Zdravie a wellness

21 úžasné zdravotné prínosy kapslí z rybacieho oleja

21 úžasné zdravotné prínosy kapslí z rybacieho oleja

Ste milovníkom morské plody? Milujete sa tiesňava na všetkých druhov rýb? No, potom máte teraz lepšie dôvody, prečo túži viac z nich. Väčšina z nás si jednoducho zblázniť pri pohľade na báječný morských plodov slúžil na podnose. Prečo nie? Je to chutí ako peklo a prekvapivo zdravé. Vari vaša babička ti povedať, že jesť ryby môžu zvýšiť svoju pamäť moc? Veda má čas a znova dokázal, že to v skutočnosti nie je špekulácia, ale pravdou. Pre mnoho ľudí konzumovať ryby je trochu problematické. Z tohto dôvodu bol zavedený rybí olej kapsule. Je ľahké mať a ešte jednoduchšie obchode. A najlepšie časť, to vám dáva všetky výhody podobné ako u rýb.

A teraz, prečo strácať čas, kedy môžeme listovať zoznamom úžasných zdravotných výhod rybí olej kapsule má ponúknuť.

No tak, prejdite dole!

Rybí olej Kapsule-A Brief

Rybí tuk kapsuly sú široko používané doplnky vyrobené z oleja z rýb, ako je treska, halibut, sleď, losos, parmica, makrela, tuniak, bluefish, sardinky, pstruh, veľrybí tuk, atď, ktorý je bohatý na omega - 3 mastné kyseliny, ako je dokosahexaenová kyselina (DHA) a eikosapentaenová kyselina (EPA), vitamínov, minerálov, proteínov a ďalších životne dôležitých živín, tieto doplnky ponúkajú širokú škálu liečebných a kozmetických výhod. Iný ako toto, rybí olej kapsuly tiež nesú kyseliny alfa-linolénovej alebo Ala a kyseliny gama-linolénovej, ktorá je jednoducho úžasné pre nás.

load...

Rybí olej Kapsule Zdravie Výhody

Rybí olej kapsule je rovnako ako zlata pre nás a pre tých, ktorí nenávidia vôňa rýb, ale chcú ťažiť z výhod. Tu je návod, ako môžete ťažiť z konzumácie rybieho tuku.

Rybí olej výhody

 1. Znižuje hladiny triglyceridov
 2. Kontroluje krvný tlak
 3. Zabraňuje kardiovaskulárne ochorenia
 4. Udržuje zdravé kosti
 5. Odvráti riziko vzniku rakoviny
 6. Udržuje Poruchy obličiek problémy v šachu
 7. Chráni pred Type-II diabetu
 8. Zmierňuje komplikácií v tehotenstve
 9. Podporuje chudnutie
 10. Znečistenie štíty proti
 11. Bráni poškodeniu spôsobenému slnečným žiarením
 12. Zlepšuje duševné zdravie
 13. Zlepšuje imunitu a metabolizmus
 14. Pomáha pri liečbe ADHD
 15. Zlepšuje plodnosť
 16. Zdravé vlasy a pokožku
 17. Nesie protizápalové vlastnosti
 18. Zmierňuje Arthritis Pain
 19. Lieči depresie
 20. Dobrý pre oči
 21. Najlepšie pre ľudí, ktorí vykonávajú

Zdravotné výhody

1. Znižuje hladiny triglyceridov

Rybí olej kapsule úspešne znižuje hladinu triglyceridov v krvi.

Prečo to funguje

Triglyceridy sú zvláštny druh tuku, ktoré možno nájsť v našej krvi v hojnosti. Keď je množstvo triglyceridov prítomná v krvi sa stáva vyššia, než štandardné úrovni, sme sa stávajú náchylné k rôznym metabolických syndrómov, vrátane diabetes, ochorenia srdca, atď v takýchto situáciách, rybí olej kapsule môžu byť užitočné, pretože môžu znižovať hladiny triglyceridov významne. Podľa vedcov, jedna 1 gm. Kapsule rybí olej môže znížiť až o 50% triglyceridov v tele (1).

load...

Späť na obsah

2. Kontroly krvný tlak

Kapsule z Omega - 3 rybí olej môže znížiť hladinu krvného tlaku, čo vám dosiahnuť svoj starobe bez akýchkoľvek zdravotných problémov.

Prečo to funguje

Omega - 3 mastné kyseliny obsahujú kyselinu eikosapentaenovú (EPA) a dokozahexaénová kyselina (DHA), je známe, že hrajú významnú úlohu v rozširovaní ciev. To je prietok krvi tepnami hladko a prináša jeho tlak sa do značnej miery (2). Omega - 3 mastné kyseliny majú tiež vynikajúce anti-koagulačný a protizápalové vlastnosti, ktoré udržujú vysoký krvný tlak v šachu.

