Zdravie a wellness

39 najlepších výhod Wheatgrass Powder pre pokožku, vlasy a zdravie

39 najlepších výhod Wheatgrass Powder pre pokožku, vlasy a zdravie

V posledných niekoľkých rokoch, listovú zeleninu urobil veľké meno pre seba v zdravotníctve, nakoniec sa objaví na zozname, superfoods '. Ľudia boli prechodom z ich pravidelných nápojov pekne z listovú zeleninu šťavy, pretože zo zdravotných výhod, ktoré obsahuje. A tí, ktorí nemôžu vydržať po trávnatom chuť šťavy, relaxovať. Máte riešenie v podobe listovú zeleninu prášok. Tu budete vedieť, výhody listovú zeleninu prášok.

Takže, ak ste ešte skočiť na tejto, zdravie rozbehnutého vlaku ', dám ti 39 dôvodov, prečo začať používať hneď. Si pripravený?

Čo je Wheatgrass Powder?

Vedecký názov - Agropyron intermedium Origin - egyptská a Mesopotamian civilizácie Other Names - Kanak ki ghans (Hindčina), Godhuma Gaddi (Telugu)

load...

Listovú zeleninu všeobecne sa odkazuje na potraviny pripravené z klíčne listy z rastlín pšenice (Triticum aestivum). Je listovú zeleninu prášok pre vás dobré? No, to má veľký zdravotný a liečebné prínosy. To obsahuje 19 aminokyselín a 92 minerálov, ktoré umožňujú telu fungovať čo najlepšie. To je všeobecne známy ako pšenica a pestuje v skleníku alebo pod umelým osvetlením interiéru.

Listovú zeleninu prášok je doplnok stravy získaný z výluhu dehydrovaný šťava z listovú zeleninu. Pripravuje sa z trávy pestované prirodzene na poli počas troch alebo viacerých mesiacov pred tým, než dehydratáciu.

Primárny dôvod pre početné zdravotné výhody tohto prášku je jeho koncentrovaný obsah chlorofylu (asi 70%), navyše k 98 102 zemín, ktoré obsahuje, vrátane vápnika, železa, fosforu, horčíka a draslíka. Obsahuje tiež dôležité enzýmy. Chlorofyl je ponúkaný ako krv z rastlín; a pri konzumácii ľuďmi, to pomôže zvrátiť starnutie, potlačiť hlad, bojové zápach, čistí krv, a dokonca aj predchádzať rakovine.

load...

Najlepšie na tom je, že na rozdiel od pšenice, tento doplnok je bezlepková. Každá polievková lyžica obsahuje iba 18 kalórií. Listovú zeleninu Prášok môže byť zmiešaný do vody, aby sa nutričné ​​nápoje, alebo dokonca môže byť pridaný do šťavy a smoothies. Obsahuje všetky vlastnosti listovú zeleninu rastliny, vrátane živín, vitamínov a minerálnych látok - a, že aj vo vyváženom pomere.

Bez okolkov, poďme rýchlo pozrieť na to, čo sú výhody listovú zeleninu prášok pre vašu pleť, vlasy a zdravie.

Prečo by ste mali mať listovú zeleninu Prášok

Kožné Výhody

 1. Pracuje ako čistič kože
 2. Lieči akné
 3. Má antiseptické vlastnosti
 4. Má vlastnosti antiaging
 5. Lieči choroby kože
 6. Upokojuje slnkom spálenú pokožku a

Vlasy Výhody

 1. Zachádza Lupiny a vlasovej pokožky Problémy
 2. Znižuje Gray Hair

Zdravotné výhody

 1. Podporuje trávenie
 2. Napomáha tvorbe červených krviniek A WBCs
 3. Podporuje chudnutie
 4. Obnoví pH rovnováhu
 5. Má vlastnosti očistu a detoxikáciu
 6. Lieči chudokrvnosť
 7. Pomáha znižovať po účinky chemoterapie
 8. Lieči Diabetes
 9. Lieči Hemoroidy
 10. Propaguje Dental Health
 11. Poskytuje úľavu od bolesti a zápalu
 12. Je prospešné pre oči
 13. Zabraňuje Kŕčové žily
 14. Lieči zlý dych
 15. Zvyšuje libido
 16. Znižuje chute
 17. Zlepšuje imunitu
 18. Stimuluje obeh v tele
 19. Zaobchádza artritída
 20. Znižuje únavu
 21. Je dobré pre pečeň
 22. Pomáha stabilizovať lipidov
 23. Vymaže nahromadený
 24. Rakovina zabraňuje
 25. Pomáha Cure opicu
 26. Pomáha zlepšiť náladu
 27. Podporuje Nail zdravie
 28. Zmierňuje menštruačné bolesti
 29. Bojuje zápal čriev
 30. Prospešné v priebehu tehotenstva
 31. Prospešné pre zdravie obličiek

