Zdravie a wellness

38 úžasných prínosov pre kozmu, vlasy a zdravie

38 úžasných prínosov pre kozmu, vlasy a zdravie

Krásna pleť a koruna slávy sú nejaké dievčenské sen. Aby sme to dosiahli, budeme sledovať každý radu nám daná.

Čo keby som vám povedal, že je jednoduchá zložka, ktorá vám môže dať skvelý vzhľad? Tiež je rovnako účinné ako všetky tie kozmetiky budete tráviť šťastie na! No, hovoríme o gáfor, ľahko dostupné zložky. A čo viac, gáfru môže robiť dobré pre vaše zdravie rovnako! Teraz už viete, využitie camphora nie je viac obmedzený na uctievanie.

Tu je nahliadnuť do zoznamu úžasných výhod gáfru.

Čo je gáfor?

Botanická Názov produktu- Gáfrovník lekársky Origin- Japonsko, Vietnam a Čína Tree aj výškovo až 100 stôp Ďalší Names- Karpur (Hindčina / Marathi / bengálčina / Gujarati), Karpooram (Telugu), páchajú Karpooram (Tamil), Kalpooram (Malayalam), Karpoora (Kannada) a Kappur (Punjabi)

load...

Iba 50 rokov staré stromy môžu produkovať ropu z aktívnej zložky, ktoré možno nájsť v každom jednotlivom časti stromu. A para sa používa na extrakciu gáfor olej zo stromu.

Chemické make-up gáfru je kombináciou nasledujúcich možností:

 • Pinén
 • Kamfén
 • B-pinén
 • Sabinen
 • Fellandren
 • Limonene
 • 1,8-cineol
 • Y-terpinen
 • P-cymén
 • Terpinolen
 • Furfural
 • Gáfor
 • Linalool
 • Bornyl acetát
 • Terpinen - 4-ol
 • Karyofylen
 • Borneol
 • Piperiton
 • Geraniol
 • Safrol
 • Škoricové
 • Metyl cinnamát
 • Eugenol

Gáfor Výhody-Skin, Hair & Health

Prečítajte si o to zistiť, prečo gáfor nájde miesto v koži a vlasové prípravky a poskytuje úľavu od mnohých zdravotných problémov. Tu sú výhody gáfru v detaile.

load...

Starostlivosť o kožu

 1. Zbavuje pleť Svrbenie a podráždenie
 2. Zmierňuje bolesť
 3. Upokojuje Burns
 4. Lieči akné
 5. Lieči Ekzém
 6. Lieči nechtov huba
 7. Dobrý pre plnenie Up Cracked podpätky
 8. Upokojuje kožné vyrážky
 9. Plesňové a bakteriálne infekcie

Starostlivosť o vlasy

 1. Posilňuje korene vlasy
 2. Podporuje rast vlasov
 3. Zlepšuje vlasov Texture
 4. Bojuje proti vypadávaniu vlasov
 5. Zabije vši a hmyz

Zdravotné výhody

 1. Antioxidačné vlastnosti
 2. Funguje ako stimulant
 3. Antiseptické vlastnosti
 4. Úľava od žalúdočné ťažkosti
 5. Úľava od bolesti
 6. Anestetikum
 7. Najlepšie pre tehotné ženy
 8. Afrodiziakum
 9. Anti-neuralgické
 10. Protizápalový
 11. Upokojujúce
 12. Decongescens
 13. Sedatívum
 14. Zachádza Studený a kašeľ
 15. Zachádza Hnačka
 16. Lieči Artróza
 17. Dobré pre astmu
 18. Zachádza Nárazový Problémy
 19. Chráni proti Genotoxicite
 20. Pomáha liečiť srdcové zlyhanie
 21. Podporuje krvný obeh
 22. Narkotické účinky

Rôzne Výhody

 1. Pracovať ako insekticíd
 2. Použitý v aromaterapii

Gáfor pre starostlivosť o pokožku

Vedeli ste, že Ayurveda je založená na využití gáfru pre mnoho z jeho liečby?

Gáfor olej môže byť všeliekom na otázky súvisiace s pleťou. Preto mnoho pleťové vody a masti použiť gáfor ako jednej zo zložiek.

Sviatok gáfor získala kývnuť od US Food and Drug Administration pre starostlivosť o pleť, iba v prípade, že koncentrácia gáfru v produkte sa pohybuje v rozmedzí 3 percent a 11 percent.

Páni, to je jedna vec, pôsobivé, že? Dobre, poďme sa dozvedieť o viac gáfru výhod!

