Zdravie a wellness

4 účinné spôsoby liečby pupienkov Pod kožou

4 účinné spôsoby liečby pupienkov Pod kožou

To sa mi nepáči slovo, pupienok 'intenzívne. To vyvoláva vízie horúcom, dusnom dni a okamžite vyvoláva chorého tváre emotikon. Akoby pravidelné pupienky nestačilo, sme tiež budú musieť vysporiadať s jeho škaredšie tvrdohlavý bratranec-neslávny pod pupienok kože. Aspoň sa pupienok na povrchu, môžete ju vidieť, použite kliať slová a vytvoriť gang známky na to, ale to, čo robíte s pupienky pod kožu? Rastú pod povrch bez viditeľných pórov. Hoci väčšinou bezbolestný, v niektorých prípadoch to bolieť zle. Všetci sme mali epizódy úporných vyrážok pod kožu. Príčiny sú rozmanité a mätúce. Našťastie, prevencia a liečba je väčšinou jednoduchá.

Hlavné prostriedky pre Pimples pod kožu:

Existuje niekoľko domáce opravné prostriedky, ako sa zbaviť pod kožu pupienky. Väčšina z nich sú ľahko dostupné a nebude štípnout peňaženku.

1. Síran horečnatý:

Epsom soľ je jedným z najlacnejších a najvýhodnejších spôsobov liečby pod kožu pupienky. Síran horečnatý v Epsom soľ sa považuje za protizápalové činidlo, ktoré pomáha pri liečbe akné. Namočte žinku v roztoku Epsom soli a teplou vodou. Použite handričku ako teplý obklad na tvári. Urobte to 3 až 4 krát denne. Epsom soľ zabíja baktérie a čistky toxíny. To je tiež užitočné pre ovládanie olejnatosť, ktorá spôsobuje akné. To je jeden z účinných domáce opravné prostriedky pre aknóznu pleť.

load...

2. Esenciálne oleje:

Tea tree olej a levanduľový olej sú úžasné liečiť pod kožu pupienky. Väčšina kozmetické krémy a anti-aging krémy obsahujú bohaté množstvo oleja tea tree a levanduľový olej. DAB trochu oleja na tkanivá alebo do uší a aplikovať priamo. Nechajte ju cez noc. Tea tree olej a levanduľový olej má antibakteriálne vlastnosti, ktoré znižujú zápal a začervenanie.

3. Jablkový ocot:

Jablčný ocot, keď sa aplikuje priamo na vyrážku, redukuje začervenanie. Urobte to striedmo, možno raz denne. Ocot akéhokoľvek druhu je kyslý a môže byť krutý pre vašu pokožku. Neaplikujte neriedený jablčného octu na celú tvár. Vzťahovať len trochu to na tvrdohlavou pupienok, raz denne.

4. Zelený čaj:

Variť nejaký silný zelený čaj a zmraziť ich v ľadovej priestore. Naneste priamo na vyrážku. Poskytuje upokojujúci účinok na koži, znižuje začervenanie.

load...

Príčiny pupienkov pod kožu:

Niektorí odborníci sa domnievajú, že kozmetické vlasové prípravky, ktoré preniknúť do kože môže vyvolať akné dospelých a pod kožu pupienky. Pri použití akejkoľvek vlasov produktu, je nutné použiť aplikátora alebo štetcom. Zotrite produkt, ktorým je udržanie driblovanie na čele s dieťaťom vymazať, najlepšie taký non-alkohol na báze. Ďalšie prepojené a neslávny príčinou pod kožu pupienky je váš účes. Strapce a rany sú tak horúce práve teraz, ale to by mohlo byť príčinou všetkého, čo akné na čele. Konštanta podráždenie kože na čele spôsobené vašej okraji zvyšuje bolestivosť a začervenanie. Keď má hrozný čas s akné, pod svoje rany a všimnúť okamžité rozdiel.

Na cestách, že vaša pokožka je už vystavená rôznym zmenám počasia a vlhkosti. To spôsobuje poškodenie kože. Niekoľko ľudí sa sťažujú na pod kožu pupienky po návrate z rozprávkovej pláži dovolenku. Aby sa minimalizovalo poškodenie kože v priebehu prázdnin, používajte iba balenú vodu, umyť si tvár. Voda z vodovodu môže obsahovať nečistoty, ktoré spôsobujú podráždenie do svojho už citlivú pokožku. Nezabudnite použiť šatku a slnečné okuliare, keď ste vonku. Vždy sa vaša pleť čistú a hydratovanú.

Nikdy skúsiť stláčať alebo praskanie pod kožu pupienky s nechtami. Vyhnúť sa neustále dotýka postihnutú oblasť. Navyše, vyhnúť sa vysokým obsahom sacharidov diétu, kolesami a sladké pochúťky k zníženiu akné. Stres je ďalšou hlavnou príčinou pod kožu pupienky. Hoci ľahšie povie, ako urobí, snažte sa zdôrazniť, o svojej novej práci a milostný život.

Aby sa zabránilo pod kožu pupienky, nasledovať jednoduchý a bez problémov krásu režimu. Použite čistiaci ráno po prebudení a tesne pred spaním do postele. Dvakrát alebo trikrát denne s umývanie tváre určený pre akné umyť tvár. Prípravky na čistenie tváre umýva mať kyselinu salicylovú, ktorá pomáha redukovať akné. Ak pod kožu pupienky pretrvávajú, je potrebné poradiť sa s dermatológom.

Nabudúce počujete slovo pupienok, nepanikárte! Byť zen a vieme, že to taky musí prejsť!

Teraz, keď viete, ako sa zbaviť pod kožu pupienky efektívne, čo ešte čakáte? Skúste tieto domáce opravné prostriedky a zdieľajú svoje skúsenosti s nami v komentároch.

load...