Kožné Výhody listovú zeleninu Prášok

Keďže sa jedná o prirodzený detoxifier, listovú zeleninu prášok hrá dôležitú úlohu pri zlepšovaní zdravia pokožky a zvyšuje jej lesk. Pozrite sa na výhody listovú zeleninu prášok na pokožku tu:

1. Pracuje ako čistič kože

Listovú zeleninu prášok je skvelým kožné čističi.

To exfoliates pokožku tým, že odstráni odumreté bunky. Listovú zeleninu tiež uľahčuje vnútorné omladzujúce mechanizmus zvyšovania mladistvý lesk a pružnosť pokožky (1).

Čo potrebuješ
 • 1 lyžica medu surové
 • 2 lyžice listovú zeleninu prášok
Čo je potrebné urobiť

1. Zmiešajte dve zložky, aby hladký masku. 2. Použiť túto pastu rovnomerne na vyčistenú pleť a nechajte ho zostať po dobu 15 až 20 minút. 3. Umyte ho pomocou teplej vody a naneste trochu kokosového oleja, ak vaša pokožka je príliš suchý. 4. Tento proces môžete opakovať dvakrát týždenne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Späť na obsah

2. Považuje Akné

Listovú zeleninu prášok, a to prostredníctvom svojho detoxikačného procesu, zabraňuje vzniku pupienkov a akné a podporuje zdravú kožu.

Použitie pasta s listovú zeleninu práškom a mliekom v pomere 2: 1 je účinný pri liečbe akné, pehy, čierna / whiteheads a kože opálenie. Použiť túto pastu raz týždenne po dobu dvoch mesiacov, aby úžasné výsledky (2).

Späť na obsah

3. Má antiseptické vlastnosti

Vzhľadom k svojim antiseptickými vlastnosťami, listovú zeleninu prášok je vhodný pre hojenie modriny, vredy, bodnutie hmyzom, vyrážky, rezy a škrabancov. To tiež pomáha pri liečbe vyrážky spôsobenej sumachu jedovatá. Upokojuje vrie a lieči plesňové ochorenie nôh (3).

Späť na obsah

4. Podporuje Anti-Aging

Tento prášok má prírodný anti-aging vlastnosti. Tie môžu pomôcť pri omladenie kožné bunky, a tým spomaľuje proces starnutia. Listovú zeleninu rieši problém ovisnutej kože a zvyšuje pružnosť pokožky, čím sa obnoví mladistvý lesk vašej pleti (4).

Tiež, množstvo chlorofylu zohráva dôležitú úlohu v anti-aging vlastnosti sú uvedené vo listovú zeleninu. Chlorofyl je bohatá na enzýmy a superoxid dismutázy (nájdených v červených krvinkách na báze proteínu, meď), ktoré pomáhajú odstraňujú voľné radikály v tele, a tým spomaľuje proces starnutia.

Späť na obsah

5. Lieči choroby kože

Listovú zeleninu Bolo zistené, že je mimoriadne efektívny pri liečbe rôznych kožných ochorení, vrátane ekzému a psoriázy.

Môžete použiť túto látku v množstve spôsobov, ako dosiahnuť hladkú, pružnú kožu, ktorá je bez infekcie.

 1. Ice Cube Metóda: Pridajte 1 polievkovú lyžicu listovú zeleninu prášok do šálky vody a premiešajte ju dobre. Tieto šťavy do 3 Pour - 4 dier v kociek ľadu a nechajte ho pred mrazom. Rub kocku cez postihnutú oblasť po dobu 2 až 3 minúty. Nechajte zaschnúť. Tento postup opakujte. Môžete použiť túto metódu každý deň pre rýchle zotavenie.
 2.  Vody na kúpanie Metóda: Pridajte 2 až 3 polievkové lyžice listovú zeleninu prášok do svojho teplého kúpeľa a namočte svoje telo v ňom po dobu najmenej pol hodiny pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Urob to dvakrát týždenne na odstránenie kožných chorôb raz a navždy.

