Zdravie a wellness

27 úžasných výhod Dragon Fruit pre pokožku, vlasy a zdravie

27 úžasných výhod Dragon Fruit pre pokožku, vlasy a zdravie

Ak máte radi ovocie, chceli by ste vyskúšať exotické rad out there.There je jeden vrelo odporúčam a to dračie ovocie. A dovoľte mi, aby som vás uistiť, toto ovocie nenesie žiadne príbehy z východnej Ázie. Poviem vám viac o jeho pôvode neskôr, ale pred tým, musím vám povedať, že tam sú početné zdravotné výhody dračie ovocie človek nikdy nevie.

Aspoň viem, že aspoň 27 neuveriteľné drak ovocie dávok v mojom jedálničku.

Prejdite nadol na dozvedieť sa o ne!

Čo je to Dragon ovocie?

Vedecký názov-Hylocereus undatus rodinné Cactaceae Origin-Južná Amerika Other Names-Pitaya, Moonlovers, nočné kvitnúce cereus jahoda hruška, Belle v noci, rastlina Conderella

load...

Pitaya alebo dračie ovocie, ako to je viac obyčajne známy ako je ovocie pôvodom z Južnej Ameriky. V priebehu doby, jeho kultivácia sa rozšírila do juhovýchodnej Ázii tiež, a to je celkom obyčajná ovocie v krajinách Číne, Thajsku a Vietname. Drak ovocie dostane jeho meno od toho, ako jeho šupkou vyzerá - ako koža draka, žlté alebo červené so zelenými šupinami.

Hoci jeho dostupnosť po celom svete je dosť obmedzený, jeho popularita je získanie trakcie. Bežne vyskytujú v tropických a subtropických oblastiach, drak ovocie je jedným z tých exotického ovocia, ktoré ponúkajú celý rad výhod pre vašu pleť, vlasy a zdravie.

Ak ste sa bližšie pozrieť na tohto ovocia, a budete vedieť, prečo to bolo přezdíval dračie ovocie. Jeho koža má šupiny a farieb podobné tomu čínskeho draka, ohnivo červenej, žltej a zelenej.

load...

Unikátna vec, o tomto konkrétnom kaktusu je, že pitaya kvety kvitnú cez noc a zvyčajne vädnutie do rána. Opierajú sa o nočnej opeľovačov, napríklad netopiere alebo mory pre oplodnenie. Hoci kvetina zomrie, rastlina rozdá s ovocím približne šesťkrát ročne. Vrcholom sezóny je medzi leta a začiatkom jesene.

Aké sú dračie ovocie odrody a čo robí drak ovocnú chuť podobne? V zásade existujú dva druhy tejto neuveriteľné ovocia-onu s bielym mäsom, iné s červeným mäsom (červený drak ovocie). Obe tieto odrody môžu mať červené alebo žlté sfarbenie kože (ktorý nesie mierne podobnosť k ananás). Majú zhluk drobných, čiernych a jedlé semená a plody má chuť, ktorá stojí niečo medzi kiwi a hrušky, ale s chrumkavou textúru.

Teraz poďme preskúmať nutričnú hodnotu dračie ovocie.

Toto ovocie má prekvapujúce množstvo phytonutrients, vitamíny a minerály. Sú bohaté na antioxidanty, vitamín C, polynenasýtených mastných kyselín, karotén a bielkovín. Majú tiež nulovú komplexných sacharidov a tiamín, ktoré pomáhajú v jednoduchej členení potravín v našom systéme. Dragon ovocie má tiež fytochemické Captin, ktorý je nevyhnutný pre zdravé srdce.

Je Dragon ovocie dobré pre vás a prečo?

Výhody dračie ovocie pre kožu, vlasy zdravý sú prebytok. Tu sa dozviete, čo je dračie ovocie dobré.

