Zdravie a wellness

3 úbytky hmotnosti by ste mali vedieť o

3 úbytky hmotnosti by ste mali vedieť o

Stres, hektický životný štýl a nezdravé stravovacie návyky sú za náhlym alebo predĺženej priberanie na váhe hlavné dôvody. S menej času na výkon a nedostatok voľných plôch, fyzickej aktivity sú viac obmedzované. Aj to vedie k nárastu telesnej hmotnosti. Avšak, s vývojom technológie, chudnutie a získanie dobre tónovaný, fit a zdravé telo môže byť tak jednoduché, ako na sebe pás.

Chudnutie pásy nie sú-cvičebný pásy, ktoré pomáhajú znížiť hmotnosť tým, že nosí okolo brušnej oblasti. Mnoho výskumov sa vydal za rozvoj tohto gadget, ktorý môže byť používaný tými, ktorí nemajú dostatok času na správne cvičenie. Môžete ľahko pokračovať vo svojej každodennej činnosti, zatiaľ čo nosia tento pás pre chudnutie.

Existujú dva podčiarknutie teórie chudnutie, na základe ktorých sú tieto pásy určené. Prvý spôsob je tým, že stimuluje svaly okolo pása pomocou vibrácií a mikro impulzov. Tie zase príčinou kontrakcie a uvoľnenie svalov, ktoré sú rovnocenné robí sit ups a drví. Druhý spôsob je po zahriatí na oblasť okolo pása, ktorý spôsobuje, že teplo pre roztavenie tuku okolo oblasti. Okrem toho existujú aj iné výhody chudnutie pásov. Môžu pôsobiť ako korzety, ktoré stláčajú žalúdok a tvoria jeden objaví tenšie. Vzhľadom k tomuto stláčanie, jeden má tendenciu sa cítiť nasýtený ľahšie, a tým obmedzenia chuť k jedlu. Oni tiež zlepšiť držanie tela a prežiť bolesti chrbta, pretože jeden má tendenciu sedieť vzpriamene a hneď po sebe tento pás. Po zdravej výživy a vhodného životného štýlu spolu s nosiť tento pás pravidelne môžu podporiť rýchlejšie, udržateľný a zdravšie zníženie hmotnosti. Maximálna starostlivosť sa za to, že sú elektrické rozvody a použitým materiálom sú kvalitné, takže osoba nosenie netrpia žiadnou šok. Jeden musí tiež nosiť tieto chudnutie pásov podľa odporúčania lekára. Tí, ktorí majú akýkoľvek zdravotný stav alebo ste mali tak v minulosti by sa mali poradiť so svojím lekárom.

load...

Chudnutie pásky:

Tu je niekoľko chudnutie pásy, ktoré sa ukázali byť účinné:

1. Sauna Belt:

Jedná sa o pás, ktorý sa nosí okolo brucha a má otepľovanie saunu ako účinok na brucho. Pomáha účinne vrhnúť off kíl. Tohtoročný Cumber kapely dvojník diela zahriatie oblasti brucha pomocou elektrických batérií. Sú vyrobené z tkaniny, v ktorej je vykurovací mechanizmus vloženej. Zvýšenie teploty okolo strednej časti tela, zvyšuje metabolizmus a vyzve telo spaľovať tuky a kalórie. Sauna pás tiež pomáha znížiť prebytočnej vody uložené v brušnej oblasti, ktorý je zodpovedný za zvýšenie telesnej hmotnosti. Sauna pásy tiež pomôcť k posilneniu a spevnenie základné brušné svaly, pomáha bránice tela vyzerať štíhlejšie a tónovaný. Tak tieto pásy podporujú chudnutie a pomôcť zbaviť sa nežiaduceho mäkká tukové tkanivo bez fyzického cvičenia.

2. EMS Belt:

EMS pás alebo elektrický stroj stimulácia pás je elektrický chudnutie prevod, ktorý činí výhody starostlivého cvičenie zasadnutí v posilňovni. Tento pás je napájaný batériou, ako je sauna pásu. Ale nevytvára zoštíhľujúci efekt otepľovanie brušnej oblasti. Namiesto toho generuje elektrické impulzy alebo stopové podnety, ktoré stimulujú svaly a zostrí alebo účinne uvoľnil ich. Táto stimulácia činí účinok jadra abs cvičenie generujú svalové kŕče, ako sú tie vyrobené výkonu. Intenzita a rýchlosť týchto podnetov je možné upraviť podľa vlastnej voľby a vytrvalostné úrovni. Toto ošetrenie chudnutie pomáha vytvárať pevnejšie a tónovaný brušných svalov, čím pomáha efektívne jeden schudnúť.

load...

3. Magnetická Belt:

Koncept pomocou magnetov na chudnutie bol dlho potvrdená. Magnety a drahokamy, sú známe pre zlepšenie prietoku krvi a bunkového dýchania. To ďalej podporuje rýchly rozpad tukov pre zlepšenie metabolizmu a vedie k zníženiu hmotnosti. Tento magnetický pás pre chudnutie tiež poskytuje základné masážne dávky, na subjektu, ktorý pomáha zmierniť bolesť, stres a napätie svalov. To tiež vedie k poteniu a zníženie zadržiavanie vody v tele, čo vedie k poklesu telesnej hmotnosti.

Aj keď sú tieto chudnutie pásy sú ľahko použiteľné a vykreslenie dobré výsledky, pravidelné fyzické cvičenie a outdoorové aktivity v kombinácii s zdravé stravovacie návyky, je najprirodzenejší a najbezpečnejší spôsob, ako schudnúť. Povedzte nám svoje názory na uvedené chudnutie pásy a dajte nám vedieť, ak ste ich pokúsili.

load...