Späť na obsah

6. Upokojuje slnkom spálenú pokožku a

Nadmerné vystavenie UV žiareniu môže poškodiť vaše pokožky a spôsobiť popáleniny. Sú nielen veľmi bolestivé, ale môže tiež spôsobiť rakovinu v dlhodobom horizonte.

Rýchle hojenie, rovnako ako protizápalové vlastnosti robia listovú zeleninu jedným z najlepších liekov na spáleniny od slnka (5).

Čo potrebuješ
 • 1 lyžica listovú zeleninu prášok
 • 3 lyžice vody
 • Bavlnené guličky
Čo je potrebné urobiť

1. Zmiešajte listovú zeleninu prášok a vodu a škvrnu čerstvú vatový tampón v ňom. 2. Použiť toto riešenie do postihnutej oblasti. 3. Nechajte ho sedieť po dobu 5 až 10 minút. Potom, zmyť a pat suché. 4. Opakujte tento postup dvakrát týždenne získať úľavu od spáleniny od slnka.

Späť na obsah

Vlasy Výhody listovú zeleninu Prášok

Listovú zeleninu prášok je považovaná za ideálny pre vaše vlasy. Je veľmi prospešné, keď vyrobený do obkladom a aplikované lokálne na vlasy. Niektoré z výhod listovú zeleninu prášok pre vlasy sú uvedené nižšie.

7. Zachádza Lupiny a vlasovej pokožky Problémy

Oplachovanie vlasov s listovú zeleninu prášok je účinný liek na lupiny, rovnako ako suché a svrbenie pokožky hlavy.

Si môžete pripraviť odvar z listovú zeleninu prášok a normálnym šampónom a aplikovať ju na vlasy opraviť poškodené vlasy.

Späť na obsah

8. Znižuje šedivé vlasy

Predčasné šedivenie sa pomaly stáva problémom u mladšej generácie. Môžete viniť ho na chaotický životný štýl, ale nemožno poprieť, že umierajúci vlasy ešte predtým, než vaša matka musí môže byť trochu trápne.

Pokiaľ ide o všetko, príroda má riešenie pre šedivé vlasy rovnako.

Listovú zeleninu prášok je účinný pri obnove prirodzenú farbu vašich vlasov. Opláchnite vlasy s týmto práškom, aby sa zabránilo šedivenie.

Späť na obsah

Zdravie Výhody listovú zeleninu Prášok

Listovú zeleninu prášok je cenená pre svoje nutričné ​​výhody, pretože obsahuje veľké množstvo beta-karoténu, aminokyselín, vitamínov skupiny B a vlákniny. To má tiež antibakteriálne a regeneračné vlastnosti. Rôzne zdravotné výhody listovú zeleninu prášok sú nasledovné:

9. Podporuje trávenie

S listovú zeleninu môže uľahčiť plynulý proces trávenia.

Podľa American Cancer Society, listovú zeleninu prášok obsahuje niektoré alkalické minerály, ktoré poskytujú úľavu od vredy, zápcha a hnačka. Vysoké hladiny horčíka tiež pomôcť pri zmierňovaní zápcha.

Je ľahko stráviteľné a pomáha čistiť črevá a obnoviť hodnoty kyslosti k normálu. Tiež, listovú zeleninu pomáha udržiavať rovnováhu medzi rôznymi bakteriálnymi skupinami, aby váš tráviaci systém zdravý. Ak idú z rovnováhy, môžu robiť telo náchylné na ochorenia a zdravotných problémov. Listovú zeleninu umožňuje škodlivé baktérie zahynú a dobré baktérie rozvíjať a prosperovať (6).

Späť na obsah

10. Tvorbe červených krviniek A WBCs

Listovú zeleninu prášok obsahuje hojné množstvo chlorofylu, ktorý pomáha pri zvýšení produkcie hemoglobínu v tele. Táto zvýšená produkcia umožňuje krv niesť viac kyslíka a pomáha pri tvorbe červených krviniek a bielych krviniek (7).

