Zdravie a wellness

25 účinných domácich liekov proti hnisavému kašľu

25 účinných domácich liekov proti hnisavému kašľu

Neustály kašeľ s nie poľaviť - to má popísať, čo ste prechádzajú práve teraz? Čiernemu kašľu alebo pertussis môže zničiť svoje telo a myseľ, takže najjednoduchšie úlohy náročnými. Ale nenechajte sa vystrašiť, tento neškodný kašeľ možno ľahko riešiť pomocou domáce opravné prostriedky.

Čiernemu kašľu je častým problémom. Ale tento druh horúčkovité ochorenie sprevádzané obrovskou kašeľ môže byť tiež indikátorom vážnejšieho základným ochorením, takže sa navštíviť lekára, aby sa vylúčila vážne zdravotné riziko.

Zdroj a príčina čierneho kašľa:

Ak chcete vedieť, ako bojovať čierny kašeľ, je najprv nutné poznať zdroj a príčinu toho. Čiernemu kašľu je medicínsky známy ako čierny kašeľ a je spôsobená baktérií. Baktérie môžu byť prenášané veľmi ľahko. Takže akýkoľvek kontakt s pacientom s čiernemu kašľu môže nechať nakaziť. Ale ak ste zaočkovaní potom je pravdepodobné, že nebudete nakaziť baktérií.

load...

Pre dospelých, čiernemu kašľu, nemusí byť hlavnou príčinou na obavy. Okrem toho, že hlavným obťažovať niekoľko dní, dávivý kašeľ zriedka predstavuje vážne nebezpečenstvo pre dospelých. Deti, na druhej strane, sú viac ohrození na živote ohrozujúce účinky kašeľ. Deti sú viac ohrození, pretože ich imunita nie je tak silný ako u dospelých a pretože nemusí dostali vakcínu. Dnes môžete začať chrániť svoje dieťa z čierneho kašľa ešte pred narodením tým, že vakcínu počas tretieho trimestra. Ak sa u Vás všetky vakcíny, potom je šanca na vaše dieťa dostať infekcie sú veľmi málo.

Ale premárnená očkovanie znamenať trest smrti? To rozhodne nie! Čiernemu kašľu dnes nie je považovaný za život ohrozujúce, ak pacient má iné zdravotné problémy.

Top 25 Domáce lieky na čierny kašeľ:

Existuje mnoho druhov antibiotík, ktoré sú predpísané lekármi, keď je pacient diagnostikovaný s čiernemu kašľu. Ale ak pacient má iné zdravotné komplikácie, je malá potreba pre čerpanie pacient plný antibiotík. To je najlepšie, aby sa infekcia voľný priebeh a liečbu príznakov s týmito čiernemu kašľu domáce opravné prostriedky:

load...

1. Vitamín C:

Bez ohľadu na druh chladu a kašeľ, ktorý postihlo, nie je nič lepšie, než dávka vitamínu C, ktoré vám pomôžu obnoviť. Všeobecne lekári predpisujú vitamín C tablety v liečbe čierneho kašľa. I keď budete mať akýkoľvek iný zdravotné komplikácie, je isté, že nie je ovplyvnená príjmom vitamínu C. Tam sú spory o formu, v ktorej by mali byť Vitamín C požíval, ale je najlepší pop Vitamín C tablety, ako sa dostane ľahko sa prispôsobil a môžu ponúknuť správnu dávku príliš.

2. Cesnak:

Cesnak môže nielen robiť veci lepšiu chuť, môže to zvýšiť vašu imunitu rovnako. Môžete pridať trochu viac cesnak do jedla pomôcť pacientovi ju prehltnúť ľahko, ale ak chcete rýchlejší spôsob, ako dostať cesnak sa prispôsobil, aby cesnak sirup. Cesnak, jablčný ocot, vodu a med môže byť použitá, aby sa sirup.

3. Ginger:

Ak ste zasadil s zima, budete potrebovať teplo. Ginger ponúka stráviteľný hit tepla, ktoré môže prežiť vaše kašľa záchvaty. Môžete držať Julienne cesnaku namočeným v citróna a štipku soli kamennej. To môže pomôcť znížiť štipľavý kop zázvoru, zároveň to, aby teplo na liečbu krku.