Kožné Výhody

 1. Bojuje s príznakmi starnutia
 2. Lieči akné
 3. Upokojuje opálené kože
 4. Podporuje zdravie kože
 5. Poskytuje potrebnú hydratáciu až suchú pleť

Vlasy Výhody

 1. Zachádza farbené vlasy
 2. Podporuje zdravé vlasy

Zdravotné výhody

 1. Znižuje hladinu cholesterolu
 2. Pomáha s ochoreniami žalúdka
 3. Znižuje krvný cukor
 4. Zlepšuje kardiovaskulárne zdravie
 5. Reže nízky hemoglobín riziko
 6. Pomáha V Hmotnosť management
 7. Rakovina zabraňuje
 8. Zabraňuje Vrodená Glaukóm
 9. Posilňuje imunitu
 10. Pomáha Potlačiť Arthritis Pain
 11. Dragon ovocie počas tehotenstva
 12. Zabraňuje Renálne ochorenia kostí
 13. Silnejší kostí a zubov
 14. Je dobré aj pre pacientov dengue
 15. Opravy telesných buniek
 16. Zlepšuje chuť do jedla
 17. Zlepšuje videnie
 18. Podporuje funkcie mozgu
 19. Lieči respiračné poruchy
 20. Zdravý Snack Option Pre deti

Kožné Výhody dračie ovocie

Toto podivné vyzerajúce ovocie je odpoveď na všetky vaše kože trápenia. Pomáha liečiť aj závažné prípady spáleniny od slnka a akné, aby vaša pleť ako nikdy predtým.

Tu je návod, ako môžete začleniť dračie ovocie vo svojej každodennej starostlivosti o pleť režime:

1. Súboje príznaky starnutia

Vrásky, ovisnuté kože, jemné vrásky, objavujú otupenosť-všetky tieto príznaky, keď vaša pokožka začne starnutia. Je to nepríjemné fáza, ktorá môže urobiť hľadať útočisko v kozmetických značiek, ktoré vytvárajú vysoké nároky.

Ale prečo veriť chemického roztoku, keď máte prirodzený liek v ruke?

Starnutie je spôsobené bunkovej škody spôsobené voľnými radikálmi loitering v našom tele. Aj keď sa jedná o prirodzený proces (ste povinní získať starých jeden deň, chlapi), jeho predčasný útok je to, čo z nás robí starosti toľko. Kto by chcel vyzerať staršie, než v skutočnosti sú? Absolútne nič. A to je miesto, kde prírodné ingrediencie ako dračie ovocie vstupujú do hry.

Toto exotické ovocie je bohatým zdrojom antioxidantov, ktoré pomáhajú v boji proti voľným radikálom a spomaľuje proces starnutia (1). To je vaša pleť vyzerať mladšie a hladšie.

Použite nasledujúci pleťová maska ​​raz týždenne získať pevnejšie a plnšie kožu prosté nejakých vrások a liniek.

Čo potrebuješ
 • 1-2 dračie ovocie
 • 1 lyžica jogurt
Čo musíte urobiť,

1. Vydlabte dužiny dračieho ovocia a robiť hladké pasty z neho. 2. Pridajte jogurt k paste. 3. Naneste balíček na tvár a krk, a udržať ju na dobu 20 minút. 4. Opláchnite vlažnou vodou. Pat vysušiť mäkkým uterákom. 5. Tento postup opakujte raz týždenne po dobu dvoch mesiacov, ako sa zbaviť všetkých tých príznakov starnutia.

Späť na obsah

2. Považuje Akné

Akné Ďalšia darček od mastnú pleť, ktorý sa označil spolu v prvých rokoch puberty, niekedy nie opustiť ťa, dokiaľ bude tridsať. Je to nepríjemné skutočnosti, ale smútiť nad neočakávaných pop-out nie je riešením ani sa deje po jednom trhu výrobku k druhému.

Riešenie prichádza v podobe exotické ovocie, ktoré sa aplikujú lokálne môže znížiť akné. To je vzhľadom na množstvo vitamínu C v Dragon ovocie (2), (3).

Tu je návod, ako môžete použiť tento úžasný ovocie pre vaše pupienkov.

Čo potrebuješ
 • ¼ dračie ovocie
 • 3 - 4 vaty
Čo musíte urobiť,

1. Scrape z buničiny draka ovocia a roztlačíme ho do hladkej pasty na vidličku. 2. Pomocou vatový tampón, DAB to na postihnuté oblasti. Ak chcete použiť ju na iné miesto, použite nový vatový tampón, takže nešíri baktérie. 3. Opláchnite vlažnou vodou po 20 minútach. Nechajte ju uschnúť. 4. Tento postup sa dvakrát každý týždeň Opakujte po bezchybné a akné bez kože.