Späť na obsah

11. Podporuje chudnutie

Zaujíma vás, ako listovú zeleninu prášok výhody chudnutie? No, listovú zeleninu prášok je účinný pri riadení hmotnosti. Práškové listovú zeleninu môžu byť pridané do šťavy alebo krémov a môže byť použitý ako alternatíva k zdravšie ostatnými zložkami a ochucovadlá.

To poskytuje energiu do tela a zvyšuje pevnosť, ktorá zvyšuje trvanie cvičenia a urýchľuje chudnutie. Navyše, tento prášok pomáha kontrolovať prírastok hmotnosti tým, že stimuluje štítnu žľazu. To zvyšuje metabolizmus a zabraňuje poruchám trávenia a obezity (8).

Tiež, listovú zeleninu obsahuje minerálne selén, ktorý je nevyhnutný pre správnu funkciu štítnej žľazy, ktorý, podľa poradia, pomáha pri regulácii telesnej hmotnosti. Takže majú listovú zeleninu prášok zmiešaný s vodou prvá vec, v dopoludňajších hodinách, aby stratiť tuk rýchlo.

Späť na obsah

12. Obnovuje rovnováhu pH

Listovú zeleninu je alkalická doplnok stravy a vyrovnáva hladinu pH v tele. Z tohto dôvodu je výhodné pre zníženie kyslosti v krvi a obnovenie jeho zásaditosť (9).

Späť na obsah

13. Má vlastnosti očisty a detoxikáciu

Listovú zeleninu prášok obsahuje vynikajúce detoxikačné vlastnosti. Obsahuje niekoľko minerály, antioxidanty a enzýmy, ktoré znižujú zápal. Týmto spôsobom sa zvyšuje bunkovú silu, detoxikuje krvný obeh a pečeň, čistí črevá, a chráni orgány z karcinogény (10).

Späť na obsah

14. Zaobchádza Anémia

Molekulárna štruktúra chlorofylu obsiahnuté v listovú zeleninu, je podobné tomu z hemoglobínu v ľudskej krvi. Vysoké hladiny chlorofylu nájdené v listovú zeleninu prášok, po vstrebaní v tele, zvýšenie produkcie krvi a hemoglobínu. Z toho dôvodu, že je absolútne logické k záveru, že listovú zeleninu prášok pomáha pri liečbe anémie (11).

Späť na obsah

15. Pomáha znižovať po účinky chemoterapie

Chlorofyl prítomný v listovú zeleninu, znižuje škodlivé účinky žiarenia. Takže, listovú zeleninu prášok je počas chemoterapie / rádioterapie často doporučované pacientom s rakovinou.

Chlorofyl a vlákno môže pomôcť pri splachovaní toxíny nahromadené v orgánoch počas chemoterapie a poskytnúť úľavu od škodlivých vedľajších účinkov, ako je pocit pálenia, zápcha, nízkoenergetické, vypadávanie vlasov, a straty dobrých buniek. Preto je jedným z prírodných prostriedkov, ako znížiť vedľajšie účinky tejto liečby a uľahčujú rýchlu obnovu (12).

Späť na obsah

16. Lieči diabetes

Myslenie, aké sú listovú zeleninu prášok prínos pre cukrovku? Tak, pomáha pri regulácii hladiny cukru v krvi oneskorením vstrebávanie sacharidov. Tak, tento doplnok môže kontrole diabetu u primárnych alebo pokročilých štádií (13).

Späť na obsah

17. Zaobchádza Hemoroidy

Ako to má mnoho prospešných živín, listovú zeleninu prášok môže byť použitý ako prírodný liek na pilotov (hemoroidy) (14). To možno pripísať prítomnosti chlorofylu, vlákniny, vitamínov a minerálnych látok, ktoré sa ukázali byť veľmi účinné pri liečbe pilot. Za týmto účelom sa odporúča, aby sa listovú zeleninu prášok dvakrát denne po dobu troch mesiacov.

Späť na obsah

18. Pre Dental Health

Listovú zeleninu prášok je skvelým doplnkom pre liečbu zubného kazu a iné problémy so zubami.

Masírovať ďasná s listovú zeleninu prášok môže liečiť problémy s ďasnami a vaše ďasná pevné a firma (15).

Späť na obsah

19. Poskytuje úľavu od bolesti a zápalu

Tento úžasný doplnok znižuje a eliminuje všeobecný zápal. Tak poskytuje úľavu od bežných telesných bolesti a bolesti (16).

