Zdravie a wellness

25 účinných domácich prostriedkov na odstránenie tmavých lakťov

25 účinných domácich prostriedkov na odstránenie tmavých lakťov

Temné lakte je bežnou realitou. Takže, necíti zle o tých, ktorí nie sú tak atraktívne lakte, ktoré vám bránia nosiť svoje obľúbené krátke rukávy šaty. Väčšina žien sú navždy hľadajú spôsoby, ako získať ľahší lakte, ale márne.

Temné lakte sú nevzhľadné a zbytočné. To je zvyčajne spôsobený konštantný oderu na koži lakťov, čo spôsobuje tie oblasti, ktoré stmavnú. Ale nebojte, pekne vyzerajúce lakte nie je tak ťažké. S tipy, ktoré máme pre vás dnes, bude lakte vyzerať a cítiť krásna ako tie z akéhokoľvek horného filmová hviezda.

Tak tu sú najlepšie domáce prostriedky pre tmavé lakte jednoduché ovládanie a cenovo výhodný-, ktoré sú určite nechať lakte zase fér!

Domovská stránka prostriedky pre tmavé Lakte:

1. Soda:

Chemické zloženie, ktoré tvoria jedlú sódu funguje veľmi dobre v exfoliačný kožu na lakťoch. Sódy, v kombinácii s mäkkými vlastnosťami hydratačného mlieka, je táto kombinácia veľmi silný. Mlieko tiež ponúka spravodlivosť a snaží sa liečiť tmavé oblasti lakťov. Po dobu asi jednej TBS jedlej sódy a zmiešajte ju s rovnakým množstvom mlieka. Rub táto krémová zmes na lakťoch a kroviny. Potom zmyť. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, opakujte tento postup každý druhý deň.

load...

2. Kurkuma:

Kurkuma je už dlho známe, že majú liečivé účinky pre kožu. Akékoľvek pasta, ktorá obsahuje kurkumu funguje ako zosvetlenie pokožky riešenie. Avšak, nikdy držať kurkuma pasty na koži príliš dlho, ako to môže vytvoriť škvrny na koži! Ak sa stane, aby sa škvrna, nebojte sa, bude to zmizne v priebehu niekoľkých dní. Najpopulárnejší možnosťou je zmiešať kurkumu s mliekom s vysokým obsahom tuku. Aplikovať tento nad lakte po dobu niekoľkých minút a potom zmyte mydlom. Tento postup opakujte niekoľkokrát týždenne pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

3. Med:

Med pôsobí ako prírodný balzam na tmavou pleťou lakťov. To tiež poskytuje prirodzené antibiotické vlastnosti. Môžete použiť obyčajný med na lakte znížiť temnotu, ale to bude nejaký čas trvať. Čím lepšie možnosťou je zmiešať jeden veľkorysý lyžicu medu s rovným dielom mlieka a kurkumy. Potom použiť túto pastu na tmavých oblastiach lakte a čakať na asi pol hodiny. Zmyte vlažnou vodou. Urob to raz týždenne pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Môžete tiež zmiešať med s aloe vera v rovnakom vzore ako je uvedené vyššie.

4. Mlieko:

Poporiadku. Používanie mlieko nebude vám rýchle výsledky, ale v dlhodobom horizonte to vám dá požadovaný výsledok. Tampónom bavlny, platí plnotučné mlieko na tmavých lakte. Môžete to urobiť každý deň a robiť to súčasťou vášho každodenného života. Neumývajte ho. Nielen, že to hydratuje pokožku, ale tiež zmierniť opálené a neprirodzene tmavé oblasti lakťov. A hele, či je to dosť dobré pre grécke a indickej princeznej z minulosti, je to dosť dobré pre nás tiež použiť tento liek pre tmavé kolien!

load...

5. Cukor a olivový olej:

Cukor a olivový olej v kombinácii vytvoriť perfektnú kombináciu tvrdé a mäkké. Cukor v tejto zmesi sa pomôcť stiera vložený nečistoty v záhyboch na lakťoch a olivového oleja, potom hydratujú lakte. Zmiešajte jednu polievkovú lyžicu cukru s jednou lyžicou olivového oleja a trieť to na lakte v pomalými krúživými pohybmi po dobu niekoľkých minút. Potom umyť čistou, vlažnou vodou.

6. Prírodné oleje:

Prírodné oleje, ako je olivový olej, majú zásadný zosvetľujúci vlastnosti. Votrite vlažnou olivový olej na tmavých lakte raz denne po dobu niekoľkých minút. Neumývajte ho. Ďalšie prírodné oleje, ako je kokosový olej bude pôsobiť ako preventívne opatrenie na koži tmavnúce ďalej. Kokosový olej môže byť tiež zmiešaný s citrónom a aplikované na lakťoch. Umyť to po asi päť minút a opakovať raz za dva dni.

