Zdravie a wellness

3 kroky na výrobu zdravých Soursop Juice for Cancer treatment

3 kroky na výrobu zdravých Soursop Juice for Cancer treatment

Vedeli ste, že soursop sa vnucuje ako rakovina-zabíjanie Super ovocie? Tento Karibiku ovocie má sladkú mliečnu mäso. Soursop želé, sorbety, koktaily a zmrzliny sú populárne v Karibiku, Južnej Amerike, juhovýchodnej Ázii a Tichomorí a Afriky, kde sa plod rastie hojne. Na rozdiel od jeho dobrého vkusu, ale má rad nutričných výhod. To je obzvlášť dôležité ako alternatívnej liečby rakoviny. Jeden laboratórne štúdia ukázala, že toto ovocie je desať tisíckrát účinnejší ako bežné chemoterapia látok na adenokarcinóme hrubého čreva. Podľa inej štúdie, výťažky z ovocia zabíja niektoré typy rakoviny prsníka a rakoviny pečene bunky, ktoré často odmietajú liečbu chemoterapiou.

Sourop tiež má široké spektrum antimikrobiálne vlastnosti, ktorá je účinná proti obom bakteriálnych a mykotických infekcií. Lieči črevné parazity a červy. To tiež znižuje hladinu vysoký krvný tlak. Rakovina často vedie k ohrozeniu imunitného systému; soursop dáva zdravý podnet k pacientovým imunitným systémom a môže prípadne vyhnúť sa smrteľné infekcie.

3 kroky, aby soursop Juice:

Ako vyrobiť soursop šťavu? Podrobný postup krok za krokom, aby sa tento džús je tu uvedený.

Krok 1 - Mash ovocí:

Ak chcete vytvoriť silný soursop džús alebo chvenie, môžete zapariť ovocie. Za týmto účelom je potrebné vybrať zrelé ovocie (ak zatlačíte na pokožke zanecháva dieru, ovocie je ideálne). Ak máte tvrdé, nezrelé ovocie s žlto-zelenou kožou, udržiavať ich pri izbovej teplote niekoľko dní uležať. Dobre umyť ovocie, pretože jeho naliehavú exteriéru, ktorý zbiera nečistoty v drážkach. Koža môže byť lúpané ručne. Slough off kožu, de-osiva ovocie a vytlačiť telo vo veľkej mise. Pridajte 1 - 2 šálka mlieka a 1 šálku vody pre každého zrelého soursop (približne 450 gramov). Teraz pomocou rúk, Squeeze telo uvoľniť svoju šťavu do vody mliečnej zmesi. Udržať dôkladne stláčať, kým nebudete mať vláknitý jadro nechal v ruke. Zlikvidujte ho. Miešajte džús, mlieko a vodu dobre a máte šťava pripravený slúžiť.

load...

Krok 2 - Kmeň ovocí:

Podobným spôsobom ako v predchádzajúcom prípade, umývanie a šupkou ovocie. Teraz odstráňte semienka a nakrájame mäso. Vzhľadom k tomu, uvoľňuje veľké množstvo džúsu na soursop to, urob to do misy, kde máte v úmysle uložiť konečnej šťavu. Teraz získať jemné sito sito. Malo by byť len dostatočne veľká, aby šťavy beh jasné, ale nie tak veľký, že vlákna uniknúť pletivo a spadajú do šťavy. Kmeň dužinu dôkladne zatlačením so zadnou lyžicou až do iba vlákna zostávajú. Môžete pridať trochu mlieka, aby sa tento nápoj ešte krémovejšia. Prídavok komponenty ako limetkovou šťavou, zázvor, cukor (môžete použiť nízkokalorická náhrada cukru, ak ste na diétu) zvyšuje chuť soursop. Muškátový oriešok a vanilka dopĺňajú chuť ovocia rovnako.

Krok 3 - Blend ovocí:

Pre hustú, bezproblémovú soursop šťavy, môžete použiť túto metódu. Prvé čisté a olúpeme zrelé ovocie. Odstráňte semienka a nakrájať mäso vo veľkých kusoch. Hodil ju do mixéra, pridajte pol šálky mlieka alebo vody. Nebojte sa o vláknitej buničiny zostávajúce v ovocnej zmesi; to všetko je blitzed pripravilo mixéra. V závislosti na tom, ako silná alebo nádcha chcete šťava byť, môžete pridať požadované množstvo tekutiny. Tiež, ak chcete vytvoriť niekoľko porcií, si uvedomiť, že táto metóda prináša viac šťavy, pretože všetky ovocie, dokonca aj vlákniny, je vyčerpaná. Takže, uistite sa, že nechcete, aby ďalšie poháre džúsu.

Soursop ovocná šťava má veľa liečivých dávok. Spustiť konzumácii tejto šťavy dnes ako alternatívnej liečby rakoviny.

load...