Zdravie a wellness

25 účinných domácich prostriedkov na získanie úľavy z bolesti zubov múdrosti

25 účinných domácich prostriedkov na získanie úľavy z bolesti zubov múdrosti

Dostávame sa zub múdrosti vo veku 17 rokov - 25. Bolí ako blázon, keď sa objavia zub múdrosti a zlou správou je, že to naozaj nemá nič spoločné s múdrosťou. Myslím, že môžem niesť malú bolesť, ak je to naozaj ma múdre, ale prechádza týmto akútnej bolesti k ničomu, duh!

Teraz môžete byť premýšľal, prečo to bolí toľko mať zub múdrosti. Dôvodom je, že tento zub múdrosti je v podstate to, čo môžete volať narušiteľa medzi gangom už vládnucich zubov v ústach. Preto sa snaží zastaviť vzniku. A platíme za ich občiansku vojnu! V skutočnosti, celá táto vec sa volá zaklineniu - pestovanie pod iným zuba alebo zakliesnený medzi čeľuste a ďalšie zub. To zaklinení je dôvodom bolesti zuba múdrosti.

Ale dobrá správa je, že nemáte trpieť viac. Na rozdiel od odvzdušnenie svoju bolesť krik a nadával, existuje veľa účinných domáce opravné Vám ponúknuť úľavu od bolesti zuba múdrosti.

load...

Mať pohľad na to najlepšie nápravných opatrení, ktoré by účinne fungovať k zníženiu bolesti zuba múdrosti:

1. Oil Vytiahnutie:

Olej ťahanie je naša staroveká metóda na zabezpečenie našej zdravie ústnej dutiny. Hovorí sa, že ak sa olej ťahom každé ráno budete mať nikdy žiadnu zubov, žuvačky alebo choroby súvisiace s úst. Oil ťahá nielen odstraňuje toxíny, ale tiež zmierňuje bolesti v zubov a ďasien. Trvať nejaký kokosový olej alebo sezamový olej do úst a svišťanie to po dobu 15 - 20 minút. Potom pľuvať olej von a umyť si ústa teplou vodou. To pomôže pri zmierňovaní bolesti zuba múdrosti.

2. Clove:

Klinček je účinný domáci liek proti bolesti zuba múdrosti. Existujú dva spôsoby použitia klinček. Po prvé, môžete trieť a masírovať trochu hřebíčkového oleja na mieste, kde je zub múdrosti vznikajúce. Po druhé, môžete umiestniť klinček na túto oblasť a udržiavať ju tam bez žuvania alebo pľuvanie až bolesť odznie.

load...

3. Olivový olej:

Zahrejte trochu olivového oleja a necháme v chlade, až sa stane vlažnej. Teraz nalejte niekoľko kvapiek tohto teplého olivového oleja do ucha na strane, kde cítite bolesť.

4. Syr:

Trvať nejaký mäkký syr, ako je čedaru a mozarellou a umiestniť malé množstvo ňou na rastúce zub. To sa upokojiť bolesť, rovnako ako prevenciu krvácanie z ďasien.

5. Guava Listy:

Variť nejaké guava listy v malom množstve vody po dobu 3 minút. Teraz, žuť tieto varené listy po dobu 30 sekúnd a potom vypľuť von. To bude ponúkať niektoré z bolesti.

6. Heat balenia:

Použite teplo balenia alebo vodné balík horúce alebo fľašu. Umiestnite ju na strane čeľuste, kde ste sa stretli s bolesti zubov. Udržiavať ju tam, kým bolesť a opuch odznie.

7. Arašidové maslo:

Masírovanie arašidové maslo jemne na boľavé zuby pomáha zmierniť bolesť. Udržiavať opakovaným použitím arašidové maslo.

8. Horčičného oleja:

Podľa Ayurveda, masážne horčicový olej na ďasná ich posilňuje a dá vám silné zuby. Zahrejte trochu horčicový olej a necháme vychladnúť na vlažné. Potom jemne vmasírujte tento olej na boľavé oblasti. Môžete pridať trochu morskej soli, aby to taky.