Späť na obsah

3. Upokojuje opálené kože

Kým vyhrievajú v teple drahých Slnko je príjemným zážitkom, jej nechránený známosť môže spôsobiť vážne pľuzgiere. V takýchto prípadoch je balík z dračej ovocie môže pomôcť upokojiť začervenanie a zápal.

Ako už bolo spomenuté, dračie ovocie je výborným zdrojom vitamínu C. Kombinácia vitamíny E a C bolo preukázané, že chráni pokožku proti UV žiareniu a upokojuje vysušenú pokožku (4).

Čo potrebuješ
 • ¼ dračie ovocie
 • 1 vitamín E kapsule
Čo musíte urobiť,

1. Vydlabte dužiny dračieho ovocia a roztlačíme ho vidličkou, aby pyré. 2. Defekt vitamín E kapsle a pridať ju do dračie ovocie. 3. Naneste akumulátora k opálené plochy. Nechaj si to na dobu 30 minút na to, aby boli účinné. 4. Ho opláchnite studenou vodou a nechať uschnúť. 5. Každý druhý deň, použite tento balík, kým tieto príznaky odznejú.

Späť na obsah

4. Podporuje zdravie kože

Dosiahnutie zdravé a žiariace pleť už nie je ťažká úloha. Len dávať pozor na to, čo jete a viac cvičiť, a budete svedkami zmeny pre seba.

Pridanie dračie plody do svojho jedálnička taky môže urobiť veľa dobrého pre kožu.

Pitie jeden pohár pikantné dragon ovocnej šťavy je dobrý spôsob, ako začať ráno. Nebude to len aby si zdravé, ale tiež pomôže uvoľniť všetky toxíny z tela a zanechá pokožku žiariace.

Toto ovocie má veľmi vysoký obsah antioxidantov, ktoré dobre funguje vo výfukovom voľné radikály, čo vám ušetrí z ovisnutej a jednotvárne kožu. Navyše, dračie ovocie je bohaté na vitamín C, ktorý pomáha oživiť pokožku.

Späť na obsah

5. Poskytuje potrebnú hydratáciu až suchú pleť

Dragon ovocie má tiež neuveriteľne vysoký obsah vody (neuveriteľných 90%), ktorý je nevyhnutný pri poskytovaní hydratáciu vašej pleti, najmä ak máte suchú pleť (5).

Tak aby bolo miesto, aby zahŕňala dračie ovocie vo vašej strave počas zimy sa zachrániť pred nebezpečenstvom sezóny.

Späť na obsah

Vlasy Výhody dračie ovocie

Silné a zdravé vlasy nie je tak ľahké dosiahnuť a udržať. Dôveruj mi; Snažil som sa a zlyhal.

Ale to bolo, keď som bol zaneprázdnený experimentovať s takmer každú novú značku na trhu po zaplatení pozor na slová takmer každý inú osobu. Znie povedome? Potom musíte prečítať, čo som urobil ďalší...

Pokračoval som v praxi prekladať, že urobil viac škody ako úžitku, až som zistil, tento zázrak ovocie. Súhlasíte s tým, že náklady na ovocie viac ako ktorákoľvek iná ovocie, ale je to oveľa menej, než niektorý z vašich kozmetických prípravkov. Ak hľadáte dopredu vedieť, aké sú výhody dračie ovocie pre vaše vlasy, dajte si pozor?

Späť na obsah

6. Zachádza farbené vlasy

Trendy majú vždy veľký vplyv na náš život. Móda, módne doplnky, obuv, pomôcky, sme sa rozhodli to na základe toho, čo je v móde, že jo? A Rovnaký je prípad s farbou vlasov taky.

Pamätať chcieť tie Shakira blond prúžky späť do strednej - 2000s? Alebo dolnú polovicu farbivo Kylie Jenner, ktorý zasiahol Trending graf v roku 2017?

Ale s každou farbou vlasov je sakra veľa starostlivosti. Vyblednutiu poškodenia a sucha, bezobslužný farebný hriva môže priniesť tony vlasov problémy. A kto je popierať nežiaduce účinky, ktoré predstavuje hŕstky chemických zlúčenín privádza do vlasových korienkov?

