Zdravie a wellness

3 jednoduché spôsoby použitia peroxidu vodíka na kvasinkovú infekciu

3 jednoduché spôsoby použitia peroxidu vodíka na kvasinkovú infekciu

Potrebujete účinnú liečbu pre kvasinkovú infekciu? Podľa mnohých ľudí, za použitia peroxidu vodíka pre kvasinkovú infekciu je považovaný za veľmi účinný prostriedok (1).

Môže dôjsť k peroxidu vodíka zbaviť kvasinkové infekcie? Ak chcete získať odpoveď, prečítajte si tento príspevok.

Kvasinkovú infekciu - prehľad:

Kvasinková infekcia je jednou z najčastejších podmienkach u žien. Podľa štatistík asi 75 percent všetkých žien sú ovplyvnené touto infekciou v určitom okamihu svojho života (2). Vaginálne kvasinkové infekcie by nemalo byť veľkým problémom, pretože je ľahko liečiteľná. V súčasnej dobe existuje mnoho domáce opravné prostriedky, ktoré môžete použiť ju liečiť. V skutočnosti, oni sú oveľa lepšie ako lieky na predpis, pretože sú ľahko použiteľné a veľmi efektívne. Ako už bolo spomenuté, peroxid vodíka je jeden taký liek, ktorý vám pomôže zbaviť sa tejto infekcie.

load...

Ako používať peroxidu vodíka pre kvasinkovú infekciu:

Možno použiť peroxidu vodíka kúpele pre liečbu kvasinkové infekcie, rovnako ako iné infekcie (3). Existujú tri spôsoby, ktoré môžete použiť na liečbu infekcie s peroxidom. Tu je rýchly pohľad na tieto spôsoby:

Metóda 1:

Po prvé, sa 1 lyžičku peroxidu vodíka a pridať ju do šálky vody. Miešajte, aby dobre premiešajte. Je dôležité mať na pamäti, nepoužívať príliš veľa peroxid. To môže spôsobiť zápal v oblasti okolo infekcie, čo povedie k páleniu na kožu. Potom, čo ste bol roztok pripravený, nalejte ju opatrne na postihnutú oblasť.

Metóda 2:

Ak chcete, aby vaše telo získať viac peroxidu vodíka na liečbu kvasinkovú infekciu, mali by ste zvážiť peroxidu kúpeľ vsiaknuť. Naplňte vaňu vodou a naliať do 1 litra plnej sile peroxidu vodíka. Miešajte vodu rukou a potom namočte v ňom po dobu 10 minút pri teplote najmenej.

load...

Metóda 3:

Pre vaginálne kvasinkové infekcie, by mal použiť sprchu vyrobený s peroxidom vodíka na liečbu stavu. Ak chcete sprchu, budete potrebovať peroxid v zmesi s vodou a fľašu, ktorá prichádza s dlhou tryskou, takže môžete spravovať roztok do postihnutej oblasti. Mnoho odborníkov odporúča túto metódu ako alternatíva k antibiotikám. Majte však na pamäti, že by ste nemali používať príliš veľa peroxid. Odporúčané množstvo je 9,9 mililitrov 3% peroxidu vodíka v zmesi s 236,5 ml vody.

Majte na pamäti, že by ste mali konzultovať svojho poskytovateľa zdravotnej starostlivosti pred použitím peroxidu vodíka ako liek na kvasinkovú infekciu, pretože je potrebné vedieť, ako ťažké je váš prípad. Podľa odborníkov, za použitia roztoku peroxidu vodíka nebude fungovať, ak je infekcia už v kritickej fáze.

Takže, to sú niektoré z účinných spôsobov použitia peroxidu vodíka na liečbu kvasinkovej infekcie. Poďme sa pozrieť na to, prečo je táto použitá externe a prečo je tak účinná.