Späť na obsah

3. Zabraňuje kardiovaskulárne ochorenia

Denná dávka rybí olej kapsúl môže zabezpečiť správne fungovanie vášho kardiovaskulárneho systému.

Prečo to funguje

Ako už bolo spomenuté, môže rybí olej kapsuly zníženie hladiny triglyceridov a zníženie hladiny vysoký krvný tlak s omega - obsah 3 mastná kyselina. To tiež pomáha v prevencii a liečení smrteľné kardiovaskulárne choroby (3). Pravidelný príjem tohto dodatku môže znížiť pravdepodobnosť vzniku aterosklerózy (kôrnatenie stien) alebo upchatie (kvôli plakov) v koronárnych tepnách. To tiež znamená koniec abnormalít srdcového rytmu a znižuje riziko vzniku smrteľných kardiovaskulárnych chorôb, ako je mozgová mŕtvica, srdcový infarkt, atď o 27%.

Späť na obsah

4. Udržuje kosti zdravé

Môžete udržiavať kosti zdravé zvolilo ropy kapsule rýb. To môže liečiť osteoporózu alebo slabé kosti u starších dospelých účinne zvyšuje hustotu kostí a znižuje rýchlosť úbytku kostnej hmoty.

Prečo to funguje

Omega - 3 mastné kyseliny, prítomné v doplnkoch regulovať množstvo minerálnych látok obsiahnutých v kostiach a ich okolité tkanivá, čo je podstatne silnejšia. Dôsledné využitie rybí tuk kapsuly môžu tiež liečiť reumatoidnej artritídy spolu s akútnou bolesťou a rannej stuhnutosti s ním spojené (4).

Späť na obsah

5. Odvráti riziko vzniku rakoviny

Pokiaľ ide o odvrátenie určitých typov rakoviny, rybí olej kapsule sú považované za spoľahlivý liek.

Prečo to funguje

Byť bohatým zdrojom omega - 3 mastných kyselín, môže stimulovať rast normálnych a zdravých buniek v našom tele. To tiež zaisťuje, že nie sú prevedené na rakovinové nádory mutácií. Bolo tiež zistené, že rybí olej kapsuly môžu identifikovať abnormálneho bunkového rastu (ak existuje), vytvorený v tele a zabrániť im ďalej rastie. Zvyčajne sa môžeme držať ďalej od prsníka, hrubého čreva a rakoviny endometria tým, že tieto doplnky na pravidelnom základe (5).

Späť na obsah

6. Udržuje Poruchy obličiek problémy v šachu

Či už chcete chrániť vaše obličky od závažných ochorení alebo už trpia obličkových problémoch, rybí olej kapsule môžu byť zázračný liek pre vás. Všetko, čo musíte urobiť, je, aby sa 4 až 8 gramov týchto doplnkov každý deň a sledovať svoj zdravotný stav lepší.

Prečo to funguje

Výskum ukázal, že dlhodobé užívanie ropných kapslí rybie zabráni určitú formu glomerulonefritídy s názvom, IgA nefropatia 'alebo, Berger choroba.' Môžu dokonca odložiť možnosti zlyhania obličiek u pacientov s vysokým rizikom. Ak boli postihnuté funkcionality obličiek diabetom môže rybí olej kapsuly pomôcť obmedziť straty bielkovín pomocou močenie (6).

Späť na obsah

7. Chráni typu-II diabetu

Tí, ktorí majú diabetes typu II môžu ťažiť z ropy kapsúl rýb ako doplnok funguje ako protizápalový prostriedok v dôsledku prítomnosti omega - 3 mastných kyselín v ňom. Táto vlastnosť zabraňuje zápalu našich tukových tkanivách.

Prečo to funguje

Bolo zistené, že zápal tukových buniek môže viesť k cukrovky typu II tým, že spôsobí inzulínovú rezistenciu v našom tele. Teraz už viete, prečo sa tieto kapsuly sú nutnosťou pre vás (7).

Späť na obsah

8. Uľahčuje tehotenstva komplikácie

Rybí tuk kapsuly môžu podporovať hladké a zdravé tehotenstvo a uľahčenie komplikácie s ním spojené.