Chemické látky, ktoré požičiavajú si farbu vlasov tiež nechať zaschnúť a jednotvárny. Používanie dračie ovocie pre vaše vlasy môže zmierniť niektoré škody.

Ako?

Dragon ovocie je bohaté na živiny, čo je dôvod, prečo to funguje naozaj dobre na vlasy, ktoré boli farbené alebo chemicky ošetrené (6).

Čo potrebuješ

1 dračie ovocie

Čo musíte urobiť,

1. Vydlabte mäso draka ovocia a postupu v mixéri, aby sa hladké pasty. 2. Použiť túto pastu na vaše vlasy a vlasovú pokožku. 3. Keep to na dobu 15 - 20 minút, a umyte jemným šampónom. 4. Tento postup opakujte raz týždenne a vidieť zmenu sami.

Späť na obsah

7. Podporuje zdravé vlasy

Ako už bolo vysvetlené, dračie ovocie môže priniesť zdravie a lesk vašej nudné a bez života vlasy.

Všetko, čo potrebujeme, je, aby sa stal oddaný a lojálni dragon ovocné šťavy alkoholik. To by mohlo byť trochu pikantné a odlišný, ale nič nie je ľahké v živote, nie?

Nie je veľký fanúšik exotických nápojov a ovocie? Žiadny problém, máme pre vás riešenie príliš. Stačí použiť nejaký drak ovocnú dreň, aby vaše vlasy a vlasovú pokožku. Jo, rovnako ako vlasové masky. To by mohlo byť trochu roztekajúci a lepkavý, takže nosiť sprchovací čiapku, je najlepším riešením pre výrobu masky pobyt až v požadovanom čase. Ach jo, udržiavať ju na hlavu najmenej po dobu 20 minút a potom ho opláchnite čistou vodou na prvom mieste. Môžete použiť jemný šampón neskôr. Nie je potreba používať túto masku zakaždým si umyť vlasy, aj keď to robí raz za týždeň je príliš jemná. Tento postup opakujte po dobu niekoľkých mesiacov, a uvidíte drastické zmeny vo svojej štruktúry vlasov.

Prípadne môžete využiť tohto draka ovocné šťavy rovnako. Funguje to rovnako ako buničiny.

Prečo to funguje?

Dragon ovocie, najmä červené odrody, obsahujú bohaté antioxidanty a enzýmy, ktoré môžu vaše vlasy hladšie a zdravšie.

Späť na obsah

Zdravie Výhody dračie ovocie

Po kráse príde zdravie. Viem, že táto téma je technicky by mal byť na vrchole, zdravie je na prvom mieste, ako sa hovorí, ale zoznam je celkom dlhý a popisný a nič ste niekedy očakávať, že pokorný dračie ovocie robiť.

Takže bez ďalších okolkov, začnem s touto prekvapivou zoznam zdravotných výhod drak ovocie. Stavím sa, že vám bude páčiť ešte viac.

8. Znižuje hladinu cholesterolu

Dobre, čo si myslíte, že je najčastejším ochorením v dnešnej dobe?

No idea? No, dovoľte mi, aby som vám náznak; to súvisí so životným štýlom a zlej voľby potravín.

Tu to máš. Je vysoká hladina cholesterolu. Som si istý, nebudete prekvapený, keď vám poviem, že viac ako 39% svetovej populácie je pod svojimi ostrými pazúrmi. Miera je ešte vyššie u žien; 40% až 37% mužskej populácie. Tiež sa hovorí, že spôsobujú ročne približne 2,6 milióna úmrtí.

Znie to desivé, že jo?

Ale žiadny strach, určité zmeny životného štýlu a zahrnutie niektorých druhov ovocia a zeleniny vo vašej strave môže ušetriť touto poruchou. Dragon je jeden z najviac dôveryhodné.

A zníženie hladiny cholesterolu v krvi neznamená úplne odrezaní na všetkých tukov. V skutočnosti, niektoré tuky sú absolútne nevyhnutné pre správnu funkciu nášho tela systému, rovnako ako nenasýtené tuky. Dračie ovocie semená sú bohaté na polynenasýtené tuky, omega - 3 a omega - 6 mastné kyseliny, ktoré pomáhajú znížiť hladinu cholesterolu (7).