1. Zmierňuje kože Svrbenie a podráždenie

Chladný a aromatické gáfor môžu byť použité pre zmiernenie svrbenia kože a podráždenie. Tak chlapi, nabudúce budete cítiť ako škrabanie vaša pokožka červená, platí gáfor pastu pre okamžitú úľavu.

Prečo to funguje

Aplikáciou gáfor na postihnuté miesta, je zlúčenina, v gáfru aktivuje nervové zakončenia, a to vytvára upokojujúci pocit. To poskytuje nielen úľavu od svrbenia a podráždenie, ale tiež znižuje výskyt začervenanie na koži (1).

Späť na obsah

2. Zmierňuje bolesť

Gáfru môže byť použitá na úľavu od bolesti spôsobenej vredy na koži a bodnutie hmyzom. Môže byť použitý ako rub a aplikovať priamo na kožu.

Prečo to funguje

Ukľudňujúce a upokojujúci účinok gáfru je ideálnym riešením pre podrobovať bolesti (2).

Späť na obsah

3. Zmierňuje Burns

Gáfru môže byť používaný ako liečba pre drobné popáleniny a môžu byť použité na odstránenie spáliť jazvy rovnako. K tomu je potrebné rozpustiť malé množstvo gáfru vo vode a aplikovať na oblasti zasiahnutej popálenia alebo rezu. To je potrebné urobiť na dennej báze do jazvy zmizne.

Prečo to funguje

Má výborný upokojujúci a chladivý účinok na kožu a nervy, čím sa dostanú dole bolesť spôsobenú popáleniny (3).

Späť na obsah

4. Lieči akné

Gáfor pre akné? Áno, môžete zbaviť tvrdohlavý akné pomocou zázračné gáfor. Táto zlúčenina je známa ako vynikajúci prostriedok pre akné, pretože to znižuje začervenanie a podráždenie. Aj použiť par trieť na dennej báze, aby sa moje akné, a to robí divy, verte mi!

Prečo to funguje

Gáfor je fantastické pre akné, ako to funguje dobre s kožou, čím sa bolesť a opuchy. S pomocou gáfru, môžete získať späť svoje bezchybné a vady bez kože. Gáfor je bezpochyby jedným z najlepších spôsobov liečby akné a akné. Gáfor je vybavený s protizápalovými vlastnosťami; znižuje tendenciu kožu preniknúť do pupienkov a akné (4).

Späť na obsah

5. Zaobchádza ekzém

Uctievanie-izbový nevyhnutné, gáfor sa tiež používa na zmiernenie ekzém a kontrolné svrbenie. To je najlepší liek môžete obrátiť, keď vaše ekzém svetlice a hľadáte kontrolovať zápal a svrbenie.

Prečo to funguje

Ako sme sa už zmienili, chladenie camphora a svrbenie uľavujúca faktor pomôže udržať ekzém preč (5).

Späť na obsah

6. Lieči Nail huba

Ew, vyrastať plesne vo vašej necht je tak hrubý a bolestivé, ale za použitia gáfor pasta môže zraziť rásť. Nail huba môže byť tvrdohlavý a má tendenciu sa opakovať. Ak sa budete držať liečbu nechty s gáfrom, ktorý minimalizuje pravdepodobnosť huby vracia.

Prečo to funguje

Bolo zistené, gáfor sa, že sú účinné pri liečbe nechtov huba, pretože jeho nepopierateľné antiseptické a protiplesňové účinky (6).

Späť na obsah

7. Dobré pre vyplňovanie Up Cracked podpätky

Vy ste jeden z tých nosia ponožky so všetkými druhmi obuvi skryť vaše popraskané päty? Bez ohľadu na to, ako dobre oblečený ste, popraskané päty môže zabiť vašu dôveru. Ale hádajte čo! Gáfru môže zmäkčiť svoje popraskané päty.

Čo je potrebné urobiť

Pre úľavu od popraskané päty, je potrebné namočiť nohy v roztoku gáfru a vodou a potom drhnúť nohy. V nadväznosti na to, môžete použiť krém, hydratačný krém alebo vazelínu na ne. To bude mať kožu vlhkú a zabrániť výskytu trhlín.

Prečo to funguje

Antiseptické a chladiace vlastnosti gáfru je prospešné pri liečbe popraskaných päty (7).

