Zdravie a wellness

30-dňový skartový diét - kompletný sprievodca

30-dňový skartový diét - kompletný sprievodca

Má zrkadlo vám pripomínať každý deň, ako očarujúce ste býval práve pred niekoľkými rokmi? Už ste vyskúšali všetky diétny plán, ktorý narazí na správy, len aby bol sklamaný po niekoľkých mesiacoch sa snaží? Schudnúť a zostať fit sú synonymom pre seba. Áno, tucet diétny plán objaviť sa každý týždeň. Niektoré práce, niektorí nie. Ale my sme vždy na pozore, že

Jeden diétny plán, ktorý sa vás požiadať, aby ste prestať jesť! Dnes predstavujeme vám 30-dňová Shred diétu, ktorá je určite prinesie späť svoje stratené mladosti!

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej.

Čo je to 30-Day Shred diétny plán?

Rad populárnych diét a chudnutie plány sú v skutočnosti vymyslel dietitians, zdravie guru a fitness odborníkov. Jedným takým kandidátom je 30-Day Shred diétny plán. To nie je práve diétny plán, ale skôr fitness programu zameraného na hardcore fitness nadšencov. Vyrobený celebrity fitness tréner Jillian Michaels, že sa skladá z cvičebné DVD, ktoré obsahuje obvod cvičenia každý z 20-tich minút trvania (1). Michaels sa však odporúča nutričné ​​a diétne vstupy v ňom. To nie je v žiadnom prípade jednoduché nasledovať režim, s ohľadom na skutočnosť, že sa vyvinulo pani, ktorá sa tiež nazýva "Amerika je najťažšie tréner."

load...

Jillian Michaels býval obézne dieťa, ale od svojho dospievania ona sa venovala vývoju fit postavu, a tam bol žiadny ohliadnutie od tej doby. Jej funkčné obdobie na hit televízny seriál, Najväčší Loser 'z nej urobil meno pre domácnosť (2). Avšak, ona tiež pustil šesť fitness knihy a deväť fitness DVD. Ona tiež prevádzkuje zdravotné webové stránky, ktoré dostane približne 1,6 milióna mesačne návštevníkov.

Základy 30-dňová Shred Diet

Vzorom pre tých, ktorí sa chcú zbaviť svojich nafúknutými bruchom, Michaels je úspešný podnikateľ, výkonný reality šou tréner populárnej talk show, je NESTA, AFAA, AFPA a Kettlebell Concepts Certified Professional, je najpredávanejší fitness autora, a veľká motivácia. S toľkými perie v jej čiapkou, to Daytime Emmy nominant fitness expert cum wellness tréner je považovaný za úplný značka sama.

Počiatočné dni jej 20 rokov vo fitness priemyslu neboli tak hladká Michaels. Dnešné úspech obrovské médium, Michaels, musel bojovať veľa sa svoju telesnú hmotnosť. Tvrdá práca, pravda obetavosť a silné odhodlanie jej nesmierne pomohlo pri dosahovaní svojich cieľov a tiež jej sen. Je to jej osobné cesta k fitness a wellness, ktorá inšpiruje milióny ľudí. Ona je teraz jeden z najviac inšpirujúcich osobných trénerov v Amerike.

load...

Program 30-Day Shred, podľa Michaelsa, pomôže vám prísť o 20 libier za mesiac. Existujú tri úrovne v programe. Každá úroveň je ťažšie ako ten predchádzajúci. Máte na dokončenie každej úrovni do 10 dní, a potom prejsť na ďalšiu. Tréningy sú založené na svoju silu / kardio / ABS 3 - 2 - 1 Školské obvodu. DVD tiež prichádza s ochladzovania a warm-up zasadnutie pre každú z úrovní.

