Zdravie a wellness

3 jednoduché spôsoby, ako sa zbaviť chrbtového tuku

3 jednoduché spôsoby, ako sa zbaviť chrbtového tuku

Ste váhajú nosiť svoj obľúbený ramienok vrchol len preto, že máte príliš veľa chrbtovej slaniny? Zaujímalo, ako môžete niekedy zbaviť tuku na chrbte? Back tuk, aj keď nie príliš viditeľné, ale napriek tomu môže robiť jeden pocit, nízke a príliš self-vedomia.

Tak ako môžete zbaviť chrbtovej slaniny v jednoduchých a účinných spôsobov, ako? Existujú nejaké účinné tipy, ktoré môžu pomôcť s problémom, bez horiace dieru vo vrecku? No, existuje! Pokračovať v čítaní vedieť viac!

Ako znížiť späť tuku - 3 jednoduchých metód:

Pre vyrezávanie dobre tónovaný späť, budete musieť vziať nejaké extra úsilie pri svojej každodennej hektický životný plán. A čo je najdôležitejšie, mali by ste udržiavať disciplínu a byť kreatívny v čase!

load...

1. Zmena stravovacích návykov:

Ak ste závislí na rýchle občerstvenie, konzervované výrobky, praclíkov, čokoládových tyčiniek a nealkoholických nápojov, je na čase, aby ovládať svoje túžby po nich. Tieto potraviny je potrebné sa vyhnúť pre zníženie späť tuku.

Namiesto toho môžete ísť na bylinné nápoje, jahody spolu s vláknitých a vysokým obsahom bielkovín lahôdok.

Jedzte veľa ovocia a zeleniny:

Nemôžete konkrétne pracovať na zníženie späť tuku. Z tohto dôvodu je potrebné sa zamerať na chudnutie v plnom rozsahu. Rovnako ako akékoľvek iné diétny režim, aj tu treba do značnej miery tiesňava na ovocie a zeleninu. Zahrnúť je vo veľkých dávkach vo vašej každodennej stravy. Oni sa budete cítiť plnšie a znížiť svoje chute na iné vysoko kalorické potraviny. Uistite sa, že si len radšej sezónne ovocie a zeleninu a tie nie je zima alebo konzervované.

load...

Majú zdravé bohaté na bielkoviny Jedlo:

Ak chcete stratiť tuk späť, vzdať svojej nezdravé stravovacie návyky. Znížte príjem nasýtených tukov a spracovaných kusov potravín. Namiesto výberu bielu múku alebo údené mäsá s prísadami a hormónov, radšej chudé a čerstvé mäso. Ak sa vám stalo, že je vegan, je dobré zaradiť strukoviny, pohánka, orechy, celozrnné obilniny, nízkotučné mlieko, avokádo a potraviny bohaté na iné vlákniny vo vašej strave.

Tiež zdržať sa ďalších spracovaných potravín, ktoré tvrdia, že strava priateľský. Trans-tuky, farbivá, pridaná chemické konzervanty je potrebné sa vyhnúť za každú cenu.

2. Zmena nezdravého životného štýlu:

Životný štýl človeka je veľmi dôležité pre dosiahnutie zdravé telo. Ale v skutočnosti to tak, musíte byť aktívny a v strehu. Znižujú stres s konštantným meditácie a jóga. Vyhnúť sa namáhanie príliš veľa, pretože to môže vyvolať tukové podnecovania hormónov v tele.

Získať zdravý spánok:

Zaujíma vás, ako stratiť späť tuk? Ak chcete schudnúť na chrbte, je dôležité získať dobrý spánok. Preťaženie spôsobené menej spánku môže spôsobiť ďalšie zvýšenie telesnej hmotnosti. Urobiť perfektný spánok plán a sledovať ho pravidelne.

Sip voda po celý deň:

Ak chcete znížiť späť tuku, potom zaistiť si nikdy dehydrovaný. Vypiť minimálne 2 litre vody denne, aby v boji proti dehydratácii. Voda je kalórie bez nápoj, ktorý vyprázdni všetky škodlivé toxíny z tela. Môžete použiť samostatný fľaša z tohto dôvodu. Naplňte ju dvakrát denne a dokončiť ju v čase, keď idete spať.

