Zdravie a wellness

24 nádherných prínosov Asafoetida (Hing) na vaše zdravie a pokožku

24 nádherných prínosov Asafoetida (Hing) na vaše zdravie a pokožku

Ločidlo Čertovo lajno je jedným z dôležitých kuchynských prísad používaných v mnohých indických receptov. Ale vedeli ste, že táto zvláštnu príchuť pridaním prostriedku ponúka mnoho výhod pre zdravie, pokožku a vlasy, rovnako? Áno, to má medializované bylinný recept na oboch bezkonkurenčné a overenými zdravotných výhod. Viem zázračnú povahu tejto mocnej podzemok koreňové. Tu sa rozvinúť všetky tie vzácne skutočnosti, výhody z ločidlo Čertovo lajno na kožu, vlasy a zdravie.

Nasledujúce faktické sprievodca výhod ločidlo Čertovo lajno vám pomôže pri vytváraní toľko potrebnú zmenu životného štýlu prepnutím na používanie tohto zázračného jedlých položkou vo vašej každodennej stravy.

Čo je ločidlo Čertovo lajno Powder?

Ločidlo Čertovo lajno je kulinársky bylina a korene tejto rastliny podzemok sa suší za vzniku gumy, ako je substancia. Tento vysušený latex (guma) je ločidlo Čertovo lajno. Má odporný / štipľavý zápach a je viac obyčajne nazývaný ako Hing v Indii. Táto rastlina je rodák z iránskych krajín a Afganistanu. Avšak, jeho široké využitie a pestovanie je tiež prevláda v blízkosti a na indickom subkontinente.

load...

Hlavným dôvodom, pre ktorý bol tento bylinný extrakt vysušený propagovaná ako jedlé korenie bola jeho schopnosť ponúknuť jemnú štruktúru na kari a polievok. Aj keď je preslávené s radom ďalších zaujímavých mien, ako sú potraviny Gods a niekoľkých ďalších, takými menami sú atribútom jeho nekonečné zdravie a krásu výhody, ktoré ponúka pri spotrebe.

Kožné Výhody ločidlo Čertovo lajno:

1. Anti-Aging výhody:

Tento bylinný korenie robí úžasnú činidlo proti starnutiu. Ponúka dobrotu znížiť vrásky, jemné linky a stareckých škvŕn z tváre. Ločidlo Čertovo lajno môže byť zmiešaný s ružovou vodou a hlinkou, ktoré vytvárajú účinný proti vráskam masku.

Ako si vyrobiť proti vráskam maska?

 1. Zmiešajte krajinu a med valcha do misy a pridajte niekoľko kvapiek ružovej vody, aby sa to.
 2. Pokropí ločidlo Čertovo lajno do zmesi a poraziť dobre aby sa vytvorila tenká pasty.
 3. Naneste na tvár a masáže po dobu 15 minút.

Tento úžasný tvárová maska ​​ponúka oslobodenie od vrások a stareckých škvŕn. To má silu, aby sa pozriete 10 rokov menej od skutočného veku.

load...

2. Skin Whitening Výhody:

Ločidlo Čertovo lajno možno použiť ako bielidlo, ktoré podporuje spravodlivosť a degraduje tmavé škvrny, akné známky a olejnatosť. To prirodzene brzdí produkciu Tyrozín v koži. Tyrozín podporuje tvorbu melanínu v ľudskej koži, ktorá vedie ku stmavnutie kože, predčasnému starnutiu a tuposti. Ločidlo Čertovo lajno udržuje kontrolu na výrobu tyrozín. Takto si môžete chváliť vadu bez a žiarivý, mladší pleť s použitím ločidlo Čertovo lajno rúšok do značnej miery.

Ako si vyrobiť Whitening maska?

 1. Mash paradajka a premiešame s cukrom.
 2. Zmes sa biť, kým sa cukor nerozpustí v paradajkovej šťavy.
 3. Pokropí ločidlo Čertovo lajno do zmesi, aby sa vytvorila tenká pasty.

Tento úžasný tvárová maska ​​je spravodlivosť tvárová maska, ktorá môže zlepšiť vaše pleť aľ 2 tóny prirodzene.

3. Anti-akné Výhody:

Máte problematickú aknóznu pleť? Ločidlo Čertovo lajno môže byť len mágie ingrediencie, ktoré chýbali v režime starostlivosti o pleť dodnes. Tento úžasný bylinná formula obmedzuje tvorbu akné spôsobuje baktérie na koži. To je ochorenie kože nepriaznivé pre rast baktérií. Tak, to môže ukončiť vaše tohtoročné dlhé akné rovnako.