Prečo to funguje

Omega - 3 mastné kyseliny, prítomné v nich obsahujú veľké množstvo kyseliny dokosahexaénovej alebo DHA, ktorá je jedným z hlavných konštrukčných prvkov nášho mozgu, kože, a sietnice, môže stimulovať celkový vývoj a rast plodu v našej maternici. Tieto doplnky môžu obmedziť rôzne komplikácie, ktoré môžu nastať v priebehu tehotenstva, obmedzenie predčasných pôrodov a uistiť sa, že novorodenec nie je podváhu. To je tiež zrejmé z rôznych štúdií, že pravidelný príjem rybí olej kapsuly môžu zabrániť opakovanému potratov a zvýšenie miery narodenia u žien, ktoré majú antifosfolipidové syndróm (8).

Späť na obsah

9. Podporuje chudnutie

Sen o bikinách telo, ale nie sú schopní dosiahnuť? Rybí olej kapsule je spôsob, ako ísť.

Prečo to funguje

Obe DHA a EPA zložky omega - 3 mastných kyselín prítomných v doplnku sú účinné pri odstraňovaní ďalšie telesného tuku. Podľa zistení, príjem 6 gramov tohto dodatku deň nám pomôže spáliť dostatok kalórií, čím tavenie tuku (9).

Späť na obsah

10. Znečistenie Shields Against

Tí, ktorí žijú v mestách pochopí zúfalú potrebu chrániť pokožku pred znečisteným ovzduším v životnom prostredí. Rybí tuk dostane úlohu.

Prečo to funguje

To chráni telo pred škodlivými účinkami znečistenia ovzdušia, zatiaľ čo riešenie účinky expozície znečistenia (10).

Späť na obsah

11. Zabraňuje poškodeniu od slnečného žiarenia

Nemôžete sa zabránilo ísť von na slnku a opaľovací krém sa nevzťahuje na to všetko za vás. Ale rybí olej môže chrániť pred škodlivými účinkami UV žiarenia. To môže byť použitá na liečbu účinkom dlhodobý pobyt na slnku, ako je spálenie slnkom a opaľovanie (11).

Späť na obsah

12. Zlepšuje duševné zdravie

Trávime hodiny cvičiť udržiavať naše fyzické zdravie, ale niekde na ceste, budeme ignorovať jej nemenej významný náprotivok-duševné zdravie. Omega - 3 mastné kyseliny v rybom tuku udržať náš mozog zdravý, ktorá sa zaoberá všetkými druhmi duševných porúch.

Prečo to funguje

Pravidelná konzumácia rybieho oleja znižuje riziko vzniku depresie. Znižuje hladinu agresie rovnako. Je tiež známe, že zníženie možnosti schizofrénie. Rybí tuk zlepšuje koncentráciu, posilňuje pamäť, a dokonca zlepšuje kognitívne funkcie mozgu. Tehotným ženám sa odporúča, aby sa rybí olej doplnky tak, že dieťa bude mať dobrý výkon mozgu. Rybí tuk tiež účinne zabraňuje Alzheimerovej choroby (12).

Späť na obsah

13. Zlepšuje imunitu a metabolizmus

Váš imunitný systém by mal byť silnejšia ako akákoľvek baktérie, vírusy alebo čokoľvek, čo môže urobiť zle.

Prečo to funguje

Rybí tuk zvyšuje vašu imunitu na boj proti akejkoľvek cudzie častice, ktoré sa snažia pokaziť so svojim telom. Okrem toho, že zvyšuje váš metabolizmus, ktorý nielen udržuje vaše telo zdravé, ale tiež pomáha pri vykázaní, že tuk naozaj rýchlo (13).

Späť na obsah

14. Pomáha pri liečbe ADHD

Deficitu pozornosti s hyperaktivitou (ADHD) je problém vyskytujúci sa u ľudí, a to bez ohľadu na ich vek-mladého, stredného veku, rovnako ako ten starý. Hyperaktivita, dyslexia, emočná labilita a prchavosť, nedostatok koordinácie, zlé pozornosti a sústredenia, slabé pamäti, to sú niektoré z príznakov a následkov tejto poruchy. Niektoré štúdie ukázali, že príjem rybieho oleja pomáha pri liečbe týchto ochorení (14).

Späť na obsah

15. Zlepšuje plodnosť

Pravidelný príjem rybieho tuku sa predpokladá, že zlepšenie stavu fertility u žien, čo v konečnom dôsledku zvyšuje šanca na počatie (15).

Späť na obsah

16. Zdravé vlasy a pokožka

Rybí tuk kapsuly môžu zvýšiť svoju krásu do značnej miery tým, že vaša pleť a vlasy lepší. Používa sa lokálne, rovnako ako spotrebované na liečbu a prevenciu mnohých ochorení kože. To účinne lieči akné, ekzémy, kožné vyrážky, začervenanie kože, vredy a lupienku. Rybí olej tiež pomáha udržať vlhkosť v suchej pokožky, udržuje ju dobre hydratované.

