Zdravie a wellness

23 úžasných výhod Primrose oleja pre pokožku, vlasy a zdravie

23 úžasných výhod Primrose oleja pre pokožku, vlasy a zdravie

Pupalkový je rastlina, ktorá sa nachádza v Severnej Amerike, Európe a rôznych iných miestach južnej pologuli. Večer pupalkový olej je veľmi prospešné pre krvné cievy, vývoj organizmu, bolesti hlavy, problémy starnutia, alkoholizmu, akné, menopauza, srdce, pľúcne skleróza, obezita, PMS, hmotnosť, schizofréniu a mnoho ďalších. Poďme zistiť niektoré z týchto výhod v krátkosti.

Večer Primerosu Oil Použitie:

Zdravie Výhody Primrose Oil:

1. Lieči menštruačné bolesti a nepohodlia relives:

Pupalkový olej zmierňuje bolesti a nepohodlie spojené s PMS, menštruácie, menopauza, endometrióza a fibrocystické prsia. GLA prítomný v tomto oleji znižuje menštruačné kŕče, a môže tiež znížiť predmenštruačný citlivosť prsníkov, sacharidy chute atď

2. Problémy srdca a protizápalové vlastnosti:

Tento olej na pravidelnom užívaní znižuje hladinu cholesterolu, reguluje krvný tlak a tým chráni pred srdcovými problémami. Má tiež protizápalové vlastnosti, ktoré liečia zápal v dôsledku reumatoidnej artritídy.

load...

3. Diabetes:

Obvykle diabetici majú GLA nedostatky, ktoré by mohli byť dodané konzumáciou prvosienka ropy kapsúl alebo v iných formách taky. To tiež chráni diabetikov diabetickej neuropatie, čo je problém súvisiaci s nervovým, ktorý ovplyvňuje diabetickým pacientom.

4. Deficitu pozornosti s hyperaktivitou (ADHD):

Dve tretiny detí trpiacich ADHD ukázali pozitívne výsledky po použití prvosienky oleja.

5. Alkohol Odstúpenie:

Vzhľadom k GLA v tomto oleji, mozog vyzve, aby sa prostaglandínu E, ktorý pomáha v prevencii týchto symptómov z odňatia alkoholu, ako sú záchvaty, depresie atď a chráni pečeň a nervový systém.

load...

6. Chronický únavový syndróm:

Predpokladá sa, že pupalkový olej a dobrý rybí olej spolu môžu byť použitá na liečbu chronického únavového syndrómu.

7. Counter Impotencia a neplodnosť:

GLA v pupalkový olej môže pomôcť pri liečbe mužskej impotencie zlepšením prietoku krvi. K tomu zvyčajne olej sa vyberie spolu s vitamínom C a ginkgo biloba. To tiež zlepšuje funkciu maternice a tým pomáha ženám, ktoré nemôžu otehotnieť.

8. Spoločné bolesti a Reumatoidná artritída:

GLA a rôzne ďalšie doplnky v prvosienka ropy znižujú bolesť a zápal kĺbov a opuchy v dôsledku reumatoidnej artritídy.

9. Alzheimerovej choroby:

Primrose oleja zlepšuje nervové impulzy, a tým zlepšuje mozgovú funkciu brániacu súvisiace chorôb mozgu, ako je Alzheimerova choroba.

Kožné Výhody Primrose Oil:

10. Lieči Ekzém:

GLA z pupalkového oleja môže pomôcť pri liečbe ekzémov. Pomáha pri zmiernenie zápalu, svrbenie, mokvanie a odlupujúce sa kvôli ekzému.

11. Znižuje upchávanie pórov:

Len málo esenciálne mastné kyseliny, prítomné v pupalkového oleja pomáha pri znižovaní rizika upchaté póry vzniku a vývoja lézií. To tiež lieči zápal v dôsledku rosacei kontrolovaním využitie živín v kožných bunkách a produkciu prostaglandínov.

A ďalšie výhody sú uvedené nižšie.

12. Má vlastnosti proti starnutiu redukčných predčasnému starnutiu.

13. To robí pleť znovu produkovať nové kožné bunky.

14. Je tiež zosvetlí tmavé kruhy pod očami čo je vyzerať mladšie a menej unavená.

15. Pomáha tiež pri vyhladení hrubej kože.

16. To omladzuje pokožku.

17. Lieči vady a zjednocuje tón pleti.

18. Hydratuje veľmi suchú pokožku.

19. To znižuje jemné linky a vrásky robiť pleť vyzerať mladšie.

20. Pomáha pri oprave kožné bunky.

21. Dáva pružnosť pokožky, pričom sa získa pevnejšie kožu.

Nechty a vlasy Výhody Primrose Oil:

22. Robí klince Silný:

Mastné kyseliny prítomné v pupalkového oleja zabrániť nechty z pretrhnutia a trhliny. To tiež udržuje ich silné a zdravé vždy.

23. Považuje Skalp súvisiace problémy:

Tieto mastné kyseliny tiež vyživujú pokožku hlavy a liečiť rôzne spojené skalp problems.It Predpokladá sa, že tento olej zlepšuje rast vlasov, ale je dokázané, že znižuje riziko rednutie vlasov a vypadávanie vlasov, a to najmä ženy v menopauze a ľudia s poruchami štítnej žľazy.

Niekoľko tipov pred zaobstaraním Primrose Oil:

Vždy sa odporúča poradiť sa s lekárom, ako začnete ju, a to najmä ak máte nejaké zdravotné problémy a užívate nejaké lieky. Všeobecne sa odporúča, aby sa 6 až 8 gramov za deň, ale dávky sa môžu líšiť od človeka k človeku. To je tiež navrhol, aby sa vitamín C spolu s týmto olejom pre lepšie vstrebávanie.

Dúfam, že sa vám páčil tento článok o výhodách olej z pupalky dvojročnej. Ešte zanechajte nám komentár.

load...