4. Kurkuma:

Existuje len málo vecí, ktoré môžu pomôcť zvýšiť vašu imunitu ako Turmeric. Lyžica kurkumy prášku nie sú riešením. Raw kurkuma je ďalší ideálny prostriedok pre čierny kašeľ. Môžete rozdrviť surového kurkumu a premiešame s mliekom a medom vytvoriť chutný nápoj. To ponúka chutnejšie nápravu než cesnak, ale ponúka podobné, ak nie lepší, efekty.

5. Med:

Bez ohľadu na druh kašľa máte prídavok medu každého studeného a sirup proti kašľu môže vám dych ľahké. Med pomáha zlepšiť imunitu a je potrebné mať pre vaše špajzu.

6. Pine Needles:

Nie každý má ľahký prístup k exotickým korením. Ihličie alebo kôry možno v stručnosti popísať vytvoriť lektvar, ktorý môže byť pri kašli a nachladnutí veľmi prínosné. Musíte variť ihly alebo kôru, s medom a vodou, až sa vytvorila hustá tekutina. Táto tekutina môže byť použitá ako sirup proti kašľu.

7. Bazový:

Niektoré lieky môžu pochádzať z veľmi bežných surovín. Jeden z najlepších príkladov je baza. Existuje mnoho ľudí, ktorí neveria v používaní tohto bobule ako liek. Ale mnohí stále používajú sirupy vyrobené z Elderberry pre dýchacími problémami, chrípke a prechladnutí.

8. Brandy:

Ak je teplo, ktoré potrebujete, potom brandy môže byť váš najlepší priateľ. Pre deti, lyžica brandy s mliekom, je dostačujúce. Ale aj pre dospelých brandy môžu byť mal viac veľkoryso.

9. Tea:

Ak ste abstinent, brandy môžu byť nahradené s teplým čajom. Ginger čaj, harmančekový čaj a zelený čaj sú všetky veľké lieky na kašeľ a studený. Bez ohľadu na to, aký druh čaju pijete, je isté, že na zmiernenie krku a poskytnúť úľavu od kašľa záchvaty.

10. Soľ Voda:

Dlhotrvajúci kašeľ môže spôsobiť minútu trhliny na krku. Je dôležité, aby tieto škrty v čistote a najlepší spôsob, ako to urobiť, je kloktať teplou slanou vodou. To môže tiež udržiavať váš krk jasné a znižuje nepohodlie.

11. Voda:

Hydratácia je nutnosťou pri všetkých druhoch infekcie. Tým, že svoje telo hydratované budete držať doplňovanie tekutiny, ktorá sa stráca v priebehu choroby. Tekutina you príjem tiež pomáha odplaviť infekciu z vášho tela. Piť vodu a nechajte vaše telo vaše liečiť.

12. Zelenina:

Jesť zeleninu je veľmi dôležité, aby sa vaše telo zdravé a váš imunitný systém prosperujúce. Niekoľko zelenina, ako mrkva a listovej zeleniny môže pomôcť obnoviť svoje telo do jeho zdravom stave po záchvate čiernemu kašľu. To je najlepšie mať zeleniny dusená mäsa a polievky, pretože to prináša ďalšie výhody plynúce z teplého jedla.

13. Správne Diéta:

Aj keď sa zotaví, je dôležité mať správnej diéty. Čiernemu kašľu môže zabiť vašu chuť k jedlu, ale DO NOT hladovať svoje telo. Force živia sami seba, ak je to potrebné, ale nezabudnite, vaše telo potrebuje dve poriadna jedlá denne vysporiadať s chorobou.

14. Minerals:

Keď vaše telo je pod útokom z akéhokoľvek cudzieho mikróbov, je potrebné, aby váš imunitný systém funguje správne. Vaše telo potrebuje riadny prísun minerálov. Uistite sa, že vaša strava obsahuje správnu dávku minerálov.

15. Zvlhčovač:

Keď ste sa s prechladnutie a kašeľ, vaše telo potrebuje vlhkosť, aby sa cítili lepšie. Tak, to je dobrý nápad pre inštaláciu zvlhčovače a regulovať vlhkosť v miestnosti, ktorá je pacient všeobecne. Pridaním éterických olejov do zvlhčovače môžu byť aj ďalšiu výhodu.