Prečo to funguje

Omega - obsah kyseliny 3 mastné dodatku môže zvýšiť produkciu kolagénu v našom tele, požičiavanie mladistvý vzhľad. To môže pomôcť udržať prirodzenú vlhkosť našich buniek, udržuje pleť dobre hydratovanú po celý rok. Pravidelná konzumácia týchto kapsúl vás môže zbaviť akné problémy a zaistiť vady bez kože (16). Na rozdiel od omega - 3 sekundy, rybí olej kapsule sú tiež bohaté na bielkoviny. Posilňuje naše vlasové pramienky zvnútra, čo je zdravšie, a nakoniec stimuluje ich rast.

Späť na obsah

17. Nesie protizápalovo

Rybí tuk kapsuly môžu znížiť zápal v našej krvi a tkanivách. Takže nie je žiadnym prekvapením, že sa pravidelne odporúča tým, ktorí trpia rôznymi stupňami chronických zápalových ochorení, ako je celiakia, gastrointestinálne poruchy a podobne (17).

Späť na obsah

18. Zmierňuje Arthritis Pain

Mnoho štúdií si všimli, že kapsule rybí olej môže skutočne upokojiť bolesti spôsobené artritídou.

Prečo to funguje

Použitie oleja kapsule ryby môžu ukončiť na použitie nesteroidných protizápalových liekov, čím sa stáva prírodný prostriedok pre toto ochorenie. Má tiež veľkú úlohu pri znižovaní vplyvu chrupavky ničí enzýmy (18).

Späť na obsah

19. Zaobchádza Depresia

Som si istý, že ste v skutočnosti vzhľadom k tomu, to napadlo. Ale áno, kapsule rybí olej je schopný nás dobývať z temnoty depresie a negativity.

Prečo to funguje

Je prekvapivé prítomnosť omega-3 mastných kyselín, ktoré nám zmiernenie pocitu smútku, úzkosti, psychickej únave, stresu a samozrejme depresie. Rybí tuk kapsuly tiež stabilizovať našu náladu, preto nútiť nás cítiť sa trochu pokojný a (19).

Späť na obsah

20. Dobré pre oči

Rybí tuk kapsuly sú proste úžasné na nás chráni pred očnými chybami. To tiež pomáha vyhnúť sa degenerácie makuly, dar starobe.

Prečo to funguje

Rybí olej je bohatý na omega - 3 mastných kyselín, ktoré sú jednoducho to najlepšie pre naše oči (20).

Späť na obsah

21. Najlepšie pre ľudí, ktorí vykonávajú

Vedeli ste, že praskanie ryby kapsule pomôže zhodiť pár kíl, zatiaľ čo cvičíte?

Prečo to funguje

Je zrejmé, že je to z dôvodu prítomnosti omega tri mastné kyseliny, ktoré tvoria tento tuk-strata riešenie regulovaním správny metabolizmus v tele. Odporúča sa vziať pravidelnú dávku kapsule s rybím olejom v sprievode aeróbne cvičenie trikrát týždenne po dobu troch mesiacov, aby čo najlepších výsledkov (21).

Späť na obsah

Pozor

Rybí olej ponúka zázračné výhody pre naše zdravie, ale rovnako ako ostatné komercializácii produktov, ale tiež so sebou nesie určité riziká. Prejsť nižšie uvedených bodov, aby sa ubezpečil nie ste samovraždu bez toho aby vedel o hroziacich rizík.

 • Predávkovanie rybieho tuku môže mať za následok krvácanie a krvácanie mŕtvice. Denný príjem omega - 3 kyselín odporúča FDA je obmedzená na 3000 mg. Ale je dôležité, aby ľudia, ktorí trpia akýmkoľvek zdravotnom stave najprv konzultovať s lekárom poznať príslušnú dávku rybieho tuku.
 • Tiež, dravé ryby, ako žraloky sú kontaminované toxíny, a to je dôvod, prečo je potrebné sa vyhnúť olej odvodený z dravé ryby. Nájsť rybie oleje získané z rýb, ako je losos, sleď, makrela, ktoré sú nielen výživné, ale aj bezpečné pre ľudskú spotrebu.

Takže uchopiť fľašu ropy kapsule rýb a vychutnať si jeho mnoho výhod. Ale nezabudnite čítať etikety pred kúpou. Používate doplnky rybí olej? Všimli ste si žiadny vplyv na vaše zdravie? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami. Jednoducho sme radi počuť od vás všetkých.

Dovtedy sa postarať!

load...