To všetko s prídavkom hojných antioxidantov, aby dračie ovocie dobrú zbraň v boji proti nebezpečnej hladiny LDL.

Späť na obsah

9. Pomáha s ochoreniami žalúdka

Táto špeciálna ovocie môže pomôcť pri liečbe niekoľkých žalúdočných ochorení, ako sú poruchy trávenia a zápcha bez poškodenia vás.

Dragon ovocie je bohaté na vlákninu a má vysoký obsah vody, čo je ideálne pre ľudí, ktorí trpia zápchou (8). Pomáhajú zlepšiť vyprázdňovanie naše telo tým uľahčiť správne odovzdávanie trávené potravy cez traktu. Predkladaný vlákno tiež pomáha hromadne stolicu, ďalej pomáha pri liečbe syndróm dráždivého čreva (IBS).

Späť na obsah

10. Znižuje krvný cukor

Potom, čo cholesterolu je ďalší desivé choroby, diabetes. Kolísajúca hladinu cukru v krvi môže robiť vážne obete-'no cukr'a,no carb'dietu. Táto fáza môže byť obzvlášť bolestivé, ak máte chuť na sladké, ako som ja.

Našťastie existuje niekoľko druhov ovocia, ktoré sú užitočné pri udržiavaní hladiny cukru v krvi od dosiahnutia, nebezpečenstvo značku ', takže si môžete vychutnať svoj život bez utrpenia.

V skutočnosti, niekoľko štúdií preukázalo, že dračie ovocie môže skutočne pomôcť regulovať hladinu cukru v krvi u diabetikov.

Ale to, čo sú dračie ovocie prínos pre cukrovku?

To je jednoduché. Dračie ovocie je bohatým zdrojom polyfenolov, karotenoidov, tioly, tokoferoly a glukozinolátov, z ktorých všetky pomáhajú znížiť hladinu krvného cukru (9). Okrem toho, že majú vysoký obsah vlákniny, ktorá pomáha potlačiť bodce cukru, ktoré sa dejú po každom vysokým glykemickým indexom jedle.

Jedna štúdie uverejnenej v časopise Farmakognózia Výskum ukázal, že dračie ovocie má tiež cenný vplyv na oxidačný stres z aortálnej tuhosti, ktorá je bežne vidieť na diabetikov.

Späť na obsah

11. Zlepšuje kardiovaskulárne zdravie

Jesť dračie ovocie môže pomôcť pri udržanie svojho srdca zdravé.

Prvým dôvodom je vo forme bodu No. 8, faktor cholesterolu (10). To tiež riadi škodu oxidačné vplyvom voľných radikálov a znižuje tuhosť tepien, ktorá znižuje riziko srdcového infarktu, bod, ktorý sme už bolo povedané v predchádzajúcom bode (11).

Navyše, toto ovocie je bohaté na správne množstvo mono-tukov, ktoré sú nevyhnutné, aby sa vaše srdce v zdravom stave.

Späť na obsah

12. Kusy Nízkorizikové Hemoglobín

Anémia, bežná porucha u žien, by nikdy nemala byť ignorovaná. Aj keď si môže myslieť menej o kolísanie hladiny vášho hemoglobínu, nebezpečne nízke hladiny môže viesť k zlyhaniu obličiek. Dračie ovocie je dobrá voľba poraziť šanca anémia.

Je bohatá je železo, stretnutie približne 8% našich každodenných požiadaviek na železo. Na vrchole sa, že drak ovocie má bohaté vitamín C, látku, ktorá zvyšuje schopnosť nášho tela absorbovať viac železa. Tak na čo ešte stále čakajú, pokračuj, vyskúšať tento neuveriteľný ovocie.

Späť na obsah

13. Pomáha V Hmotnosť management

Weight Watchers, tento bod je práve pre Vás.

Vieme, a hlboko pochopiť celý koncept za prinášať zmenu chuti na našich pravidelných jedál, bez ohrozenia na faktora hmotnosti. Je zrejmé, že je to veľký problém, aby zostali lojálni k jednej alebo dvoch stravy plány v priebehu celého spaľovania tukov režimu, a väčšina z nás naozaj nemôže zostať lojálni k nemu. Dve slová-opakujúce sa a nudné.

Pridať trochu iskru do vášho chudnutie diétny plán pridaním dračie ovocie alebo drak ovocný čaj k nemu.