Michaels rád podelí o svoje chudnutie tajomstvo, s inými ľuďmi, ktorí umierajú prejsť od, mäkká tukové tkanivo 'na, Fab'. Podľa nej je to všetko o perfektnú kombináciu zdravej výživy a vybraných ab cvičenie. Na druhú stranu, Jillian Michaels 3 DVD Set 'môže vás prevedie cvičenia režime, sme tu pre odomknutie exkluzívne, brucho údiť-vyhnať jedálniček' tohto amerického fitness guru. Ak si tiež chcete jesť ako Jillian pre dostať sa do tvaru, tu je to, čo potrebujete vedieť - Jillian Michaels diétny plán!

Program Jillian Michaels Diéta

Jillian Michaels 'Raňajky

Michaels sa domnieva, že zásobiť sacharidov pomocou správneho stravovania je dôležité pre naštartovanie úplne nový deň a udržať si energiu na dlho.

 1. Jej obľúbené jedlo raňajky je Ezekiel English Muffins. Vyrobené z celých zŕn, je vysoký obsah sacharidov. Ona spotrebuje dva vdolky s mandľovým maslom, čo jej dáva neuveriteľných 500 kalórií.
 1. Michaels tiež zahŕňa čerstvé celé ovocie v nej raňajky. Obsahujú veľké množstvo životne dôležitých živín, ktoré sú potrebné na dokonalé zdravé štartu.
 1. Organický jogurt je ďalšia položka zošiť jej raňajkách. Je bohaté na probiotiká, čo činí proces trávenia jednoduchší a pomáhajú naše telo účinnejšie absorbovať živiny. Ona väčšinou miluje konzumovať Oikos grécky jogurt, pretože je plná bielkovín a chutí úžasné zároveň.
 1. Michaels pobyty od slaniny, rovnako ako ďalšie položky potravín, ktoré majú vysoký obsah soli.

Jillian Michaels 'Obed

 1. Keď príde na obed, ryba je prvou voľbou Michaels '. Je výborným zdrojom bielkovín a prispieva k zdravému svalovej hmoty. Salman carpaccio je to, čo sa jej páči, ako jej hlavnou položkou na obed. To môže byť akýkoľvek iný druh ryby taky.
 1. Miluje jesť zeleninu na obed. Čerstvá zelenina sú načítané s antioxidantmi, vitamíny, minerálne látky a mnoho ďalších nutričných prvkov, ktoré sú potrebné pre správnu výživu, aby naše bunky a potieranie nežiaduceho telesného tuku.
 1. Šalát je pre Michaels 'obed. Ona patrí uhorky, zelené papriky, hlávkový šalát, a niekoľko ďalších zelených v ňom. Ona sa domnieva, šalát ako jeden z najlepších prírodných potravín, ktoré podporujú chudnutie. Je plná vody, čo nám vyplnený dlho drží a ovláda naše chute do značnej miery.
 1. Michaels úplne zabraňuje hranolky, ako aj ďalšie podobné výrobky, pretože obsahujú veľké množstvo oleja a soli. Ona tiež riadi jasné syra.

Jillian Michaels 'Dinner

 1. Michaels je obrovský fanúšik rýb a snaží sa zahrnúť ho na večeru taky.
 1. Tiež jej grilované kurča čas od času dať sama zdravé oživenie.
 1. Zelenina, zvlášť špenát alebo špargľa, sú nepostrádateľnou súčasťou jej večeru. V skutočnosti, špargľa je jedným z najväčších tajomstiev jej chudnutie diéta. Dáva prednosť tieto vegetariáni, ktoré majú byť varené s cesnakom a citrónom pre báječnú chuťou.
 1. Na večeru, Michaels sa snaží znížiť svoj príjem sacharidov a nahradí ju potravinové zložky s organickými ty kdekoľvek je to možné. Pizza je veľký, ne-ne 'pre ňu.

Jillian Michaels 'Snacking

 1. Michaels dáva istotu, že jej popoludňajší hlad sú dostatočne zdravý. Ona buď sníva chrumkavé mrkva palice s hummus alebo sa rozhodne pre pečené kukuričné ​​lupienky a salsu.
 1. Ak chce potešiť svoje chuťové poháriky s niečím iným, ovocie a orechy začiatok svojho zoznamu. Ona jednoducho miluje mať surové mandle alebo para orechy s čerstvého pomaranča vo večerných hodinách.

