Zdravie a wellness

26 efektívnych domácich liekov pre bežné ochorenie

26 efektívnych domácich liekov pre bežné ochorenie

Kýchanie, výtok z nosa, a to ťažkosť do hlavy, spoločného 'prechladnutie môže spôsobiť veľa nepríjemné pocity! Ľudia by sa povedať, Je to len zima! ' Ale viete, utrpenie iba vtedy, ak to vyskúšať sami. Môže sa to zdať ako svetského obtiaž, keď v skutočnosti to môže spôsobiť vážne problémy, a že sa budete cítiť naozaj chorí. Rovnako bežné ako prechladnutie je, je to jedna z najjednoduchších ochorení na liečbu s domáce opravné prostriedky. Tento článok sa bude diskutovať o nich podrobne. Čítajte ďalej sa dozvedieť viac!

Venujme najprv skúmať príčiny, prejavy a príznaky a dokonca štádia prechladnutia. Je dôležité pochopiť, ako presne sa dá prechladnutia spôsobil tak, že najlepší prostriedky môžu byť vytvorené a použité pre neho. Tu sú príznaky prechladnutia.

Prechladnutie Známky a príznaky

Môžete zaznamenať kombinácia týchto príznakov -

 • Kýchanie
 • Prekrvenie nosovej sliznice
 • Výtok z nosa
 • Scratchy krku
 • Kašeľ
 • Bolesť hlavy
 • Svalov
 • Zatekanie kvapkanie
 • Znížená chuť do jedla
 • Bolesť hrdla
 • Vodnaté oči

Horúčka môže, ale nemusí byť prítomná. Obvykle deti zažívajú horúčkovité pocit pri teplote pohybujúce sa medzi 100oF na 102oF (1, 2). Prečítajte si o to vedieť, ako presne je prechladnutia spôsobil.

load...

Spoločné Príčiny Cold

Keď prídete do kontaktu s chladným vírusom, možno ho ľahko vás nakaziť a spôsobiť rôzne príznaky uvedené vyššie. Rôzne typy vírusov, je známe, že spôsobujú prechladnutie, ktorého je rhinovirus je najbežnejší. Jedinec so slabým imunitným systémom, ako je vidieť u dojčiat a detí je viac náchylný k získaniu ovplyvnený bežným nachladnutím (1, 2).

Vo väčšine prípadov prechladnutia nebude trvať príliš dlho. Niektorí ľudia môžu získať úľavu v niekoľkých dňoch, keď studený trvajúce po dobu jedného týždňa alebo viac, nie je príliš nezvyčajné. Nižšie nájdete fázach prechladnutia.

Fázach Cold

Keď prvýkrát sa vírusom nakazí, prvý deň alebo dva zostávajú bez príznakov. V tomto okamihu, vírusy, ktoré unikajú imunitnej odpovede organizmu začať inkubovať a replikáciu v tele. Od tretí deň, začnete zažiť mierne príznaky podráždenia nosa a kongescia. To čoskoro postupuje do ďalších symptómov, ako je nádcha, kýchanie, a svalov ako vírus udržať replikáciu a napádajú bunky. Po dni šesť alebo sedem, začnete cítiť lepšie, pretože v tej dobe imunitnej reakcie bol úspešný v počnúc eliminačný proces vírusu produkciou správnych protilátok. V priemere po 7 - 8 dňoch príznaky prechladnutia začne ísť preč od seba.

load...

Pre väčšinu ľudí je OTC (over the counter) lieky pre chladný a kašeľ sú najvyhľadávanejších spôsobov k boju podmienku. Avšak, väčšina z týchto liekov len potlačiť chladný namiesto toho, aby dlhodobú úľavu. Môžete sa rozhodnúť pre rôzne domáce i prírodnými prostriedkami získať úľavu od chladu a kašeľ. Nižšie uvedené sú najlepšie prírodné a domáce prostriedky pre bežné prechladnutie, ktoré si môžete vyskúšať na rýchlu úľavu.