Späť na obsah

8. Upokojuje Vyrážky Kožné

Gáfor, ak sa rozpustí vo vode a aplikovať na kožné vyrážky môže dôjsť k ich zmizne po niekoľkých dňoch opakovaného použitia. Gáfor zvlášť je dobré pre kožné vyrážky, ktoré sa vyskytujú v dôsledku nadmerného tepla a potenie.

Prečo to funguje

Netreba hovoriť, že protizápalové nehnuteľnosť camphora je dôvodom jeho prácu proti vyrážkam.

Späť na obsah

9. Mykotické a bakteriálne infekcie

Chladný a pokojný gáfor sa používa v mnohých kožných mastí, ktoré sa používajú na liečbu celého radu hubovým a bakteriálnym infekciám.

Prečo to funguje

Antifungálne a antibakteriálne vlastnosti gáfru robil to musí používať látku v kozmetickom priemysle (8).

Poznámka: Je dôležité zistiť, či ste alergickí na túto chemickú zlúčeninu pred jeho použitím pri liečbe kožných problémov. Ak to nevyhovuje, môže sa zhoršiť stav pleti. Ďalej by nemal byť aplikovaný na porušenú kožu. To môže vstúpiť do tela cez rozbité otravy pokožky a spôsobiť, a to najmä v prípade, že koncentrácia gáfru v tele stúpa.

Späť na obsah

Gáfor pre starostlivosť o vlasy

Zlý dni sa každá baba je najhoršie nočné mory. Vinník je tu zle udržiavané vlasy. My dievčatá trávia toľko na nákup produktov pre starostlivosť o vlasy, takže môžeme mať naše koruna slávy. A častejšie ako nie by sme sklamaní, keď nespĺňajú naše požiadavky. Čo keby som vám dal lacnejšie, ale účinné možnosti? Tu sú výhody gáfor oleja na vlasy.

10. Roots posilňuje vlasy

Pád vlasy je častým problémom pre väčšinu z nás. Použitie gáfor oleja môže zmierniť tento problém vyriešiť, bez toho aby došlo k poškodeniu vlasov.

Prečo to funguje

Gáfor olej môže oživiť vlasové korienky. Vajcia alebo jogurty v kombinácii s gáfor oleja môžu dodávať svoje vlasy s toľko potrebných živín. Gáfor oleja nielenže podporujú rast vlasov, ale tiež to môže bojovať proti vypadávaniu vlasov (9).

Späť na obsah

11. Posilňuje vlasy rast

Kto nechce Rapunzel podobné vlasy? Ale všetci vieme, že je to ľahšie povie, ako urobí. Dlhé vlasy v dnešnom znečistenom prostredí je skôr ilúziou než dosiahnuteľnú skutočnosťou. Ale počkať, nevzdávajte to ešte za máme riešenie pre rast vlasov.

Prečo to funguje

Keď je gáfor olej v kombinácii s esenciálnymi olejmi, môže podporiť rast vlasov. Môžete použiť ľubovoľný silice. Levandule a harmančeka éterické oleje môžete nechať si vlasy voňajú čerstvé a voňavé (10).

Späť na obsah

12. Zlepšuje štruktúra vlasov

Vietor a drsné teplo, aby naše pramene vlasov vyzerať ako metlu. Použitie gáfor oleja môže vaše vlasy hladké a mäkké.

Prečo to funguje

Periodická využitie gáfor oleja môžu zlepšiť štruktúru vlasov robiť to mäkké (11).

Späť na obsah

13. Boje vypadávanie vlasov

Použitie gáfor oleja môže znížiť vypadávanie vlasov a podporiť rast vlasov.

Prečo to funguje

Masírovať pokožku hlavy a vlasy s gáfor olej na pravidelnom základe môže podporiť rast vlasov a bojovať pád vlasy (12).

Späť na obsah

14. Zabije vši a hmyz

Myslíte si, ocitnete poškriabaniu vašej svrbiacu pokožku hlavy nejakú okamžitú úľavu? Tie by mohli mať vši. Ak anti-vši šampóny nedokázali pomôcť, skúste gáfor. Sú ukázala byť prospešné pri zabíjaní vší.

Prečo to funguje

Gáfrový olej zmieša vo vode môžu byť použité pre kúpanie. Pôsobí ako vynikajúci čistiaci a dezinfekčný činidlo. To môže tiež zabiť vši a zabrániť napadnutiu (13).

