úžasné výhody Milk a Honey Bath

Chcete zvýšiť krásu vašej pleti? Chceli by ste zlepšiť svoje zdravie kože? Potom sa mlieko a med kúpeľ je to, čo by ste mali použiť.

Kombinácia medu a mlieko sa používa od staroveku na liečbu kožných problémov a vyživujú pokožku. Kedy oba tieto kožné prospech prostriedky sú používané spoločne, výsledok je ohromujúci.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Oneskorenie nie je a čítajte ďalej!

Vlastností medu a mlieko

Med je bohatý na antibakteriálne, antioxidačné a protiplesňové Properties (1). Poskytuje upokojujúce a protizápalové účinky. Na druhej strane, mlieko je bohaté na minerály a obsahu vitamínov, vrátane vitamínu A, B a D, vápnika, kyseliny mliečnej a živočíšne bielkoviny (2). Avšak obe tieto zložky, po zmiešaní poskytujú kombinované výhody vyplývajúce v sálavé a žiariace pleť.

load...

Z mnohých surovín z kuchyne, med a mlieko sú najpoužívanejšie v kozmetickom režime. Pridanie med a mlieko do teplej vodného kúpeľa ponúka niekoľko výhod. Môžete zvýšiť účinok pridaním aromatické silice. Namiesto toho, aby šiel na komerčný produkt, ktorý ponúka dobroty mliekom a medom, môžete si byť lepšie mať vlastné med, mlieko kúpeľ doma. Len opláchnite mliekom a medom po kúpeli s jasným a teplej vody, zažiť jemnú a hladkú pokožku.

Nižšie sú uvedené výhody mlieka a medu vaňou:

1. Udeľuje hladkú kožu

Mliečny a med kúpeľ zanecháva pleť vláčnu a jemnú. Obsah bielkovín a tuku v mlieku obohatí váš vaničkou a pomáha odlupovať kože. Súčasný kyseliny mliečnej v mlieku čistí mŕtve bunky a hydratuje, čím sa zabráni vysušeniu.

2. Zmierňuje podráždenie pokožky

Dospelí a deti trpiace nepohodlných infekcií kože a podráždenie, ako sú ekzémy môžu ťažiť z mlieka a medu kúpeli. Upokojuje pokožku pred podráždením by hojenie a vyživuje pokožku. Antibakteriálne a antimikrobiálne vlastnosti medu liečiť kožu, čo je zdravý a odolný voči podráždenie pokožky.

load...

3. Anti-Aging Kombinácia

Obaja mlieko a med majú čistiace a antimikrobiálne vlastnosti. To je dôvod, prečo sa mnoho čistiace prostriedky pripravujú s použitím týchto dvoch zložiek. Na rozdiel od ponúkať čistenie pleti, med a mlieko dohromady tiež pomôcť spomaliť proces starnutia a udržať pleť mladú a krásnu. Odstraňuje jemné vrásky z tváre a pomáha pri znižovaní celulitídy jamkami zo špecifických oblastiach, ako sú stehná, boky a hornej časti paží.

Antioxidanty obsiahnuté v mede a útočných mlieko škodlivých voľných radikálov a ich odstránenie z kože. Tieto voľné radikály sú zodpovedné za spôsobenie niekoľko kožné problémy, vrátane škvŕn a vrások.

4. Relaxačné a omladzujúce

Med a mlieko kúpeľ má omladzujúci a upokojujúci účinok na nervy. Mlieko upokojuje pokožku a medu čistí kožné bunky zvnútra, čím sa cítite ako znovuzrodení a svieži. Máčať v mede a mliečne kúpeli po náročnom dni práce vám dáva skúsenosti nádherné čistenie kúpele. Môžete pridať niektoré ďalšie zložky, ako sú morské soli alebo levanduľového esenciálneho oleja pridať ďalšie vône a účinok kúpeľa.

Ak ste v nálade, aby de-stres a rozmotať, môžete hrať nejaké ukľudňujúce melódie boku, zatiaľ čo vy namočiť svoje telo v mede a mlieka kombináciu a ponoriť do svojej mäkkej a upokojujúce zážitok.

Ako si vyrobiť špeciálne med a mlieko kúpele?

Tu je jednoduchý, ale účinný mlieko a med kúpeľ recept:

Prísady

  • 1 šálka vriacej vody
  • 1 šálka medu
  • 2 šálky mlieka
  • ½ šálky morskej soli
  • 3 lyžice jedlej sódy

Metóda

  1. Variť vodu a pridajte med. Dobre premiešajte, kým sa med úplne nerozpustí.
  2. Pridajte mlieko do tejto zmesi a miešajte.
  3. Spustite kúpele a pridajte jedlú sódu a soľ s tečúcou vodou.
  4. Tesne pred vstúpil dovnútra vane pridajte mlieko, med a zmes vody.

Mlieko a med kúpeľ je dobré pre vašu pokožku a je prirodzený spôsob, ako udržať si krásnu a žiariace.

Ako sa vám tento post? Viete niečo iné o med a mlieko kúpele? Povedzte nám to tým, že komentuje v poli nižšie!

load...