Hlavné prostriedky pre spoločné Cold

 1. Jablčného octu
 2. Epsom Salt Bath
 3. Esenciálne oleje
 4. Cesnak
 5. Zázvor
 6. Zelený čaj
 7. Med
 8. Najlepší Šťavy
 9. Kombucha
 10. Kadhe Recept
 11. Cibuľa
 12. Vitamíny
 13. Jogurt
 14. Kurkuma Mlieko
 15. Polievka
 16. Baza
 17. Zvlhčovač
 18. Prášok na pečenie
 19. Čierne korenie
 20. Škorica
 21. Grapefruit jadierok
 22. Extrakt z olivového lístia
 23. Rybí olej
 24. Kloktanie horúcou vodou
 25. Harmanček
 26. Senovka grécka

Prírodné spôsoby, ako zaobchádzať Cold

1. Jablčný ocot pre spoločnú Cold

Budete potrebovať

 • 1 lyžica jablkový ocot
 • Pohár teplej vody

Čo musíte urobiť,

Pridajte ocot do teplej vody a vypiť.

Ako často by ste mali robiť to

Vypiť 2 - 3 poháre to v priebehu dňa.

Prečo to funguje

ACV znovu vyrovnáva hladinu pH v tele a vytvára prostredie nevhodné pre vírus prežiť (3).

Späť na obsah

2. Epsom Salt Bath Pre spoločné Cold

Budete potrebovať

 • 1 šálka Epsom soľ
 • Vaňa
 • Teplá voda

Čo musíte urobiť,

 1. Naplňte vaňu s teplou vodou. Udržať vodu tak horúce, ako môžete vydržať.
 2. Pridajte Epsom soľ a premiešame vo vode.
 3. Máčať v tejto po dobu 20 minút alebo tak.

Ak nechcete mať vaňu doma, máčať si nohy do vedra s teplou vodou s 1 - 4 šálka Epsom soli v ňom.

Ako často by ste mali robiť to

Tento postup opakujte každý druhý deň, kým sa nedostanete úľavu od prechladnutia.

Prečo to funguje

K odľahčenie nosovej priechod a získať úľavu od únavy tela spôsobené za studena, je ideálne, aby sa parný kúpeľ. Pridaním Epsom soli, budete pomáhať vaše telo detox a tiež uvoľniť boľavé svaly (4).

Späť na obsah

3. Esenciálne oleje pre bežné za studena

Budete potrebovať

 • 4 - 5 kvapiek oregano olej alebo olej mäty piepornej alebo eukalyptový olej
 • 1 lyžica kokosový olej

Čo musíte urobiť,

 1. Zmiešajte dve olejov dohromady a aplikovať na hrudi, krku a na čele.
 2. Nechaj to tak dlho, ako je to možné.

Ďalším spôsobom, ako využiť éterických olejov je možnosť rozhodnúť sa pre parnom kúpeli s vodou naplnená esenciálnych olejov. Naplňte vaňu alebo vedro s teplou vodou. Potom pridajte pár kvapiek éterických olejov v ňom. Kúpať sa vo vode a získať výhody. Môžete tiež použiť difúzor šíriť vôňu éterických olejov po celej miestnosti a domu. To ponúkne úľavu nosa a pomôže zabiť baktérie a vírusy vo vzduchu.

Ako často by ste mali robiť to

Naneste zmes esenciálnych olejov dvakrát denne.

Prečo to funguje

Esenciálne oleje sú dobré nielen pre relaxačnú masáž tela, ale tiež prídu vhod pri ponúkaní úľavu od prechladnutia. Kým eukalyptový olej pomáha prekonať prekrvenie nosovej sliznice, mäta pieporná olej funguje ako pekný vykašliavanie (5, 6). Oregano oleja dielo zabíjanie vírus s antivírusovou aktivitou (7). Vôňa týchto olejov pomáhajú upokojiť nervy a poskytujú pocit uvoľnenia.

Späť na obsah

4. Cesnak Pre spoločné Cold

Budete potrebovať

 • 1 - 2 strúčiky cesnaku
 • 1 lyžica medu

Čo musíte urobiť,

Rozdrviť cesnak a prehltnúť ju spolu s medom.

Ako často by ste mali robiť to

Tento postup opakujte dvakrát denne.

