Zdravie a wellness

4 nádherné výhody ocele pre vlasy

4 nádherné výhody ocele pre vlasy

Od roku veku, ľudia boli pomocou ACV alebo jablčného octu vo svojich pokrmov a ako vytvrdzovacie prvok pre nich a ich šteniat. V skorších dobách ľudia bežne používa zmes medu a octu ako liečebný elixír a povzbudzujúci nápoj. Dnes, ocot slúži mnoho účelov - liečbe alergií a pupienky, liečivé sinus infekcie, zníženie vysokej hladiny cholesterolu, kyseliny príliv, chudnutie a prvé známky starnutia.

ACV alebo jablčný ocot má nespočetné množstvo výhod pre zámky na hlave. Medzi najčastejšie výhodou je, že pomáha v boji kučeravé alebo chaotický vlasy. Týmto spôsobom, budete spôsobiť menšie poškodenie alebo zlomenie pre vaše vlasy, zatiaľ čo česanie. Kyslá povaha octu je blízko, že z prírodných vlasov; Okrem toho, že dobrý vlasy čistiaci prostriedok a kondicionér, je to tiež efektívne klíčkov vrah.

Ako používať ocot na vlasy?

1. Účinné vlasy oplachovací prostriedok:

S ideálnej hodnoty pH 4,5 až 5,5, vaše vlasy sú na mierne kyslé strane stupnice pH. Naopak, väčšina produktov pre starostlivosť o vlasy na trhu, napríklad detergentov na báze šampóny, farby na vlasy a bielidlá sú silne zásadité. Umývanie vlasov s jablčným octom pomáha vyrovnávať pH vlasov a odstraňuje nahromadenie spôsobené týmito šampónov na báze mydla a styling kozmetiky. Funguje tiež ako ochranný štít pre povrch každého vlasu. Tak, vaše vlasy sa stáva hladká a odráža viac svetla, zanecháva vlasy zdravé, lesklé a ľahšie riešiť.

load...

2. Úľava od lupiny a svrbí vlasovú pokožku:

Jedným z hlavných príčin svrbenie vlasovej pokožky, vypadávanie vlasov a iných vlasových podmienok lupiny. Hlavnou zložkou lupín je baktéria s názvom fľašu bacillus. Enzýmy a kyseliny v ACV pomôže zabiť baktérie, ktoré upchávajú vlasových folikulov a spôsobujú vločky, svrbí a padanie vlasov. Pre tých, ktorí chcú liečiť lupín a svrbenie pokožky hlavy prirodzene, zvážte použitie koncentrovaný ACV na vlasovú pokožku a umyte si ich po tridsiatich minútach. Pre ďalšie silu a účinnosť, môže sa miešať jablčného octu s bylinkami, ako sú žihľavy, husacie tráve, lopúch, skorocel a palina abrotanová.

3. Prírodná liečba vypadávania vlasov:

Ak ste vyskúšali veľa vlasové vody a vlasové masky, ale nedostal žiadne plodné výsledky, skúste niečo prirodzené. To je, ako použiť ocot na vlasy pre rednutie vlasov. Na riedenie vlasy liniek a plešatosti, zvážte použitie zmesi ACV a kajenské prášku na pokožke hlavy. Teraz, nechajte ho po dobu tridsať minút pred opláchnutím vodou. Pri jazde v noci spať, rozbiť materská kašička kapsulu a zmiešajte ho s jedným lyžičky ACV. Teraz použiť túto zmes na holé časti pokožky hlavy a nechajte ju cez noc. To by malo ukázať, že sú účinné pri liečbe plešivosti - a to ako u mužov a žien. Môžete si pripraviť vlastné ocot zmes zmiešaním ACV s bylinkami, ako je tymian, levanduľa, lopúch, rozmarínu a catnip. Je to jeden z najúčinnejších prírodných produktov pre liečbu vypadávanie vlasov.

4. Platí pre predlžovanie vlasov:

Ľudské vlasy je vyrobený z kožičky na svojom vonkajšom povrchu. Rozšírenia ľudské vlasy sú spravidla vyrobené z prirodzenej ľudskej vlasy; Pri umývaní šampónom, hriadele na kožičky dostať vystavené a zvyšok uviazne v hriadeli. Postupom času sa tento zvyšok spôsobuje vaše vlasy, aby sa stal nudný a poškodené. Okrem toho, vaše predlžovanie vlasov sa môže stať aj nerovnomerné a rozstrapkané. Pri umývaní týchto rozšírení s miernym roztokom octu, reaguje so zvyškami a vymaže ich. Vzhľadom k tomu, že väčšina nečistôt v ľudských vlasov sú alkalickej povahy, ACV je kyslý; to pomáha v ľahkom odstránenie nečistôt z vašich vlasov.

load...

Avšak, nadmerné užívanie octu pre vlasy môže viesť k jeho poškodeniu alebo opotrebenia von. Pre lepšiu ochranu vašich vlasov kožičky, zvážte opláchnutie ocot studenou vodou.

Video na dávky Of ACV na vlasy

load...