Späť na obsah

Zdravie Výhody gáfru

Gáfor má mnoho zdravotných výhod. To môže zmierniť rad zdravotných problémov. Jej samotná aróma môže byť uzdravenie. Je známy pre svoje liečivé vlastnosti. Stručne povedané, gáfor pôsobí ako činidlá proti prekrveniu, antiseptikum povzbudzujúce, anestetiká, anti-neuralgická, sedatívne a ako nervové cumlík.

Poďme sa prejsť všetky výhody gáfru ponúka

15. Antioxidačnými vlastnosťami

Gáfor je známe, že majú antioxidačné vlastnosti, ktoré pomáhajú pri znižovaní proces oxidácie v organizme, čím sa zabíjanie preč voľné radikály, ktoré sú zodpovedné za zdravotných problémov, ako sú tkanivá trhlín, pečeňových ochorení a kardiovaskulárnych problémov (14).

Späť na obsah

16. Funguje ako stimulant

Gáfor je známe, že zvýšenie aktivity obehového systému. Pôsobí ako impulz pre metabolizmus a zlepšuje trávenie. Fungovanie vylučovacieho systému príliš dostane nový impulz s gáfru olejom. Preto môžu byť použité pri liečbe ochorení súvisiacich s metabolizmom, obehu, a trávenie (15).

Späť na obsah

17. Antiseptické vlastnosti

Gáfor semien môže za dobrý antiseptikum. Môžete použiť pastu semien na drobné rezné rany a odreniny odraziť infekciu. Upokojujúce a chladiace vlastnosti gáfru zabrániť infekcii a bolesti (16).

Späť na obsah

18. Oslobodenie od žalúdočné ťažkosti

Vďaka nepravidelným stravovacím návykom a ľahkú dostupnosť pripravených na priamu spotrebu, väčšina z nás prepadať žalúdočných problémoch jeden deň, alebo na druhej strane. Až sa nabudúce budete mať také problémy spomenúť gáfor.

Prečo to funguje

Tí, ktorí majú žalúdočné problémy nájsť úľavu s gáfrom. To pomáha pri znižovaní tvorby plynu (17).

Späť na obsah

19. Úľavu od bolesti

My všetci trieť všetky druhy balzamy a spreje, ako sa zbaviť tej bolesti kĺbov alebo zápalu, ale vedeli ste, že väčšina z týchto balzamov niesť gáfor?

Prečo to funguje

Gáfor olej možno použiť na úľavu od bolesti, najmä bolesti chrbta. Olej tiež uvoľňuje svalové napätie, pretože jeho protizápalové vlastnosti (18).

Späť na obsah

20. Anestetické

Znecitlivujúce zmyslové nervy v oblasti, kde je aplikovaný, je jedným z mnohých vlastností gáfor, a preto môže byť použitý ako lokálne anestetikum. Znižuje intenzitu nervových porúch a pomáha vniesť pokoj obetiam chronickej úzkosti (19).

21. Najlepšie pre tehotné ženy

Gáfor je najlepší priateľ tehotná žena, ako ju upokojuje dole svalové kŕče a kŕče. Leští to ľahko vyčnievajúce brucho upokojí bolesť a nás zbavuje. To je naozaj veľmi účinný proti kŕčom.

Späť na obsah

22. Afrodiziakálne

Chcete zdravý sexuálny život? Použiť gáfor, ako zlepšiť svoje libido.

Prečo to funguje

Opravné prostriedky, ktoré zahŕňajú gáfor povolenej koncentrácie pomôcť aktivovať tých oblastí mozgu, ktoré stimulujú túžby a sexuálnej túžby. To je silný stimulant, takže externé aplikácie gáfor oleja môže liečbu erektilnej dysfunkcie (20).

Späť na obsah

23. Anti-neuralgické

Gáfor olej je známy pre liečbu veľmi bolestivý stav zvaný neuralgia. Poďme sa pozrieť, ako na to!

Prečo to funguje

Gáfor olej lieči tento stav tým, že pomáha zmluvu ciev. To môže zmierniť bolesť v deviatom hlavového nervu, ktorá je ovplyvnená stavom (21).

Späť na obsah

24. Protizápalový

Ďalekosiahle dôsledky gáfor oleje môžu znížiť všetky druhy zápalov. Aplikácia gáfor olej na postihnutú oblasť môže znížiť opuch a zníženie bolesti (22).

Späť na obsah

25. Upokojujúce

Gáfor olej môže pomôcť uvoľniť telo aj myseľ. Poskytuje omladzujúci účinok pri zmiešaní s vodou na kúpanie. Počas leta, kvapky gáfor oleja vo vode používanej pre kúpeľ môže cítiť v pohode. Leští to na vankúš tiež prináša pokojný spánok (23)!

