Zdravie a wellness

23 dôvodov, prečo neznižujete váhu - Tu je riešenie

23 dôvodov, prečo neznižujete váhu - Tu je riešenie

Je to frustrujúce, ak nechcete schudnúť, aj po tak usilovne snaží. Ak spracovanie, ovládajúci svoje sacharidov chute a vykonávanie zmien vo vašom životnom štýle nestačí, ako schudnúť, potom to, čo je? Práve v týchto chvíľach zúfalstva, že 99% žien vzdať svojej chudnutie programu. Koniec koncov, je to lepšie, aby vychutnať delish a byť ochabnuté než zbavenie sami. Súhlasil. Ale to je pasca. A predtým, než sa dostanú na to, vziať jeden posledný pohľad na skutočné dôvody nie ste schudnúť. Veda hovorí, že existuje veľa faktorov, ktoré majú vplyv na úbytok hmotnosti (1). Poviem vám, čo sú zač.

1. Poznať rozdiel medzi tukov a masových

Vedeli ste, že chudnutie je zamieňať s zbavuje tuku a budovanie svalovej hmoty? Keď hovoríte, že chcete schudnúť, preformulovať ho a hovoriť, že chcete zbaviť mäkká tukové tkanivo. Spočiatku, keď začnete vaše chudnutie programu, budete chudnúť vody, ktorá sa zobrazí na váhe. Ale po niekoľkých dňoch, vaše telo začne stavať svalovej hmoty, a čím viac budete jesť zdroje bielkovín a cvičenia, tým viac svalu budete stavať, a čím viac tónovaný budete vyzerať. Svalovej hmoty môže váš váženie váha hore, čo môže vyvolať pocit, že priberáte na váhe, miesto stráca. Ak chcete znížiť dlhý príbeh krátky, vždy sa pozrieť na percento telesného tuku, aby zistili, či ste stratili tuk alebo nie. Môžete vypočítať telesného tuku v každom telocvični.

2. Vaše Chudnutie Ciele sú nereálne

Nereálne ciele chudnutie môže byť sklamaním. Osobne som počul mnoho žien tvrdí, že chcú schudnúť, ale oni boli v zdravom rozsahu hmotnosti. Avšak, ak si potrebujete schudnúť, ísť na to, ale aby sa vaše ciele reálne.

load...

Stráca 10 libier za týždeň, nie je možné, a ja hovorím o tuku a hmotnosti vody. Výstrelok stravy môže sľubovať nemožné, ale nemôžu zaručiť trvalý úbytok na váhe. Vždy by ste sa mali zamerať na stratu tuku postupne. Zapíšte si svoje krátkodobé ciele v časopise. Napríklad v nápojoch alebo žiadny cukor stratiť 2 libry za týždeň. To umožní, aby vaše ciele realistickejší a dosiahnuteľné. A akonáhle ste dosiahli svoje krátkodobé ciele jeden po druhom, môžete si všimnúť veľký rozdiel vo svoj vzhľad, funkcie mozgu, svalovej činnosti a duševnej kondícii.

3. Myslíte, že jesť zdravo

Nie je to skutočný problém, ak budete jesť zdravo a stále nestrácajú ani pol palca? Zostávate ohromený a sklamaný. Vezmite druhý pohľad na jedle svoj deň, zvlášť keď ste snacking alebo pitie nápojov. V ideálnom prípade by vaše jedlo by malo obsahovať dobrým zdrojom bielkovín, vlákniny, komplexných sacharidov a zdravé tuky. Tie by mali dostať 10 - 35% kalórií z bielkovín, 45% - 65% kalórií zo sacharidov a 20% - 35% kalórií z zdravých tukov. Zdroje chudé bielkoviny sú kuracie prsia, mleté ​​chudé morčacie, chudé bravčové, huby, strukoviny a fazuľa, tofu a sójové kúsky. Tie by mali konzumovať zeleninu a ovocie, aby si potrebné množstvo vlákniny a komplexných sacharidov. Konzumujú orechy, semená, avokádo, topené maslo, olivový olej, ľanový olej, ľanové semienko maslo, atď., Aby svoje telo zdravé tuky.