Ako na boj proti akné maska?

 1. Zmiešajte Fullera krajinu a ružovou vodou tvoriť hustú pastu.
 2. Pridá sa niekoľko kvapiek citrónovej šťavy do zmesi a opražíme dobre.
 3. Pokropí ločidlo Čertovo lajno do zmesi a poraziť dobre.

Tento úžasný tvárová maska ​​vás ochráni pred akné a akné značiek do značnej miery. Použite ju pravidelne dvakrát denne pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Ločidlo Čertovo lajno reguluje tvorbu nadmerného oleja v koži. To udržuje póry sú bez nečistôt, oleja a mazu. Tak nakoniec akné zmizne preč z kože úplne.

4. Radiance Podpora Výhody:

Ločidlo Čertovo lajno funguje ako sálanie zosilňovač, ktorý dodáva nekonečnú žiara na koži. To zvyšuje prísun kyslíka do papierovej vreckovky, ktorý robí je živé a kypré. Získate ružové tónované svetlú pleť, ktorá svieti krásne dobre. Najlepšie bočné prínosom tohto podujatia žiara prínosom je odstránenie škaredý pod očami tmavé kruhy pod očami úplne.

Ako si vyrobiť Radiance pleťová maska?

 1. Jednoducho zmiešajte ločidlo Čertovo lajno s vodou / ružovej vody za vzniku pasty.
 2. Môžete pridať santalovou prášok pre zvýšenie hrúbky tejto pleťová maska.

Tento úžasný pleťová maska ​​zvyšuje lesk a dáva pleti žiarivý a bezchybné.

5. Anti-sucha Výhody:

Znečistenie a stres zanecháva pokožku a vlasy suché a poškodené. Ločidlo Čertovo lajno funguje ako suchosť opravy agent, ktorý ponúka hladkú a vlhkú pokožku. Je možné vymazať všetky viditeľné známky suchosti pokožky, ako otupenosť, peeling, praskanie, pehy, vrásky a pigmentácie.

Ako si vyrobiť Sucho odpudzujúce maska?

 1. Jednoducho zmiešajte mlieko a ružovú vodu do misky a pridajte med na neho.
 2. Pridať ločidlo Čertovo lajno do zmesi a poraziť dobre.
 3. Tento tečúcou pleťová maska ​​skladovať v chladničke zvýšiť jeho trvanlivosť.
 4. Použiť túto masku pravidelne zvrátiť všetky znaky sucha kože.

6. Lieči alergie a kurích ôk:

Iné, než robiť chyby šupka prostá, ločidlo Čertovo lajno funguje aj pri liečbe kožných alergií a kurie oká. Rôzne kožné alergie spôsobené poškodením slnkom alebo suchosť môže byť vytvrdený pomocou ločidlo Čertovo lajno priebehu niekoľkých týždňoch používania.

Vlasy Výhody ločidlo Čertovo lajno:

7. Vlasový kondicionér Výhody:

Ločidlo Čertovo lajno možno tiež použiť, aby sa vlasy klimatizácia masky. Účinne pôsobí zadržiavať vlhkosť v pokožke hlavy. Táto úžasná výhoda, že hlboké hydratačný produkt, ktorý možno ovládať problém vlasov sucha a kader do značnej miery robí.

Ako si vyrobiť Klimatizácia Hair Mask?

 1. Zmiešajte jogurt, extrakt zo zeleného čaju a mandľový olej v miske.
 2. Pridať ločidlo Čertovo lajno do zmesi a poraziť dobre.
 3. Naneste na vlasy od korienkov až tipov a nechajte zaschnúť po dobu 1 hodiny.
 4. Umyte vlažnou vodou.

Tento úžasný vlasy maska ​​ponúka dobroty zlepšuje skalp zdravie proti suchu. To robí vlasy hladké, lesklé a silnejšie taky.

8. Hair Fall Ovládanie Výhody:

Ločidlo Čertovo lajno zlepšuje štruktúru vlasov. To tiež chráni vlasy pred un-prirodzené a ťažkého pádu vlasy. Preto sa používa ako riešenie plešatosti u mužov a tenkého vlasov u žien. Musíte sa tešiť na úžasné vlasového folikulu posilňovanie a lupinám ovládajúcim prínosov ločidlo Čertovo lajno, pretože sa riadi padania vlasov a umožňuje vlasy silnejšie.

