Zdravie a wellness

25 účinných domácich liekov na liečbu kolik u dojčiat

25 účinných domácich liekov na liečbu kolik u dojčiat

Má vaše dieťa prebudiť v skorých ranných hodinách a plače nonstop? A to vás často obavy o zdravie svojho dieťaťa? Ak ste kŕmenie svoje dieťa dobre a je isté, že nie je v bolestiach, a napriek tomu plač nekončí, je možné, že vaše dieťa má koliku.

Dojčatá, ktoré volajú po viac ako tri hodiny denne, zvyčajne majú túto podmienku. Dobrou správou pre vás je, že kolika môže byť liečená rýchlo a to je pre vás dôležité, aby vaše dieťa k lekárovi, aby zistili, či tam je, že je príčinou nešťastia fyzický problém.

Takže, ak hľadáte pre niektoré opravné prostriedky na liečbu koliky svoje dieťa, potom ste na správnom mieste! Prečítajte si o to vedieť, úžasné lieky na koliky vášho dieťaťa!

load...

1. Časté Kŕmenie:

Kŕmiť svoje dieťa, ak si myslíte, že hlad je príčinou plač. Niekedy pomáha kŕmiť deti častejšie v malých množstvách.

2. Dieťa grganie:

Uistite sa, že grganie sa deje často. To pomôže pri zmierňovaní plyn, ktorá by mohla byť príčinou nepohodlie, ktoré má za následok vaše dieťa je nepretržitý plač.

3. Dlhšie napájanie z každého prsníka:

Ak ste kŕmenie svoje dieťa, sa snaží, aby sa ubezpečil, že pije toľko mlieka, koľko si môže z jedného prsníka pred zmenou strán. Materské mlieko, že príde neskôr, keď vaše dieťa nápojov, je oveľa výživnejšie než to, čo sa dostane na začiatku kŕmenie.

load...

4. Použitie cumlíky:

Pokúste sa zistiť, či je cumlík upokojuje svoje dieťa. V mnohých prípadoch rodičia zistili, že keď ich deti cmúľať cumlík, upokojí sa a prestať plakať.

5. Comfort maznanie:

Maznanie je jedným z najúčinnejších prostriedkov pre koliku. Keď sa budete držať svoje dieťa blízko, sa cíti v bezpečí a plač, častejšie ako nie, odznie.

6. Gentle Detská Rocking:

Hojdacie dieťa jemne ruky môže tiež divy pri zmierňovaní koliku a aby vaše dieťa pokojne spať.

7. Music For bezpečnosť a komfort:

Hoci nie sú považované koliky nápravné opatrenia sama o sebe, mäkké a upokojujúcu hudbu alebo spev môže pomôcť upokojiť a utešiť svoje dieťa. To je tiež veril, že pri stálych zvuky v pozadí, deti môžu upokojí.

8. Upokojujúce teplé kúpele:

My všetci milujú teplé kúpele a deti sú v ničom nelíši. Dajte svojmu dieťaťu teplú kúpeľ upokojiť a utešiť ju. Niekoľko kvapiek levanduľového esenciálneho oleja môžu pomôcť pri zabezpečení jej úľavu od nepohodlia, ktorá prichádza s kolikou.

9. Bruško masáže:

Ďalšie odporučil liek, ktorý mnohí rodičia zistili, efektívne je dávať bábätka jemne bruško masáž upokojiť žalúdok a aby sa cítili uvoľnene.

10. Sledujte svoj jedálniček:

Ako viete, že potraviny, ktoré jete, sú odovzdávané do materského mlieka. Vaša strava by mohla byť príčinou zažívacích ťažkostí vášho dieťaťa. Mali by ste sa vyhnúť potraviny, ktoré sú pikantné, citrusové plody, kofeínové nápoje a mliečne výrobky. To by mohlo pomôcť pri prevencii alebo zmiernenie príznakov koliky.

11. Feniklom a Harmanček čaj:

Dať dieťa ľahký čaj, ktorý je vyrobený s feniklom a harmančeka môže pomôcť. Všetko, čo musíte urobiť, je strmý čaj veľmi slabo a nakŕmiť vaše dieťa niekoľko kvapiek čaju naraz. Harmanček je známa bylina pre svoje upokojujúce účinky a feniklu robí divy pri pomoci s trávením. Avšak, nezabudnite požiadať o radu svojho lekára predtým, než sa pokúsite tento domáci liek.

12. Stredného východu Orange Blossom Water Náprava:

Pomarančový kvet voda je tiež známe, že dobre fungovať pri poskytovaní bábätka úľavu od koliku. Dať vaše dieťa pol lyžičky vody. Akonáhle sa vaše dieťa je prehltne, bude sa prechádzať plyn, a po tom, ona bude zaspávať pokojne. Táto voda bola použitá na Strednom Východe po stovky rokov.

13. Fľašu alebo vsuvky Zmena:

Ak ste kŕmenie svoje dieťa s fľašou, skúste zmeniť bradavky, ktoré používate. Tiež by ste mali skúsiť použiť inú fľašu. Je to jednoduchá myšlienka, že nikto si myslí, že pomôže s kolikou, ale to bolo známe, že sú účinné v mnohých prípadoch.

14. Čistá reptania Voda:

Vek starý liek na koliku je reptania vody. Je to rozhodne stojí za vyskúšanie. Treba však dať pozor na typ reptania vody si kúpiť toľko, že sa nachádzajú dnes nie sú vyrobené z prírodných zložiek; ktoré obsahujú prísady a konzervačné látky. Ak si nie ste istí, ktorý z nich kúpiť, poraďte sa s lekárom a požiadať o odporúčania. Reptania vody, ktorá nie je 100% prírodný môže podráždiť zažívací systém Vášho dieťaťa ešte viac.