Okrem toho, že lip-smackingly lahodný, toto ovocie je tiež značne nízky obsah kalórií (60 kalórií na každých 100 gramov), čo z neho robí ideálny náhrada za svoje pravidelné ovocie diéta robí. Navyše, toto ovocie je približne 90% vody a má veľké množstvo vlákniny. Táto vlastnosť robí budete cítiť plná dlhší čas zabraňuje prejedaniu (12).

Späť na obsah

14. Cancer Zabraňuje

Možno to bude znieť dosť pritiahnuté za vlasy, ale štúdie ukázali, že dračie ovocie má schopnosť potlačiť množenie nebezpečných rakovinových buniek.

Dragon ovocie je bohatá na enzým zvaný lykopénu, okrem základných vitamínu C a karotén, ktoré sa hovorí, že anti-karcinogénne vlastnosti (13). Oni spolu pomáhajú predchádzať vzniku nádorov.

Navyše, šupky z dragon ovocia sú plné polyfenolov, chemikálie, ktoré nás môžu chrániť pred niektorými druhmi rakoviny.

Späť na obsah

15. Zabraňuje Vrodená Glaukóm

Jedna publikovaná štúdia ukázala, že má dračie ovocie môže pomôcť zabrániť vrodené glaukóm.

Uviedol, že toto ovocie má silu inhibovať ľudský cytochróm P450, proteín sa zvyčajne nachádzajú v pečeni a môže pomôcť správne fungovanie pľúc a obličiek. Tento proteín je tiež spojený s možnosťami kongenitálnym glaukómom (14).

Späť na obsah

16. Posilňuje imunitu

Imunita posilnenie majetkom dračie ovocie je daný, pretože jeho vysoký obsah vitamínu C.

Dragon ovocie tiež pomáhajú stimulovať aktivitu iných antioxidantov, a prítomnosť niekoľkých základných a silných vitamínov a minerálnych látok, ako je niacín, vitamín B1, pytoalbumin, vápnik, fosfor, železo to ešte účinná zbraň proti všetkým bakteriálnym a vírusovým útokom robí.

Späť na obsah

17. Pomáha potláčaní bolestí pri artritíde

Artritída často vedie k vážnym bolesti, podráždenie a nehybnosti, to všetko kvôli jeho priamy vplyv na naše kĺby. Našťastie, niekoľko druhov ovocia a zeleniny môže pomôcť v boji s týmito neduhmi, vrátane nášho ovocia počas dňa.

V skutočnosti, dračie ovocie má obrovskú ruka v zmiernenie bolesti artritídy, že často prezývaná ako, anti-poburujúce ovocie '(15).

Takže štart vrátane tejto úžasnej ovocie vo svojom každodennom živote, aby sa rozlúčili s artritída bolesť v žiadnom momente.

Späť na obsah

18. Je dobré v tehotenstve

Nastávajúce matky by mali celkom určite patrí dračie ovocie

V ich strave. Mať trpezlivosť, máme dlhý zoznam o tom, čo robí toto ovocie cenným prírastkom do tehotenského jedálnička.

Toto ovocie má železné náležitosti vyžadované pre produkciu červených krviniek (RBC). Ak je prítomný znepokojujúci trend je nejaký náznak, šesť z každých desiatich ženy majú tendenciu mať nejaké anémia skúsenosti počas svojho deväť mesiacov. Dračie ovocie, s jeho bohatým zdrojom železa, je dobrý spôsob, ako poraziť klesá hladinu hemoglobínu. A nielen matka, to je tiež dôležité pre rastúci plod ako červené krvinky majú tiež veľkú úlohu pri poskytovaní im toľko potrebný kyslík a živiny.

Ďalej je prítomnosť sacharidov. Dalo by sa to vedia, ale, bude 'je potreba mať toľko, koľko sacharidov ako je to možné. Pomáha poskytnúť toľko potrebnú energetickú vzpruhu matiek.

Ďalším nevyhnutným predpokladom pre tehotné ženy je kyselina listová. Tento vitamín, okrem napomáhanie pri tvorbe červených krviniek, zabrániť dieťa vád nervovej trubice.

Prítomnosť vysokého obsahu vlákniny pomáha zabrániť spoločné trávenie problémy počas tehotenstva.