7. Plain Lemon:

Najjednoduchšie a najjednoduchší domáci liek na tmavé kolien je citrón. Rezané veľký citrón na polovicu a potom použite každú stranu citróna na každé koleno. Trieť každú polovicu do lakťa vymackat všetku šťavu von na lakti. Pamätajte si, že to môže byť chaotický proces to tak buď vo vašej kuchyni či kúpeľni, takže to môže byť zmytí z povrchu celkom ľahko. Tento postup opakujte každý deň po dobu jedného týždňa alebo dvoch a pozerať sa na úžasné výsledky.

8. Citrón a med:

Alternatívne, citrón môže byť zmiešaný s medom tvoriť masť. Zmiešajte jeden diel citrónovou šťavou s jedným dielom medu a trieť to do kolien. Nechajte to na dobu asi pol hodiny a potom opláchnite vodou a mydlom.

9. Lemon a cukru:

Citrón v kombinácii s vlastnosťami exfoliačný cukru granule je pre veľkú domáci liek na tmavé lakte. Zmiešajte jednu čajovú lyžičku citrónovej šťavy sa približne rovnaké množstvo cukru a trieť to do kolien v pomalých, krúživými pohybmi po dobu niekoľkých minút. Potom opláchnite riadne mydlom a vodou, pretože inak bude lakte cítiť lepkavá a nepríjemné po celý deň! Avšak, budú vyzerať odfarbené a svetlé súčasne.

10. Gram Múka a Lemon:

Ako môžete vidieť, aby sa ľahšie lakte, musíte mať veľké zásoby citrónov. Ďalšou možnou kombináciou citrón je zmiešať lyžicu citróna s rovnaké časti gram múky. Rub túto pastu na lakťoch a nechajte pôsobiť niekoľko minút pred praním ju. To bude poskytovať okamžité výsledky.

11. Gram Múka a jogurt:

Gram múka sa chová ako prírodný peeling, zatiaľ čo jogurt s vysokým obsahom antioxidantov a pôsobí ako prírodné bielidlo. Zmiešajte rovným dielom gram múku a jogurt, aby sa hustú kašu a použiť túto pastu na lakťoch. Nechaj to na asi desať minút a potom zmyte teplou vodou a mydlom. Tento postup opakujte niekoľko dní každý týždeň pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

12. Kakaové maslo a bambucké maslo:

Kakaové maslo alebo bambucké maslo je ľahko dostupné v každom obchode. Tie skončí ďalšiemu stmavnutie kože a bude tiež zvlhčujú tvrdú kožu na lakťoch.

13. Aloe Vera Gel:

Aloe vera gél je nasávaný priamo z mäsité listov rastliny Aloe Vera. Ak ste ešte nemáte jeden rastie doma, aloe listy sú ľahko dostupné v supermarketoch. Rezanie aloe listy môže byť ťažké aj keď, pretože to je veľmi lepkavý a slizký. Cut off hornej zelenej vrstvy listu, takže za jasného gélu Aloe. Aplikovať tento gél na lakťoch a nechajte pôsobiť po dobu niekoľkých minút. Potom umyte čistou teplou vodou. Urob to každý deň po dobu niekoľkých týždňov pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

14. Ocot a jogurt:

Prírodné kyslý obsah ocot pomáha bielenie tmavé oblasti lakťov a jogurt pomáha hydratujú. Make pasta s octom a jogurt, miešanie obaja rovným dielom. Masírovať to do kože na lakťoch a potom opláchnite vlažnou vodou.

15. Ovocie:

Tu je to domáci liek pre tmavé lakte, ktoré môžete použiť a jesť taky! (Nie že by jej to pomôže lakte). Existujú určité ovocie, ktoré majú prirodzené vlastnosti bielenie, ako sú citróny, paradajky a hrozno. Jednoducho trieť šťavu z týchto plodov na lakte a umyte po niekoľkých minútach s teplou vodou.

16. Mint:

Áno, mäta je nielen skvelý pre svieži dych, ale je tiež užitočné pre tmavé kolien. Mint má určité vlastnosti, ktoré pomáhajú vybieliť kožu. Variť pár lístky mäty a pridajte niekoľko kvapiek extraktu z citróna. Ponorte zväzok bavlny v tomto a škvrnu lakte s ním. Po asi pol hodiny, umyte čistou vodou.

