Zdravie a wellness

3 jednoduché spôsoby, ako je kiwi ovocie užitočné počas tehotenstva

3 jednoduché spôsoby, ako je kiwi ovocie užitočné počas tehotenstva

Kiwi fruit má bohatú históriu a na rozdiel od všeobecného presvedčenia, že nepochádza z Nového Zélandu, ale je pôvodom z južnej Číny. Samotný názov tohto jedinečného ovocie má zaujímavé pozadie príbehu. Pôvodne známy pre natívny Číňanov ako Yang Tao, to bolo neskôr označovaná ako čínsky egreš a nakoniec Jack Turner z čerstvých produktov vývozcov, Turners a pestovatelia prišiel s názvom kivi vo vzťahu k národným symbolom Nového Zélandu a nelietavý vták - kiwi, čo je hlavným dôvodom mylná predstava, že kivi sú pôvodom z Nového Zélandu.

Okrem svojej bohatej a jedinečnú chuť je Kiwi je pokladnicou zdravotných výhod a bod stojí za diskusiu, je jeho pozitívny vplyv na všeobecnú celkové zdravie tehotných žien. Nahliadnuť do hĺbky do výhody Kiwi pre tehotné ženy, čítajte ďalej.

Zdravie Výhody kivi počas tehotenstva:

1. Bohatým zdrojom kyseliny listovej:

Je ťažké uveriť, že jednoduchá ovocie vám môže pomôcť otehotnieť, ale je to pravda. Vysoký obsah kyseliny listovej v kivi nemá mať priamy vplyv na väčšie šance na otehotnenie a mnoho matiek s anamnézou potratov svedčí o tejto skutočnosti. Je ťažké vynechať zmienku o kyselinu listovú v každom výskume, ktorý môžete naraziť o tehotenstve a faktory, ktoré pomáhajú posunúť na ceste k efektívnej tehotná.

load...

Kyselina listová je tiež neoddeliteľnou súčasťou zdravie nenarodeného dieťaťa a správny vývoj. Dôležité živiny potrebné pre tehotné ženy, kyselina listová je dôležitá pre rast životne dôležitých orgánov a všestranný vývoj plodu v maternici. Člen rodiny vitamín B, kyselina listová je neoddeliteľnou živina pre tvorbu a údržbu nového rastu buniek. Správna spotreba diétne kyseliny listovej pomáha v prevencii vrodených vád novorodencov, ako je spina bifida, čo je lekársky termín používaný pre označenie iba čiastočne rozvinuté miechy u detí. Kyselina listová je dôležitá nielen počas tehotenstva, ale aj pre ženy v plodnom veku. Lekári aktívne zdôrazniť, že je dôležité dennej spotreby diétne kyseliny listovej pre ženy, ktoré chcú otehotnieť v blízkej budúcnosti (1).

2. Bohatým zdrojom vlákniny:

Je to spoločný problém pre tehotné ženy zažiť zápchy a dokonca aj hemoroidy priviedol na tehotenstvo; diétne vlákna prítomné v kivi ísť dlhú cestu v prevencii a zmiernenie týchto problémov. Denný príjem kiwi zaisťuje úľavu a prevenciu ďalších zažívacích problémoch počas tehotenstva, ako je plyn, nevoľnosť a nepohodlie v žalúdku (2).

3. Bohatým zdrojom antioxidantov:

Kiwi ovocie je bohatým zdrojom antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť telo pred voľnými radikálmi vnútri vás. Tehotenstvo je často popisovaný ako deväť mesiacov predĺženej choroby, ktorá je všetko stojí za to kedysi krásne dieťa príde; Avšak silný, zdravý matka je jediná schopná pôrode zdravého dieťaťa. Antioxidanty prítomné v kivi aktívne bojovať s voľnými radikálmi, ktoré sú vo vašom systéme, aby sa choroby a infekcie na uzde a posilniť imunitný systém čo znamená bezpečné a zdravé tehotenstvo. Antioxidanty obsiahnuté v kivi tiež bojovať s voľnými radikálmi, ktoré negatívne ovplyvňujú váš stav plodnosti. Takže, ak ste v plodnom veku a túži mať čoskoro dieťa, môžete vidieť, ako kivi vám tiež profitovať (3). Bohaté na vitamíny C a D, kivi je známy úrovne zvýšenie energetickej aj spaľovanie tukov. Tento malý ovocie má naozaj veľký prínos pre očakávali a ctižiadostivého matky.

load...

Dúfam, že ste pochopil, tieto úžasné kivi dávky počas tehotenstva. Užite si túto chutné ovocie, aby získali dobrý zdravotný stav v priebehu tehotenstva.

Odporúčaná literatúra:

  • 5 Výhody červená repa počas tehotenstva
  • Ako je kokosová voda užitočné počas tehotenstva?
  • Je bezpečné jesť Mango počas tehotenstva?
  • Výhody Custard Apple počas tehotenstva

load...