Okrem toho, mali by ste sledovať, čo ste snacking ďalej. Že je miesto, kde mnohí z nás pokaziť. Energetické nápoje, balené ovocné a zeleninové šťavy, sóda, káva so smotanou a cukrom, zemiakové plátky, ranči dip, majonézy, vyprážané kurča, a dokonca aj prejedanie zeleninu a ovocie ako desiatu môže brániť vaše chudnutie. Ak chcete zistiť, či ste skutočne jesť zdravo, udržať potraviny denník a zaznamenávať to, čo jete a koľko jete po dobu jedného týždňa. To vám dá reálnu predstavu, kde by ste mali vykonať niektoré zmeny, alebo či je to niečo iné, čo vám bráni v chudnutí.

load...

4. Vaše hormóny sú Going Berserk

Hormóny hrajú veľmi dôležitú úlohu v živote ženy. Hormóny, ako je kortizol (uvoľní, keď ste v strese), ghrelin (hlad hormón), štítnej žľazy (hypotyreóza môže viesť k priberaniu na váhe), inzulínu (príliš veľa inzulínu v krvi môže viesť k inzulínovej rezistencie, priberanie na váhe, a diabetes), a leptín (príliš veľa leptín v krvi, a váš mozog je citliví na jedlo, a budete mať jesť), môže spôsobiť katastrofu na vašom zdraví.

Najhoršie na tom? Spočiatku nebudete ani pochopiť, že je to vaša hormóny, ktoré robia jete toľko alebo spomaľuje váš metabolizmus. Porozprávajte sa s dietológom alebo lekárom a dostať svoje hormóny kontrolovať. Nasledovať ich rady na vyrovnanie hladiny hormónov. Môžete si tiež prečítať tento článok zistiť, ktoré hormóny ovplyvňujú chudnutie a čo môžete urobiť o tom.

5. Nerobíte zmiešaná cvičenia

Takže ste pracovali von a trochu hmotnosti stratili, ale teraz nie ste ubúdanie žiadnu mäkká tukové tkanivo. Dôležitou otázkou je, ste obmedzujúce sa iba na kardio? Ak áno, je to vaša odpoveď na to chudnutie. Cardio je skvelé, ale mali by ste tiež zahŕňať silový tréning do svojej rutiny. Vzpieranie pomôže udržať vaše svaly aktívne, zvýšiť svoj metabolizmus, a pomôže vám získať tónovaný telo.

6. Základné zdravotné problémy

Zdravotné problémy, ako sú problémy so štítnou žľazou, inzulínovej rezistencie, PCOS, spánkového apnoe, Cushingovho syndrómu, atď môže zabrániť strate hmotnosti. Ak ste robil všetko správne, ale ešte dostal lekársku prehliadku-up urobil, urobil hneď. Avšak, máte čoho báť, ako môže byť liečená väčšina zdravotné problémy. Pracovať so svojím lekárom, dietológom, a tréner, ktorý vám pomôže schudnúť správnu cestu.

7. Know Your Genes, aby sa zmestili do tých Jeans

Gény hrajú najdôležitejšiu úlohu v každej živej bytosti. Určujú náš fyzický vzhľad, vnútorné funkcie, a dokonca aj naše správanie. Ak ste videli ľudí, ktorí jedia veľa, ale sú stále chudá, viete, čo hovorím. Gény, ktoré robia váš metabolizmus automaticky pomalé alebo spôsobujú hormonálna nerovnováha môže robiť to naozaj ťažké pre vás, ako schudnúť. V tomto prípade, mali by ste sa poradiť s lekárom a fitness tréner k zníženiu ich účinku. Bolo zistené, že dobré životný štýl, rutinné cvičenie a správne stravovacie návyky sa veľmi pomôcť. Ale pretože nie telo každého jednotlivca funguje rovnakým spôsobom, mali by ste si vlastný plán na pomoc trigger chudnutie.