Späť na obsah

20. Je prospešné pre oči

Pravidelná konzumácia listovú zeleninu doplnkov, ako sú napríklad listovú zeleninu prášok, umožňuje lepšie videnie (17).

Späť na obsah

21. Zabraňuje Kŕčové žily

Kŕčové žily, nazývané aj varicoses nastať, keď vaše žily dostať rozšírený, zväčšený a preplnená s krvou. Tieto žily sú často bolestivé a majú opuchnuté vzhľad a sú modro-fialovej alebo červenej farby.

Pravidelná konzumácia listovú zeleninu znižuje pravdepodobnosť vzniku kŕčových žíl vďaka svojej silné protizápalové účinky (18).

Späť na obsah

22. Zaobchádza zlý dych

Mnohé štúdie preukázali, že telo a dych zápach, ovplyvňujú najmä tých, ktorí nemajú diétu vlákniny-bohatý.

Vedci uvádzajú, že zlé páchnuce pot môže znamenať problémy s trávením tukov v potrave alebo závažného nedostatku horčíka (19).

Listovú zeleninu prášok vyčistí krv a odstraňuje zápach vo vašom dychu a potu (20).

Späť na obsah

23. Zvyšuje libido

Konzumovať listovú zeleninu prášok pravidelne pomáha pri posilňovaní reprodukčného zdravia mužov i žien. To tiež zvyšuje vitalitu a pomáha pri počatí (21).

Späť na obsah

24. Pomáha znížiť chute

Listovú zeleninu je nabitý toľkých esenciálnych živín, ktoré po jeho spotreby, naše telo nevyžaduje žiadne jedlo, aspoň na nejakú dobu.

Je vedecky dokázané, že niektoré prípady nedostatku živín (najmä horčíka, železa a omega 3s) môže urobiť hlad aj po jedle (22).

Najlepší spôsob, ako tento problém riešiť, je, aby sa listovú zeleninu doplnky pravidelne, bez toho aby sa zlyhá.

Späť na obsah

25. Zlepšuje imunitu

Jedným z hlavných dôvodov, prečo majú listovú zeleninu je, pretože to výrazne posilňuje náš imunitný systém (23).

Ako bolo stanovené skôr, pomáha zvyšovať červených krviniek (RBC) a počty bielych krviniek (WBC) v krvi. Toto, spolu s jeho antivírusových a protizápalové vlastnosti, napomáha posilňovať imunitný systém (24).

Späť na obsah

26. Stimuluje obeh v tele

Listovú zeleninu, s jeho ohromujúci schopnosť výlet množstvo kyslíka v krvi, je účinným nástrojom pre stimuláciu obehu v systéme (25).

Zaujímavá štúdia tiež vyplýva, že listovú zeleninu doplnok, ak sú užívané pred cvičením, pomáhajú pripraviť systém pre nadchádzajúce námahy. Takže, nezabudnite mať shot listovú zeleninu tesne pred cvičením na získanie maximálnych výhod.

Späť na obsah

27. Zaobchádza artritída

Mnohí odborníci sa domnievajú, že listovú zeleninu, je jedným z najlepších domáce opravné prostriedky na liečbu artritídy (26).

2016 štúdia ukázala, že u pacientov s reumatoidnou artritídou, ktorí listovú zeleninu, nápoje pravidelne videl znížil symptómy kvôli silné protizápalové pôsobenie danej zložky je.

Späť na obsah

28. Znižuje únavu

Únava často symbolizuje nedostatok spánku a slabý imunitný systém, ktorý môže byť účinne liečená pomocou listovú zeleninu.

Tento úžasný zložka obsahuje chlorofyl, ktorý, na rozdiel od posilnenie nášho imunitného systému, tiež pomáha pri regenerácii buniek. Toto, podľa poradia, pomáha liečiť naše telo a znižuje únavu.

Navyše, chlorofyl pomáha zlepšiť naše nadobličiek systému, ktorý je nevyhnutný pre prevenciu chronickej únavy.

Späť na obsah

29. Je dobré pre pečeň

Listovú zeleninu je skvelá pre vaše pečeň (27).

So svojimi detoxikačné vlastnosti, môže listovú zeleninu oživiť vaše pečeň. V štúdii uskutočnenej v roku 2017, bolo tiež preukázané, že má listovú zeleninu pravidelne môže chrániť pečeň pred škodlivými účinkami alkoholu.

