Zdravie a wellness

3 druhy hnedého cukru tváre Scrubs a ich výhody

3 druhy hnedého cukru tváre Scrubs a ich výhody

Hľadáte all-prirodzené kroviny, ktoré dáva zdravé žiariaca pleť? Hnedý cukor je práve to, čo budete potrebovať! Ako iste viete, môžete získať super-zdravú kožu, keď budete pravidelne olúpať. Ste záujem dozvedieť sa viac o využití hnedého cukru peeling na tvár a jeho výhody? Čítajte ďalej!

Ak ste boli do kúpeľov pre spracovanie na exfoliačný, viete, že budete musieť zaplatiť veľa peňazí za to. Nie je to skvelé, že môžete získať rovnakú liečbu doma bez výdavkov na veľa peňazí? S hnedým cukrom drhnúť, môžete zlepšiť vašu pokožku doma a vyzerajú, ako by ste práve vyšiel z kúpeľov!

Brown Sugar Scrub na tvár - 3 Efektívne typy:

Môžete použiť hnedého cukru peeling bez ohľadu na to, aký typ pleti máte. To všetko závisí na zložkách, ktoré vzájomne prelínajú. Môžete si vytvoriť rôzne druhy DIY hnedý cukor kroviny získať všetky výhody, ktoré ponúka k vašej pokožke. Tu je pohľad na rôzne typy hnedý cukor kroviny recepty, ktoré sú tam:

load...

1. Olivový olej Brown Sugar Scrub:

Ide o jednoduchý, ale úžasne efektívna peeling, ktorý vám dá jemnosť a pružnosť pokožky. Všetko, čo potrebujete, je dve zložky - aký veľký je to! Ide o peeling, ktorý robí divy pre mastnú pleť, ktorá je náchylná k akné.

Musíte vziať 1 polievková lyžica hnedého cukru a 1 lyžičku extra panenského olivového oleja. Zmiešajte dvaja spolu, za dobrého miešania. Nezabudnite, že pri pridávaní viac olivového oleja bude robiť to sentimentálne a rozpustiť cukor. Tiež dodáva príliš málo oleja bude čistiace suché a drsné a spôsobiť začervenanie kože. Akonáhle bude vaše kroviny je pripravený, olúpať ako obvykle.

Výhody:

Výhody tohto hnedého cukru a olivového oleja kroviny patrí:

 • Odstraňuje prebytočnú mŕtvu kožu.
 • Odstraňuje whiteheads a čierne bodky.
 • Odstraňuje prebytočný maz z pórov na kožu.
 • Zabraňuje ďalšie akné breakouts.
 • To hydratuje pokožku.
 • To neupcháva póry (1).
 • Olivový olej pomôže pri odstraňovaní nečistôt, špiny, baktérie a vplyvy znečistenia z kože.
 • Zabraňuje tvorbe lupín pri aplikácii na pokožku hlavy.

Hnedý cukor je prírodná zvlhčujúca látka, ktorá je ideálna pre hydratáciu pleti a zdravé tuky na vitamín E v olivovom oleji, aby sa vaša pleť hydratovaná a dobre namazané. To je jeden z účinnej hnedého cukru kroviny na tvár. Je to jednoduché, aby sa ešte dáva vašej koži úžasné výsledky!

load...

2. Honey A Brown Sugar Scrub:

To je ďalší jednoduchý recept pre prirodzený peeling, že vaša pleť bude úplne milujú! Bude divy, a to najmä ak máte suchú pleť, a to je ideálne pre zimné obdobie. To kroviny urobím z vás pocit, že ste práve dostali kúpeľnej liečby luxusné!

Všetko, čo potrebujete pre hnedý cukor a med tváre kroviny je ½ šálky hnedého cukru, ½ šálky medu (Manuka alebo obyčajný, v závislosti na tom, čo máte doma), 1 lyžica kokosu alebo olivového oleja a 1 kvapku esenciálneho oleja vy love (levanduľa, bergamot, ruža, jazmínu a pelargónie sú fantastické). Zmiešajte všetky ingrediencie v miske. Akonáhle to bude hotové, aplikovať na pokožku a masírujte krúživými pohybmi. Opláchnite peeling s teplou vodou, a potom vziať teplé umývacie handru a stlačte ju na kožu. Nezabudnite, aby hydratujú, keď ste hotoví.