15. Zvuk vody:

Hovorí sa, že zvuk vodopádu môže byť efektívny spôsob, ako upokojiť kŕčovité deti. Nosiť svoje dieťa a zapnite Umývadlová batérie. Jemne hojdať ju a nechal zvuk tečúcou vodou ju upokojiť. Je to stojí za to vyskúšať.

16. Teplý Operácia Compress:

As koľkých sa zvyčajne spôsobené problémami v zažívacom systéme, je potrebné sa postarať o vášho maličkého brušku. Naplňte sáčok horúcu vodu s teplou vodou a jemne pritlačí brucho vášho dieťaťa. To môže zmierniť prípadné nepríjemné pocity, že ona zažíva. Nezabudnite, aby sa ubezpečil, že voda nie je príliš horúca.

17. Light Mint Tea:

Ak chcete získať úľavu od črevné kŕče, mäta je známe, že je nádherné prírodný prostriedok. Strmé lyžičku sušenej mäty v šálke po dobu 10 minút alebo tak. Scedíme a po naliatí do fliaš zdroj čaj svoje dieťa. Ak máte dojčiť, môžete piť riešenie, ako dobre ju preniesť na svoje dieťa cez mlieko pije.

18. Back Patting To upokojuje:

Ak zistíte, že vaše dieťa zažíva kontrakcie, zdvihnite ju a pat ju späť nežne. To by mal robiť zakaždým, keď napína tvár alebo zatína päste, aj keď spí. Potľapkal po chrbte môže držať stranou príznaky koliky, než sa v skutočnosti odohráva v a máte bawling dieťa v náručí.

19. Aníz Pre Tummy nepohodlia:

Ďalšie známy účinný liek na koliky u dojčiat je aníz. To môže poskytnúť úľavu od nepohodlia, ako je nadúvanie, kŕče a poruchy trávenia. Použite ho, aby vaše dieťa úľavu od zažívacích ťažkostí.

20. Nič ako probiotiká:

Nech probiotiká prísť k záchrane vášho dieťaťa! "Dobré baktérie" v systéme vášho dieťaťa pomôže zlepšiť fungovanie svojich čriev a pomáha pri trávení potravy. Mohlo by to pomôcť vaše dieťa nájsť úľavu od koľkých trápenia.

21. Quiet Time:

Mnohí rodičia často robia tú chybu, že sa snaží upokojiť kŕčovité deti a snaží sa ich rozveseliť nahlas a robiť "šťastné, veselé" zvuky. To nie je to, čo vaše dieťa potrebuje. To je najlepšie upokojiť vaše anjelik dole v temnej miestnosti, po celý čas s ňou hovoriť v jemných tónoch. Niekedy to robí divy, tak to stojí za to vyskúšať.

22. Relaxačná masáž s kokosovým olejom:

Dať svoje dieťa na jemný, masáž celého tela pomocou teplého kokosový olej v pokojnej atmosfére. Môžete spievať s ňou ticho ako vy. Je dôležité, aby sa vaše dieťa pocit istoty a utešoval, keď sa má koliky epizódu. Rovnako ako dospelí, bude olejová masáž, aby deti cítia uvoľnený a pokojný.

23. Wonders Of Catnip čaj:

Catnip čaj je vysoko odporúčané pre koliky. Variť štvrtina šálky catnip vo vode. Napätie a nechajte ho vychladnúť. Krmivo čaj svoje dieťa. Ak sa zdá, že nemajú radi chuť, pridajte malé množstvo čistého medom alebo cukrom.

24. Light Pivoňka Leaf Tea:

Ľahký čaj sa s pivonka listov je tiež známe, že zázraky pre deti s kolikou. Kŕmiť svoje dieťa pár kvapiek naraz, alebo dať malé množstvo vo svojej fľaši a nechať ju piť to všetko. Jedná sa o domáce liek, ktorý mnohí rodičia našli efektívne.

25. Light Orange Tea:

Orange čaj je tiež skvelý liek na koliky. Je to bezpečné pre deti rovnako. Dať vaše dieťa malé množstvo čaju, asi 4 krát denne a ona bude získať úľavu od nepohodlia spôsobený koliku.

Koliky u dojčiat môže byť stresujúce pre rodičov. Je dôležité, aby ste sa trochu času, takže najať pestúnku alebo si svojho partnera, priateľa alebo člena rodiny, aby vám krátku prestávku, aby sa uvoľnil tlak. Ísť na prechádzku alebo posedieť vonku na chvíľu a užiť si čerstvého vzduchu. Budete mať len malú pomoc, aby vaše dieťa, ak sú obaja nepríjemné a vystresovaný. Nezabudnite, že epizód koliky bude ustupovať, keď vaše dieťa sa blíži k odbočke 3 mesiace starý. Útechu v tom, že aj do tej doby robiť to najlepšie, aby sa ubezpečil, že vaše dieťa je pohodlný a upokojená za všetkých okolností.

K dispozícii bude niekoľko dní, ktoré sú horšie ako ostatní, ale s domáce opravné prostriedky vyššie uvedených, môžete dať svojmu dieťaťu trochu pohodlia a úľavu. Nebojte sa príliš veľa, a uistite sa, že anjel sa cíti v bezpečí za všetkých okolností. Koľkým netrvá večne, a než sa nazdáte, bude problém prejsť a budete mať šťastný, usmieval sa a bublavý anjelik s vami!

Viete o akýchkoľvek iných prostriedkov pre koliku? Podiel v sekcii Komentáre nižšie!

load...