Späť na obsah

30. Pomáha stabilizovať lipidov

Táto prírodná látka zvyšuje hladinu lipidov, čo je skvelý nástroj pre správu hladiny cholesterolu.

Roku 2015, štúdie ukázali, že kontinuálne privádzanie listovú zeleninu znižuje hyperlipidémia u potkanov, čo dokazuje, že pomáha udržať hladinu cholesterolu pod kontrolou (28).

Späť na obsah

31. Vymaže nahromadený

Listovú zeleninu má protizápalové vlastnosti, ktoré z neho robí ideálny domáci liek vyčistiť upchaté dutiny robia.

Späť na obsah

32. Preventívne proti rakovine

Ako bolo vysvetlené vyššie, listovú zeleninu pomáha pri okysličenie krvi, ktorý môže byť jedným z hlavných dôvodov pre svoje vlastnosti proti rakovine (29). Rakovinové bunky sa darí v nízkokyslíkovém prostredí. To možno ľahko čeliť pomocou listovú zeleninu.

Navyše táto zložka obsahuje enzýmy, ktoré pomáhajú bojovať karcinogény a znížiť toxické zaťaženie žiarenia. Takže, dať si pohárik listovú zeleninu šťavy prvá vec, v dopoludňajších hodinách, aby sa zabránilo rakoviny.

Späť na obsah

33. Pomáha liečiť Hangover

After účinkov nadmerné pitie alkoholu môže byť veľmi nepríjemné, najmä keď budete musieť vysporiadať s opicou.

Listovú zeleninu šťava je veľmi zásaditej povahy, ktorý pomáha neutralizovať kyslosť v krvi spôsobené príjmu alkoholu.

Späť na obsah

34. Pomáha zlepšiť náladu

Listovú zeleninu tiež pomáha pozdvihnúť náladu v mnohých ohľadoch.

Je bohatý na vitamín K a horčíka. Posilňuje nadobličiek systém a pomáha telu vyrovnať so stresom. Navyše, listovú zeleninu obsahuje dobré množstvo železa je nedostatok, ktorý môže spôsobiť únavu, ktorá nakoniec zhoršuje náladu. To tiež pomáha v boji proti depresii.

Späť na obsah

35. Nail Health

Vedeli ste, že jediný pohľad na vaše nechty môžu rozdať svoj zdravotný stav?

Slabé, krehké a žlté nechty naznačujú, zlý krvný obeh a nedostatok železa v strave, ktoré možno ľahko opraviť pomocou listovú zeleninu. Ako bolo stanovené skôr, listovú zeleninu pomáha zvýšiť počet červených krviniek v krvi, čím poskytuje život na nevýrazné nechty.

Späť na obsah

36. Zmierňuje menštruačné bolesti

Nepravidelné a bolestivej menštruácie sú často kvôli nedostatku vitamínov a minerálnych látok, ako je niacínu a horčíka v tele.

Našťastie, listovú zeleninu je bohatá na všetky druhy vitamínov a minerálnych látok, ktorá tvorí pre každú nedostatok vo vašej strave.

Späť na obsah

37. Bojuje proti zápal čriev

Listovú zeleninu má silné protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú v boji proti zápalu hrubého čreva, vrátane Crohnovej choroby a dráždivého čreva Syndróm (IBS).

Späť na obsah

38. Prospešné v priebehu tehotenstva

Tí, čaká dieťa by rozhodne zahŕňať listovú zeleninu do svojho jedálnička.

Ako už vieme, listovú zeleninu je plný základných zemných živín, ktoré podporujú zdravý rast plodu. Ďalej, jeho pravidelná konzumácia zvyšuje tvorbu hemoglobínu v tele, čo zase bráni anémii.

Listovú zeleninu prášok tiež zmierňuje tehotenské súvisiace problémy s trávením, ako je nadúvanie, zápcha a hnačka by legalizovať pohyb čriev. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, skúste s listovú zeleninu prášok, keď máte prázdny žalúdok, teda prvá vec, ktorú ráno.

Späť na obsah

39. Obličky zdravie

Listovú zeleninu je veľmi prospešné pre tých, ktorí trpia syndrómom polycystických obličiek.