16. Eucalyptus:

Existuje mnoho éterických olejov, ako je eukalyptu, ktoré môžu pomôcť jasné hlienu z nosnej dutiny a dokonca z pľúc. Môžete použiť olej do zvlhčovača alebo môžu dať na kus látky a čuchať to v pravidelných intervaloch. Či už sa rozhodnete používať, uistite sa, že budete nájsť úľavu od nekontrolovateľného kašľa!

17. Mäty:

Potom, čo sa rozkašľal hodiny, vaše hrdlo požaduje úľava! Mäty piepornej vám môže ponúknuť úľavu budete potrebovať. Môžete inhalovať mäty piepornej, pridajte ho do zvlhčovača. Alebo ho môžete použiť rovnakým spôsobom ako by ste použili eukalyptový olej. Môžete tiež použiť mätu, aby sa čaj. Jedným z Sure Shot domáce opravné prostriedky pre čiernemu kašľu.

18. Správne Oxygen Napájanie:

Pre pacientov s dýchacími problémami, čiernemu kašľu môže byť ešte problematickejšie. Kašeľ môže pripraviť pľúca vzduchom. Predĺžené nedostatku kyslíka môže spôsobiť nezvratné poškodenie. To je dôvod, prečo pacienti môžu musieť byť prívod kyslíka.

19. Dychové cvičenia:

Najlepším spôsobom, ako zabezpečiť, aby vaše funkcie pľúc správne je prevedením dychové cvičenia. Neskúšajte cvičenia hneď po záchvate kašľa. Dať vaše pľúca nejaký čas na odpočinok, a potom vykonávať jednoduché dychové cvičenia, aby sa vaše pľúca pracovať na ich optimálne.

20. Homeopatie:

Aj keď väčšina ľudí veriť antibiotiká, existuje mnoho homeopatických liekov pre čiernemu kašľu. Dokonca aj keď sú skeptickí homeopatických liekov je to dobrý nápad, aby to skúsiť, pretože homeopatické lieky nemajú vedľajšie účinky.

21. Udržiavať v teple:

Čiernemu kašľu robí telo náchylnejšie k zápalu pľúc. To je dôvod, prečo je dôležité, aby sa vaše telo v teple. Kombinácia pneumónie a čiernemu kašľu môžu byť smrteľné, takže zostať v suchu a zostať v teple.

22. Regulácia ďalšie lieky:

Vzhľadom k tomu, dávivý kašeľ trvá dlhšiu dobu, oslabuje telo v priebehu času. Keď vaše telo je slabé, vysoké dávky pravidelne lieky môžu byť škodlivé rovnako. Tak, to je múdre sa poradiť s lekárom a znížiť dávky akékoľvek lieky, ktoré ste.

23. Udržujte nos jasný:

Dýchacie problémy sa môžu zhoršiť v dôsledku hromadenia hlienu. Je dôležité, aby vaše nos a hrdlo jasné. Udržujte smrkaní a prípadne vedú vykašliavanie hlienu z krku.

24. Drž sa ďalej od alergény:

Dnes, väčšina ľudí je alergických na určité alergény, alebo druhé. Ak je vaše telo oslabené čierny kašeľ, máte väčšiu pravdepodobnosť, že majú vážnejšie reakcie na alergény. Tak, to je najlepšie, aby zostali ďaleko od alergénov v priebehu infekcie.

25. Rest:

Mnoho ľudí stále verí, že táto infekcia nie je liek a musí byť umožnený voľný priebeh. To môže byť tou najlepšou voľbou. Môžete podniknúť kroky, aby uvoľniť svoje telo a umožňujú opravné prostriedky na pomoc vaše telo zotaviť sa v priebehu času.

Čiernemu kašľu je infekcia, ktorá môže byť zabránené pri správnom očkovaní. Ak nechcete, aby vaše dieťa alebo sami podstúpiť trauma z 100 dní kašľa, je najlepšie nechať očkovať. Dokonca aj keď robíte vidieť príznaky kašľa, potom si môžete uľahčiť ho používať nápravné opatrenia, ktoré tu uvedené.

Už ste niekedy skúšali niektorú z týchto domáce opravné prostriedky pre čierny kašeľ? Páčilo sa im pracovať pre vás? Do podeliť o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie!

Pozrite sa na video z StylecrazeTV - 3 prírodné Domáce lieky na čierny kašeľ

load...