Zdravie a wellness

4 potraviny, ktoré treba vyhnúť znižovaniu hmotnosti

4 potraviny, ktoré treba vyhnúť znižovaniu hmotnosti

Ste vždy bolo povedané, jesť ovocie, ako zostať zdravý. Oni majú byť naložené s prínosy pre zdravie, ktoré sú dobré pre vaše celkové zdravie. Aj keď je to všeobecne pravda, tam sú niektoré prípady, kedy má ovocie nie je naozaj tou správnou voľbou. Vo väčšine prípadov ľudia, ktorí sú na chudnutie diétu držať diétu ovocie, len veriť, že im pomôže schudnúť rýchlejšie.

Ale vedeli ste, že je potrebné, aby sa zabránilo jesť ovocie, ak naozaj chcete schudnúť? Môže sa to zdať divné, ale je to pravda. Plody sú balené s veľkým množstvom cukru. Približne 5 porcií ovocia za deň sa rovnajú množstvo cukru, ktoré sa zobrazí v 500 ml sódy. Obsah cukru v ovocí vedie k vypnutiu spaľovanie tukov proces v našom tele. To vedie k zvýšeniu hladu a chuť na jedlo.

Ak ste na diétu, je dôležité, aby sa vyhnúť vysokým obsahom tuku, vysokým obsahom cukru a vysokou nutričnou (kalórií) ovocie. Napríklad jablká má 72 kalórií, banán má 105 kalórií a pomaranč má 64 kalórií. Takže je lepšie, aby sa zabránilo tieto možnosti, ak sa snažíte schudnúť.

load...

Niektoré potraviny, aby sa zabránilo pre chudnutie sú uvedené nižšie:�

1. Coconut:

Kokosový orech je plodom kokosové palmy. Nie je to botanická orech ako mnoho zvážiť to byť. Mäso z kokosu je zvyčajne suchá a sladká. Aj keď to má vysoký obsah cukru, to je tiež vysoký obsah tuku a kalórií. Podľa USDA, 1 hrnček kokosu má 466 kalórií a 33gms tuku. To je definitívny na zoznam potravín, aby sa zabránilo schudnúť.

2. Avokádo:

Avokádo je ovocie, ktoré má vysoký obsah tuku. Jesť pol avokádo vám poskytne 141 kalórií a 26 gramov tuku. To je dôvod, prečo USDA odporúča jesť iba 1 - 6. Tohto ovocia, najmä, ak chcete schudnúť.

load...

3. Sladené konzervy a mrazené ovocie:

Spracované ovocie majú kalórií a cukru, ktoré nie sú dobré, najmä keď ste na programe chudnutie. American Diabetes Association striktne naznačuje, vyhýbať sa plody, ktoré sú balené v ťažkom sirupe. To zahŕňa mrazené sladené jahody, ktoré obsahujú 245 kalórií. Na druhú stranu, 1 šálka čerstvé nesladené jahôd má iba 53 kalórií. Konzervy hrušky sú balené s 197 kalórií, čo je rozhodne nie je dobré, ak chcete schudnúť.

4. Suché plody:

Termíny, ktoré sú jedným z najčastejších foriem sušeného ovocia, môže byť zlá voľba, ak sa snažíte schudnúť. 1 šálka sušených datlí má 502 kalórií a 113 gramov cukru. Nielen dáta, ale hrozienka Rovnako je potrebné sa vyhnúť. Sú tiež jedným z najvyšších kalórií, vrátane ovocia. Štvrtina hrnčeka hrozienok obsahuje 109 kalórií. Vyhnite sa jesť to, keď sa snažíte schudnúť.

Boli to jedny z najčastejších druhov ovocia a potravinami, ktoré je potrebné sa vyhnúť, ak sa snažíte zbaviť tých kilá navyše. Vyhnite sa jesť ovocie, ktoré majú vysoký obsah tuku, cukru a obsahu kalórií. Väčšina sladké ovocie, ako sú hrozno, pomaranče, mrkva, kukurica atď. By mali byť tiež vyhnúť, kým diéty. Obsah cukru v nich bude brániť proces strata hmotnosti v tele.

Dúfam, že vám tieto informácie o tom, aké potraviny je potrebné sa vyhnúť, ako schudnúť užitočného. Do podeliť o svoje názory na túto tému.�

load...