9. Údržba skalp Zdravie:

Skalp vedie k vlasovej folikuly. Keď sa skalp zdravie dis-orientuje, je priamo obracia na vlasové korienky slabší. To vedie k poklesu vlasov a poškodenie vlasov. Ločidlo Čertovo lajno obnovuje a udržiava normálnu hladinu pH pokožky hlavy. To tiež udržuje pokožku hlavy bezpečnú z potu, olej a akné. Prirodzene odstraňuje problémy vlasovej pokožky, ako je akné, oleje, lupín a sucha. Výsledkom je, že celková sila vlasy, štruktúra a kvalita zlepšila.

Zdravie Výhody ločidlo Čertovo lajno:

10. Anti-Vírusové Výhody:

To je len začiatok dlhého zoznamu zdravotných výhod toto úžasné bylinné korenie ponúka. Najnovšie štúdie preukázali, že ločidlo Čertovo lajno škrtí a brzdí rast a množenie škodlivých vírusov, ako H1N1. Keď tento bylinný korenie prichádza do styku s chrípkou spôsobuje vírus H1N1, spúšťa produkciu prírodných antibiotík proti vírusovému útoku. Detailné výskumy a nezávislé štúdie sú vykonávané až do dnešného dňa sa dozvedieť viac o úžasné výhody tohto bylinného vzorca proti iným vírusovým agens rovnako. Ak zhrnieme, to úžasné jedlá prísada poskytujú vysokú odolnosť proti chrípke vírusovej infekcie.

11. Anti-astmou Výhody:

Astma a bronchitídy sú dve akútny respiračný syndróm. Ločidlo Čertovo lajno je prirodzeným nepriateľom týchto respiračných syndrómov do značnej miery. To spúšťa produkciu prirodzených protilátok, akonáhle osoba zachytí za studena. Táto výkonná zvýšenie v imunite spúšťa proces uvoľnenie dýchania. Tak, to je silný liek proti nachladnutiu, astme a zápalu priedušiek.

12. Anti-epileptické Výhody:

Úžasné zdravotné prínosy ločidlo Čertovo lajno nie sú len obmedzené na tradičné prostriedky na liečbu kašľa a chladu. Korenie je tiež silný anti-epileptický Unani medicíny. Unani je starovekej vedy liečenie chorôb. To je ešte prevládajúci a prirodzený spôsob prevencie chorôb z veľkej časti. Však byť opatrní s použitím ločidlo Čertovo lajno ako preventívne opatrenie proti epilepsii. V prípadoch s potvrdenou epilepsiu, je potrebné požiadať o radu certifikovaného lekára.

13. Zažívanie Výhody:

Súčasný životný štýl, chýba veľa pohybu a fyzickej práce, vedie k zažívacím problémom ľahko. Ločidlo Čertovo lajno je prírodný brnenie prevenciu a liečenie takých zažívacie problémy ľahko. To vyplavuje toxíny z ľudskom zažívacom trakte. Je to prirodzený nepriateľ na také toxíny, ktoré spomaľujú proces trávenia u ľudí. Tak, to pomáha uľahčiť proces správne trávenie obnovením normálnu hladinu pH v žalúdku. To úspešne ponúka slobodu z najbežnejších problémov nesprávneho trávenia, tj zápche.

14. Liečivé vlastnosti:

Ločidlo Čertovo lajno má prastarú históriu používaný ako liečebný liek na žalúdočné zranenia rovnako. Súčasné štúdie preukázali účinnosť tejto úžasnej bylinné génia pri liečbe rán a popálenín. Priama aplikácia na rany vo forme pasty znižuje výskyt rany a znižuje bolesť taky.

15. Protilátka Opium:

Ločidlo Čertovo lajno ponúka dobroty sa používa ako protijed na Opium. To má za sebou históriu liečbe infekcií žlčníka a rôzne iné žalúdočné ťažkosti. Je to tiež silný trávenie Enhancer. To všetko dokazuje jeho účinnosť ako ópia protijed.

16. Anti-Kyslé Výhody:

Ločidlo Čertovo lajno funguje ako prírodné alkálií, ktoré riedia nadmerné kyseliny v žalúdku. Zmierňuje črevné žalúdočné problémy rovnako. Tak je úžasné proti nadúvaniu činidlo, ktoré uľahčuje žalúdočné a kyslé bolesť.