Prečo to funguje

Cesnak, spoločná kuchynka zložka, je známy pre svoje početné výhodné vlastnosti pre ľudské zdravie. Niekoľko štúdií naznačilo, že môže byť použitý na urýchlenie úľavu od chladu. To má antimikrobiálne a antivírusové zlúčeniny, ktoré môžu zabiť vírus studena pôsobiť a zmiernenie symptómov (8).

Späť na obsah

5. Ginger Pre spoločné Cold

Budete potrebovať

 • Palec dlhý kus zázvoru
 • Šálku horúcej vody
 • 1 čajová lyžička medu

Čo musíte urobiť,

 1. Rozdrviť zázvor kus a nechajte ju máčať v horúcej vode po dobu niekoľkých minút.
 2. Kmeň vodu, pridáme med a dobre premiešajte.
 3. Piť tento čerstvo pripravené zázvorový čaj.

Zázvor pasta alebo drvené zázvor môžu byť tiež zmiešané s horúcimi polievok a dusených pokrmov na zvýšenie chuti a zvýšeniu jeho studena bojovať účinok.

Ako často by ste mali robiť to

Majú 2 - 3 šálky zázvorový čaj za deň.

Prečo to funguje

Ginger je ďalšie domáce varenie zložka, ktorá môže byť použitá, aby rýchlu úľavu od prechladnutia tým, že poskytuje úľavu od zimnica a zahriatie tela (9). To má arómu, ktoré je upokojujúca do nosa. Okrem toho, zázvor je tiež známy pre svoje silné protizápalové vlastnosti. Jeho prirodzený korenený pomáha jasné dopravné zápchy v nosovej priechod do istej miery (10).

Späť na obsah

6. Zelený čaj pre bežné za studena

Budete potrebovať

 • 1 zelený čaj sáčok
 • Šálku horúcej vody
 • Med
 • Citrónová šťava

Čo musíte urobiť,

 1. Uvariť trochu zeleného čaju by máčanie čajového vrecka po dobu 3 - 5 minút.
 2. Pridajte med a / alebo citrónovú šťavu pre chuť a popíjať na tejto zdravej bylinné čaje.

Ako často by ste mali robiť to

Vypiť 2 - 3 šálky za deň.

Prečo to funguje

Pitie horúcich nápojov pomôže uvoľniť sinus sekréty. Štúdie ukázali, že tí, ktorí pijú teplé nápoje počas studených získať rýchlu úľavu od prechladnutia, ako je nádcha, bolesť hrdla a únavy (11). Pitie zeleného čaju je vhodné, pretože obsahuje veľké množstvo antioxidantov, ktoré môžu urýchliť regeneráciu (12).

Späť na obsah

7. Honey Pre spoločné Cold

Budete potrebovať

1 lyžica medu surové

Čo musíte urobiť,

Jednoducho prehltnúť med. Medu môžu byť tiež pridané do pohára teplého mlieka a musel pred spaním.

Ako často by ste mali robiť to

Jesť med dvakrát denne.

Prečo to funguje

Med je známy pre svoje silné liečenie a antivírusovými vlastnosťami. To môže byť účinná pri liečbe studenú a upokojujúce bolesť v krku. Jeho antioxidanty pomáhajú imunitnému systému bojový vírus alebo baktérie, ktoré spôsobujú studené (13).Môžete by malo surové alebo organický med získať maximálny prínos v tomto ohľade.

Späť na obsah

8. Najlepšie Šťavy pre bežné za studena

Pitie brusnicový džús a pomarančový džús pri infekciách, ako je chladný a kašeľ je často doporučované lekármi. Tieto šťavy dodá dôležité živiny, vitamíny a antioxidanty k telu. Tieto živiny posilňujú imunitný systém a pomáhajú telu bojovať s vírusovú infekciu lepšie a rýchlejšie (14, 15). Citrónová šťava môžu byť zahrnuté aj do dennej stravy, pretože môže poskytnúť telu vitamín C, čo je nevyhnutné pre účinnú imunitnú reakciu proti studenej vírusu (16). Jednoduché spôsoby, ako zahŕňať citrónovou šťavou bude pridávať do šalátov a bylinných čajov.