Konzumácia listovú zeleninu prášok pravidelne preukázané, zmierniť následné príznaky obličkových cýst, vrátane silnej bolesti chrbta a bolesti brucha. Listovú zeleninu tiež pomáha spomaliť tempo rastu cýst, čím zabíjanie koreň problému.

Späť na obsah

Wheatgrass Powder Výživa dFacts

Pozrite sa tu listovú zeleninu prášok nutričné ​​výhody.

Wheatgrass Powder Nežiaduce účinky

Tu je niekoľko nežiaduce účinky spojené s listovú zeleninu prášok, ktorý by ste mali byť vedomí:

 1. Bolesti hlavy a nevoľnosť - Nevoľnosť je zle od žalúdka pocit, že sa cítite pred zvracať. To zvyčajne nastáva, keď je detoxikačný proces sa deje vo vašom tele. Niektorí ľudia zažívajú nevoľnosť po požití listovú zeleninu šťavu. Ako už bolo spomenuté, listovú zeleninu sa skladá z veľkého množstva chlorofylu. To napomáha v procese odstraňovania toxínu indukciou tkaniva k uvoľneniu uložených toxické prvky. Toto náhle uvoľnenie toxických prvkov môže mať za následok nevoľnosť, čo je často sprevádzané bolesti hlavy a závraty.

Okrem bolesti hlavy a nevoľnosť, niektoré z najčastejších príznakov detox sú bolesti žalúdka, kožné vyrážky, kašeľ, upchatý nos, a mierna horúčka.

 1. Hnačka - Vyhnite overconsuming listovú zeleninu. Raz denne je v poriadku, ale viac než to môže viesť k akútnej hnačky v dôsledku neschopnosti systému ju tráviť.
 2. Alergie - Ľudia, ktorí majú v minulosti prípady pšenice citlivosti by sa mali vyvarovať používaniu listovú zeleninu. Ak vyviniete reakcia po požití to okamžite konzultovať s lekárom.

Pre viac informácií: Nežiaduce účinky s listovú zeleninu

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Ako používať listovú zeleninu prášok?

Existujú dva spôsoby, ktoré môžete použiť listovú zeleninu prášok - ako suchá doplnok alebo vo forme šťavy. Najlepší spôsob, ako ich pridať 3 g listovú zeleninu prášok (1 čajová lyžička) v teplej vode a premiešame. Piť denne na lačný žalúdok. Ak sa vám nepáči chuť, aby sa smoothie s listovú zeleninu prášok a čerstvé ovocie. Pridajte trochou citrónu.

Má listovú zeleninu pomôcť vaše vlasy rastú rýchlejšie?

Určite áno, pravidelná konzumácia listovú zeleninu prášok / šťava pomôže vaše vlasy rastú rýchlejšie v dôsledku prítomnosti vitamínov B12 a C, železo a jód. Posilňujú svoje vlasové folikuly, čo bráni rozbitiu a padanie vlasov.

Je listovú zeleninu prášok bezpečné počas tehotenstva?

Áno. Môžete použiť listovú zeleninu prášok počas tehotenstva. Ale je lepšie požiadať o súhlas svojho lekára pred zahrnutím do svojho jedálnička, a to najmä ak máte v anamnéze alergiou na pšenicu.

Aký je rozdiel medzi listovú zeleninu šťavy a listovú zeleninu prášok?

Kým listovú zeleninu šťava priamo extrahuje z neho, listovú zeleninu prášok je vysušená a dehydratovaná forma listovú zeleninu rastliny. Oba obsahujú všetky prírodné živiny z listovú zeleninu. Áno, môžete si vybrať, čo vyhovuje vašej chuti.

Listovú zeleninu je elixír pre naše zdravie a pomáha bojovať s radom chorôb (fyzické alebo psychické), vrátane kožných ochorení, rakoviny, zápalu hrubého čreva, obezity a stresu. Takže nie je divu, že bol menovaný ako jeden z superfoods. Je to pôsobivé, ako ľudia sa pomaly stávajú, listovú zeleninu posadnutý 'napriek, trávnatý' chuť to má, a ja by som poradiť, aby urobili to isté.

Takže máte jasnú predstavu o tom, čo sú organické listovú zeleninu prášok výhody a vedľajšie účinky. Ste našli tento článok užitočný? Zapíšte si to do komentára časti nižšie.

load...