9. Jan balenia:

Vezmite ľadový obklad alebo dať trochu ľadu do vreckovky, aby sa ľadový obklad. Teraz dal, že ľadový obklad na strane čeľuste, kde je bolesť je.

10. Cinnamon Oil:

Masírovanie nejaký škoricový olej na mieste bolesti tiež pomáha. To brnenie na prvý, ale potom pomôže pri zmierňovaní bolesti.

11. Soľ:

Variť vodu a premiešame trochu soli v ňom. Teraz svišťanie zmes v ústach po dobu 5 minút a potom ho vypľuť. Opakovať ďalšie 3 krát.

12. Tea Tree Oil:

Masírovať trochu tea tree olej na rastúci zuba po dobu asi 5 minút. Tiež masáž ďasien priestor s týmto olejom. Umyte si ústa nájsť okamžitú úľavu.

13. Jablkový ocot:

Svišťanie trochu jablčný ocot v ústach po dobu niekoľkých minút a potom ho vypľuť. Táto náprava ponúka okamžitú úľavu.

14. Vanilla:

DAB vatový tampón v vanilkovú esenciu. Umiestnite tento vanilkový infúziu vatový tampón na zub múdrosti priamo. Pomáha zmierniť bolesť.

15. Cibuľa:

Krájať cibuľu a dať ten cibuľa plátok medzi zuby na rastúce zub múdrosti. Nechaj si to tam a jemne hrýzť jej čas od času, aby sa trochu šťavy na zub.

16. Cesnak:

Cesnak má úžasné antibiotické vlastnosti. Dať cesnak plátok alebo dať nejaký cesnak šťavu na oblasti zubov. To pomáha zmierniť bolesť.

17. Tea Bag Black:

Čierny čaj a čajový sáčok a to jednotlivo aj spoločne pomôcť pri zmierňovaní bolesti zubov. Potom sa čajový sáčok čierneho čaju a variť. Teraz umiestnite tento horúci, vlhký čajový sáčok na boľavé zuby na chvíľu.

18. Peppermint:

DAB trochu mäty piepornej na postihnutú oblasť pre úľavu od bolesti. Môžete tiež použiť mäty piepornej. Použitím mätový ústna voda pomáha tiež.

19. Ginger Root:

Vezmite plátok koreňa zázvoru a umiestniť ho na boľavé zuby. Uhryznúť kúsok opakovane extrahovať jeho šťavy. Bude účinne upokojiť bolesť.

20. Listovú zeleninu džús:

Pitie čerstvo pripravené listovú zeleninu šťava pomáha s bolesťou zubu múdrosti. Domáce listovú zeleninu je výhodnejšie a je účinnejšia.

21. Oregano:

Dať nejaké oregano lístia alebo prášok na boľavé zuby. Žuť listy trochu dostať šťavu. Má antiseptické vlastnosti.

22. Ocot:

Svišťanie trochu octu v ústach po dobu niekoľkých minút a vypľuť. Potom umyť ústa.

23. Xylitol:

Xylitol je prírodný cukor, ktorý pomáha zuby rast. Daj xylitol prášok na boľavé oblasti, aby pomohli rásť zub múdrosti bez bolesti.

24. Masážny A Tap:

Jednoducho masírovať oblasť, kde je zub rastie a poklepaním ju 2 - 3 krát pomáha zmierniť bolesť.

25. Sage a whisky:

Mix 2 lyžice šalvie prášku v zábere whisky. Nechať kvapalinu sedieť a vylúhovať po dobu 10 minút. Teraz svišťanie tekutinu v ústach po dobu 2 - 3 minúty a vypľuť. Opakovať v prípade potreby.

Takže sa jedná o jednoduché domáce prostriedky pre zuba múdrosti úľavu od bolesti, ktoré sú k dispozícii vo vašej kuchyni. Ak ste si vedomí žiadnych ďalších opravných prostriedkov, neváhajte sa o ne podeliť v komentáre časti nižšie.

load...