Jillian Michaels 'Dezert

Jillian Michaels diétne menu nemôže byť úplná bez dezert! Ona jednoducho nemôže pomôcť, ale majú svoju tmavú čokoládu medzi jedlami. Dostane sa 200 kalórií celý svoj príjem kalórií týmito mňam mrežami. Je jej veľa pomáha v prelievanie prebytočný brušný tuk a získať valcha ab.

Ako cvičiť 30-dňová Ničenie

Michaels verí vo využití každý sval v ľudskom tele zbaviť prebytočného mäkká tukové tkanivo a dosiahnutie tónovaný telo. Cvičenia sú prísne v prírode, ale nebudete potrebovať žiadne veľké investície alebo zariadenia ako také. Trvať niekoľko závažie, strávi 20 minút vykonávať pohyby a byť konzistentné o to, aby ste dosiahli požadované výsledky. Tiež je potrebné nosiť pohodlné oblečenie a obuv.

Je vhodný pre všetky obézni ľudia?

Zatiaľ čo mnoho mužov a žien z rôznych vekových skupín majú úžitok z tohto chudnutie plánu, nemusí byť vhodné pre každého. Mali by ste skontrolovať stav fitnes a zdravotné podmienky s lekárom, aby bolo jasné, o svojej vhodnosti pre toto prísne cvičenie plán. Nie každý stráca 20 libier váhy za mesiac potom, čo sa snažia tento plán, ale stráca až 15 libier je bežná prax.

Tipov, aby 30-dňová Shred zámeru Efektívne

Môžete veľmi dobre kúpiť DVD a skúste pohyby doma, je však nutné starostlivé plánovanie, ak chcete získať maximálne výsledky z tohto programu. Nižšie uvedené je niekoľko užitočných tipov, ktoré vám môžu využívať a uspieť v tejto súvislosti:

1. Meranie pred a po

Než začnete program, vziať pásku a zmerať svoje pas, hrudník, boky a stehná. Môžete zapísať zistené merania. To môže byť v porovnaní so zmenami, ktoré nájdete po ukončení programu o mesiac neskôr. Týmto spôsobom môžete pochopiť, ako dobre ste si viedli.

2. Súlad

Starostlivosť a dôslednosť sú nevyhnutne nutné, ak chcete zbaviť kíl pri dodržaní tohto plánu. Na svojho denného rozvrhu na báze, budete musieť naplánovať nejaký čas každý deň po dobu pohybov. Budú vyžadovať menej ako jednu hodinu. To možno vykonať buď v noci alebo ráno alebo kedykoľvek inokedy vhodný pre vás. Je však nutné, aby akonáhle začnete cvičiť v dennej dobe, budete držať sa ho.

3. Zdravej a vyváženej výživy

Prípadná strata hmotnosti program vyžaduje nasledovníkmi sa držať zdravej výživy. Aj keď Michaels nie je príliš najmä o tom, čo si môže a nemôže jesť, povie užívateľom držať sa základy. Po prvé, mali by ste sa vyhodiť, že tuk naloženého spracované a rýchleho občerstvenia z vašich kuchynských skriniek a chladničky. Ona poukazuje na to, aký typ potravín, ktoré môže a nemôže jesť na DVD.

4. Príprava tela

Mnoho ľudí, ktorí si kúpia DVD a snažia sa pohybuje nepodarí, pretože nemajú udržiavať dostatok času sledovať a rozvíjať sa pohybuje v predstihu. Predtým, než začnete niektorý z troch úrovní zahrnutých do DVD, pozerať sa na ne niekoľkokrát a praktizovať pohyby. To vám ušetrí čas a znížiť riziko vzniku zranených neskôr. Nakoniec, budete môcť správne dokončenie každej úrovni.