Späť na obsah

9. Kombucha pre spoločnú Cold

Táto verzia čierneho čaju obsahuje celý rad biologicky aktívnych látok a organických kyselín. To má antimikrobiálne a vlastnosti pH vyrovnávanie, ktorý zvyšuje imunitnú zdravia, ako aj kardiovaskulárne zdravie. To fermentovaný čaj je väčšinou k dispozícii v organických obchodoch a je možné sa na dennej báze. Jeho súčasti môže priniesť účinné odstránenie studenej vírusu z tela pri detoxikácii telo škodlivých látok, ktoré sa nahromadili v dôsledku choroby (17).

Späť na obsah

10. Kadhe recept na spoločnom Cold

Budete potrebovať

 • 2 šálky vody
 • 1-1,5 palec kúsok zázvoru
 • 2 čierne korenie
 • 5 - 6 svätej listy bazalky
 • 4 strúčiky
 • 1 čajová lyžička medu

Čo musíte urobiť,

 1. Rozdrviť zázvor, čierne korenie, lístky bazalky a klinčeky.
 2. Pridajte vodu k tomu aj variť vodu, kým sa objem zníži na polovicu.
 3. Zaťažujú odvar, pridáme med a piť to.

Napätého bylinky a koreniny môžu byť použité na prípravu, Kadhe 'ešte jeden čas.

Ako často by ste mali robiť to

Šálka ​​alebo dva to vo dne.

Prečo to funguje

A, Kadhe 'je v podstate bylinný čaj pripravený vo väčšine indických domoch na liečbu prechladnutia, kašeľ a podobné otázky súvisiace ciest dýchacích. Korenie v odvare upratať dutín a vykonávajú antivírusové účinky na studenú vírusu (18, 19, 20).

Späť na obsah

11. Onion Pre spoločné Cold

Budete potrebovať

 • 1 červená cibuľa
 • Med

Čo musíte urobiť,

 1. Olúpeme cibuľu a nakrájame plátky.
 2. Nalejte dostatok medu pokryť plátky.
 3. Ponechajte toto cez noc v vzduchotesnej nádobe na chladnom mieste.
 4. Jesť 1 - 2 med nasiaknuté plátky cibule v dopoludňajších hodinách.

Ako často by ste mali robiť to

Mať 1 - 2 plátky dvakrát denne. Môžete tiež konzumovať zvyšný med akonáhle plátky prekonať.

Prečo to funguje

Cibuľa sú protizápalové a antimikrobiálne látky, a tiež uľahčujúce vykašliavanie. To znamená, že uvoľnili hlienu, ktoré sa nahromadili vo vašich nosových priechodov a hrudník tak, aby mohol byť ľahko odstránené z tela. Pomáhajú tiež obnoviť dýchacie cesty do pôvodného stavu zmiernenie opuchy spôsobené vírusovej infekcie (21, 22).

Späť na obsah

12. Vitamíny pre bežné Cold

Budete potrebovať

Vitamín C a vitamínu D

Čo musíte urobiť,

Vezmite ich podľa návodu na obale pre váš vek.

Ako často by ste mali robiť to

Majú tieto doplnky denne a tiež pokračovať v ich po chlad je preč k pomoci v úplné uzdravenie tela.

Prečo to funguje

Oba tieto vitamíny sú dôležité pre imunitný systém k vykonávaniu svojich najlepších schopností. Podporujú imunitnú reakciu, keď sú prítomné v požadovaných množstvách v tele (23, 24).

Späť na obsah

13. Jogurt pre spoločnú Cold

Budete potrebovať

Čistý jogurt

Čo musíte urobiť,

Šálka ​​s jedlom alebo v čase medzi jedlami.

Ako často by ste mali robiť to

Jesť 1 - 2 šálky jogurtu za deň.

Prečo to Work

Jogurt je prospešná v každom ročnom období. Keď trpí prechladnutie, probiotiká, prítomné v jogurte môže pomôcť znížiť zápal v tele, a tiež znížiť prechladnutie (25).