8. Nie je dostatok pitnej vody

Asi 75% telesnej hmotnosti je voda. Voda pomáha udržiavať homeostázu, udržuje bunky napäté, a pomáha rôzne biologické reakcie a funkcie, trávenie a vstrebávanie, dopravu chemických a odstránenie toxínov. Keď nechcete piť dostatok vody, všetky tieto funkcie nie sú vykonávané správne. A keď sa to stane, váš metabolizmus sa spomaľuje, vaše bunky začnú produkovať rôzne proteíny, toxíny nie sú prepláchnuť a správne trávenie je potlačený. Ak sa snažíte schudnúť, váš metabolizmus, trávenie, vylučovanie a bunkové funkcie by mala byť na optimálnej úrovni. Bez náročné dostatočné množstvo vody, to nie je možné. Takže piť 3 - 4 litre vody denne. Piť viac ak pracujete von.

9. Vy nekonzumujú dostatok bielkovín

Proteín je neoddeliteľnou súčasťou vášho tela. Priamo z vlasov na enzýmy v tele, všetko je proteín. Dobré množstvo chudé bielkoviny vám pomôže budovať svalovej hmoty a dá vám tónovaný vzhľad. Okrem toho, proteíny sú ťažké stráviteľný a môže vytvoriť negatívnu energetickú bilanciu, čím napomáha chudnutiu. By ste mali konzumovať aspoň jeden zdroj bielkoviny s každým jedlom. Tieto prvky zahrnie do svojho jedálnička - kuracie prsia, mleté ​​morčacie, húb, strukoviny, sójové kúsky, sójové mlieko, tofu, atď. Tie by mali konzumovať 0,8 g bielkovín na kilogram vašej hmotnosti.

10. V nadväznosti na zlom varenie metóda

Môžete si kúpiť správne ingrediencie, jesť v správnom množstve a cvičení, ale stále nie schudnúť, ak vaša metóda varenia je zlé. Fritovanie, varenie príliš dlho, alebo spálenie môže znížiť výživové hodnoty prísad a zmeniť ich vlastnosti, ktoré môžu preukázať, že je škodlivé pre vaše telo. Takže sa snažte jesť surovú, dusenú, zbledol a varenej zeleniny. Gril alebo piecť alebo pridajte mäso do polievky. Použite sprej varenie alebo extra panenský olivový olej na varenie. Vyhnúť sa náročné hlboko vyprážané alebo obhorené jedlo.

11. Máte prácu v kancelárii

Ak máte prácu v kancelárii, budete pravdepodobne sedieť na jednom mieste po dobu najmenej 8 hodín denne. A to je inhibícia vaše chudnutie. Sedieť na jednom mieste stále môže tiež spomaliť váš metabolizmus a spôsobiť každý sústo dostať premenený na tuk. To je dôvod, prečo ľudia, ktorí denne zamestnanie majú viac brušný tuk a zníženie telesného tuku. Tie by mali začať pohybovať každú hodinu, aby metabolizmus deje a pomôcť obehového systému dopravy jedlo, kyslík a vodu do rôznych častí tela a tiež vyplavenie toxínov.

12. Zabránenie tuku

Je potrebné konzumovať zdravé tuky, ak sa chcete zbaviť tuku. Zdravé tuky obsahujú omega - 3 mastné kyseliny, ktoré pomáhajú zmierniť zápal, a tým bráni zápalom indukovaného prírastku hmotnosti. Tuky sú tiež nevyhnutné pre zachovanie štruktúry a funkcie buniek. Konzumovať mandle, vlašské orechy, macadamia orechy, pistácie, olivový olej, olej z ryžových otrúb, ľanové semená, ľanové semená maslo, Chia semená, tekvicové semienka, slnečnicové semená, semená slnečnice maslo, arašidové maslo, a vyčistené maslo (ghí). Ale uistite sa, regulovať množstvo ako nadmerná zdravých tukov môže tiež viesť k priberaniu na váhe.