Prečo používať peroxidu vodíka Externe pre vaginálnu kvasinkovú infekciu:

Mnoho žien sa opýtať, prečo je nutné použiť externe peroxid vodíka, keď je už prítomná v tele. No, odpoveď je jednoduchá. Áno, peroxid je prítomný v pošve, a to je tam, aby plnili úlohy udržať kvasinkovú infekciu preč. Avšak rast Candida je posilnený podmienkach prostredia vnútri pošvy, a množstvo peroxidu vodíka, ktorý je prítomný nebude môcť úplne zvrátiť (4). Táto medzera je vyplnená externé aplikácie roztoku peroxidu. To tiež pomáha telu pri kontrole premnoženie kvasiniek prirodzene. Peroxid vodíka nespôsobí žiadne poškodenie pošvy ani to ovplyvní váš celkový zdravý negatívne, pretože telo ho produkuje prirodzene.

Prečo sa peroxid vodíka fungovať tak dobre?

Vzhľadom k svojej schopnosti rozložiť na vodík a kyslík, ak je použitá, peroxid vodíka je považovaný za jeden z najspoľahlivejších spôsobov liečby akéhokoľvek plesňové kvasinkové infekcie (5). Kyslík, že obsahuje pomáha pri odstraňovaní infekcie. Avšak, ako už bolo spomenuté, je potrebné dávať pozor, keď robia svoju vlastnú roztoku peroxidu vodíka ako používanie príliš veľkého množstva peroxidu môže spôsobiť pálenie na oblasti, ktoré sú touto infekciou. Pocit môže byť veľmi intenzívne, a to najmä ak ide o závažné infekcie, alebo postihnutá oblasť je už zapálené.

Ako už bolo spomenuté, že je nutná zmena stravy sa zbaviť kvasinkových infekcií. Odborníci neodporúčajú použitie peroxidu vodíka ako samostatná liečba. Musíte si zdravé zmeny do svojho jedálnička a využívať prírodné liečby, ako je peroxid vodíka v rovnakom čase. Môžete tiež použiť kombináciu peroxid a iné domáce opravné prostriedky, ako je jablčným octom, jogurtom a cesnakom pasta účinne liečiť kvasinkových infekcií, ako aj ďalšie plesňové infekcie.

Sú prípady, keď sa stav pacienta dosiahnuté stavu, kedy pomocou liečby peroxidu vodíka nefunguje tak účinne, ako by mal. V takýchto situáciách, budete musieť poradiť s lekárskym odborníkom na správnu diagnózu a získať správnej liečby.

Body na zapamätanie:

Tu je niekoľko vecí, ktoré by ste mali mať na pamäti pri použití peroxidu vodíka pre kvasinkovú infekciu:

  • Ako už bolo spomenuté, budete musieť počkať niekoľko dní na účinky peroxidu vodíka ukázať. Výsledky sa zobrazia asi po týždni používania liečbu a infekcie odznie.
  • Vždy použiť iba sila domácnosť peroxidu vodíka na liečbu plesňových infekcií. 3% peroxidu sa odporúča (6).
  • Nikdy konzumovať peroxid vodíka interne. Netreba pripomínať, že by ste mali tiež nikdy aplikovať priamo do žily.
  • U Candida, je vždy veľmi opatrní, keď sa podávanie sprchu vyrobený z peroxidu vodíka. Ak je vzduch nútený do pošvy, môže to viesť k zriedkavé ochorenie známe ako vzduchovej embólie, ktorá sa môže stať veľmi vážne.

Aj keď peroxid zabíja škodlivé baktérie, plesne a kvasinky, ale tiež môže zničiť dobré baktérie, ktoré sú prirodzene prítomné vo vagíne. V niektorých prípadoch to môže mať za následok sekundárne infekcie. To je dôvod, prečo by ste mali mať probiotiká doplnky každý deň na doplnenie svoje telo prospešných baktérií (7).

Ako je vidieť, za použitia peroxidu vodíka ako prírodnú liečbu kvasinkových infekcií je dobrý nápad. To nespôsobuje žiadne škodlivé vedľajšie účinky tak dlho, ako ste opatrní o množstve peroxidu, ktorý používate. Jesť zdravú stravu a piť dostatok čerstvé ovocné šťavy, ako brusnice a melóna dať svoje telo extra dávku peroxidu vodíka prirodzene. S pomocou peroxidu, môžete rozlúčiť s nepohodlie, bolesti a ďalších príznakov kvasinkové infekcie.

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok na peroxidu vodíka na liečbu kvasinkovú infekciu. Povedzte nám to tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...