Späť na obsah

14. Kurkuma mlieko U spoločného studena

Budete potrebovať

 • 1 čajová lyžička kurkuma prášok
 • Pohár horúceho mlieka

Čo musíte urobiť,

 1. Pridajte kurkumu na mlieko a dobre premiešajte.
 2. Vypijem to pred spaním do postele.

Ako často by ste mali robiť to

Tento postup opakujte každý večer až do chladu zmizne.

Prečo to funguje

Kurkuma obsahuje kurkumín, ktorý má antibiotické a antioxidačné vlastnosti. Pitie teplého mlieka obsahujúce tento priaznivý bylina môže poskytnúť úľavu od chladu a kašeľ (26).

Späť na obsah

15. Polievka

Na rozdiel od čaju, môžete mať tiež horúca polievka, vývar, a dusíme sa zbaviť prechladnutia rýchlo. Môžete sa rozhodnúť pre domáce zeleninová polievka a kuracie polievky, napríklad. Kuracie polievka už dlho používa ako domáci liek na chlad. Spomínam si, ako vaša mama dať slepačiu polievku keď ste mali nádchu ako dieťa? No, ona pochopiť výhody tohto domáci liek. Štúdie ukázali, že spotreba kuracia polievka môže obmedziť tvorbu bielych krviniek, ktoré zhoršujú prechladnutie (27). Tiež budú výpary z polievka tenkej hlienu a pomôcť mu vytekať z nosa a živiny obsiahnuté zvýšiť vaše energetickej hladiny.

Späť na obsah

16. Baza Pre spoločné Cold

Budete potrebovať

Bazy čiernej sirup

Čo musíte urobiť,

Vypiť jednu až dve čajové lyžičky tohto sirupu.

Ako často by ste mali robiť to

Nechajte raz denne.

Prečo to funguje

Baza je bylina, ktorá sa používa už dlhú dobu na liečbu chrípky a prechladnutia. Obsahuje bioflavonoidy, ktoré pôsobia ako odolnosť boostery. Baza má tiež protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú boj opuch dutín (28, 29).

Pozor

Z bezpečnostných dôvodov, tehotné ženy a deti by nemali byť uvedené baza bez súhlasu lekára.

Späť na obsah

17. Zvlhčovače

Suché vnútorné prostredie môže vyvolať nepríjemný pocit, keď ste trpia prechladnutie. Nájdete vaše nosovej priechod zaschnutí, a to môže spôsobiť podráždenie. Tiež suché nosné dierky poskytujú ideálne prostredie pre vírus sa množí a vaše studená horšie. Prevádzkovať zvlhčovač vzduchu v miestnosti dodávať vlhkosť vzduchu vnútri a to udrží váš nos a nosové tkaniva vlhký.

Späť na obsah

18. Jedlá sóda pre spoločnú Cold

Budete potrebovať

 • 1-2 lyžičky jedlej sódy
 • Pohár studenej vody

Čo musíte urobiť,

Zmiešajte jedlú sódu do vody a ihneď vypiť.

Ako často by ste mali robiť to

Tento šesťkrát na jeden deň opakujú v dvojhodinových intervaloch. Druhý deň, piť tento štyrikrát po celý deň v rovnakých intervaloch. Tretí deň, vziať dve dávky ráno a večer. Od štvrtého dňa roku, raz ráno piť túto jedlú sódu, kým je preč za studena.

Prečo to funguje

Jedlej sódy obnovuje rovnováhu pH telových tekutín čo je nevhodné prostredie pre vírus prežiť v (30).

Späť na obsah

19. Čierne korenie Pre spoločné Cold

Budete potrebovať

 • 1-2 lyžičky čerstvo mletého čierneho korenia
 • Pohár vlažnej vody

Čo musíte urobiť,

 1. Zmiešajte korenie prášku vo vode. Dobre premiešajte.
 2. Piť túto zmes.

Ako často by ste mali robiť to

Opakovať po niekoľkých hodinách v prípade potreby.

Prečo to funguje

Požitím čierne korenie bude zastaviť tok hlienu a tiež zastaviť kýchanie. To bude tiež dať úľavu od bolestí v hrdle a kašeľ (31).