13. Ste ešte znížiť svoje Sugar / príjmu sacharidov

Niekedy sme konzumovať potraviny, bez toho aby vedel, že obsahujú cukor alebo sacharidov vo vysokých množstvách. Skontrolujte štítky pre HFC a pridané chuťové látky. Omáčky a kečupy obsahujú nákladiak cukru a sacharidov, takže sa im vyhnúť. Kúpiť obyčajný raňajkové cereálie, vyhnúť slané alebo cukru potiahnuté orechy a nespotrebúvajú príliš veľa viaczrnné pečivo.

14. Preskočiť jedlo znížiť kalórie

Preskakovanie jedlo znížiť kalórií nikdy nefunguje. Keď vynecháte jedlo, váš mozog spomalí. To zase spomalí váš metabolizmus a trávenie. Okrem toho budete jesť viac v priebehu ďalšieho jedla, pretože budete mať hlad, a pocit, že je v poriadku jesť viac, ako ste vynechal jedlo. Telo však ukladá navyše jedlo vo forme tuku. Jesť každé 3 - 4 hodiny, ovládať svoje veľkosti porcií, a nevynechávajte raňajky.

15. Jesť príliš často

Niektorí ľudia majú vo zvyku jesť príliš často, čo v konečnom dôsledku vedie k priberaniu na váhe. V skutočnosti, aj keď budete jesť zdravo a chodiť na pravidelné cvičenie v posilňovni, jesť príliš často sa bude vytvárať pozitívnu energetickú bilanciu. To povedie k nárastu telesnej hmotnosti. Ako už bolo spomenuté predtým, mali by ste jesť každé 3 - 4 hodiny a nie každú hodinu. Piť vodu, ak máte pocit hladu. Pomerne často, máme tendenciu sa cítiť hlad, keď sme smäd.

16. Tie flámovat jesť zdravé jedlo

Takže stačí prestať zvyk tmely na haraburdu. Skvelé! Ale už ste skontrolovať, či ste náročný príliš veľa zdravých potravín? Vegetariáni, ovocie a obilniny tiež obsahujú cukor a sacharidov. A keď budete jesť príliš veľa zdravých potravín, ale nie cvičenie, energie nie je vynaložená a dostane uložené ako tuk. Takže majú kontrolovanej časti zdravé desiaty alebo jedla, ako schudnúť.

17. Nesieš veľkú váhu na ramená

Stres, úzkosť a depresia môže mať mýto na svoje duševné a fyzické zdravie. Všetky tieto negatívne emócie stimulujú sekréciu kortizolu, ktorý potom regrutuje všetky receptory tuku v oblasti brucha, čo vedie k hromadeniu centrálneho tuku. Stres tiež spôsobuje mnoho hromadenie toxínov, ktoré môžu mať vplyv na bunkové funkcie. Ľahšie povie, ako urobí, ale musíte snažiť pravidelne meditujú. Porozprávajte sa so svojím terapeutom či priateľmi, cestovanie, odpočinok, čítať knihy, učiť sa nové zručnosti a odpustiť. Tiež si môžete viesť denník a zoznam všetkých úloh, ktoré potrebujete na dokončenie na deň. Checkmark tie, ktoré dokončená do konca dňa. Týmto spôsobom, nebudete mať starosti a zbaviť sa zvyku odkladanie.

18. You Are Not Getting dostatok spánku

Nespí po dobu aspoň 7 hodín môže viesť k priberaniu na váhe. Váš mozog neustále pracuje a potrebuje oddýchnuť zorganizovať telesné funkcie. Navyše, ak budete cvičiť, vaše svaly prechádzajú opotrebeniu. Dostanú opravené pri odpočinku a spánku. Nestačí spí, a preto môže viesť k svalovej únave, spomalil reflexy, hormonálna nerovnováha a priberanie na váhe. Pripravte si večeru o 7 - 7:30 hod a spánku 10 - 10:30 hod. Tým sa zabráni zostať dlho hore a neskoré nočné snacking. Okrem toho, budete vstávať zavčas a majú čas na meditáciu, cvičenia a pripraviť si raňajky.