5. Preťahovanie Pomáha

Na začiatku programu 30-Day Shred, Michaels hovorí vykonávať dynamické preťahovanie. Pomáha pri otváraní svaly. Avšak, robiť to tesne pred relácie môže viesť k boľavé svaly, a zistíte, že je ťažké pokračovať.

Dariť lepšie, mali by ste v ideálnom prípade pretiahnuť prsné svaly, triceps, biceps a lýtka. Takže, čo musíte urobiť statický strečing pred začiatkom 30-Day Shred cvičenie. To bude znížiť riziko vzniku bolesti svalov a zranenia.

6. Zastavenie Hladujúci sami

Michaels nehovorí, aby ste hladovať len preto, že chcete prísť o značnú časť hmotnosti za jeden mesiac! Mnoho ľudí si myslí, že potrebujú jesť menej, než to, čo robia, keď sa držať diétu. Jesť menej, ako je požadované, môže mať za následok stratu svalovej hmoty a udržanie tuku. To rozhodne nie je to, čo chcete!

Budete potrebovať nejaké sacharidov získať energiu, ale jednoducho nejdú na plné obrátky. Jedzte veľa ovocia a zeleniny spolu s celými produktmi pšenice. Odhodiť rafinované múky príkrmy sa.

7. Hydratačný The Body

Pri práci a pred pokusom sa pohybuje v každom štádiu hydratácie organizmu je veľmi dôležitá. Takže sa uistite, že budete mať dostatok vody a domácich ovocných štiav. Každý deň, je pravdepodobné, že stratí veľa telesných tekutín potením pri tréningu relácie.

8. Flexibilita

Niektorí ľudia môžu potrebovať viac ako 10 dní na dokončenie každej etapy. Niektoré z nich dokonca pretiahol do 50 dní. Kým tréner neodporúča Pritom musíte pochopiť vaše pohodlie s pokrokom.

9. Make It Komfortné

Cvičenia sú čokoľvek, ale pohodlné, a preto by ste mali zaistiť, že ďalšie možné prostriedky, aby sa cítite jednoduché. Nosiť polstrované tenisky strážiť svoje nohy od bolesti. Bol by to dobrý nápad použiť silnú podložku na zem. Počas tréningu, to je prirodzené, že pocit smädu. Áno, môžete držať fľašu vody na izbe pri pokuse pohyby.

Nasledujúce Michaelove princípov, na stravu

Je to ťažká úloha sledovať celebrity trénera vo fitness a cvičenie režimu, ale môžete držať jej stravovacie návyky, aby čo najviac z programu 30-Day Shred.

Michaels neverí úplne zbavujú telo potravín, ktoré sú kalórie ťažké. Bez toho, aby spracované potraviny sa odporúča, keď sa oddávajú čokolády občas. Jej sušienky, čokoládové tyčinky, ale zaisťuje, že neobsahujú príliš veľa chemických látok, falošné príchute, konzervačné látky atď Kým sa postarať o to, nie je potrebné znížiť na iné potraviny. V podstate udržať kartu na kalórií a jesť potraviny, proces môže telo je to, čo je dôležité.

Ak chcete pracovať tvrdo a pravidelne, jeho telo bude potrebovať veľa energie. K tomu, pije dostatok bielkovín trasie, a jej grécky jogurt, tvaroh, atď. Dobrá rovnováha tukov, bielkovín a sacharidov v každom jedle udržuje ju pod napätím.