Späť na obsah

20. Cinnamon Pre spoločné Cold

Budete potrebovať

 • 1-2 lyžička škorice
 • 1 lyžica organické medu

Čo musíte urobiť,

 1. Pridajte škoricu s medom a miešať dohromady.
 2. Zjedz toto.

Ako často by ste mali robiť to

Tento postup opakujte dvakrát denne.

Prečo to funguje

Škorica má antivírusové a protizápalové vlastnosti, ktoré liečia infekcie a úľavu od prechladnutia (32).

Späť na obsah

21. Grapefruit jadierok pre spoločnú Cold

Budete potrebovať

 • 10-15 kvapiek extrakt z grapefruitových semien
 • 5 oz. Voda

Čo musíte urobiť,

 1. Pridajte extraktu do vody a dobre premiešajte.
 2. Vypijem to.

Pre deti, pridajte 3 - 5 kvapiek extraktu v rovnakom množstve vody.

Ako často by ste mali robiť to

Môžete piť to až trikrát denne.

Prečo to funguje

Antimikrobiálne vlastnosti extraktu z grapefruitových semien môže byť užitočné, ako sa zbaviť vírusovej infekcie (33).

Späť na obsah

22. Olivový výťažok z listov pre bežné Cold

Budete potrebovať

1 čajová lyžička Extrakt z olivového lístia

Čo musíte urobiť,

Vezmite extrakt s jedlom.

Ako často by ste mali robiť to

Prehltnúť to trikrát denne, spolu s jedlom.

Prečo to funguje

Oleuropin, kľúčovou zložkou nájdený v listoch olivovníka, majú mnoho spoločných vlastností. Bolo preukázané, že vykonávajú antivírusový účinok proti rôznym respiračných vírusov. To tiež znižuje zápal v dýchacích cestách (34).

Späť na obsah

23. Rybí olej pre bežnú za studena

Rybí olej doplnky sú odporúčané lekármi pre rôzne zápalové otázok. To je preto, že tento olej obsahuje omega - 3 mastné kyseliny, ktoré majú protizápalové vlastnosti (35). Keď príde na liečbu prechladnutia, tento doplnok je prospešné, pretože otvára dýchacie cesty a znižuje opuch nosovej obloženie. To zlepšuje prúdenie vzduchu a uľahčuje rôzne príznaky vírusových infekcií dýchacích ciest, ako sú za studena.

Späť na obsah

24. Kloktanie horúcou vodou

Budete potrebovať

 • Pohár teplej vody
 • 1 čajová lyžička soli

Čo musíte urobiť,

Zmiešajte soli s vodou a kloktadlo s tým.

Ako často by ste mali robiť to

Tento postup opakujte dvakrát denne.

Prečo to funguje

Kloktanie horúcou vodou môže pomôcť utíšiť bolesť v krku, ktorá je bežne sprevádza studené. Voda hydratuje krku, a soľ pomáha vyrovnať sa s infekciou (36).

Späť na obsah

25. Harmanček za studena

Budete potrebovať

 • 1 harmančekový čaj sáčok
 • Šálka ​​vriacej vody

Čo musíte urobiť,

 1. Strmé sáčok čaju v horúcej vode po dobu 4 - 5 minút.
 2. Vyberte vrecko čaju a piť čaj.

Môžete tiež použiť parný inhalácia pomocou harmančeka lístia v teplej vode. Naplňte hrniec s horúcou vodou a potom padajú niektoré sušené alebo čerstvé listy harmančeka v ňom. Teraz, naklonil hrniec a vdychovať pary pary. Skúste to dvakrát denne po dobu urýchlenie úľavu od chladu.

Ako často by ste mali robiť to

Majú dve šálky harmančekový čaj každý deň až do chladu zmizne.

Prečo to funguje

Harmanček má zložky, ktoré jasné pľúc a dýchacích ciest. Bylina má tiež protizápalové a antibakteriálne vlastnosti (37).