Výhody:

Tento peeling prichádza s množstvom výhod, ktoré zahŕňajú nasledovné:

 • Rovnako ako všetky exfoliators, pomáha pri odstraňovaní odumretej kože z tváre a iných častí tela (2).
 • To vám dáva hladkú kožu, ktorá cíti úžasné.
 • To pomáha udržať zdravú pokožku po celý rok.
 • Pomáha pri vyčistení póry na koži.
 • Silice sa upokojiť pokožku a budete sa cítiť ako znovuzrodení a uvoľnene.
 • To vám dá hydratovaná, dobre hydratovaná a žiariaca pleť.
 • Účinky baktérií, nečistôt, špiny a znečistenia dostať vyradený z vašej pokožky, takže je zdravší.

Med je jeden z najlepších hydratačných prírody, a preto robíte svoju kožu svet dobrým doplnením tejto zložky do vášho drhnúť. Esenciálne oleje sú úžasné, ako dobre, pretože oni prichádzajú s mnohými vlastnosťami, ktoré budú mať prospech kožu. Kokosový a olivový olej sú tiež skvelé pre vašu pokožku; takže bez ohľadu na to, čo budete chcieť pridať, bude vaša pokožka ťa za to!

3. Hnedý cukor a mandľový olej Telový peeling:

Tvoj tvár nie je jediná časť, ktorá potrebuje exfoliačný; každá časť vášho tela potrebuje. S týmto kroviny, môžete dať svojmu telu luxusné liečbu, ktorá opustí je hladká a vláčna. Je ľahké robiť a robí divy!

Ak chcete toto kroviny, budete potrebovať 1 šálka hnedého cukru, 1 - 3 šálky mandľového oleja, ½ lyžičky Vitamín E oleja a 1 lyžičku vanilkového extraktu. Miešať ingrediencie do misy a dôkladne miešajte, kým budete mať dobrý mix. Až budete hotoví, môžete ho použiť pri sprchovaní po celom tele. Môžete ho uchovávať po dobu až 2 mesiacov od ich ukladanie v dobre uzavretom obale.

Výhody:

Výhody tohto nádherného hnedého cukru telový peeling patrí:

 • Mandľový olej pomôže pri znižovaní následkov UV lúče slnka.
 • Váš tón pleti výrazne zlepší.
 • Mŕtvy kože je odstránená z rôznych častí tela, vrátane lakte, kolená a päty.
 • Vanilkový extrakt je ideálny pre opálené oblastiach počas leta.
 • Vaša pokožka hebká a vláčna.
 • Póry dostať zanesený, čo umožňuje pokožke dýchať.

Vitamín E má veľa dobra pre pokožku, a tak sa mandľový olej. Pridaním týchto do svojho hnedého cukru kroviny, by ste sa uistiť, že pokožka po celom tele získava všetky výhody, ktoré môžu ponúknuť. Vaša pokožka bude vyzerať a cítiť sa zdravo vždy!

Takže ste learn't o typov hnedého cukru peeling na tvár, poďme sa pozrieť na jeho výhody hneď.

Brown Sugar Scrub Výhody:

Vedeli ste, že môžete pridať aj ovocie a zeleninu do svojho hnedého cukru peeling? Môžu divy na koži. Samozrejme, že pridávanie ovocie a zeleninu skrátiť životnosť vášho krovia; takže sa uistite, že ste uložiť peeling v chladničke.

Kiwi sú vynikajúce pre vašu pokožku, pretože môžu pomôcť oživiť ho. Jahody sú tiež skvelé pre zjasnenie kože a sú bohaté na vitamín C; tak dostanete veľa antioxidantov.

Ak máte akné náchylné koži, ananásy sú to, čo budete potrebovať. Majú tiež enzým, ktorý je vysoko účinný pre odstránenie odumretých kožných buniek. Paradajka je ďalšia skvelá voľba, pretože obsahuje lykopén, ktorý poskytuje ochranu pred slnečným UV žiarením (3). Môžete použiť tiež uhorky; to pomôže pri znižovaní opuchy znížením retencie vody a je skvelé pre citlivú pokožku.

Tým, že svoj vlastný domáci hnedý cukor kroviny, ušetríte veľa peňazí, a čo je dôležitejšie, dať svojej koži úžasné výsledky pomocou prírodných prísad. Odlupujúce sa pokožku s hnedým cukrom, dávate pleť jemnú masáž a liečiť všetky časti svojho tela, od hlavy až prsty na nohách, s prírodnou dobroty. Vaša pokožka bude vyzerať a cítiť sa zdravo po celom tele a to bude určite ďakujem za to!

Ako bol tento príspevok na druhy hnedého cukru peeling na tvár vám pomohol? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie.

load...