Prednosti 30-dňová skartovať Diet Plan

 1. Krátka doba tréningu je prínosom pre každého, a to doslova. Dokonca aj muži a ženy, ktoré vedú hektický život môže vytlačiť 30 minút denne od svojich plánoch. Michaels je tiež flexibilný o načasovanie. Môžete si vybrať dennú dobu podľa svojho plánu.
 1. Plán pomohol tisícom obéznych mužov a žien schudnúť.
 1. Funguje to dobre pre tých, ktorí nemajú prístup do telocvične. Získate ušetrený od platenia poplatkov telocvični.
 1. Etapy zahŕňajú celý rad zložených pohybov, ktoré prospievajú vášmu telu. Zjednodušene povedané, v sebe spája viac ako svalové skupiny, a vy skončíte zmiešavanie rôzne pohyby, ako sú drepy a ramenné tlače. Takže ste nakoniec skončí spaľovanie väčšieho množstva kalórií.
 1. Keď budete dodržiavať namáhavé chudnutie plánu, dostanete ďalšie výhody príliš. Na rozdiel od zoštíhlené telo, zistíte, vaše vytrvalosť a výdrž majú stúpol výrazne počas mesiaca.
 1. Vo väčšine diét a chudnutie plánov, budete hľadať spôsoby, ako raz podvádzať za čas. Ako tréner, Michaels je veľmi prísny - ona získala povesť prísneho na kondičné cvičenie. Avšak, tí s nižšou úrovňou fitness môžete nájsť riešenie (3). Jeden z dvoch dám sprevádzajúcich Michaelsa na DVD ukazuje pohyby, ktoré možno ľahko vykonať stúpenci, ktorí sa nachádzajú problémy so robí plnohodnotné pohybuje od Michaels.

Obmedzenie 30-dňová Shred plánu

Nie chudnutie plán je dokonalý, a to platí aj pre 30-dňové Shred. Jeho hlavné obmedzenia sú:

 1. Nemožno poprieť skutočnosť, že tento plán je ťažké dodržiavať. Doba trvania môže to trvať dlho, ale pohyby sú ťažké pre začiatočníkov.
 1. Tí, ktorí sa zraneniami a ktorí sú posilňujúci z ordinácií to nemal robiť. Druhá fáza je zameraná na kolenách, a tie, ktoré sa zranením kolena nájdu to ťažšie nasledovať.
 1. Nie všetci stúpenci môže stratiť 20 libier, ako sľúbil Michaels.
 1. To nie je pre tých, ktorí sú extrémne obézni. S týmto plánom, môže dôjsť k strate 20 libier alebo tak.
 1. Michaels hovorí, že by ste mali cvičiť Plánu šesť dní v týždni. Znie to logicky, ale pre väčšinu nasledovníkov to môže byť predávkovanie. To môže viesť k príliš boľavé svaly a bolesti tela. Mnoho ľudí nebude schopná držať krok s tvrdšími fázami týmto spôsobom. Snaží sa pohybuje štyri dni v týždni je ideálny pre väčšinu nasledovníkov.
 1. Fáza zahŕňajú použitie činky, ale Michaels neurčuje o závažia. To môže robiť veci ťažšie pre začiatočníkov. Niektoré pohyby môžu vyžadovať použitie ťažšie váhy než ostatní.

Ak zhrnieme všetko dohromady

Budete ťažko nájsť žiadne, jeden plán pre všetky 'typ chudnutie plán alebo diéta, ako to je. Plán 30-Day Shred je určite nie je určený pre všetkých obéznych mužov a žien. Je jasné, že nie pre tých, ktorí majú obrovské množstvo telesného tuku. Tiež nie je určený pre tých obéznych ľudí, ktorí sa nachádzajú mimo potenie dôsledne nevhodné. Avšak, fitness azyl sa malé a stredné úrovne telesného tuku a chcú viditeľné výsledky chudnutia, bez do posilňovne, môže prijať plán. S konzistencie, tvrdej práce a plánovanie, nie je to nemožné získať výhody tohto plánu.

Cítiš sa inšpiroval zodpovedajúcim spôsobom zmeniť svoje vlastné chudnutie diétny plán? Podeľte sa o svoje myšlienky s nami nižšie.

Odporúčané Články

 1. Diéta podľa veku: Tu je to, čo musíte jesť In Your 20. Rokov 40. Rokov, 50 rokov, 60 rokov!
 2. 5: 2 Diet- Kompletný sprievodca
 3. 8 hodín Diet- Kompletný sprievodca
 4. 10 Super-Podivný diéty, ktoré divy!
 5. 5. Zdravá strava plány - aké sú jeho výhody a nevýhody?

load...