Zdravie a wellness

3-dňová šťava Detox Diet na vyčistenie vášho systému

3-dňová šťava Detox Diet na vyčistenie vášho systému

Cítite sa často unavený a vystresovaný? Máte niekedy pocit, oslabené aj počas skorého rána? Potom by ste mali pravdepodobne skúsiť 3-dňový šťava detoxikačnú diétu, ktorá môže očistiť svoje telo zvnútra a dá vám dlhoročné dávku energie a vitality!

3-dňový šťava strava detox je druh detoxikačnú diétu, ktorá čistí žalúdok a črevá od všetkých toxínov. To sa najlepšie vykonáva tým, že jej len surovú zeleninu a dostatok pitnej vody a ovocné šťavy. Vzhľadom k tomu, ste na prísnej diéte a vyhnúť sa jesť pevné látky, vaše miery detoxikácie je povedal, aby bol perfektný.

Chcete sa dozvedieť viac o tomto účinný spôsob, ako sa dostať zdravšie? Potom ísť dopredu a dať čítanie!

Výhody 3-Day Juice Detox Diéta:

Prvá výhoda zo šťavy detox stravy je to, že pomáha človeku zbaviť sa toxínov v tele. Tým, ako sa zbaviť týchto toxínov, váš imunitný systém dostane nový impulz, a vaše energetickej hladiny stúpajú pretože ovocná šťava obsahuje minerály, vitamíny, antioxidanty a enzýmy. Je tiež stráviteľnejšie kvapaliny skôr ako pevnej látky, ktorá umožňuje energiu v tele, aby sa zamerali na zbaviť telo toxínov a odpadu.

load...

Dôležité informácie:

Ktorú by ste mali urobiť len detoxikačnú diétu, ak ste v dobrom zdravotnom stave. Môžete však piť limetkovej šťavy, ovocné smoothies alebo jesť banány cez deň zbaviť vás bodavá bolesť z hladu.

Technika 3-dňový detoxikačnú diétu:

1. Ako sa pripraviť na Juice Detox Diéta:

Si lepší neodporúča ísť po hlave do tohto detoxikačného programu, ako je potrebné vedieť, ako vaše telo reaguje na to, alebo ak má nejaké vedľajšie účinky.

Aby sa zabránilo chute, bolesti hlavy či iné prejavy abstinenčných príznakov, uistite sa, že držať ďalej od cukru, mäsa, kávy, alkoholu, pšenica a mliečne výrobky počas tohto trojdňového plánu. Aj keď ste zaklopať tie z vašej stravy, zvýšiť príjem zeleniny.

load...

2. Počnúc 3-dňový detoxikačnú diétu:

Počas skutočných pôstu dni by ste mali vypiť maximálne tri litre šťavy, 50% šťavy sú extrahované z vegetariáni. Vzhľadom k tomu, vegetariáni sú bohaté na chlorofyl, ktoré pomáhajú čistenie a hojenie zažívacie orgány.

Na každom z troch dní pôstu, nasledujúce by mala byť vaša strava:

  1. Po prebudení si šálku vlažnej vody a citróna.
  2. Na raňajky vypite pohár mandľového mlieka alebo zelené zeleninové šťavy. Môžete tiež piť mrkvovej šťavy, ak si budete priať. Nezabudnite vypiť pohár vlažnej vody medzi dva poháre džúsu na podporu svojej stolice.
  3. Na obed, pitie ananásovej šťavy ako je elektráreň vitamínov B1 a C. Samozrejme, ak sa vám nepáči, ananás, môžete ho prepnúť s iným ovocím, ktoré sa vám páčia. Môžete tiež chceli mať zmiešané ovocné a zeleninové šťavy, ako sú jablká, zeleru, červenej repy a špenátu.
  4. Na večeru, ísť s zeler, paradajky a šalát. Zeler stavia krvinky a je bohatá na železo, horčík, a chlorofylu.

3. Čo robiť so svojím Juice Detox:

Šťavy strava nezahŕňa len pitie šťavy, aby očistil svoje zažívacie orgány. Je potrebné ho doplniť nasledujúce:

1. Cvičenie:

Ešte mierne cvičenie, ako je chôdza, masáže a jóga zvýšiť obeh lymfy a krvi.

2. Stimulovať vaše stolice:

Počas čistí, toxíny podanej v tele sú stimulované opustiť telo, alebo by mohli byť absorbované späť do systému. Dalo by sa rozhodnúť pre klystír, keď sa dostanete k tomuto programu, alebo si môžete vziať preháňadlá alebo piť veľa vody.

3. Odpočinku a relaxáciu:

Keď ste na tejto diéte, nezabudnite De-stres a relaxovať, ako stres môže mať vplyv na detoxikáciu. Meditovať, robiť dychové cvičenia alebo počúvať hudbu a spať skoro.

A 3-dňový šťavy detox strava je výborný nápad pre očistu tela a podporu dobrého zdravia. Je to tiež stojí za to vyskúšať na mnohých výhod je, že ponúka. Už ste niekedy skúšali na 3 dni džús diétny plán pred? Ako si ju našiel? Podeľte sa o svoje 3 dni šťava diéta recepty u nás v sekcii Komentáre nižšie!

load...