Znížiť svoje alkoholu sacím:

Rovnako ako akékoľvek iné nezdravé nápoje, alkohol zhoršuje problém chrbtovej slaniny. To má veľa cukru, ktorá spôsobuje ukladanie tuku v oblasti chrbta. Ak je to potrebné, obmedziť sa na len na pohárik do jedného týždňa. Tiež zvoliť suché nápoje cez tie sladké, vrátane piva.

3. Pohybový režim:

Ak chcete znížiť späť tuku a mať ploché bránice, je potrebné vziať do cvičenia. Doprajte si cvičenie, ktoré sú fyzicky intenzívne a efektívne. V rovnakej dobe, pamätajte si vybrať cvičení, ktoré sa zameriavajú na vaše chrbtové svaly.

Kardio cvičenie:

Medzi ne patrí beh, jazda na bicykli, aerobik, zumba, tanec, atď. Pomáhajú znížiť tuk uložený v zadnej oblasti. Vzhľadom k tomu, kardio nikdy sa zameriava na redukciu tuku, môžete ju kombinovať s inými cvičenie pre pozitívne výsledky. Môžete si tiež vziať do plávania z tohto dôvodu. Plávanie je kardio cvičenia, ktoré pomáha spaľovať zadnej tuk, ak použijete znak a prsia často. Bežať von, behať na bežiacom páse, kúpiť eliptický stroj, alebo radšej na bicykli konania.

Základná Plank kvapky:

Dosky sú určené na posilnenie chrbtových svalov.

 1. Ak chcete začať off, sa dosky pozíciu udržať nohy na šírku ramien.
 2. Použite svoje predlaktia pre push-up. Mierne vziať hrudníka bližšie k podlahe zapojením vaše abs.
 3. Teraz držte ho po dobu 10 sekúnd, než budete ťahať hrudník nahor, aby vaše lopatky seba.
 4. Pokúsiť sa zopakovať 3 sady 20 opakovaniach.

Visiace brucha nôh zvyšuje:

Toto cvičenie je veľmi užitočné znížiť späť tuku.

 1. Pre toto cvičenie, stačí pozastaviť sám na vytiahnuť baru.
 2. Zdvihnite nohy, aby vaše kolená bližšie k hrudníku.
 3. Použite svoje abs zdvihnúť kolená k hrudníku. Aj naďalej pomaly do kolena a pas príde na rovnakú úroveň.
 4. Teraz sa vráťte do východiskovej polohy.
 5. Môžete opakovať toľkokrát, sady tohto cvičenia, ako ste ochotní vykonať naraz.

Veslovanie Cvičenie:

Použite veslovací trenažér pre toto cvičenie.

 1. Po prvé, si pevne usadené na stroji a držte rukoväte pevne.
 2. Udržujte zápästia rovno a postupne nakloniť v smere dopredu.
 3. Naštartovanie stroja. Teraz zatiahnite za páku smerom k sebe a neustále tlačí stroj s nohami.
 4. Opakujte akciu ohýbaním nôh.
 5. V priebehu tohto cvičenia sa snaží udržať svoj jadro zložené a dozadu úplne rovno.

Všetky tieto metódy môžu určite pomôže spáliť, že ďalší tuk z chrbte. Ale tie musia byť pravidelný a oddaný, pokiaľ ide o po nich. Takže, odložiť nič viac a pripravte sa chváliť svoj tónovaný späť v elegantné šaty bez ramienok!

Teraz, keď viete, ako znížiť späť tuku, dajte nám vedieť, ak budete dať to skúsiť. Viete o akékoľvek iné cvičenia, ktoré môžu znížiť späť tuku? Ako dobre sú oni pre vás pracoval? Ešte s nami podeliť prostredníctvom komentárov v poli nižšie! Boli by sme radi počuť od vás!

load...