Celkovo vzaté, zavedenie dračie ovocie nastávajúce mamičky je to skvelý nápad. Nemyslíte si?

Späť na obsah

19. Zabraňuje renálne ochorenie kostí

Tento konkrétny choroba je spojená so zlyhaním obličiek, kde sa kosti začnú stávať slabé a krehké. To je preto, že slabý obličiek alebo obličkovej systém nemôže aktivovať vitamínu D k absorpcii vápnika, čo je najpodstatnejšie pre udržiavané pevnosť kostí.

S dračie ovocie je dobrý spôsob, ako zabrániť tomuto docela desivé choroby, pretože má vysoký obsah vápnika. Každých 100 gramov tohto ovocia obsahuje 8,8 gramov vápnika, čo je dobré množstvo poraziť túto chorobu kostí.

Späť na obsah

20. Silnejší kostí a zubov

Dračie ovocie je bohaté na vápnik a fosfor, najviac základné živiny pre silné kosti a zuby.

Oba tieto živiny sú veľmi čo-závislý na sebe, čo znamená, že má strava bohatá na vápnik sám o sebe nemôže bojovať proti závažné ochorenie kostí a zubov. To je dôvod, prečo drak ovocie je dobrým riešením; to doslova poskytuje najlepšie. Pomáha zvyšovať hustotu kostí a hmotnosť a zároveň posilniť korene zubov.

Späť na obsah

21. Je vhodná pre pacientov dengue

Tí, ktorí trpia chorôb prenášaných vektormi, ako je horúčka dengue vidieť vážny ponoriť do ich počtu krvných doštičiek, ktoré môžu dokonca spôsobiť smrť, ak sa nelieči včas.

Kým normálny človek má počet doštičiek o 150.000 - 450.000 pre každý mikroliter krvi, dengue, pacienti môžu mať ako malý ako 10,000.

Primárnou funkciou týchto doštičiek je zastaviť krvácanie zrážanie poranenie ciev, a ich vyčerpanie môže spôsobiť krvácanie.

Nebojte sa; môžete zvýšiť svoj počet krvných doštičiek jednoduchým pridaním niektoré špeciálne druhy ovocia a zeleniny v strave. Dračie ovocie pomáha zvýšiť počet krvných doštičiek u pacientov dengue vďaka svojej silné antioxidačné vlastnosti.

Späť na obsah

22. Opravy telesné bunky

Dračí plody majú špeciálne proteíny a enzýmy, ktoré pomáhajú naše telo regeneruje a opravy buniek.

Táto vlastnosť je užitočná pri liečbe popálenín a zranení. A dôvera dračie ovocie pre svoje pôsobivé liečivé vlastnosti.

Späť na obsah

23. Zlepšuje chuť do jedla

Nemajte pocit, ako jesť?

Mohlo by to byť preto, že z niektorých chorôb a porúch, ako je horúčka a anémia, ktorá práve zabila vašu chuť k jedlu. Dobrou správou je určitá ovocie môže priviesť späť vašu chuť k jedlu a užívať si.

Dračie ovocie pomáha liečbe žalúdočných ochorení, čo ďalej zvyšuje chuť do jedla. Na vrchole sa, že nebeský zápach určite vás nalákať.

Späť na obsah

24. Zlepšuje videnie

Tí, ktorí sa sťažujú na rozmazané videnie a bolesti v zadnej časti ich očí by mala zahŕňať dračie ovocie v ich strave.

Toto ovocie je požehnaním pre vaše oči-zdvorilosť prítomnosti beta-karoténu a ďalších nevyhnutných rastlinných farbív. Tieto prvky môžu chrániť naše drahé gule pred škodlivými účinkami voľných radikálov, ďalej prevenciu očných ochorení, ako je šedý zákal a makulárnej degenerácie.

Späť na obsah

25. Posilňuje Brain Function

Nepochybne, mozog udržuje vedúcu pozíciu na zozname dôležitých orgánov v tele. Preto je jeho správne fungovanie je najdôležitejšie pre správnu funkciu po zvyšok našich orgánov.