Späť na obsah

26. Dekongescens

Sila a pretrvávajúce vôňa gáfor olej môže byť dobrým decongestant. To môže okamžite zmierniť prekrvenie nosovej traktu a pľúc. Nie je teda žiadnym prekvapením, prečo mnoho balzamov a studených leští mať gáfor ako jednu zo svojich zložiek (24).

Späť na obsah

27. Tranquilizéry

Ak trpíte akútnej bolesti, môže gáfor dať oddych. Vďaka svojej upokojujúce vlastnosti, pomáha liečiť bolesť. Ale čo je najdôležitejšie, znižuje pocit bolesti uvoľnením svojej mysle a osvieženie tela (25).

Späť na obsah

28. Považuje za studena a kašeľ

Gáfor je zistené, že je veľmi účinný proti chladu aj kašeľ. Niet teda divu, že sa používa pri príprave poterov pár a balzamy.

Ako použiť

Existuje mnoho spôsobov, ako využiť gáfor, ako sa zbaviť kašeľ a preťaženia vrátane vdýchnutí, trením a používať to ako parný odparovanie. Rozpúšťanie gáfor v horúcej vode po dobu desiatich minút a inhaluje to prostredníctvom pary dokáže divy. Dokonca sa upokojuje podráždenia hrdla a lieči zápal priedušiek.

Prečo to funguje

Upokojujúce a protizápalové vlastnosti gáfru sú veľkým dôvodom pre jeho účinnosť proti chladu (26).

Späť na obsah

29. Zaobchádza Hnačka

Hnačka môže byť jedným z najviac trápne rovnako ako únavné podmienok, ktoré budú v. Tu je domáci liek pre vás.

Prečo to funguje

Príjem gáfru zabraňuje tvorbe plynov v tele. Ako taký, budete sa zbaviť chorôb súvisiacich s plynom, ktoré následne vedú k ťažkým podmienkam, ako je gastroenteritída a hnačka (27).

Späť na obsah

30. Lieči osteoartritída

Robiť stuhnuté a bolestivé kĺby, aby sa cítite už stará? Vymeňte svoje liečivé krémy s gáfor pastou a uvidíte ten rozdiel.

Prečo to funguje

Gáfor použitie ako prísada v krémoch môže liečiť stuhnuté kĺby. Spolu s ďalšími zlúčeninami, uľaví osteoartrózy rýchlejšie. Takže je to účinný liek na bolesti kĺbov (28).

Späť na obsah

31. Dobré pre astmu

Všetci vieme, aké ťažké astma môže byť. Okrem svojej pravidelnej lieky, skúste gáfor páru inhalation.It funguje!

Prečo to funguje

Zápach z bieleho gáfru je známe, k úľave od astmy. Pravidelná inhalácie možno do značnej miery zmierniť tieto problémy s dýchaním (29).

Späť na obsah

32. Zaobchádza Nárazový Problémy

K Antispazmické vlastnosti tohto liečivého pomôcť látky upokojiť nervy. Vonné gáfor olejové výpary sú veril k podpore pocitu pokoja tým, že zníži stres. Gáfru môže byť inhalovaný pridaním gáfor na výparníkom a vdychovanie pary (30).

Späť na obsah

33. Chráni pred Genotoxicite

Gáfor je zistené, že je účinný proti regulácii genotoxicitu. Tam bolo veľa testov a výskumov, ktoré sa ukázali vplyv gáfor sa na zníženie rizika genotoxicity na zvieratách (31).

Späť na obsah

34. Pomáha liečiť srdcové zlyhanie

Gáfor, v kombinácii s inými liekmi, je známe, na liečbu srdcového zlyhania (32). To je tiež užitočné pri liečbe nasledovných podmienok:

 • Osýpky
 • Chrípka
 • Hystéria
 • Otrava jedlom
 • Epilepsie

Späť na obsah

35. Prekrvenie

Všetci vieme, abnornmal prietok krvi v našom tele vedie k mnohým zdravotným problémom, ale našťastie pre nás, inhalovanie gáfor opravuje, že (33).

Prečo to funguje

Gáfor stimuluje obehový systém. Keď krvný obeh zlepšuje, môže zmierniť reumatických ochorení, dna, a artritídy. Gáfor tiež pomáha znižovať opuchy častí tela.