17. Jogurt a ocot:

Kyslé vlastnosti jogurtu a ocot v kombinácii je veľmi užitočné, ako sa zbaviť tmavé škvrny na koži. To je tiež efektívna kombinácia k zníženiu akékoľvek iné značky na koži. Jednoducho sa zmiešajú rovnaké diely octu a jogurt a vzťahujú sa na lakťoch. Asi po pätnástich minútach zmyte teplou vodou. Dvakrát týždenne opakovať pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

18. Cesnak a cibuľa:

Obaja cesnak a cibuľa majú veľmi silné prírodné oleje, ktoré liečia tmavé vrstvy pokožky, najmä lakte. Aplikácia je veľmi jednoduchá. Rez dva strúčikov cesnaku na polovicu, vodorovne, a trieť každý klinček na každé koleno. Alebo znížiť cibuľu na polovicu a trieť každú polovicu na každé koleno. Urob to po dobu niekoľkých minút a potom umyte lakte vodou. Tento postup opakujte raz za tri dni pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

19. Med a Aloe Vera:

Med je skvelý pre svoje hydratačné účely a je veľmi dobré pre pleť. Aloe Vera tiež obsahuje niekoľko olejov, ktoré pracujú na kožu na hlbšej úrovni, zaoberajúca sa zatmie lakte zvnútra von. Kombinácia týchto dvoch je to vysoko účinný liek pre tmavé kolien. Jednoducho zmiešajte rovných dielov medu a aloe gél a trieť na lakťoch. Po asi desiatich minútach umyte vodou a mydlom.

20. Horčicový olej:

Horčicový olej je prírodné antiseptikum. Pomáha tiež zabrániť ďalšiemu tmavnutie. Zmiešajte rovným dielom horčicový olej a teplej vody a naneste na lakťoch. Nechaj si to na asi desať minút a potom zmyte mydlom a teplou vodou.

21. Cmar, Ground ovsené vločky a pár mandlí:

Cmar je sama o sebe skvelá kombinácia ingrediencií potrebných na bielenie lakte. S hydratačné mlieko, bielenie citrónovej šťavy, kyslý ocot a peelingové soli, cmar všetko sama o sebe môže vyriešiť vaše problémy. Avšak, poďme to vziať ešte o krok ďalej a pridať ďalšie exfoliating prostriedky, pozemné ovsené vločky a mandle, ktoré pomôžu zvláčňujú pokožku. Make pasta z týchto zložiek a trieť do lakte v pomalé, krúživými pohybmi a potom zmyť asi po desiatich minútach. Urob to raz týždenne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

22. Papája:

Papája má isté prirodzené vlastnosti, ktoré nielen pomáhajú zosvetliť pokožku, ale tiež pomáha v zvlhčujúci ju. Táto liečba je skvelé pre silnejšie kožu na lakťoch. Nakrájajte papája na malé kúsky a potom roztlačíme tieto veci dohromady, len s lyžičky vody. Potom naneste tento kaše papáje na lakťoch a nechajte ju asi na desať minút pred umytím čistou vodou. Chladom zvyšok tohto rmutu použiť pre neskoršie. Aplikovať tento raz za dva dni po dobu niekoľkých týždňov pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

23. Chickpea Múka:

Cícerová múky v zmesi s kurkumy prášku, mlieka a citrónu je jedným z najsilnejších pasty, ktoré pomáhajú znižovať tmu v lakte. Zmiešajte dve hromady cíceru múky s jednou lyžicou kurkumy prášku, dve polievkové lyžice mlieka a jednu malú lyžičkou citrónovej šťavy. Make hustú pastu z týchto zložiek a aplikovať na lakťoch. Akonáhle pasty vytvrdne, zmyť vodou a mydlom. Nalejeme na niektoré ružovú vodu a nemajú zmyť. Tento postup opakujte dvakrát týždenne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

24. Zemiaky:

Zaujímavé je, že zemiaky sú tiež nádherné domáce prostriedky pre tmavé lakte. V skutočnosti, zemiaky môžu byť použité na zníženie akúkoľvek značiek na tele. Jednoducho rezané malé kúsky zemiakov a roztlačíme ju s jogurtom. Aplikovať tento na lakťoch a nechajte ju asi na dvadsať päť minút. Potom zmyť.

25. Vazelína a ponožky:

Rezať otvory v prednej časti dvoch starých ponožiek. Potom naneste vazelínu na lakťoch v noci a vytiahnuť ponožky nad lakte na ich pokrytie. Do tohto dňa na deň po dobu niekoľkých týždňov, pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Na rozdiel od vyššie uvedených tmavých lakte domáce opravné prostriedky, existuje niekoľko ďalších vecí, ktoré možno urobiť pre liečbu tmavé lakte. Napríklad pomocou opaľovací krém každý deň. Tiež, olúpať mäkkým štetcom alebo špongiu na dennej báze v priebehu sprchou času. Drhnúť s uterákom príliš po sprche. Dbajte na to, aby preháňať žiadnu exfoliáciu, ako by ste mohli narušiť preč základnej vrstvy kože opúšťať lakte rovnako temný ako predtým. Hydratujú a používať krémy denne. Tiež piť veľa vody, najmenej päť až šesť pohárov denne.

S týmito domáce opravné prostriedky pre tmavé kolien po tvojom boku, bude tmavé lakte byť príbeh z minulosti! Neveríte? Vyskúšajte ich pre seba, ešte dnes!

load...