Dračie ovocie, s jeho schopnosť zvýšiť produkciu červených krviniek v tele, obsahuje dôležité vitamíny a minerály, ktoré môžu chrániť náš drahocenný mozog pred poškodením. Tieto živiny tiež podporujú zdravú funkciu nervov, ďalej posilniť našu funkciu mozgu.

Späť na obsah

26. Lieči Choroby dýchacích ciest

Respiračné poruchy, ako je astma alebo kašeľ, spôsobené obyčajnej chrípky môže byť nepríjemné riešiť na dennej báze. Vážne, kto má rád upchatý nos, alebo trápi dýchanie, ktoré obvykle prichádza s zimnom období?

Riešením je vitamín C, priateľovi. A dračie ovocie, sú super-vysoký obsah tejto základné živiny, automaticky kvalifikuje ako najdôveryhodnejší voľbou pre bitie respiračných ochorení. Naviac vitamín C môže tiež viesť k loitering infekcie na uzde.

Späť na obsah

27. Zdravý Snack Option Pre deti

Až sa nabudúce budete dôjdu nápady pre zasielanie zdravej desiaty v vášho dieťaťa Dabba, myslím, že dračie ovocie. Je to nielen zdravá alternatíva, ale aj chutné.

Späť na obsah

Výber a skladovanie

Dragon ovocie nie je k dispozícii ľahko. Ako jej pestovanie je obmedzený na tropických a subtropických oblastiach, treba importovať do iných krajín.

Pri výbere dračie ovocie, pozrite sa na jednotnosti vo farbe, a vyhnúť sa tie, ktoré majú škvrny alebo boli uvedené do zhnednutia. Tiež zistiť, či plod bol vyplnený správne. Ako uchovávať dračie ovocie? Dračie ovocie by mali byť uchovávané v chladničke, kde zostáva čerstvý po dobu dvoch až troch týždňov. To by mali byť skladované na chladnom mieste, inde to môže hniť.

Ako jesť dračie ovocie? Najpopulárnejší spôsob, ako jesť dračie ovocie je rezaním ho na polovicu, a jesť priamo z kôry.

Dragon Fruit Nutričné

Dračie ovocie, ktoré je bohatým zdrojom živín, vrátane vitamínov C a B, železo, vápnik a draslík, je veľmi prospešné pre naše zdravie.

Výživná hodnota na 100 g draka
Princíp Výživná hodnota
Celkový obsah tuku 0,61 g
Proteín 0,229 g
Popol 0,68 g
Voda 83,0 g
Draslík 436 mg
Vápnik 8,8 g
Cholesterol 0 mg
Diétne vlákno 0,9 g
Kalórie 99

Pozor

Každý prírodná látka má druhú stranu, a to platí aj pre nášho drahého dračie ovocie.

Tu je niekoľko drak ovocie vedľajšie účinky, ktoré, keď ignoroval môže spôsobiť vážne škody.

 • Po prvé, Dávkovanie je kľúčom. Vyvarujte sa konzumácia dračie ovocie, pretože obsahuje fruktózu, čo môže pridať mäkká tukové tkanivo, aby vaše telo a prídu do cesty svojich cieľov chudnutie.
 • Vyhli vonkajším plášťom tohto ovocia, pretože môžu obsahovať pesticídy, ktoré môžu poškodiť vaše zdravie.

A to je všetko. Udržať tieto ukazovatele na mysli, a budete robiť dobre.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Koľko kalórií v dračie ovocie?

Jedna šálka dračie ovocie obsahuje asi 91 kalórií, čo je slušné množstvo, ak ho chcete použiť pre chudnutie.

Ako sa šupkou dračie ovocie?

Najjednoduchší spôsob, ako ich znížiť ovocie na dve polovice a potom nabral z tela s pomocou lyžicou.

Chápem, ako mätúce to je vybrať si ten správny položky potravín, medzi neobmedzené a sľubné možnosti, ktoré ponúkajú obchody s potravinami a supermarketoch. Dúfam, že tento článok vás presvedčil na vyzdvihnutie túto neuveriteľnú exotické ovocie vidí nepreberné množstvo zdravie a krásu výhody dračie ovocie.

Teraz viete, čo sú výhody jesť dračie ovocie. Takže, mali by ste zvážiť pridanie tejto úžasnej plody do svojho jedálnička? Podeľte sa o svoj názor v sekcii Komentáre nižšie.

load...