Späť na obsah

36. Narkotické účinky

Gáfor predsa má narkotické účinky. To môže poskytnúť relaxáciu a na okamih znecitlivit nervy. Ak sú konzumované v prebytku, môže spôsobiť osoba, ktorá má stratiť kontrolu. Vôňa gáfor olej môže byť návykové. Mnohé z nich sú známe, aby sa závislý na jeho vôňu, alebo dokonca ju (34) prehltnúť.

Späť na obsah

Rôzne Výhody

37. Práca ako insekticíd

Gáfor semená zdvojnásobiť ako vynikajúci germicídne, insekticíd a dezinfekčný prostriedok. Kvapka gáfor oleja zmiešaného s dostatkom obilia poskytuje ochranu pred hmyzom. Horiace handru namočenú v gáfor olej je dobrý spôsob, ako udržať chyby a baktérie v šachu (35).

Späť na obsah

38. Používa sa v aromaterapii

Kafr olej sa používa v aromaterapii a je často zmiešaná s bazalkou, Melissa a levanduľového oleja (36).

Späť na obsah

Gáfor Nežiaduce účinky

Kým gáfru môže požičať magické vlastnosti na kožu, vlasy a celkový zdravotný stav je kľúčom k realizácii jeho výhod spočíva v použití v moderovanie. Dokonca aj mierne predávkovanie sa môže prejaviť vážne v tele spôsobuje otravu, zvracanie a pokles telesnej teploty.

Nezabudnite uložiť gáfru produkty mimo dosahu detí. Predávkovanie gáfru môže mať za následok záchvatov u detí. Obvykle príznaky predávkovania a otravy sa objavia v priebehu niekoľkých minút. Predávkovanie môže causeto podráždenie očí, kože a slizníc. To môže viesť k hnačka, nevoľnosť, vracanie, bolesti hlavy, mdloby a dokonca aj kŕče.

Ako používať gáfor

Viete, čo je gáfor používa tak ďaleko, teraz sa dozvedieť, ako môžete použiť gáfor v mnohých rôznymi spôsobmi, poďme sa pozrieť na niekoľko gáfor ropných použitie!

1. Použitie ako masť

Ak chcete získať okamžitú úľavu od bolesti, môžete si vytvoriť svoj zmiernenie bolesti sprej doma pomocou gáfor.

Čo potrebuješ
 • 2 kvapky gáfru silice
 • 1 oz čisté zrno alkohol
 • 1 Sklenená spreji
proces

Vezmite alkoholu a pridajte požiadal množstvo gáfor silice k nemu. Naliať roztok v sklenenej spreji a uložiť ju pre aplikáciu na boľavé svaly a oblasti vyvrtnutie.

2. Použitie, ako je Chest-Rub

Dokonca si môžete vytvoriť svoj par leští doma.

Čo potrebuješ
 • 1 oz olivový olej
 • 2-palcový kocky včelí vosk
 • 3 - 5 kvapiek gáfru silice
 • Poháre
proces

Začnite tým, že zahriatie olivový olej na panvici a pridaním včelieho vosku k nemu. Miešajte, kým sa vosk topí. Teraz pridať gáfor silice v ňom a dôkladne premiešať. Zmes uložiť do nádoby a ochladí sa. Teraz, s výnimkou tejto zmesi pri izbovej teplote a použiť v prípade potreby. Najlepšia časť tohto rub je jeho dlhá trvanlivosť. To môže dokonca trvať rok.

3. Použitie ako Bath vsiakne

Nič vás relaxuje lepšie ako dlhú kúpeľ. Ale za použitia bežnej mydlo môže naozaj uľaviť svoje unavené svaly. Takže, pridajte gáfor éterický olej do vane s vodou a teraz nervy relaxačný kúpeľ. Pridaním 2 - 3 kvapky tohto esenciálneho oleja zmierňuje bolesti svalov a zlepšuje krvný obeh v tele. Pomáha tiež ľuďom, ktorí trpia zimou a chrípky, ako sa zbaviť nepríjemné dopravné zápchy.

4. Ďalší gáfor Použitie

Takže aké sú ďalšie využitie gáfru? No s tým, gáfor vašich pravidelných studených krémov a antiseptiká, zvyšuje jeho silu, ktorá vám okamžitú úľavu.

Takže, tu je to, čo sme museli povedať o úžasných výhod gáfru. Mali by ste mať všetky, ktoré sme tu vynechané, neváhajte a zdieľať. Radi by sme od vás počuť. Nemôže sa dočkať, až prečítať svoje názory v sekcii komentáre.

Postarať!

load...