17. Antikoncepčné Výhody:

Moderná veda je stále pracuje na hľadaní antikoncepčné výhody ločidlo Čertovo lajno. Avšak, historicky tento bylinný korenie sa používa ako účinný antikoncepčný prostriedok proti nechcenému tehotenstvo. To bolo historicky používaný ako neúspešné pilulky rovnako. Takže pozor na používanie tohto korenia, ak ste tehotná alebo dojčiace dieťa.

18. Mood zdvíhacie Výhody:

Ločidlo Čertovo lajno je tiež známy pre jeho výhody rozveselující. To nie je liek, ale bylinné vzorec, ktorý spúšťa produkciu hormónu šťastia a bráni produkcii stresu. To je silný stres riadenie korenia, ktoré by mali byť používané s opatrnosťou. Nemajú sklon k jeho použitie, ak máte deklarované mániou.

19. Anti-depresívne Výhody:

Ločidlo Čertovo lajno historicky bol používaný ako anti-depresívne lieky. Jeho schopnosť vyvolať šťastie a znížiť myšlienky neúspechu a negativity to silný prírodné antidepresívum taky robí.

20. Zvyšuje metabolizmus:

Tento úžasný zdravotný prínos pomáha viac zdravotných problémov. Ločidlo Čertovo lajno zvyšuje metabolizmus tela do značnej miery. To zlepšuje trávenie. Tak, spustí metabolizmus tukov príliš. To bráni cirkulácii LDL (zlého cholesterolu) v ľudskej krvi. Tak ločidlo Čertovo lajno vás ochráni zo všetkých srdcových problémov vyplývajúcich z tvorby a akumulácie cholesterolu.

21. Zvyšuje fyzickú pohodu:

Ločidlo Čertovo lajno pracuje na zvýšenie a udržanie zdravia srdca. To je tiež prínosom respiračné liek proti kašľu a dýchacím otázok. Je teda jasné, že tento rastlinný korenie zvyšuje prísun krvi do všetkých tkanív a buniek. Tým sa zvyšuje a zabezpečuje, že každá bunka dostane požadovaný obsah kyslíka. Tak, to znižuje telesnú únavu tým, že ponúkajú unavený tkanív šancu dostať opraviť.

22. Anti-impotenciu Výhody:

Ločidlo Čertovo lajno je silný prírodná látka, ktorá môže byť použitá na liečbu niekoľko problémov súvisiacich s impotenciu. To zvyšuje sexuálny apetít u žien a ponúka slobodu od problému predčasnej ejakulácie prevažne. Je to už vyskúšané regulátor stres. To tiež pomáha pri zlepšovaní sexuálny apetít samcov.

23. Worm Repelent:

Možno, štipľavý zápach ločidlo Čertovo lajno pracuje v prospech svojich červov odpudzujúcich prínos. Je potrebné vziať v noci s teplou vodou. To vyplavuje črevné červy pri pravidelnom užívaní sa Ajowan.

24. Zmierňuje menštruačné kŕče:

Menštruačné kŕče sú nočné mory pre všetky ženy trpia nich. Ločidlo Čertovo lajno zmierňuje tento problém tým, že obmedzuje pocit bolesti okolo pása a spodnej časti brucha. Tak môže byť použitá v čase extrémnych menštruačné kŕče zmierniť prebiehajúce pocit bolesti.

Vyššie uvedené 24 úžasné kože, vlasov a zdravotné výhody, aby ločidlo Čertovo lajno zázrak jedlé objav. Toto jednoduché varenie zložky ponúka tieto úžasné zdravotné výhody, ktoré môže vás vyzerať aspoň o 10 rokov mladší, aby váš skutočný vek. Avšak prínosy vždy prísť s jednoduchými opatreniami. Buďte opatrní pri používaní ločidlo Čertovo lajno, ak máte históriu drogovej závislosti, alkoholizmu, mánie a depresie. Vždy sa poraďte s lekárom v prípade mimoriadnej lekárskej pohotovosti.

Dúfam, že sa vám páčil tento článok o ločidlo Čertovo lajno práškových dávok. Koľko hodnotíte tento kulinársky zložky s spočítať výhod, ktoré ponúka? Ak viete, nejaké recepty, ktoré obsahuje tento prostriedok ako hlavnú zložku, nezabudnite ho zdieľať s nami. Budeme radi, vidieť svoje odpovede.

load...