Zdravie a wellness

4 jednoduché spôsoby, ako používať med a teplá voda na chudnutie

4 jednoduché spôsoby, ako používať med a teplá voda na chudnutie

Med je plný sladké dobroty. Ponúka zdravé a chutné sladkosti, pokiaľ ju pridať do svojich nápojov a potravín. Aby sa udržal v kondícii a dosiahnutie štíhle telo rám, lyžicu medu denne vám mohol ponúknuť divy.

Môžete konzumovať lyžičku surového medu denne alebo si môžete vyskúšať niečo iné zmiešaním v nápojov a dezertov. Avšak, najlepší spôsob, ako konzumovať med je zmiešaniu v teplej vode.

Kombinácia medu zmiešaný s teplou vodou môže pomôcť vrhnúť kíl z váhy, aby sa vám vojde do vášho obľúbeného páru úzke džínsy. Zároveň, ale tiež zaisťuje udržanie kalorický obsah vášho tela. To odstraňuje škodlivé toxíny z tela.

load...

Ak by ste mali svoje mylné v mieste, kde išlo o zlato, možno budete chcieť myslieť znova. Je to tak?

Med a chudnutie:

Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíme, my jednoducho nemôže nabažiť cukru denne. Avšak, med môže poskytnúť tieto výhody a zároveň tiež vám dáva opravu niečoho sladkého:

 1. Med môže dať vaše chuťové poháriky sladkú úľavu a zároveň zabezpečiť, že sa vyhnete prázdne kalórie tým, že riadi svoje chute na nezdravé potraviny.
 2. Dosadením cukor med môže pomôcť znížiť asi 63% kalórií.
 3. Med a teplá voda môže pomôcť členenie častice potravy v tele, najmä keď bol spotrebovaný v dopoludňajších hodinách.
 4. Med-teplá voda tiež pomôže odplaviť nežiaduce toxíny z vášho systému.
 5. Budete tiež skúsenosti energetickú podporu potom, čo pohár tejto zmesi, čím sa zvyšuje metabolizmus.

Ako si vyrobiť medu a vody zmesi:

Tu je, ako si môžete vytvoriť med a zmes vody. Mali by ste piť to ráno po prebudení:

load...

Krok 1: Variť vodu až 5 minút, bez toho by to príliš horúca zvládnuť.

Krok 2: kmeň vodu do pohára, aby sa odstránili nečistoty z vody.

Krok 3: Pridanie 1 - 2 čajové lyžičky medu podľa dávok.

Krok 4: Dobre premiešajte a vypite.

Ako pitie medu s teplou vodou?

Čím viac sa k tejto zmesi pridá voda vám pomôže schudnúť rýchlejšie. Väčšiu váhu, že môžete vrhnúť tiež zabezpečí, že vaše obličky fungujú lepšie odstránením prebytočnej vody.

Tu je, ako môžete piť medu s teplou vodou:

 1. Určite by ste mali mať pohár medu a teplej vody pred aj počas jedla, pretože vám pomôže pocit sýtosti na dlhšiu dobu. To tiež zaistí, že budete konzumovať menej jedla a schudnúť v zjednávať. Skorý ranný poháre medu a teplej vody vám pomôže dosiahnuť svoj cieľ chudnutie rýchlejšie.
 1. Namiesto toho, aby len obyčajnú pohár teplej vody s medom, môžete pridať malé lyžičky citrónovej šťavy do zmesi. Kombinácia sladkostí medu spolu s citrusovou príchuťou citrónu bude osviežujúci nápoj s prospešných zdravotných výhod.
 1. Pred zaobstaraním raňajkách v dopoludňajších hodinách, môžete mať šálka horúceho čaju sladeného s kusom medu. Táto zmes pomôže zlepšiť vašu chuť k jedlu. To zaistí, že netrpia cukru hrotov v priebehu celého dňa.
 1. Namiesto pridanie obyčajný teplú vodu do medu, vždy môžete experimentovať pridaním polievkovú lyžicu škorice do zmesi v skle. To vám pomôže nielen schudnúť, ale tiež ponúkajú sviežu vôňu na svoj dych.

Iné spôsoby, ako používať med:

Už vieme, že med môže byť pridaná do teplej vody, aby pomohol pri chudnutí. Avšak, tu sú niektoré ďalšie alternatívne spôsoby používania medu:

 1. Rez jablko na plátky a potom ju ponorte do medu. Poskytuje vlákniny, ktorá pomáha zvyšovať hladinu energie v tele.
 2. Ak sa chcete rýchlo liečiť predtým, než vyrazíte na celý deň, krájať jablko. Posypeme niekoľko lyžíc medu a štipka škorice na neho.
 3. Môžete tiež skúsiť agranola a med kombináciu, pretože slúži ako zdravá raňajky opcie alebo večerné občerstvenie. Všetko, čo musíte urobiť, je zmiešajte jogurt s niekoľkými lyžicami medu a zároveň dodáva pár lyžíc citrónovej šťavy a pol šálky granolového. Táto možnosť raňajok je výživné a bohaté na vlákninu, ktorá vám pomôže schudnúť rýchlo.
 4. Vždy sa môžete robiť veci zaujímavé pridaním medu na kúsky kuracieho mäsa pred grilovaním ju na grilovanie alebo otvoreného ohňa. To vám dá nízkokalorický karamelizovanou grilované kurča na ktorý je tiež vynikajúci.

Opatrenia:

Med s teplou vodou funguje efektívne, ako schudnúť, ale zároveň by ste mali byť vedomí niektorých z opatrnosti pri používaní to:

 • Ak trpíte cukrovkou, mali by ste sa zdržať konzumácia medu, pretože je plná cukrov a môže okamžite zvýšiť hladinu cukru v krvi.
 • Aj keď môžete získať prospech z nutričné ​​hodnoty medu, tam je vždy na strane fanda. Med obsahuje kalórie príliš, čo by mohlo premôcť množstvo výživy, ktoré poskytuje. Preto zabezpečiť meranie množstva medu pridáte ohriať vodu regulovať obsah kalórií.
 • Kým poháre medu s vodou vám pomôže schudnúť, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele chudnutie, by nadmerné množstvo vám spôsobiť problémy. Preto buďte opatrní a snažia sa ísť cez palubu s medom a teplej zmesi vody.

Dajte nám vedieť, akú veľkú váhu vám podarilo stratiť po zahrnutí medu a vody do svojho jedálnička. Želáme vám čoskoro splní vaše zámočnícke a užšie verzii.

load...