Späť na obsah

26. Pískavica Pre spoločné Cold

Budete potrebovať

 • 1 lyžica pískavica semená
 • Pohár vody
 • Med

Čo musíte urobiť,

 1. Variť semená senovky vo vode po dobu niekoľkých minút.
 2. Nech je toto vychladnúť, pridajte med a dobre premiešajte.
 3. Piť túto vodu, kým je ešte teplý.

Ako často by ste mali robiť to

Tento odvar možno musel až TWE krát za deň.

Prečo to Work

Senovka grécka, spoločná kuchyňa zložka, môžu byť použité na získať úľavu od prechladnutia. Ako väčšina zložiek v tomto článku, má antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti (38).

Späť na obsah

Pri použití domáce báze opravné prostriedky a prírodné produkty získať úľavu od chladu je užitočná, je potrebné, aby niektoré veci na pamäti, pred ich použitím. Používanie niektorých potravín a bylín, nemusí byť vhodné pre všetky. Napríklad dávať med pre deti mladšie ako jeden rok pre liečbu prechladnutia sa neodporúča. Podobne, niektorí ľudia môžu byť alergickí na niektoré zložky, ako sú éterické oleje. Ženy, ktoré sú dojčiace a tehotné potreba byť ešte opatrnejší o týchto aspektoch.

Tu sú niektoré často kladené otázky týkajúce sa za studena zodpovedané pre vás.

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Zamieriť Cold Vs Chest zima?

Kým všetky prechladnutia sú spôsobené vírusovou infekciou, to, čo robí hlava studený odlišný od hrudníka prechladnutia sú príznaky pozorované. Hlava studena zahŕňa príznaky v hlave, ako je bolesť hlavy (alebo tiaže v hlave), výtok z nosa a slzenie. V hrudníka prechladnutia, preťaženie v pľúcach je najvýznamnejšou spolu s kašľom.

Prečo antibiotiká nemôžu pomôcť liečiť prechladnutie?

Antibiotikum je určený pre prácu proti bakteriálnym infekciám. Vzhľadom k tomu, za studena je vírusová infekcia, je pri prijímaní antibiotikum, na to, ako to bude mať žiadny vplyv na vírus nemá zmysel.

Existuje vakcína k dispozícii pre bežné prechladnutie?

Nie, neexistuje žiadna vakcína proti nachladnutiu. Chlad môže byť spôsobené viac ako 200 typov vírusov a výroby vakcíny, ktorá pracuje proti všetkým o

Prečo ste kýchať, keď máte za studena?

Aby sa zabránilo útoku vírusu na nosných buniek, telo produkuje prírodné zápalových mediátorov, ako je histamín. Tieto mediátory spôsobujú krvné cievy k úniku a hlienovej žľazy produkovať viac hlienu. To spôsobuje podráždenie nosa a preto sme kýchanie.

Je studený vírusovú alebo bakteriálne infekcie?

Cold je spôsobená vírusom, a preto je vírusová infekcia.

Má prechladnutie spôsobiť horúčku?

Horúčka môže alebo nemôže sprevádzať ďalšie príznaky prechladnutia. Ak k tomu dôjde, je zvyčajne mierne zvýšenie teploty a.

Ako dlho ste nákaza Ak ste prechladnutí?

Zo dňa pred zažiť nachladnutia až sedem dní, môžete preniesť vírus na inú osobu. V deti, táto doba môže predĺžiť až na dva týždne.

Ako dlho trvá, než sa dostať cez nádchu?

Zvyčajne to trvá 5 - 7 dní prekonať nádchu.

Teraz, keď viete, ako sa zbaviť prechladnutia rýchlo, čo ešte čakáte? Ešte skúste tieto domáce opravné prostriedky pre prechladnutie nabudúce ste sa s jedným. Niekedy ste museli použiť kombináciu viacerých nápravných opatrení získať ešte rýchlejší úľavu od príznakov. Pri použití opravných prostriedkov, jesť zdravú stravu obsahujúcu dostatok ovocia a zeleniny. Živiny z nich posilní váš imunitný systém.

Dúfame, že tento príspevok sa vám pomohla. Ešte povedzte nám tým, že komentuje v poli nižšie.

load...