19. Tie sú príliš prísne s vašej strave

Vaše chudnutie bude plató, ak ste príliš prísna s vašej strave. Mali by ste používať jednu podvádzať deň každý týždeň, aby sa vaše chudnutie od plateauing. V tento deň sa spotrebuje 500 kalórií viac než vám diéta dní. Dbajte na to, aby tento limit prekročiť. Týmto spôsobom sa vaše telo bude mať hádať, čo príde nabudúce, a váš metabolizmus zostane aktívny.

20. You Are pretrénovania

Cvičiť viac nepovedie k strate hmotnosti; to bude mať za následok zranenie. Mnoho ľudí zdvíhanie ťažkých bremien priamo na ich prvý deň tréningu, aby sa spáliť kalórie čoskoro. Ale to nebude fungovať. Musíte cvičenie podľa úrovne výdrž vášho tela. Môžete zvýšiť intenzitu a objem cvičenia, ako si začať stavať viac svalovej sily a pevnosti. Pretrénovania môžu viesť k strate svalovej hmoty, takže budete vyzerať "chudý tuk".

21. Užívate nejaké lieky, ktoré rušia Chudnutie

Veľa liekov, ako sú antidepresíva, neuroleptiká, kortizón kapsúl, antikoncepcia, alergie lieky a krvný tlak lieky, môže brániť vaše chudnutie. Poraďte sa s lekárom o svojich cieľov chudnutie tak, že on / ona môže predpísať alternatívu. Tiež by ste mali nechať svoje dietológ a tréner vedieť, že ste na niektoré lieky. To im pomôže spôsobom navrhnúť svoj jedálniček a cvičebný plán.

22. Tie vecí naraz, keď jete

Stáva sa vám často pozerať na televíziu, pracovať na notebooku, textu, alebo chatu, keď ste jedli? Ak áno, máte problém! Mali by ste sa sústrediť len na jedle, keď máte chuť. To vám dá reálnu predstavu o tom, koľko ste jedli, ktorý odošle správu do mozgu, že nie ste hlad. Keď sa nepozerajte sa na to, čo jete, nechcete vidieť, ako veľmi ste jedli a nakoniec konzumovať smeti po hodine majú svoje jedlo.

23. Tie nemajú dobré sociálnej podpory

To je jeden z najdôležitejších faktorov, ktoré budú mať vplyv na čítanie na svojej váhe. Ak máte sociálnu podporu od ľudí, ktorí chápu svoje ciele chudnutie a pomôže vám vo všetkých smeroch, ako to dosiahnuť, budete chudnúť rýchlo. Avšak, nedostatok sociálnej podpory by znamenalo, stravovanie v reštauráciách a objednávanie jedlá, ktoré nie sú v súlade so svojimi cieľov chudnutie. Pitie alkoholu, nie je motivovaný na tréning, a nie držať všetky body vyššie uvedené možno ľahko brániť ubúdanie tie nechcené libier. Tak, hovoriť so svojimi priateľmi a rodinou a požiadať o ich podporu. Zavesiť von s ľuďmi, ktorí sú vážne schudnúť, takže sú inšpirované svojimi príbehmi.

Takže, to sú dôvody, prečo 23 nie ste chudnutie. Váhový úbytok nie je ľahké, najmä ak ste stratili trochu počiatočnej hmotnosti. Budete musieť dávať väčší pozor a milovať sami seba a svoje telo viac, než máte radi niečo iné. A pre istotu, budete začať schudnúť. Takže začať hneď tým, zistiť, čo sa bráni vaše chudnutie. A akonáhle ste prišiel na to von, držať pripomenutie na vašej stene, aby vám zabránil pádu späť do starých koľají. Veľa štastia!

load...